woensdag 25 november 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 10 augustus 2014 om 21:00
In Lattrop werd vandaag geracet voor het ONK Grasbaanraces. De zondagwedstrijd die traditioneel onderdeel uitmaakt van een weekend grasbaanracen kende helaas een bijzonder tekort aan Nederlandse interesse vanuit de ONK rijders.

Zo zagen we maar zes Nederlandse specials nationaal en wisten maar twee zijspan combinaties de weg te vinden naar Lattrop. Eén combinatie verkoos zelfs een deelname aan een buitenlandse wedstrijd in plaats van een ONK wedstrijd, weliswaar uiteraard geheel hun goedrecht.

125cc specials

1. Mika Meijer (6,6,6) 18
2. William Kruit (4,5,5) 14
3. Michiel Knap (2,4,4) 10
4. Christian Wagemans (3,3,3) 9
5. Jeffrey Sybesma (1,2,2) 5
6. Jarno de Vries (5,x,x) 5
7. Margriet Diever (0,1,1) 2

Specials nationaal

1. Mark Beishuizen (4,4) 8
2. Romano Hummel (4,3) 7
3. Niels Remmelts (3,3) 6
4. Dave Meijerink (2,2) 4
5. Andy ter Schuur (1,2) 3
6. Kelly Velda (1,1) 2
---
7. Dirk Meyer (0,0) 0

Zijspannen

1. William Matthijssen/ Nathalie Stellingwerf (4,4,4) 12
2. Shaun Harvey / Danny Hogg (3,4,3) 10
3. David Carvil l/ Kai Noble (2,3,4) 9
4. Tim Larsen / Lars Plesner (x,3,2) 5
---
5. Joel Sudnikevits / Bruno Bachman (1,2,3) 6
6. Anthony Sarrailh / Katja Sarrailh (1,1,2) 4
7. Jan Dijkema / Dennis Smit (2,x,x) 2

50cc jeugd

1. Angela Lageman (5,5,5) 15
2. Demi Lageman (3,4,3) 10
3. Youri de Jong (2,3,4) 9
4. Dave Hoogerhuis (1,2,2) 5
5. Jelmar Naessens (4,0,x) 4
6. Chayenne Hoogerhuis (0,1,1) 2

65cc jeugd

1. Sem Ensing (7,7,7) 21
2. Duncan Hoevens (6,6,4) 16
3. Dylan Grobbink (4,5,6) 15
4. Dylan Ottens (3,4,5) 12
5. Mike Klein (5,x,3) 8
6. Lars Hoeksma (1,3,1) 5
7. Jarno Terpstra (2,x,2) 4
8. Jessica Dijkstra (0,2,0) 2

85cc jeugd

1. Jelmer de Ree (4,4,4) 12
2. Rick Grasdijk (2,3,3) 8
3. Tonny Blok (3,2,1) 6
4. Jesse Jan Stelwagen (x,1,2) 3
5. Robin de Haan (1,0,0) 1

Shorttrack ST1

1. Reinse de Jong (7,9,8) 24
2. Dirk Werkman (11,11,9) 31
3. Maikel Dijkstra (8,8,11) 27
4. Mark van Dellen (9,6,10) 25
5. Frank Hamming (6,10,7) 23
6. Ruben de Jong (10,x,5) 15
7. Oege de Jong (4,7,4) 15
8. Bert Dijkstra (5,x,6) 11
---
9. Jan de Jong (3,5,3) 11
10. Geert Jan Buirma (1,4,1) 6
11. Siebe van Dekken (2,x,2) 4
12. Rindert Boonstra (x,x,x) 0

Shorttrack ST2

1. Gert Jan Valk (7,7,9) 23
2. Berry de Vos (5,9,7) 21
3. Mark Helmhout (8,10,10) 28
4. Erwin Mulder (4,8,8) 20
5. Ruben Guikema (3,4,3) 10
6. Roy Pasveer (10,5,5) 20
7. Pascal Swart (9,6,6) 21
8. Harriet Zwiers (2,3,4) 9
---
9. Remon Meeters (6,1,1) 8
10. Anne Bos (0,2,2) 4
11. Evert van Til (1,0,x) 1