Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
dinsdag 7 april 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 15 juli 2012 om 19:27
Slecht weer werd voorspeld voor de Internationale grasbaanraces in Osnabruck. Gelukkig bleken de verschillende weer-websites het helemaal bij het verkeerde eind te hebben want van regen was geen sprake. Helaas werden de wedstrijden wel nogal wat vertraagd door een aantal crashes.

Junior Klasse A (50cc)

De opstapklasse van de Duitse baansport reden vandaag ook weer hun wedstrijd. Het rijdersveld was wat kleiner dan normaal door een aantal afmeldingen. De wedstrijd werd uiteindelijk gewonnen door Calvin Richter. Tweede werd Marlon Hegener en derde werd Tom Finger.

1. Calvin Richter (4,4,4) 12
2. Marlon Hegener (3,3,3) 9
3. Tom Finger (2,2,2) 6
4. Nikodem Czarnecki (1,1,1) 3
5. Uwe Fissler (0,0,0) 0

Junior Klasse B (125cc)

In de 125cc special klasse was het de winnaar van de 125cc Youth Gold Throphy, Zach Wajtknecht, die alle heats wist te winnen. Tweede werd Buddy Prijs na een mooie finale. Prijs stond eigenlijk reserve maar doordat Darrel de Vries zijn blok opblies in de training kon Prijs alsnog mee doen. De derde plek ging naar Lukas Fienhage.

1. Zach Wajtknecht (4,4,7) 15
2. Buddy Prijs (3,3,6) 12
3. Lukas Fienhage (4,2,5) 11
4. Kevin Luck (3,4,3) 10
5. Fabian Wachs (2,3,2) 7
6. Fabian Neid (1,1,4) 6
7. Finn Loheider (2,2,0) 4
8. Niels-Oliver Wessel (1,0,1) 2
---
9. Timo Wachs (X,1) 1
10. Jeremias Bents (0,0) 0

B-Lizenz Solo 500ccm

De nationale 500cc klasse werd gewonnen door Bernd Dinklage. Dinklage reed een zeer sterke wedstrijd en won alle heats. De tweede plek ging naar Jens Buchberger en derde werd Bert-Jan Bos. De Engelsman, Mark Baseby, ging als tweede de finale in maar verdraaide zijn knie in zijn laatste heat en kon helaas niet meer mee rijden. Kanshebber Tom Lamek ging in zijn tweede heat onderuit, gelukkig viel het mee, maar verspeelde wel zijn kansen op een podium plek.

1. Bernd Dinklage (5,5,5) 15
2. Jens Buchberger (4,4,4) 12
3. Bert-Jan Bos (2,4,3) 9
4. Sven Mannott (3,5,1) 9
5. Mark Baseby (5,3,-) 8
6. Kai Dohrenkamp (4,1,2) 7
7. Charlie Powell (2,2,0) 4
---
8. Dave Hammond (0,3) 3
9. Tom Lamek (3,X) 3
10. Mike McLuskey (X,2) 2
11. Dirk Meijer (1,1) 2
12. Stuart Mears (1,0) 1

Int. Lizenz Seitenwagen 1000ccm

De 1000cc zijspannen waren vandaag ook weer eindelijk terug op het continent. Na een mooie show was het Mark Cossar / Daniel Crawfort die de wedstrijd won. Na sterke starts en hoge snelheden won duo alle heats.

1. Mark Cossar / Daniel Crawfort (3,3,3) 9
2. Simon Heal / Terry Madley (2,2,2) 6
3. Joe Mogg / Jake Cutler (1,0,1) 2
4. John Stafford / Tony Bourne (0,1,X) 1

Int. Lizenz Solo 500ccm

De 500cc specials trainden slechts vier van de zeven rijders. Katt, Tebbe en Kroger kwamen later omdat ze de dag van te voren nog in Zuid Frankrijk waren voor de Langbaan GP 4. Andrew Appleton, die ook in Frankrijk moest rijden, was wel gewoon keurig op tijd en liet tijdens de training al merken dat hij voor de eerste plek ging. Appleton viel helaas een keer uit, wat hem de overwinning koste. Stephan Katt won de wedstrijd en Dirk Fabriek werd derde. Keijo Bunning crashte in zijn eerste heat en kon helaas niet de wedstrijd vervolgen.

1. Stephan Katt (4,4,5,3,4) 20
2. Andrew Appleton (5,X,4,5,5) 19
3. Dirk Fabriek (2,5,3,4,3) 17
4. Matthias Kroger (1,2,2,2,2) 9
5. Jorg Tebbe (3,3,0,1,1) 8
6. Christian Hulshorst (0,1,1,0,0) 2
7. Keijo Bunning (X,-,-,-,-) 0

Seitenwagen bis 500ccm

In de zijspannen klasse was het Holstein / Auwema die de overwining pakte. Het duo zat er de hele dag al goed bij, ondanks een tweede plek in de finale achter Keil / Tralau hadden ze alsnog voldoende punten voor de eerste plek. De tweede plek ging naar Hundsrucker / Balz en Brandhofer / Eibl werden derde. Mark Detz / Bonita van Dijk kwamen ook in de finale en eindigden op een mooie vijfde plek. De gebroeders Brandl hadden een zware crash in hun vierde heat en werden afgevoerd naar het ziekenhuis, wij wensen hun beterschap!

1. Sven Holstein / Henk Auwema (5,5,5,1,4) 20
2. Marco Hundsrucker / Nicole Balz (5,5,3,4,3) 20
3. Stefan Brandhofer / Stefan Eibl (4,4,4,5,1) 18
4. Karl Keil / Berit Tralau (3,2,5,X,5) 15
5. Mark Detz / Bonita van Dijk (1,1,4,5,2) 14
6. Christophe Grenier / Gerben Sanders (4,3,1,3,0) 11
---
7. Markus Venus / Makus Heiss (3,X,2,4) 9
8. Markus Brandhofer / Corinna Gunthor (2,4,3,X) 9
9. Martin Brandl / Hermann Brandl (2,3,1,X) 6
10. Florian Kreuzmayer / Peter Schrimer (0,0,2,3) 5
11. Philip Wierenga / Hessel Auwema (1,1,0,2) 4
12. Dennis Noordman / Patrick Kremer (0,1,-,2) 3
13. Jan Dijkema / Erik van Dijk (1) 1