woensdag 11 december 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Speedway Grand Prix IMN 502

za. 16 mei.
Warschau
Ronde 1
Ronde 1
za. 30 mei.
Teterow
Bergring Arena
Ronde 2
Ronde 2
za. 13 jun.
Praag
Marketa Stadion
Ronde 3
Ronde 3
za. 18 jul.
Cardiff
Principality Stadium
Ronde 4
Ronde 4
za. 25 jul.
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Ronde 5
Ronde 5
za. 1 aug.
Wroclaw
Ronde 6
Ronde 6
za. 15 aug.
Malilla
G&B Arena
Ronde 7
Ronde 7
za. 29 aug.
Togliatti
Anatoly Stepanov
Ronde 8
Ronde 8
za. 12 sep.
Vojens
Speedway Center
Ronde 9
Ronde 9
za. 3 okt.
Toruń
Moto Arena
Ronde 10
Ronde 10

Speedway Grand Prix kwalificatie IMN 501

za. 23 mei.
Glasgow
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
za. 23 mei.
Lamothe-Landerron
La Garenne
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
za. 23 mei.
Terenzano
Pista Olimpia
Kwalificatie 3
Kwalificatie 3
ma. 1 jun.
Abensberg
Kwalificatie 4
Kwalificatie 4
za. 11 jul.
Zarnovica
Challenge
Challenge

WK Speedway 250cc IMN 515

vr. 31 jul.
Cloppenburg
Semi finale 1
Semi finale 1
vr. 31 jul.
Cloppenburg
Semi finale 2
Semi finale 2
za. 1 aug.
Cloppenburg
Finale
Finale

WK Speedway U21 IMN 507

za. 6 jun.
Ludwigslust
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
za. 6 jun.
Riga
Bikernieku
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
za. 6 jun.
??
Kwalificatie 3
??
Kwalificatie 3
za. 20 jun.
??
Finale 1
??
Finale 1
za. 5 sep.
??
Finale 2
??
Finale 2
vr. 2 okt.
Pardubice
Svitkov
Finale 3
Finale 3

WK Speedway U21 Teams IMN 508

za. 30 mei.
Pardubice
Svitkov
Kwalificatie
Kwalificatie
za. 22 aug.
Outrup
Finale
Finale

WK Langbaan IMN 506

do. 21 mei.
Herxheim
Finale 1
Finale 1
za. 20 jun.
La Reole
Finale 2
Finale 2
zo. 5 jul.
Mühldorf
Rennbahnstadion
Finale 3
Finale 3
za. 8 aug.
Forssa
Forssan Ravirata
Finale 4
Finale 4
zo. 23 aug.
Scheessel
Kwalificatie
Kwalificatie
zo. 20 sep.
Roden
Speed Centre
Challenge
Challenge
za. 26 sep.
Rzeszow
Finale 5
Finale 5

WK IJsspeedway IMN 504

za. 11 jan.
Örnsköldsvik
Kallehov
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
za. 11 jan.
Kauhajoki
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
za. 1 feb.
Almaty
Medeu
Finale 1.1
Finale 1.1
zo. 2 feb.
Almaty
Medeu
Finale 1.2
Finale 1.2
za. 8 feb.
Togliatti
Anatoly Stepanov
Finale 2.1
Finale 2.1
zo. 9 feb.
Togliatti
Anatoly Stepanov
Finale 2.2
Finale 2.2
za. 15 feb.
Shadrinsk
Finale 3.1
Finale 3.1
zo. 16 feb.
Shadrinsk
Finale 3.2
Finale 3.2
za. 14 mrt.
Inzell
Max Aicher Arena
Finale 4.1
Finale 4.1
zo. 15 mrt.
Inzell
Max Aicher Arena
Finale 4.2
Finale 4.2
za. 4 apr.
Heerenveen
Thialf
Finale 5.1
Finale 5.1
zo. 5 apr.
Heerenveen
Thialf
Finale 5.2
Finale 5.2

Long Track Youth World Cup IMN 516

za. 13 jun.
Diedenbergen
Long Track Youth World Cup
Long Track Youth World Cup

Track Racing Youth Gold Trophy IMN 519

za. 13 jun.
Diedenbergen
Track Racing Youth Gold Trophy
Track Racing Youth Gold Trophy

Ice Speedway of Nations IMN

za. 29 feb.
Berlijn
Wilmersdorf
Dag 1
Dag 1
zo. 1 mrt.
Berlijn
Wilmersdorf
Dag 2
Dag 2

Long Track of Nations IMN

za. 5 sep.
Morizes
Long Track of Nations
Long Track of Nations

EK Speedway IMN 520

za. 11 apr.
Debrecen
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
zo. 12 apr.
Pocking
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
zo. 17 mei.
Rivne
Kwalificatie 3
Kwalificatie 3
zo. 17 mei.
Plzen
Kwalificatie 4
Kwalificatie 4
za. 6 jun.
Krsko
Stadion Matije Gubca
Challenge
Challenge

EK Speedway Pairs IMN 527

za. 18 jul.
Mâcon
Kwalificatie
Kwalificatie
za. 26 sep.
Terenzano
Pista Olimpia
Finale
Finale

EK Speedway U21 IMN 523

vr. 8 mei.
Divisov
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 4 jul.
Rivne
Semi finale 2
Semi finale 2
za. 18 jul.
Varkaus
Semi finale 3
Semi finale 3
za. 12 sep.
Nagyhalász
Finale
Finale

EK Speedway U21 Teams IMN 713

vr. 12 jun.
Balakovo
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 13 jun.
??
Semi finale 2
??
Semi finale 2
za. 29 aug.
Lodz
Finale
Finale

EK Grasbaan IMN

zo. 7 jun.
Bielefeld
Leineweberring
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 4 jul.
Tayac
Semi finale 2
Semi finale 2
zo. 16 aug.
Leamington Spa
Finale
Finale

EK IJsspeedway IMN 525

za. 21 mrt.
Tomaszów Mazowiecki
Finale 1
Finale 1
zo. 22 mrt.
Tomaszów Mazowiecki
Finale 2
Finale 2

EK Zijspan IMN

zo. 16 aug.
Eenrum
Sportpark
Kwalificatie
Kwalificatie
zo. 6 sep.
Pfarrkirchen
Finale
Finale

125cc Youth Track Racing Cup IMN

za. 27 jun.
Plzen
Finale
Finale

250cc Youth Speedway Cup IMN

za. 8 aug.
Västervik
Stena Arena
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 8 aug.
Västervik
Stena Arena
Semi finale 2
Semi finale 2
zo. 9 aug.
Västervik
Stena Arena
Finale
Finale

85cc Youth Speedway Cup IMN

za. 8 aug.
Gdańsk
Dag 1
Dag 1
zo. 9 aug.
Gdańsk
Dag 2
Dag 2

U19 European Cup IMN

vr. 14 aug.
Pardubice
Svitkov
Semi finale 1
Semi finale 1
vr. 14 aug.
Pardubice
Svitkov
Semi finale 2
Semi finale 2
zo. 16 aug.
Zarnovica
Finale
Finale

U19 European Pairs Cup IMN

za. 26 sep.
Güstrow
Finale
Finale