maandag 18 november 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 8 april 2017 om 20:40

Vries - Vandaag werd het grasbaan weekend van Vries geopent met de Jeugd & Nationaal wedstrijden. Gestreden werd er in diverse crossklassen en de Specials nationaal. Morgen staat het ONK op het programma met vanaf 10:00 al de trainingen. De wedstrijd zal om 13:30 van start gaan!

De uitslagen:

50cc jeugd

1. Rudmer Koopmans (7,7) 14 
2. Jafaro Hazeveld (6,7) 13 
3. Jason Kroeze (5,6) 11 
4. Britt Boezerooij (2,6) 8 
5. Dominic Hamminga (4,4) 8 
6. Jarno Bosma (2,3) 5 
7. Quinten Kin (1,3) 4 
8. Siem Sverre Jorritsma (1,1) 2 
9. Rienk Bakker (3,5) 8 
10. Damien Dupon (4,5) 9 
— 
11. Sanne Meijerink (0,2) 2 
12. Kaylee Schoo (0,0) 0 

65cc jeugd

1. Jelmar Naessens (7,7) 14 
2. Bern Monkel (6,6) 12 
3. Jelle de Haan (4,7) 11 
4. Niek Meijerink (3,5) 8 
5. Jelte Zandberg (5,4) 9 
6. Ronan Pera (x,0) 0 
7. Amanda van der Ploeg (5,1) 6 
8. Amber Boezerooij (1,4) 5 
9. Rens Spanjer (2,3) 5 
10. Hidde Bakker (6,3) 9 
— 
11. Danique Schoo (0,2) 2 
12. Jelmer de Boer (x,2) 2 

85cc jeugd

1. Dennis van der Ploeg (10,9,10) 29 
2. Lars Hoeksma (9,10,9) 28 
3. Rik Jan de Boer (8,8,8) 24 
4. Pieter Tolsma (7,4,7) 18 
5. Gert Homans (4,6,5) 15 
6. Jessica Dijkstra (6,5,4) 15 
7. Fardau de Ree (x,7,6) 13 
8. Demi Lageman (5,2,3) 10 
9. Dave Hoogerhuis (3,3,2) 8 
10. Damian Feijen (2,1,1) 4 
11. Chayenne Hoogerhuis (1,0,0) 1 

125cc jeugd

1. Tonny Blok (8,8) 16 
2. Joran Marra (8,7) 15 
3. Johan Kuiken (7,7) 14 
4. Dylan Ottens (6,3) 9 
5. Jarno Terpstra (4,6) 10 
6. Jesse Jan Stelwagen (5,5) 10 
7. Koen van Schoot (4,6) 10 
8. Gerard van Lingen (3,3) 6 
9. Alex van der Veen (5,4) 9 
10. Mike Klein (1,2) 3 
— 
11. Leon Meijerink (2,x) 2 
12. Bram Zandberg (2,1) 3 
13. Dennis Strikwerda (1,0) 1 

125cc nationalen

1. Lazar de Vries (5,7,7) 19 
2. Bert Dijkstra (7,6,5) 18 
3. Stef Hamstra (6,5,6) 17 
4. John Bosman (4,4,4) 12 
5. Oebele Hoekstra (1,3,3) 7 
6. Arjan de Jong (2,2,2) 6 
7. Roberto Slot (3,1,1) 5 
8. Jan Geert Horinga (0,0,0) 0 

Powergirls

1. Maaike de Ree (8,8) 16 
2. Harriët Zwiers (8,8) 16 
3. Siske Benedictus (7,6) 13 
4. Rosalyn de Vries (6,7) 13 
5. Mariëlle Kuiper (5,6) 11 
6. Kelsy Rozenberg (7,5) 12 
7. Iris Meindertsma (6,5) 11 
8. Nina Ferwerda (5,7) 12 
9. Kelly Velda (4,4) 8 
10. Lia Schokker (2,3) 5 
— 
11. Melanie v.d. Voort (4,3) 7 
12. Ineke Renkema (0,1) 1 
13. Lyonne van der Veen (3,2) 5 
14. Geke Elzinga (0,x) 0 
15. Celine Lubben (1,1) 2 
16. Kyra Wassenaar (1,0) 1 
17. Demi Valkema (3,2) 5 
18. Manouk Boer (2,4) 6 

Runner-up ST1

1. Meindert de Vries (8,8) 16 
2. Marco Veensma (5,6) 11 
3. Hans Veenstra (x,6) 6 
4. Anne Bos (7,8) 15 
5. Karim Boezerooy (4,5) 9 
6. Jetze Valkema (5,7) 12 
7. Youri Jansen (7,7) 14 
8. Annelies Veensma (6,5) 11 
9. Leon Oosterloo (6,3) 9 
10. Kelvin Bos (8,4) 12 
— 
11. Wilco Elzinga (2,3) 5 
12. Andries Homans (3,0) 3 
13. Jurgen Klein (1,1) 2 
14. Folkert van der Kaap (2,2) 4 
15. Klaas van Dellen (3,2) 5 
16. Rodney v.d. Molen (0) 0 
17. Jesse van der Zee (4,4) 8 
18. Thijs de Vries (x,1) 1 

Follow-up ST2

1. Rick Grasdijk (7,7) 14 
2. Ruben Guikema (9,7) 16 
3. Marcel Vlig (9,9) 18 
4. Bas Homans (8,8) 16 
5. Michel Bakker (7,9) 16 
6. Iwan Kok (8,8) 16 
7. Aron Schokker (9,8) 17 
8. Jelmer de Ree (6,3) 9 
9. Jan Fokker (7,9) 16 
10. Niels Broekema (8,6) 14 
— 
11. Marten Dragtsma (6,6) 12 
12. Maaike de Ree (6,5) 11 
13. Gert vd Heide (4,4) 8 
14. Jordy Hoogland (5,4) 9 
15. Willem Fennema (4,5) 9 
16. Erik Nammensma (3,5) 8 
17. Gerard Bijlsma (2,6) 8 
18. Rick Siebren Douma (x,7) 7 
— 
19. Marcel ter Braake (5,x) 5 
20. Ron Zandbergen (5,1) 6 
21. Mirko Gardenier (4,3) 7 
22. Eelke Jan de Vries (3,2) 5 
23. Roelof Postma (1,0) 1 
24. Rowdy Stevens (2,2) 4 
25. Siske Benedictus (2,4) 6 
26. Sven Venema (0,3) 3 
27. Daniël Veldhuizen (3,1) 4 
28. Jamie Elsinga (x,2) 2 
— 
29. Robin de Haan (x,0) 0 

Specials nationaal

1. Mika Meijer (5,5) 10 
2. William Kruit (1,4) 5 
3. Nico Eijbergen (2,3) 5 
4. Luit Groenewoud (3,3) 6 
5. Kevin Glorie (4,x) 4 
6. Andy ter Schuur (4,5) 9 
— 
7. Dirk Oellrich (1,2) 3