Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
dinsdag 31 maart 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 17 augustus 2014 om 07:20
Op de dag voor de grote WK finale op de droombaan in Eenrum werd er nog gestreden tijdens een Jeugd & Nationaal wedstrijd. Hier zagen we vele crossers en ook de 125cc specials en Specials nationaal hadden een ONK wedstrijd.

De veteranen haalden ook hun motoren nog een keer uit het vet want voor hun stond een wedstrijd voor het European Veteran Longtrack Series op het programma.

De uitslagen:

EVLS 2:

1. Hartmut Ernst (5,5,5) 15
2. Kevin Teager (5,5,4) 14
3. Franz Greisel (3,4,5) 12
4. Geoff Urben (4,3,3) 10
5. Keith Snelling (4,4,4) 12
6. John Wheatley (3,3,2) 8
---
7. Bill Haynes (2,2,1) 5
8. Roy Gomm (1,1,3) 5

EVLS 4:

1. Bob Dolman (6,6,6) 18
2. Greame Brown (6,5,6) 17
3. John Hartley (4,4,4) 12
4. Arne Anderson (5,6,5) 16
5. Johan Last (4,3,4) 11
6. Paul Evitts (5,5,x) 10
---
7. Peter Baker (x,3,5) 8
8. Bart Uil (3,4,3) 10
9. Gerd Maurer (3,2,3) 8
10. Andreas Blache (1,1,2) 4
11. Jan Hobatz (2,1,1) 4
12. Steen Larsen (2,2,2) 6

125cc specials:

1. Jarno de Vries (7,7,7) 21
2. Christian Wagemans (6,3,4) 13
3. William Kruit (x,6,6) 12
4. Mika Meijer (2,5,5) 12
5. Michiel Knap (4,4,2) 10
6. Jeffrey Sybesma (5,1,3) 9
7. Margriet Diever (3,2,x) 5
8. Alwin Slagter (1,0,1) 2

Specials nationaal:

1,Romano Hummel (6,6) 12
2,Mark Beishuizen (7,7) 14
3,Niels Remmelts (7,5) 12
4,Andy ter Schuur (5,6) 11
5,Dave Meijerink (4,5) 9
6,Kelly Velda (4,3) 7
7,Hessel Auwema (3,4) 7
8,Remon Huizinga (x,x) 0
---
9,Henk Jager (2,3) 5
10,Inge Slagter (1,2) 3
11,Dirk Meyer (x,x) 0

85cc jeugd:

1. Jelmer de Ree (4,5,5) 14
2. Tonny Blok (3,4,4) 11
3. Jesse Jan Stelwagen (5,3,2) 10
4. Mike Klein (1,2,3) 6
5. Robin de Haan (2,1,1) 4
6. Rick Grasdijk (0,0,0) 0

125cc jeugd:

1. Arnee Elsinga (6,6,6) 18
2. Jeffrey Oppersma (5,5,2) 12
3. Gert Poolman (3,3,4) 10
4. Lazar de Vries (4,x,5) 9
5. Joey van Kammen (1,4,3) 8
6. Marcel Vlig (x,2,1) 3
7. Eric Nammensma (2,1,0) 3

Runner-up ST1:

1. Wietze Put (8,9) 17
2. Bert Dijkstra (9,9) 18
3. Christiaan Schoo (7,8) 15
4. Oege de Jong (6,8) 14
5. Marco Veensma (5,7) 12
6. Olav de Engelsman (2,4) 6
7. Willian Hoeksema (6,7) 13
8. Jeroen Huiskes (3,3) 6
9. Jetze Valkema (4,5) 9
10. Sven van Geffen (5,6) 11
---
11. Roelof Postma (1,4) 5
12. Annelies Veensma (2,0) 2
13. Wilco Elzinga (1,1) 2
14. Peter van Dekken (3,2) 5

Follow-up ST2:

1. Maaike de Rhee (8,8,9) 25
2. Joey van Kammen (9,9,7) 25
3. Bert Franssens (6,6,8) 20
4. Michel Bakker (7,7,6) 20
5. Sylvana Postma (5,5,5) 15
6. Feike Velting (4,4,4) 12
7. Nicky Blok (3,3,2) 8
8. Aron Schokker (2,2,3) 7
9. Willem Fennema (1,1,0) 2
10. Ron Zandbergen (0,0,1) 1

Shorttrack ST2:

1. Mark Helmhout (11,5,11) 27
2. Gert Jan Valk (10,6,10) 26
3. Berry de Vos (7,11,7) 25
4. Harriet Zwiers (6,8,3) 17
5. Roy Pasveer (5,x,6) 11
6. Evert van Til (8,9,5) 22
7. Pascal Swart (4,10,9) 23
8. Erwin Mulder (9,7,8) 24
---
9. Anne Bos (1,4,4) 9
10. Ruben Guikema (3,3,2) 8
11. Wilco Bruining (2,1,0) 3
12. Remon Meeters (0,2,1) 3