woensdag 23 oktober 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Speedway of Nations IMN 503

503/01
za. 4 mei.
Landshut
One Solar Arena
Race-off 1
Race-off 1
503/02
za. 11 mei.
Manchester
NSS
Race-off 2
Race-off 2
503/03
za. 20 jul.
Togliatti
Anatoly Stepanov
Finale 1
Finale 1
503/04
zo. 21 jul.
Togliatti
Anatoly Stepanov
Finale 2
Finale 2

WK Speedway 250cc IMN 515

515/01
za. 20 jul.
Holstebro
Semi finale 1
Semi finale 1
515/02
za. 20 jul.
Holstebro
Semi finale 2
Semi finale 2
515/03
zo. 21 jul.
Holstebro
Finale
Finale

WK Speedway U21 IMN 507

507/01
za. 25 mei.
Pardubice
Svitkov
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
507/02
za. 25 mei.
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
507/03
za. 25 mei.
Krakow
Kwalificatie 3
Kwalificatie 3
507/04
za. 22 jun.
Lublin
Stadion Miejski
Finale 1
Finale 1
507/05
za. 14 sep.
Güstrow
Finale 2
Finale 2
507/06
vr. 4 okt.
Pardubice
Svitkov
Finale 3
Finale 3

WK Speedway U21 Teams IMN 508

508/01
za. 29 jun.
Daugavpils
Lokomotive
Semi finale 1
Semi finale 1
508/02
za. 29 jun.
Vetlanda
Semi finale 2
Semi finale 2
508/03
za. 13 jul.
Manchester
NSS
Finale
Finale

WK IJsspeedway Teams IMN 505

Kalender is nog niet bekend.

Speedway Youth Gold Trophy IMN 518

518/01
za. 6 jul.
Vissenbjerg
Finale
Finale

Speedway Sidecar World Cup IMN 517

517/01
za. 6 apr.
Gillman
Finale
Finale

Long Track Youth World Cup IMN 516

Kalender is nog niet bekend.

Flat Track World Cup IMN 514

514/01
za. 13 jul.
Terenzano
Pista Olimpia
Finale 1
Finale 1
514/02
za. 7 sep.
Morizes
Finale 2
Finale 2
514/03
za. 14 sep.
Misano
Finale 3
Finale 3

EK Speedway IMN 520

520/01
za. 27 apr.
Gorican
Stadium Milenium
Semi finale 1
Semi finale 1
520/02
za. 27 apr.
Poznan
Semi finale 2
Semi finale 2
520/03
wo. 1 mei.
Rivne
Semi finale 3
Semi finale 3
520/04
wo. 1 mei.
Krsko
Stadion Matije Gubca
Semi finale 4
Semi finale 4
520/04
za. 25 mei.
Nagyhalász
Challenge
Challenge
520/04
za. 13 jul.
Güstrow
Finale 1
Finale 1
520/04
za. 27 jul.
Toruń
Moto Arena
Finale 2
Finale 2
520/04
za. 10 aug.
Vojens
Speedway Center
Finale 3
Finale 3
520/04
za. 28 sep.
Chorzow
Stadion Śląski
Finale 4
Finale 4

EK Speedway Pairs IMN 527

527/01
vr. 19 apr.
Pardubice
Svitkov
Semi finale 1
Semi finale 1
527/02
za. 29 jun.
Terenzano
Pista Olimpia
Semi finale 2
Semi finale 2
527/03
do. 29 aug.
Balakovo
Finale
Finale

EK Speedway U21 IMN 523

523/01
za. 6 jul.
Gdańsk
Semi finale 1
Semi finale 1
523/02
za. 6 jul.
Nagyhalász
Semi finale 2
Semi finale 2
523/03
za. 6 jul.
Holsted
Semi finale 3
Semi finale 3
523/04
za. 31 aug.
Rivne
Finale
Finale

European U19 Pairs Speedway Cup IMN 715

715/01
za. 22 jun.
Plzen
Finale
Finale

European 250cc Youth Speedway Cup IMN 711

711/01
za. 17 aug.
Pardubice
Svitkov
Semi finale 1
Semi finale 1
711/02
za. 17 aug.
Pardubice
Svitkov
Semi finale 2
Semi finale 2
711/03
zo. 18 aug.
Divisov
Finale
Finale

European 85cc Speedway Youth Cup IMN 526

526/01
za. 13 jul.
Güstrow
Finale
Finale