Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
maandag 6 april 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)

April 2020

za. 11
Veenoord AFGELAST
Dutch Open Speedway
Dutch Open Speedway
za. 11
Debrecen AFGELAST
EK Speedway, kwalificatie 1
EK Speedway, kwalificatie 1
za. 11
Güstrow AFGELAST
Osterpokal
Osterpokal
za. 11
Moorwinkelsdamm AFGELAST
Ostertraining
Ostertraining
za. 11
Wagenfeld AFGELAST
Ostertraining
Ostertraining
zo. 12
Pocking AFGELAST
EK Speedway, kwalificatie 2
EK Speedway, kwalificatie 2
zo. 12
Neuenknick AFGELAST
Internationale speedway
Internationale speedway
ma. 13
Balkbrug AFGELAST
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 18
Herxheim AFGELAST
Langbaan training
Langbaan training
za. 18
Dohren AFGELAST
Speedway Liga Nord
Speedway Liga Nord
za. 18
Joure AFGELAST
Polderboskdyk
VTBM
VTBM
zo. 19
Dohren AFGELAST
ADAC Weser Ems Cup
ADAC Weser Ems Cup
zo. 19
Herxheim AFGELAST
Landenwedstrijd speedway
Landenwedstrijd speedway
zo. 19
Heusden-Zolder AFGELAST
Helzold Stadion
Sidecar Masters
Sidecar Masters
za. 25
Vries AFGELAST
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 25
Landshut AFGELAST
One Solar Arena
Speedway of Nations, semi finale 1
Speedway of Nations, semi finale 1
zo. 26
Vries AFGELAST
Dutch Open Grass Track, ronde 1
Dutch Open Grass Track, ronde 1
zo. 26
Neustadt Donau AFGELAST
Internationale speedway
Internationale speedway

Mei 2020

vr. 1
Dingolfing
Isar Wald Stadion
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
vr. 1
Lübbenau AFGELAST
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
vr. 1
Brokstedt
Speedway Bundesliga, ronde 1
Speedway Bundesliga, ronde 1
za. 2
Meißen
Autohaus-Cup
Autohaus-Cup
za. 2
Westeremden AFGELAST
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 2
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Ostseepokal
Ostseepokal
za. 2
Ludwigslust
Rund um den Dorfteich
Rund um den Dorfteich
za. 2
Daugavpils AFGELAST
Lokomotive
Speedway of Nations, semi finale 2
Speedway of Nations, semi finale 2
vr. 8
Divisov AFGELAST
EK Speedway U21, semi finale 1
EK Speedway U21, semi finale 1
vr. 8
Manchester AFGELAST
NSS
Speedway of Nations, finale 1
Speedway of Nations, finale 1
za. 9
Plattling
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
za. 9
Moorwinkelsdamm AFGELAST
Master of Speedway
Master of Speedway
za. 9
Güstrow
Speedway Bundesliga, ronde 2
Speedway Bundesliga, ronde 2
za. 9
Manchester AFGELAST
NSS
Speedway of Nations, finale 2
Speedway of Nations, finale 2
za. 9
Westeremden AFGELAST
VTBM
VTBM
za. 16
Roden AFGELAST
Speed Centre
Dutch Open Grass Track, ronde 2
Dutch Open Grass Track, ronde 2
zo. 17
Rivne
EK Speedway, kwalificatie 3
EK Speedway, kwalificatie 3
zo. 17
Plzen
EK Speedway, kwalificatie 4
EK Speedway, kwalificatie 4
do. 21
Lüdinghausen AFGELAST
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
do. 21
Wolfslake
Internationale speedway
Internationale speedway
do. 21
Nordhastedt AFGELAST
Internationale speedway
Internationale speedway
do. 21
Landshut AFGELAST
One Solar Arena
Teamwedstrijd
Teamwedstrijd
do. 21
Herxheim AFGELAST
WK Langbaan, finale 1
WK Langbaan, finale 1
za. 23
Leipzig
3.Opel AMZ Pokal
3.Opel AMZ Pokal
za. 23
Joure AFGELAST
Nutsbaan
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 23
Glasgow
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 1
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 1
za. 23
Lamothe-Landerron
La Garenne
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 2
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 2
za. 23
Terenzano
Pista Olimpia
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 3
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 3
zo. 24
Osnabrück AFGELAST
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
vr. 29
Güstrow
Pfingstchallenge
Pfingstchallenge
za. 30
Teterow
Bergring Arena
Speedway Grand Prix, ronde 2
Speedway Grand Prix, ronde 2
za. 30
Anjum AFGELAST
VTBM
VTBM
za. 30
Pardubice
Svitkov
WK Speedway U21 Teams, kwalificatie
WK Speedway U21 Teams, kwalificatie
zo. 31
Teterow
Bergring Arena
Bergringrennen
Bergringrennen
zo. 31
Güstrow
Pfingspokal
Pfingspokal

Juni 2020

ma. 1
Stadskanaal AFGELAST
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
ma. 1
Abensberg
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 4
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 4
za. 6
Loppersum AFGELAST
Dutch Open Grass Track, ronde 3
Dutch Open Grass Track, ronde 3
za. 6
Krsko
Stadion Matije Gubca
EK Speedway, challenge
EK Speedway, challenge
za. 6
Loppersum AFGELAST
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 6
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Speedway Bundesliga, ronde 3
Speedway Bundesliga, ronde 3
za. 6
Ludwigslust
WK Speedway U21, kwalificatie 1
WK Speedway U21, kwalificatie 1
za. 6
Riga
Bikernieku
WK Speedway U21, kwalificatie 2
WK Speedway U21, kwalificatie 2
za. 6
Manchester
NSS
WK Speedway U21, kwalificatie 3
WK Speedway U21, kwalificatie 3
zo. 7
Bielefeld
Leineweberring
EK Grasbaan, semi finale 1
EK Grasbaan, semi finale 1
zo. 7
Stadskanaal AFGELAST
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
do. 11
Olching
German Open
German Open
do. 11
Altrip
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
vr. 12
Balakovo
EK Speedway U21 Teams, semi finale 1
EK Speedway U21 Teams, semi finale 1
za. 13
Slangerup
EK Speedway U21 Teams, semi finale 2
EK Speedway U21 Teams, semi finale 2
za. 13
Diedenbergen
Long Track Youth World Cup
Long Track Youth World Cup
za. 13
Praag
Marketa Stadion
Speedway Grand Prix, ronde 3
Speedway Grand Prix, ronde 3
za. 13
Diedenbergen
Track Racing Youth Gold Trophy
Track Racing Youth Gold Trophy
zo. 14
Hechthausen
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
zo. 14
Landshut
One Solar Arena
Speedway Bundesliga, ronde 4
Speedway Bundesliga, ronde 4
zo. 14
Basse
VTBM
VTBM
vr. 19
Opende
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 20
Vojens
Speedway Center
EK Speedway, finale 1
EK Speedway, finale 1
za. 20
Opende
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 20
La Reole
WK Langbaan, finale 2
WK Langbaan, finale 2
za. 27
Plzen
125cc Youth Track Racing Cup, finale
125cc Youth Track Racing Cup, finale
za. 27
Güstrow
Speedway Bundesliga, ronde 5
Speedway Bundesliga, ronde 5
za. 27
Brokstedt
Speedway Bundesliga, ronde 6
Speedway Bundesliga, ronde 6
za. 27
Woudsend
VTBM
VTBM
za. 27
Poznan
WK Speedway U21, finale 1
WK Speedway U21, finale 1
zo. 28
Mulmshorn
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces

Juli 2020

za. 4
Tayac
EK Grasbaan, semi finale 2
EK Grasbaan, semi finale 2
za. 4
Rivne
EK Speedway U21, semi finale 2
EK Speedway U21, semi finale 2
za. 4
Lodz
EK Speedway, finale 2
EK Speedway, finale 2
za. 4
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Speedway Bundesliga, ronde 7
Speedway Bundesliga, ronde 7
zo. 5
Noordwolde
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo. 5
Noordwolde
VTBM
VTBM
zo. 5
Mühldorf
Rennbahnstadion
WK Langbaan, finale 3
WK Langbaan, finale 3
vr. 10
Aduard
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 11
Olching
Duits kampioenschap speedway U21
Duits kampioenschap speedway U21
za. 11
Aduard
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 11
Zarnovica
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
zo. 12
Anloo
VTBM
VTBM
za. 18
Mâcon
EK Speedway Pairs, kwalificatie
EK Speedway Pairs, kwalificatie
za. 18
Varkaus
EK Speedway U21, semi finale 3
EK Speedway U21, semi finale 3
za. 18
Cardiff
Principality Stadium
Speedway Grand Prix, ronde 4
Speedway Grand Prix, ronde 4
zo. 19
Abensberg
Speedway Paar Cup
Speedway Paar Cup
vr. 24
Landshut
One Solar Arena
Speedway Bundesliga, ronde 8
Speedway Bundesliga, ronde 8
za. 25
Werlte
Hümmlingring Arena
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
za. 25
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Speedway Grand Prix, ronde 5
Speedway Grand Prix, ronde 5
za. 25
Dalfsen
VTBM
VTBM
zo. 26
Schwarme
Duits kampioenschap langbaan
Duits kampioenschap langbaan
vr. 31
Cloppenburg
WK Speedway 250cc, semi finale 1
WK Speedway 250cc, semi finale 1
vr. 31
Cloppenburg
WK Speedway 250cc, semi finale 2
WK Speedway 250cc, semi finale 2

Augustus 2020

za. 1
Wroclaw
Speedway Grand Prix, ronde 6
Speedway Grand Prix, ronde 6
za. 1
Cloppenburg
WK Speedway 250cc, finale
WK Speedway 250cc, finale
zo. 2
Melsungen
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
vr. 7
Staphorst
De Tippe
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 8
Västervik
Stena Arena
250cc Youth Speedway Cup, semi finale 1
250cc Youth Speedway Cup, semi finale 1
za. 8
Västervik
Stena Arena
250cc Youth Speedway Cup, semi finale 2
250cc Youth Speedway Cup, semi finale 2
za. 8
Gdańsk
85cc Youth Speedway Cup, dag 1
85cc Youth Speedway Cup, dag 1
za. 8
Staphorst
De Tippe
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 8
Teterow
Bergring Arena
Schildbürgerpokal
Schildbürgerpokal
za. 8
Warschau
Speedway Grand Prix, ronde 1
Speedway Grand Prix, ronde 1
za. 8
Forssa
Forssan Ravirata
WK Langbaan, finale 4
WK Langbaan, finale 4
zo. 9
Västervik
Stena Arena
250cc Youth Speedway Cup, finale
250cc Youth Speedway Cup, finale
zo. 9
Gdańsk
85cc Youth Speedway Cup, dag 2
85cc Youth Speedway Cup, dag 2
vr. 14
Wittstock
Ostseepokal
Ostseepokal
vr. 14
Pardubice
Svitkov
U19 European Cup, semi finale 1
U19 European Cup, semi finale 1
vr. 14
Pardubice
Svitkov
U19 European Cup, semi finale 2
U19 European Cup, semi finale 2
za. 15
Eenrum
Sportpark
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 15
Bad Hersfeld
Langbahn Pokal Zijspan
Langbahn Pokal Zijspan
za. 15
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Speedway Bundesliga, ronde 9
Speedway Bundesliga, ronde 9
za. 15
Malilla
G&B Arena
Speedway Grand Prix, ronde 7
Speedway Grand Prix, ronde 7
za. 15
Moorwinkelsdamm
Speedway Liga Nord
Speedway Liga Nord
zo. 16
Leamington Spa
EK Grasbaan, finale
EK Grasbaan, finale
zo. 16
Eenrum
Sportpark
EK Zijspan, kwalificatie
EK Zijspan, kwalificatie
zo. 16
Zarnovica
U19 European Cup, finale
U19 European Cup, finale
za. 22
Diedenbergen
DMSJ Jeugd speedway
DMSJ Jeugd speedway
za. 22
Gorican
Stadium Milenium
EK Speedway, finale 3
EK Speedway, finale 3
za. 22
Hertingen
Markgräfler Ring
Langbahn Pokal Solo
Langbahn Pokal Solo
za. 22
Outrup
WK Speedway U21 Teams, finale
WK Speedway U21 Teams, finale
zo. 23
Scheessel
WK Langbaan, kwalificatie
WK Langbaan, kwalificatie
za. 29
Uithuizen
Dutch Open Grass Track, ronde 4
Dutch Open Grass Track, ronde 4
za. 29
Lodz
EK Speedway U21 Teams, finale
EK Speedway U21 Teams, finale
za. 29
Uithuizen
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 29
Togliatti
Anatoly Stepanov
Speedway Grand Prix, ronde 8
Speedway Grand Prix, ronde 8
zo. 30
Berghaupten
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 30
Roden
Speed Centre
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal

September 2020

za. 5
Morizes
Long Track of Nations
Long Track of Nations
za. 5
Güstrow
Speedway Bundesliga, ronde 10
Speedway Bundesliga, ronde 10
za. 5
Siddeburen
VTBM
VTBM
za. 5
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
WK Speedway U21, finale 2
WK Speedway U21, finale 2
zo. 6
Pfarrkirchen
EK Zijspan, finale
EK Zijspan, finale
zo. 6
Zweibrücken
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 6
Annen
De Brink
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 12
Vechta
Reiterwaldstadion
Duits kampioenschap zijspan
Duits kampioenschap zijspan
za. 12
Nagyhalász
EK Speedway U21, finale
EK Speedway U21, finale
za. 12
Vojens
Speedway Center
Speedway Grand Prix, ronde 9
Speedway Grand Prix, ronde 9
zo. 13
Noordwolde
Dutch Open Grass Track, ronde 5
Dutch Open Grass Track, ronde 5
vr. 18
Diedenbergen
DMSJ Jeugd speedway
DMSJ Jeugd speedway
vr. 18
Cloppenburg
Night of the Fights
Night of the Fights
za. 19
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Duits kampioenschap speedway
Duits kampioenschap speedway
za. 19
Chorzow
Stadion Śląski
EK Speedway, finale 4
EK Speedway, finale 4
za. 19
Wolfslake
Internationale speedway
Internationale speedway
za. 19
Kuinre
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo. 20
Brokstedt
Speedway Bundesliga, ronde 11
Speedway Bundesliga, ronde 11
zo. 20
Roden
Speed Centre
WK Langbaan, challenge
WK Langbaan, challenge
za. 26
Terenzano
Pista Olimpia
EK Speedway Pairs, finale
EK Speedway Pairs, finale
za. 26
Veenoord
Gouden Helm Speedway
Gouden Helm Speedway
za. 26
Güstrow
U19 European Pairs Cup, finale
U19 European Pairs Cup, finale
za. 26
Rzeszow
WK Langbaan, finale 5
WK Langbaan, finale 5
zo. 27
Olching
Goldenes Band
Goldenes Band
zo. 27
Tzum
VTBM
VTBM

Oktober 2020

vr. 2
Pardubice
Svitkov
WK Speedway U21, finale 3
WK Speedway U21, finale 3
za. 3
Meißen
48. Silberner Stahlschuh
48. Silberner Stahlschuh
za. 3
Toruń
Moto Arena
Speedway Grand Prix, ronde 10
Speedway Grand Prix, ronde 10
zo. 4
Opende
VTBM
VTBM
za. 10
Dohren
Internationale speedway
Internationale speedway
za. 10
Landshut
One Solar Arena
Speedway Bundesliga, ronde 12
Speedway Bundesliga, ronde 12
za. 17
Wittstock
Race of the Night
Race of the Night