maandag 17 december 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

December 2018

za. 22
Togliatti
Anatoly Stepanov
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 1
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 1
zo. 23
Togliatti
Anatoly Stepanov
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 2
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 2

Januari 2019

vr. 4
Kamensk Uralsky
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 3
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 3
za. 5
Kamensk Uralsky
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 4
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 4
za. 5
Růžená
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 1
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 1
za. 5
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 1
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 1
zo. 6
Nepomuk
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 1
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 1
zo. 6
Bollnäs
Rolandshov
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 2
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 2
za. 12
Örnsköldsvik
Kallehov
WK IJsspeedway, kwalificatie 1
WK IJsspeedway, kwalificatie 1
za. 12
Kauhajoki
WK IJsspeedway, kwalificatie 2
WK IJsspeedway, kwalificatie 2
za. 19
Sankt Johann im Pongau
Internationale ijsspeedway
Internationale ijsspeedway
za. 19
Shadrinsk
Russische ijsspeedway superliga, ronde 3
Russische ijsspeedway superliga, ronde 3
za. 19
Koprivnice
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 2
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 2
za. 19
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 3
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 3
zo. 20
Weißenbach
Internationale ijsspeedway
Internationale ijsspeedway
zo. 20
Shadrinsk
Russische ijsspeedway superliga, ronde 4
Russische ijsspeedway superliga, ronde 4
zo. 20
Holice
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 2
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 2
zo. 20
Gävle
Motorstadion
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 4
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 4
do. 24
Chrastna
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 4
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 4
za. 26
Neftekamsk
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 1
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 1
za. 26
Ufa
Russische ijsspeedway superliga, ronde 5
Russische ijsspeedway superliga, ronde 5
za. 26
Račice
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 3
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 3
za. 26
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 1
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 1
zo. 27
Neftekamsk
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 2
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 2
zo. 27
Ufa
Russische ijsspeedway superliga, ronde 6
Russische ijsspeedway superliga, ronde 6
zo. 27
Melice
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 3
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 3

Februari 2019

za. 2
Almaty
Medeu
WK IJsspeedway, finale 1.1
WK IJsspeedway, finale 1.1
za. 2
Strömsund
Strömsvallen
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 2
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 2
zo. 3
Almaty
Medeu
WK IJsspeedway, finale 1.2
WK IJsspeedway, finale 1.2
za. 9
Lukhovitsy
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 3
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 3
za. 9
Shadrinsk
WK IJsspeedway, finale 2.1
WK IJsspeedway, finale 2.1
za. 9
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 3
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 3
zo. 10
Ufa
EK IJsspeedway, finale 2
EK IJsspeedway, finale 2
zo. 10
Lukhovitsy
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 4
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 4
zo. 10
Shadrinsk
WK IJsspeedway, finale 2.2
WK IJsspeedway, finale 2.2
zo. 10
Bollnäs
Rolandshov
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 4
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 4
za. 16
Vyatskiye Polyany
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 1
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 1
za. 16
Togliatti
Anatoly Stepanov
WK IJsspeedway Teams, dag 1
WK IJsspeedway Teams, dag 1
za. 16
Gävle
Motorstadion
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 5
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 5
zo. 17
Vyatskiye Polyany
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 2
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 2
zo. 17
Togliatti
Anatoly Stepanov
WK IJsspeedway Teams, dag 2
WK IJsspeedway Teams, dag 2
za. 23
Togliatti
Anatoly Stepanov
Russische ijsspeedway superliga, ronde 7
Russische ijsspeedway superliga, ronde 7
za. 23
Opatovice
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 4
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 4
za. 23
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweeds kampioenschap ijsspeedway
Zweeds kampioenschap ijsspeedway
zo. 24
Togliatti
Anatoly Stepanov
Russische ijsspeedway superliga, ronde 8
Russische ijsspeedway superliga, ronde 8
do. 28
Berlijn
Wilmersdorf
Duits kampioenschap ijsspeedway
Duits kampioenschap ijsspeedway

Maart 2019

za. 2
Neftekamsk
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 3
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 3
za. 2
Berlijn
Wilmersdorf
WK IJsspeedway, finale 3.1
WK IJsspeedway, finale 3.1
zo. 3
Neftekamsk
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 4
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 4
zo. 3
Berlijn
Wilmersdorf
WK IJsspeedway, finale 3.2
WK IJsspeedway, finale 3.2
za. 9
Bollnäs
Rolandshov
Noords kampioenschap ijsspeedway
Noords kampioenschap ijsspeedway
za. 16
Inzell
Max Aicher Arena
WK IJsspeedway, finale 4.1
WK IJsspeedway, finale 4.1
zo. 17
Inzell
Max Aicher Arena
WK IJsspeedway, finale 4.2
WK IJsspeedway, finale 4.2
vr. 29
Heerenveen
Thialf
Roelof Thijs Bokaal ijsspeedway
Roelof Thijs Bokaal ijsspeedway
za. 30
Heerenveen
Thialf
WK IJsspeedway, finale 5.1
WK IJsspeedway, finale 5.1
zo. 31
Heerenveen
Thialf
WK IJsspeedway, finale 5.2
WK IJsspeedway, finale 5.2

April 2019

za. 6
Gillman
Speedway Sidecar World Cup, finale
Speedway Sidecar World Cup, finale
zo. 14
Heusden-Zolder
Helzold Stadion
Speedway
Speedway
vr. 19
Pardubice
Svitkov
EK Speedway Pairs, semi finale 1
EK Speedway Pairs, semi finale 1
za. 27
Gorican
Stadium Milenium
EK Speedway, semi finale 1
EK Speedway, semi finale 1
za. 27
Poznan
EK Speedway, semi finale 2
EK Speedway, semi finale 2

Mei 2019

wo. 1
Rivne
EK Speedway, semi finale 3
EK Speedway, semi finale 3
wo. 1
Krsko
Stadion Matije Gubca
EK Speedway, semi finale 4
EK Speedway, semi finale 4
za. 4
Moorwinkelsdamm
Master of Speedway
Master of Speedway
za. 4
Daugavpils
Lokomotive
Speedway of Nations, race-off 1
Speedway of Nations, race-off 1
za. 11
Manchester
NSS
Speedway of Nations, race-off 2
Speedway of Nations, race-off 2
za. 18
Warschau
Narodowy
Speedway Grand Prix, ronde 1
Speedway Grand Prix, ronde 1
za. 25
Nagyhalász
EK Speedway, challenge
EK Speedway, challenge
za. 25
Pardubice
Svitkov
WK Speedway U21, kwalificatie 1
WK Speedway U21, kwalificatie 1
za. 25
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
WK Speedway U21, kwalificatie 2
WK Speedway U21, kwalificatie 2
za. 25
Krakow
WK Speedway U21, kwalificatie 3
WK Speedway U21, kwalificatie 3
do. 30
Herxheim
WK Langbaan, finale 1
WK Langbaan, finale 1

Juni 2019

za. 1
Liberec
EK Speedway U21 Teams, semi finale 1
EK Speedway U21 Teams, semi finale 1
za. 1
Glumso
EK Speedway U21 Teams, semi finale 2
EK Speedway U21 Teams, semi finale 2
za. 1
Krsko
Stadion Matije Gubca
Speedway Grand Prix, ronde 2
Speedway Grand Prix, ronde 2
zo. 2
Bielefeld
Leineweberring
EK Grasbaan Solo, semi finale 1
EK Grasbaan Solo, semi finale 1
za. 8
Glasgow
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 1
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 1
za. 8
Zarnovica
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 2
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 2
za. 8
Lamothe-Landerron
La Garenne
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 3
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 3
ma. 10
Abensberg
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 4
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 4
za. 15
Praag
Marketa Stadion
Speedway Grand Prix, ronde 3
Speedway Grand Prix, ronde 3
za. 15
La Reole
WK Langbaan, finale 2
WK Langbaan, finale 2
za. 22
??
EK Speedway, finale 1
??
EK Speedway, finale 1
za. 22
Plzen
European U19 Pairs Speedway Cup, finale
European U19 Pairs Speedway Cup, finale
zo. 23
Leamington Spa
EK Grasbaan Solo, semi finale 2
EK Grasbaan Solo, semi finale 2
za. 29
Terenzano
Pista Olimpia
EK Speedway Pairs, semi finale 2
EK Speedway Pairs, semi finale 2
za. 29
Marianske Lazne
Lokomotiva
WK Langbaan, kwalificatie
WK Langbaan, kwalificatie
za. 29
Daugavpils
Lokomotive
WK Speedway U21 Teams, semi finale 1
WK Speedway U21 Teams, semi finale 1
za. 29
Vetlanda
WK Speedway U21 Teams, semi finale 2
WK Speedway U21 Teams, semi finale 2
zo. 30
Haunstetten
EK Grasbaan Zijspan, kwalificatie
EK Grasbaan Zijspan, kwalificatie
zo. 30
Heusden-Zolder
Helzold Stadion
Speedway
Speedway

Juli 2019

za. 6
Grudziadz
EK Speedway U21, semi finale 1
EK Speedway U21, semi finale 1
za. 6
Nagyhalász
EK Speedway U21, semi finale 2
EK Speedway U21, semi finale 2
za. 6
Holsted
EK Speedway U21, semi finale 3
EK Speedway U21, semi finale 3
za. 6
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Speedway Grand Prix, ronde 4
Speedway Grand Prix, ronde 4
za. 6
Vissenbjerg
Speedway Youth Gold Trophy, finale
Speedway Youth Gold Trophy, finale
zo. 7
Mühldorf
Rennbahnstadion
WK Langbaan, finale 3
WK Langbaan, finale 3
za. 13
??
EK Speedway, finale 2
??
EK Speedway, finale 2
za. 13
Güstrow
European 85cc Speedway Youth Cup, finale
European 85cc Speedway Youth Cup, finale
za. 13
Terenzano
Pista Olimpia
Flat Track World Cup, finale 1
Flat Track World Cup, finale 1
za. 13
Manchester
NSS
WK Speedway U21 Teams, finale
WK Speedway U21 Teams, finale
za. 20
Mâcon
EK Speedway U21 Teams, finale
EK Speedway U21 Teams, finale
za. 20
Toruń
Moto Arena
European 125cc Youth Track Racing Cup, finale
European 125cc Youth Track Racing Cup, finale
za. 20
Togliatti
Anatoly Stepanov
Speedway of Nations, finale 1
Speedway of Nations, finale 1
za. 20
Holstebro
WK Speedway 250cc, semi finale 1
WK Speedway 250cc, semi finale 1
za. 20
Holstebro
WK Speedway 250cc, semi finale 2
WK Speedway 250cc, semi finale 2
zo. 21
Togliatti
Anatoly Stepanov
Speedway of Nations, finale 2
Speedway of Nations, finale 2
zo. 21
Holstebro
WK Speedway 250cc, finale
WK Speedway 250cc, finale
za. 27
??
WK Speedway U21, finale 1
??
WK Speedway U21, finale 1

Augustus 2019

za. 3
Wroclaw
Speedway Grand Prix, ronde 5
Speedway Grand Prix, ronde 5
vr. 9
Pardubice
Svitkov
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 1
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 1
vr. 9
Güstrow
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 2
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 2
za. 10
??
EK Speedway, finale 3
??
EK Speedway, finale 3
zo. 11
Zarnovica
European U19 Individual Speedway Cup, finale
European U19 Individual Speedway Cup, finale
za. 17
Bad Hersfeld
EK Grasbaan Solo, finale
EK Grasbaan Solo, finale
za. 17
Pardubice
Svitkov
European 250cc Youth Speedway Cup, semi finale 1
European 250cc Youth Speedway Cup, semi finale 1
za. 17
Pardubice
Svitkov
European 250cc Youth Speedway Cup, semi finale 2
European 250cc Youth Speedway Cup, semi finale 2
za. 17
Malilla
G&B Arena
Speedway Grand Prix, ronde 6
Speedway Grand Prix, ronde 6
zo. 18
Eenrum
Sportpark
EK Grasbaan Zijspan, finale
EK Grasbaan Zijspan, finale
zo. 18
Divisov
European 250cc Youth Speedway Cup, finale
European 250cc Youth Speedway Cup, finale
za. 24
Gorican
Stadium Milenium
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
zo. 25
Heusden-Zolder
Helzold Stadion
Speedway
Speedway
zo. 25
Scheessel
WK Langbaan, challenge
WK Langbaan, challenge
do. 29
Balakovo
EK Speedway Pairs, finale
EK Speedway Pairs, finale
za. 31
Rivne
EK Speedway U21, finale
EK Speedway U21, finale
za. 31
Teterow
Bergring Arena
Speedway Grand Prix, ronde 7
Speedway Grand Prix, ronde 7

September 2019

za. 7
Morizes
Flat Track World Cup, finale 2
Flat Track World Cup, finale 2
za. 7
Vojens
Speedway Center
Speedway Grand Prix, ronde 8
Speedway Grand Prix, ronde 8
za. 7
Morizes
WK Langbaan, finale 4
WK Langbaan, finale 4
za. 14
Misano
Flat Track World Cup, finale 3
Flat Track World Cup, finale 3
za. 14
Vechta
Reiterwaldstadion
Track Racing Youth Gold Trophy, finale
Track Racing Youth Gold Trophy, finale
za. 14
Vechta
Reiterwaldstadion
WK Langbaan Teams, finale
WK Langbaan Teams, finale
za. 14
??
WK Speedway U21, finale 2
??
WK Speedway U21, finale 2
za. 21
Cardiff
Principality Stadium
Speedway Grand Prix, ronde 9
Speedway Grand Prix, ronde 9
zo. 22
Roden
Speed Centre
WK Langbaan, finale 5
WK Langbaan, finale 5
za. 28
??
EK Speedway, finale 4
??
EK Speedway, finale 4

Oktober 2019

vr. 4
Pardubice
Svitkov
WK Speedway U21, finale 3
WK Speedway U21, finale 3
za. 5
Toruń
Moto Arena
Speedway Grand Prix, ronde 10
Speedway Grand Prix, ronde 10
wo. 9
Ufa
EK IJsspeedway, finale 1
EK IJsspeedway, finale 1