donderdag 12 december 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)
Datum
Evenement
Plaats
za. 16 nov.
Cloppenburg (za. 16 nov.) Fotoreportage: NBM huldiging in Cloppenburg
Cloppenburg
za. 9 nov.
Joure (za. 9 nov.) Fotoreportage: VTBM huldiging in Joure
Joure
za. 26 okt.
Vledderveen (za. 26 okt.) Fotoreportage: MRTO Clubwedstrijd in Vledderveen
Vledderveen
za. 12 okt.
Dohren (za. 12 okt.) Niels-Kristian Iversen wint de seizoensafsluiter in Dohren!
Dohren
za. 5 okt.
Toruń (za. 5 okt.) Bartosz Zmarzlik Wereld kampioen speedway 2019 in Torun!
Toruń
zo. 29 sep.
Landshut (zo. 29 sep.) Gelijkspel tijdens eerste halve finale Speedway Bundesliga in Landshut
Landshut
zo. 22 sep.
Roden (zo. 22 sep.) Dimitri Berge Wereld kampioen langbaan 2019 in Roden!
Roden
vr. 20 sep.
Veenoord (vr. 20 sep.) Henry van der Steen Nederlands kampioen speedway in Veenoord
Veenoord
za. 14 sep.
Vechta (za. 14 sep.) Frankrijk winnaar zeer chaotische Long Track of Nations in Vechta
Vechta
za. 14 sep.
Vechta (za. 14 sep.) Top resultaat voor Niek Meijerink tijdens WK 125cc in Vechta
Vechta
vr. 13 sep.
Cloppenburg (vr. 13 sep.) Sterke overwinning voor David Bellego tijdens Night of the Fights in Cloppenburg
Cloppenburg
za. 7 sep.
Morizes (za. 7 sep.) Dimitri Berge wint voor zijn thuispubliek WK Langbaan Finale 4 in Morizes
Morizes
zo. 1 sep.
Roden (zo. 1 sep.) Theo Pijper en Matthijssen / Mollema Nederlands kampioen grasbaan 2019!
Roden
za. 31 aug.
Uithuizen (za. 31 aug.) Grasbaanraces Uithuizen voortijdig afgebroken vanwege zware regenval
Uithuizen
zo. 25 aug.
Scheessel (zo. 25 aug.) Oudgedienden zetten de toon tijdens de WK Langbaan Challenge in Scheessel
Scheessel
zo. 18 aug.
Eenrum (zo. 18 aug.) Matthijssen zonder problemen voor zevende keer Europees kampioen zijspan in Eenrum
Eenrum
za. 17 aug.
Bad Hersfeld (za. 17 aug.) Engelse rijders domineren verregende EK Grasbaan Solo finale in Bad Hersfeld
Bad Hersfeld
zo. 11 aug.
Rastede (zo. 11 aug.) Good old Bernd Diener winnaar Internationale grasbaanraces in Rastede
Rastede
vr. 9 aug.
Güstrow (vr. 9 aug.) 12de plek voor Mika Meijer tijdens U19 Speedway Cup in Güstrow
Güstrow
zo. 4 aug.
Melsungen (zo. 4 aug.) James Shanes wint de Internationale grasbaanraces van Melsungen
Melsungen
za. 27 jul.
Werlte (za. 27 jul.) Gebroeders Wachs de sterkste tijdens de Langbahn Pokal in Werlte
Werlte
za. 20 jul.
Noordwolde (za. 20 jul.) Grasbaan weekend Noordwolde afgelast vanwege slechte baan condities
Noordwolde
za. 13 jul.
Aduard (za. 13 jul.) Romano Hummel maakt succesvolle rentree met overwinning in Aduard!
Aduard
vr. 12 jul.
Aduard (vr. 12 jul.) Grasbaan comeback Aduard van start met de Jeugd & Nationalen!
Aduard
zo. 7 jul.
Mühldorf (zo. 7 jul.) Martin Smolinski breid leiding in WK Langbaan uit na winst in Mühldorf
Mühldorf
zo. 30 jun.
Mulmshorn (zo. 30 jun.) Stephan Katt wint de door afmeldingen geplaagde wedstrijd van Mulmshorn
Mulmshorn
za. 29 jun.
Marianske Lazne (za. 29 jun.) Henry van der Steen en Jarno de Vries plaatsen zich voor de WK Langbaan Challenge!
Marianske Lazne
zo. 23 jun.
Leamington Spa (zo. 23 jun.) Henry van der Steen plaatst zich voor EK Grasbaan Finale in Bad Hersfeld!
Leamington Spa
za. 15 jun.
La Reole (za. 15 jun.) WK Langbaan Finale 2: Martin Smolinski pakt de zege in La Reole
La Reole
ma. 10 jun.
Stadskanaal (ma. 10 jun.) Andrew Appleton de sterkste tijdens de marathon van Stadskanaal
Stadskanaal
zo. 9 jun.
Norden (zo. 9 jun.) Mads Hansen wint 10de editie van de Stortebeker Pokal in Norden
Norden
za. 8 jun.
Loppersum (za. 8 jun.) Blije gezichten na derde ronde Dutch Open Grass Track in Loppersum
Loppersum
zo. 2 jun.
Bielefeld (zo. 2 jun.) Powergirls stelen de show tijdens Internationale grasbaanraces van Bielefeld
Bielefeld
za. 1 jun.
Woudsend (za. 1 jun.) Fotoreportage: VTBM Grasbaanraces in Woudsend
Woudsend
do. 30 mei.
Herxheim (do. 30 mei.) Mathieu Trésarrieu verassend de sterkste tijdens Finale 1 in Herxheim
Herxheim
za. 25 mei.
Roden (za. 25 mei.) Fotoreportage: Jeugd & Nationaal grasbaanraces in Roden
Roden
za. 18 mei.
Warschau (za. 18 mei.) Leon Madsen maakt droom debuut waar tijdens Speedway GP in Warschau
Warschau
vr. 17 mei.
Warschau (vr. 17 mei.) Speedway Grand Prix in Warschau van start met kwalificatie
Warschau
zo. 12 mei.
Eenrum (zo. 12 mei.) Spanning en spektakel in Eenrum tijdens Dutch Open Grass Track ronde 2!
Eenrum
za. 11 mei.
Westeremden (za. 11 mei.) Fotoreportage: VTBM Grasbaanraces in Westeremden
Westeremden
za. 4 mei.
Moorwinkelsdamm (za. 4 mei.) Lichtuitval zorgt voor vroegtijdig einde Master of Speedway in Moorwinkelsdamm
Moorwinkelsdamm
wo. 1 mei.
Brokstedt (wo. 1 mei.) Speedway Bundesliga van start: Landshut verslaat Brokstedt tijdens laatste heat
Brokstedt
ma. 22 apr.
Balkbrug (ma. 22 apr.) Veel spanning tijdens Internationale paasraces in Balkbrug
Balkbrug
zo. 21 apr.
Neuenknick (zo. 21 apr.) Romano Hummel rijd zich in de kijker tijdens Internationale speedway in Neuenknick
Neuenknick
zo. 14 apr.
Cloppenburg (zo. 14 apr.) Speedway Team Cup van start met eerste ronde in Cloppenburg
Cloppenburg
zo. 7 apr.
Vries (zo. 7 apr.) Nederlands kampioenen zetten de toon tijdens eerste ronde Dutch Open in Vries
Vries
zo. 31 mrt.
Heerenveen (zo. 31 mrt.) Daniil Ivanov voor derde keer Wereld kampioen ijssspeedway
Heerenveen
za. 30 mrt.
Heerenveen (za. 30 mrt.) Daniil Ivanov zet aan in Heerenveen met maximale score tijdens dag 1
Heerenveen
vr. 29 mrt.
Heerenveen (vr. 29 mrt.) Training WK IJsspeedway Finale 5 in prima verlopen
Heerenveen
vr. 29 mrt.
Heerenveen (vr. 29 mrt.) Roelof Thijs Bokaal in Heerenveen: Jasper Iwema beste Nederlander
Heerenveen
do. 28 mrt.
Heerenveen (do. 28 mrt.) IJsspeedway vierdaagse van Heerenveen van start met training Roelof Thijs Bokaal
Heerenveen
zo. 17 mrt.
Inzell (zo. 17 mrt.) Dinar Valeev neemt revanche tijdens tweede dag WK IJsspeedway in Inzell
Inzell
za. 16 mrt.
Inzell (za. 16 mrt.) Russische overmacht tijdens crash gala in Inzell op de eerste dag
Inzell
vr. 15 mrt.
Inzell (vr. 15 mrt.) WK IJsspeedway Finale 4 in Inzell van start met vrije training
Inzell
za. 9 mrt.
Werlte (za. 9 mrt.) Zomerseizoen baansport geopent in Werlte met de ADAC Weser Ems Cup
Werlte
zo. 3 mrt.
Berlijn (zo. 3 mrt.) Weinig spektakel tijdens tweede dag WK IJsspeedway in Berlijn
Berlijn
za. 2 mrt.
Berlijn (za. 2 mrt.) Dmitry Koltakov winnaar veelbewogen eerste dag WK IJsspeedway Finale 3 in Berlijn
Berlijn
vr. 1 mrt.
Berlijn (vr. 1 mrt.) WK IJsspeedway Finale 3 in Berlijn van start met de vrije training
Berlijn
vr. 1 mrt.
Berlijn (vr. 1 mrt.) WK IJsspeedway Finale 3 in Berlijn van start met de vrije training
Berlijn
do. 28 feb.
Berlijn (do. 28 feb.) Markus Jell verassend Duits kampioen ijsspeedway in Berlijn
Berlijn
zo. 17 feb.
Togliatti (zo. 17 feb.) Rusland ongeslagen winnaar Ice Speedway of Nations in Togliatti
Togliatti
za. 16 feb.
Togliatti (za. 16 feb.) Rusland na eerste dag Ice Speedway of Nations met maximale punten
Togliatti
vr. 15 feb.
Togliatti (vr. 15 feb.) Ice Speedway of Nations in Togliatti van start met vrije training
Togliatti
zo. 10 feb.
Shadrinsk (zo. 10 feb.) Dmitry Koltakov winnaar verkorte tweede dag WK IJsspeedway in Shadrinsk
Shadrinsk
za. 9 feb.
Shadrinsk (za. 9 feb.) Daniil Ivanov na overwinning in Almaty ook de sterkste tijdens eerste dag in Shadrinsk
Shadrinsk
vr. 8 feb.
Shadrinsk (vr. 8 feb.) WK IJsspeedway in Shadrinsk van start met de vrije training
Shadrinsk
do. 7 feb.
Shadrinsk (do. 7 feb.) WK IJsspeedway dit weekend verder in het Russische Shadrinsk
Shadrinsk
zo. 3 feb.
Almaty (zo. 3 feb.) Daniil Ivanov breid voorsprong in kampioenschap uit met overwinning tijdens dag 2 in Almaty
Almaty
za. 2 feb.
Almaty (za. 2 feb.) Dinar Valeev zorgt voor verassing tijdens opening WK IJsspeedway in Almaty
Almaty
vr. 1 feb.
Almaty (vr. 1 feb.) WK IJsspeedway in Almaty van start met de training
Almaty
zo. 20 jan.
Weißenbach (zo. 20 jan.) Jasper Iwema herpakt zich met sterke tweede plek in Weissenbach
Weißenbach
za. 12 jan.
Kauhajoki (za. 12 jan.) Jimmy Tuinstra sterkste Nederlander tijdens WK Kwalificatie in Kauhajoki
Kauhajoki

Op de kaart

Reportages per land

Bad Hersfeld, Berlijn, Bielefeld, Brokstedt, Cloppenburg, Dohren, Güstrow, Herxheim, Inzell, Landshut, Melsungen, Moorwinkelsdamm, Mulmshorn, Mühldorf, Neuenknick, Norden, Rastede, Scheessel, Vechta, Werlte
30
Aduard, Balkbrug, Eenrum, Heerenveen, Joure, Loppersum, Noordwolde, Roden, Stadskanaal, Uithuizen, Veenoord, Vledderveen, Vries, Westeremden, Woudsend
23
Shadrinsk, Togliatti
7
Toruń, Warschau
3
Almaty
3
La Reole, Morizes
2
Marianske Lazne
1
Leamington Spa
1
Weißenbach
1
Kauhajoki
1

Totaal aantal reportages: 72