zondag 25 augustus 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Augustus 2019

zo. 25
Heusden-Zolder
Helzold Stadion
Speedway
Speedway
zo. 25
Scheessel
WK Langbaan, challenge
WK Langbaan, challenge
do. 29
Balakovo
EK Speedway Pairs, finale
EK Speedway Pairs, finale
za. 31
Rivne
EK Speedway U21, finale
EK Speedway U21, finale
za. 31
Uithuizen
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 31
Berghaupten
Speedway
Speedway
za. 31
Teterow
Bergring Arena
Speedway Grand Prix, ronde 7
Speedway Grand Prix, ronde 7

September 2019

zo. 1
Berghaupten
Duits kampioenschap langbaan
Duits kampioenschap langbaan
zo. 1
Roden
Speed Centre
Dutch Open Grass Track, ronde 5
Dutch Open Grass Track, ronde 5
zo. 1
Berghaupten
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 7
Morizes
Flat Track World Cup, finale 2
Flat Track World Cup, finale 2
za. 7
Kuinre
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 7
Vojens
Speedway Center
Speedway Grand Prix, ronde 8
Speedway Grand Prix, ronde 8
za. 7
Morizes
WK Langbaan, finale 4
WK Langbaan, finale 4
zo. 8
Herxheim
DMSJ speedway
DMSJ speedway
zo. 8
Pfarrkirchen
Duits kampioenschap zijspannen
Duits kampioenschap zijspannen
vr. 13
Cloppenburg
Night of the Fights speedway
Night of the Fights speedway
za. 14
Misano
Flat Track World Cup, finale 3
Flat Track World Cup, finale 3
za. 14
Wittstock
Pokal fur Frieden und Freundschaft speedway
Pokal fur Frieden und Freundschaft speedway
za. 14
Vechta
Reiterwaldstadion
Track Racing Youth Gold Trophy, finale
Track Racing Youth Gold Trophy, finale
za. 14
Vechta
Reiterwaldstadion
WK Langbaan Teams, finale
WK Langbaan Teams, finale
za. 14
Güstrow
WK Speedway U21, finale 2
WK Speedway U21, finale 2
zo. 15
Schwarme
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 15
Annen
De Brink
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo. 15
Schwarme
Langbahn Pokal Zijspannen
Langbahn Pokal Zijspannen
vr. 20
Veenoord
Dutch Open Speedway
Dutch Open Speedway
za. 21
Veenoord
Gouden Helm Speedway
Gouden Helm Speedway
za. 21
Cardiff
Principality Stadium
Speedway Grand Prix, ronde 9
Speedway Grand Prix, ronde 9
zo. 22
Roden
Speed Centre
WK Langbaan, finale 5
WK Langbaan, finale 5
za. 28
Chorzow
Stadion Śląski
EK Speedway, finale 4
EK Speedway, finale 4

Oktober 2019

vr. 4
Pardubice
Svitkov
WK Speedway U21, finale 3
WK Speedway U21, finale 3
za. 5
Toruń
Moto Arena
Speedway Grand Prix, ronde 10
Speedway Grand Prix, ronde 10
za. 12
Dohren
Landenwedstrijd speedway
Landenwedstrijd speedway
za. 12
Wittstock
Race of the Night speedway
Race of the Night speedway
zo. 13
Olching
Goldenes Band Speedway
Goldenes Band Speedway