Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
dinsdag 31 maart 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 15 september 2014 om 12:01
In het Speed Centre in Roden werd afgelopen zondag één van de laatste wedstrijden voor het nationale kampioenschap gereden. Gestreden werd er in de 125cc specials en specials nationaal maar ook een hele rits aan crossklassen.

125cc specials

1. Mika Meijer (6,5,6,5) 22
2. William Kruit (5,4,4,6) 19
3. Jeffrey Sybesma (4,3,3,4) 14
4. Jarno de Vries (x,6,5,3) 14
5. Christian Wagemans (2,2,2,2) 8
6. Michiel Knap (3,1,1,0) 5
7. Margriet Diever (1,0,0,1) 2

Specials nationaal

1. Mark Beishuizen (4,x) 4
2. Romano Hummel (5,5) 10
3. Niels Remmelts (3,4) 7
4. Remon Huizinga (3,3) 6
5. Dirk Meyer (2,2) 4
6. Andy ter Schuur (5,4) 9
---
7. Inge Slagter (x,2) 2
---
8. Johan Last (x,x) 0
9. Kelly Velda (x,x) 0

85cc jeugd

1. Jelmer de Ree (5,5,5,5) 20
2. Jesse Jan Stelwagen (4,4,4,4) 16
3. Rick Grasdijk (2,1,3,3) 9
4. Mike Klein (3,2,2,1) 8
5. Robin de Haan (0,3,1,2) 6
6. Tonny Blok (1,x,x,x) 1

125cc jeugd

1. Joey van Kammen (5,4,5,4) 18
2. Gert Poolman (3,5,4,5) 17
3. Arnee Elsinga (4,x,3,3) 10
4. Jeffrey Oppersma (1,2,0,2) 5
5. Marcel Vlig (0,3,2,0) 5
6. Lazar de Vries (2,x,1,1) 4

Runner-up ST1

1. Bert Dijkstra (8,9,9,9) 35
2. Annelies Veensma (9,5,7,8) 29
3. Christiaan Schoo (6,7,8,7) 28
4. Leon Oosterloo (3,3,6,6) 18
5. Jetze Valkema (4,2,5,5) 16
6. Wietze Put (7,8,x,x) 15
7. Marco Veensma (5,6,x,x) 11
8. Roelof Postma (2,x,3,4) 9
9. Wilco Elzinga (1,1,4,3) 9
10. Olav de Engelsman (x,4,x,x) 4

Follow-up ST2

1. Joey van Kammen (7,7,7,7) 28
2. Aron Schokker (5,5,5,6) 21
3. Maaike de Rhee (3,6,6,4) 19
4. Michel Bakker (6,4,3,5) 18
5. Nicky Blok (4,3,4,3) 14
6. Bert Franssens (1,2,1,1) 5
7. Feike Velting (2,x,2,x) 4
8. Ron Zandbergen (0,1,0,2) 3

Shorttrack ST1

1. Maikel Dijkstra (9,11,11) 31
2. Wybe Valkema (11,7,5) 23
3. Reinse de Jong (10,8,10) 28
4. Ruben de Jong (5,9,9) 23
5. Dirk Werkman (8,6,7) 21
6. Bert Dijkstra (7,5,8) 20
7. Jan de Jong (x,10,6) 16
8. Frank Hamming (6,3,4) 13
---
9. Siebe van Dekken (1,4,3) 8
10. Leon Oosterloo (3,2,2) 7
11. Marco Veensma (4,x,x) 4
12. Olav den Engelsman (2,x,x) 2