zaterdag 22 september 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 17 juni 2018 om 20:39

Mulmshorn - Andrew Appleton heeft vandaag in Mulmshorn de Internationale zandbaanraces gewonnen. De A-Solo rijders mochten maar liefst zesmaal de baan in, en Appleton liet aan het eind van de rit slechts twee punten liggen. De Tsjech Martin Malek werd tweede, en Mark Beishuizen werd met een puntje minder derde. Mika Meijer miste met een vierde plek net het podium.

De baan in Mulmshorn is al jaren een ware uitdaging voor de rijders, en ook dit jaar was dit niet anders. Vele rijders hoopten op een heat na de baandienst zodat het nog enigszins te doen was. Van een spannende wedstrijd was hierdoor dus ook niet echt sprake, en was het voor een aantal meer een overlevingsstrijd. 

Onze Nederlandse boys wisten zich echter keurig te redden met de baan, met een verdiende derde een vierde plek. De Duitse delegatie kwam er echter totaal niet aan de pas, en eindigden op plek vier tot en met acht. Beste Duitser werd Christian Hülshorst, voor Jens Benneker, David Pfeffer en Marcel Sebastian.

Ook bij de zijspannen waren het de buitenlandse deelnemers die streden voor de topposities. Het Deense span van Frederiksen / Grandt won de wedstrijd voor Carvill / Smit. Beide combinaties zijn ook graag geziene gasten op de Nederlandse banen. Het podium werd gecompleteerd door het B zijspan van Möller / Frohbös.

A-Solo

R Naam Nat123456P
1 Andrew Appleton 55553528
2 Martin Malek 54425424
3 Mark Beishuizen 34345423
4 Mika Meijer 43313317
5 Christian Hülshorst 22242113
6 Jens Benneker 2013118
7 David Pfeffer 1112027
8 Marcel Sebastian R00ddN0

B-Solo

R Naam Nat1234P
1 Fabian Wachs 445518
2 Jens Buchberger 545418
3 Sascha Stumpe 453315
4 Fabien Neid 534012
5 Dirk Oellrich 252211
6 Stefan Repschläger 324110
7 Finn Loheider 3317
8 Till Schlimm 1135
9 Sven Klein 2R24
10 Andreas Kielkämper 12N3
11 Lando Michaelis 0dd0
12 Maik Brinkkötter RRN0

Zijspannen

R Naam Nat1234P
1 Mike Frederiksen
Steven Grandt
345517
2 Dave Carvill
Dennis Smit
55d414
3 Oliver Möller
Dana Frohbös
434R11
4 Nicole Standke
Kim Kempa
223R7
5 Jan Kempa
Dennis Pollrich
11136
6 Andre Schönig
Linda Frohbös
00224