Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
zondag 24 mei 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 22 december 2014 om 08:10
Gisteren stond de tweede dag van de kwalificaties voor het Russisch kampioenschap ijsspeedway op de planning. Deze kwalificaties werden gehouden op vier verschillende banen: Novosibirsk, Ufa, Shadrinsk en Sterlitamak. De eerste vier van elke kwalificaties plaatst zich automatisch voor de twee finale weekenden in Togliatti en Ufa.

Novosibirsk

1. Dmitry Khomitsevich (11 + 10) 21
2. Roman Akimenko (10 + 10) 20
3. Sergey Logatchev (7 + 12) 19 + 3
4. Vitaly Khomitsevich (9 + 10) 19 + 2
--
5. Vladimir Bobin (10 + 6) 16
6. Michael Dimitrishin (7 + 6) 13
7. Maxim Korchemaha (6 + 7) 13
8. Evgeny Urakov (6 + 5) 11
8. Andrei Zhdanov (3 + 6) 9
10. Evgeny Yagodkin (4 + 3) 7
11. Roman Cholodov (3 + 2) 5
12. Innokini Andreev (2 + 0) 2
13. Anatoly Maslov (0 + 1) 1

Ufa

1. Yegor Myshkovets (15 + 14) 29
2. Nikolai Krasnikov (14 + 12) 26
3. Sergey Makarov (12 + 13) 25
4. Andrei Shishegov (11 + 12) 23
--
5. Alexey Ivanov (10 + 11) 21
6. Ayrat Habibullin (9 + 10) 19
7. Alexander Moskovka (10 + 7) 17
8. Maxim Maslikov (7 + 9) 16
9. Alex Abroskin (8 + 8) 16
10. Ivan Kharov (7 + 7) 14
11. Clement Klimov (4 + 5) 9
12. Dmitry Lotorev (3 + 3) 6
13. Andrew Shajkin (3 + 3) 6
14. Lenar Magrufov (2 + 3) 5
15. Ivan Chichkov (3 + 2) 5
16. Pavel Taran (2 + 0) 2

Shadrinsk

1. Igor Kononov (15 + 14) 29
2. Dmitry Koltakov (13 + 13) 26
3. Nikita Toloknov (12 + 13) 25
4. Artem Novik (11 + 13) 24
--
5. Edward Krysov (10 + 11) 21
6. Vyacheslav Svitek (12 + 9) 21
7. Daniel Belonogov (7 + 11) 18
8. Artem Akulov (9 + 7) 16
9. Constantine Kolenkin (8 + 7) 15
10. Kirill Popov (4 + 6) 10
11. Roman Pavlenko (3 + 6) 9
12. Maksim Sidorov (5 + 2) 7
13. Stanislav Stukov (3 + 3) 6
14. Yuri Oleynik (4 + 2) 6
15. Alexander Kozyrev (2 + 2) 4
16. Leonid Balti (1 + 1) 2

Sterlitamak

1. Daniil Ivanov (14 + 13) 27
2. Dmitry Bulankin (14 + 12) 26 + 3
3. Yevgeny Sharov (13 + 13) 26 + 2
4. Sergey Karachintsev (13 + 13) 26 + 1
--
5. Igor Saydullin (11 + 14) 25
6. Dinar Valeev (9 + 10) 19
7. Egor Kozenyi (10 + 9) 19
8. Mikhail Litvinov (7 + 8) 15
9. Ivan Bolshakov (6 + 7) 13
10. Evgeny Sotnikov (7 + 4) 11
11. Alex Vitrik (6 + 4) 10
12. Alexey Kolganov (3 + 6) 9
13. Alexey Dmitriev (4 + 3) 7
14. Andrei Dadushkin (1 + 2) 3
15. Timur Bakchaev (2 + 0) 2
16. Maxim Karpuhin NS