dinsdag 17 juli 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Finale 10 in Heerenveen

zondag 8 april 2018

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Koltakov 333333321
2 Daniil Ivanov 233333219
3 Dinar Valeev 322332116
4 Martin Haarahiltunen 313322014
5 Franz Zorn 23321112
6 Dmitri Khomitsevich 322d2110
7 Stefan Svensson 1212309
8 Niclas Svensson 11221Fd7
9 Jimmy Olsen 231Fd06
10 Stefan Pletschacher 101226
11 Harald Simon 012115
12 Jan Klatovsky 22FdNN4
13 Johann Weber 010F23
14 Ove Ledström 100102
15 Jasper Iwema RRR112
16 Bart Schaap 001001
17 Jimmy Tuinstra 00
18 Simon Reitsma Fd0
Semi finale 1Koltakov, Haarahiltunen, Khomitsevich, S.Svensson.
Semi finale 2Ivanov, Valeev, Zorn, N.Svensson.
FinaleKoltakov, Ivanov, Valeev, Haarahiltunen.

Finale 9 in Heerenveen

zaterdag 7 april 2018

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Koltakov 3333R3318
2 Dinar Valeev 232232216
3 Daniil Ivanov 333233118
4 Dmitri Khomitsevich 323332016
5 Stefan Svensson 11332111
6 Martin Haarahiltunen 13Fd32110
7 Niclas Svensson 22222010
8 Jimmy Olsen 0221308
9 Ove Ledström 111216
10 Harald Simon 3FdF115
11 Franz Zorn 22M015
12 Jan Klatovsky 2Fd2FdR4
13 Stefan Pletschacher 111104
14 Jasper Iwema 00Fd123
15 Bart Schaap 011013
16 Simon Reitsma 0101
17 Jimmy Tuinstra Fd00
18 Johann Weber FdNNNN0
Semi finale 1Ivanov, Valeev, Haarahiltunen, N.Svensson.
Semi finale 2Koltakov, Khomitsevich, S.Svensson, Olsen.
FinaleKoltakov, Valeev, Ivanov, Khomitsevich.

Finale 8 in Inzell

zondag 18 maart 2018

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Koltakov 333333321
2 Dmitri Khomitsevich 323333219
3 Dinar Valeev 221232113
4 Martin Haarahiltunen 332212Fd13
5 Daniil Ivanov 23332114
6 Franz Zorn 23212111
7 Johann Weber 12232010
8 Harald Simon 2002307
9 Jimmy Olsen 311Fdd5
10 Ove Ledström 1Fd31N5
11 Jasper Iwema 0220Fd4
12 Niclas Svensson 11Fd204
13 Stefan Svensson 101114
14 Jan Klatovsky F111d3
15 Stefan Pletschacher 000011
16 Max Niedermaier 10F1
17 Franz Mayerbüchler 000
18 Günther Bauer FdNNNN0
Semi finale 1Koltakov, Haarahiltunen, Zorn, Weber.
Semi finale 2Khomitsevich, Valeev, Ivanov, Simon.
FinaleKoltakov, Khomitsevich, Valeev, Haarahiltunen.

Finale 7 in Inzell

zaterdag 17 maart 2018

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Koltakov 233333320
2 Daniil Ivanov 333323219
3 Dmitri Khomitsevich 323332117
4 Martin Haarahiltunen 2R2132010
5 Dinar Valeev 13323113
6 Harald Simon 32221111
7 Jimmy Olsen 0313209
8 Franz Zorn 1222108
9 Johann Weber 21Fd126
10 Niclas Svensson 112116
11 Jan Klatovsky 32d0Fd5
12 Günther Bauer 211105
13 Ove Ledström 001214
14 Max Niedermaier 22
15 Jasper Iwema 101002
16 Stefan Svensson Fd10001
17 Stefan Pletschacher 0000N0
Semi finale 1Koltakov, Haarahiltunen, Valeev, Olsen.
Semi finale 2Ivanov, Khomitsevich, Simon, Zorn.
FinaleKoltakov, Ivanov, Khomitsevich, Haarahiltunen.

Finale 6 in Berlijn

zondag 4 maart 2018

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Koltakov 333333321
2 Dinar Valeev 023332215
3 Dmitri Khomitsevich 322132114
4 Daniil Ivanov 333233017
5 Martin Haarahiltunen 23332F13
6 Harald Simon 13132010
7 Jan Klatovsky 3122019
8 Franz Zorn 2122018
9 Stefan Svensson 121217
10 Jimmy Olsen 220116
11 Johann Weber Fd02M24
12 Jasper Iwema 110024
13 Niclas Svensson 101114
14 Max Niedermaier 001113
15 Sergey Karachintsev 2NNNN2
16 Tobias Busch 10001
17 Stefan Pletschacher 000R00
18 Ove Ledström FdNNNN0
Semi finale 1Koltakov, Valeev, Klatovsky, SImon.
Semi finale 2Ivanov, Khomitsevich, Zorn, Haarahiltunen.
FinaleKoltakov, Valeev, Khomitsevich, Ivanov.

Finale 5 in Berlijn

zaterdag 3 maart 2018

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Koltakov 333333321
2 Dmitri Khomitsevich 333232218
3 Martin Haarahiltunen Fd30322111
4 Daniil Ivanov 333133016
5 Franz Zorn 22133011
6 Harald Simon 21330110
7 Niclas Svensson 21222110
8 Sergey Karachintsev 32200M7
9 Jan Klatovsky 022217
10 Stefan Svensson 101226
11 Johann Weber 120115
12 Max Niedermaier 102104
13 Dinar Valeev 110R24
14 Jimmy Olsen 200013
15 Jasper Iwema 011103
16 Ove Ledström 0R1R12
Semi finale 1Koltakov, Haarahiltunen, Svensson, Zorn.
Semi finale 2Ivanov, Khomitsevich, Simon, Karachintsev.
FinaleKoltakov, Khomitsevich, Haarahiltunen, Ivanov.

Finale 4 in Togliatti

zondag 18 februari 2018

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Khomitsevich 32d332316
2 Dmitry Koltakov 333233219
3 Daniil Ivanov 233323117
4 Dinar Valeev 123332Fd14
5 Igor Kononov 22223112
6 Sergey Karachintsev 332d2111
7 Jan Klatovsky 2122108
8 Ove Ledström 01312Fd7
9 Martin Haarahiltunen 2113R7
10 Jimmy Olsen 3d1015
11 Franky Zorn 1301d5
12 Günther Bauer 012205
13 Harald Simon 12R014
14 Niclas Svensson 00d123
15 Jasper Iwema 10FdM01
16 Johann Weber Fd01dFn1
17 Alexander Kozyrev 00

Finale 3 in Togliatti

zaterdag 17 februari 2018

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Koltakov 333333321
2 Dmitry Khomitsevich 223333218
3 Daniil Ivanov 333232117
4 Niclas Svensson 103222010
5 Sergey Karachintsev 31233d12
6 Igor Kononov 23112110
7 Martin Haarahiltunen 1303119
8 Franky Zorn 1220207
9 Dinar Valeev 221027
10 Jan Klatovsky 2122F7
11 Harald Simon 30d115
12 Jimmy Olsen d12115
13 Johann Weber Fd202d4
14 Jasper Iwema 011Fd02
15 Günther Bauer 0RN101
16 Ove Ledström 10FdRN1
17 Alexander Kozyrev 00
18 Nikita Toloknov Fd0

Finale 2 in Astana

zondag 4 februari 2018

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Koltakov 333333321
2 Sergey Karachintsev 233333219
3 Daniil Ivanov 322332116
4 Martin Haarahiltunen 313F32012
5 Dmitry Khomitsevich 20332111
6 Ove Ledström 13122110
7 Harald Simon 22222Fd10
8 Jimmy Olsen 2302007
9 Andrey Shishegov 102216
10 Vladimir Cheblakov 2125
11 Charly Ebner 121105
12 Franky Zorn 002114
13 Niclas Svensson 1d1114
14 Johann Weber 3FdNNN3
15 Günther Bauer R11013
16 Stefan Svensson 010001
17 Pavel Nekrassov 000
18 Jasper Iwema FN0FdN0
Semi finale 1Koltakov, Haarahiltunen, Ledström, Simon.
Semi finale 2Karachintsev, Ivanov, Khomitsevich, Olsen.
FinaleKoltakov, Karachintsev, Ivanov, Haarahiltunen.

Finale 1 in Astana

zaterdag 3 februari 2018

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Koltakov 232333319
2 Martin Haarahiltunen 323232217
3 Dmitry Khomitsevich 322232115
4 Sergey Karachintsev 333323017
5 Daniil Ivanov 23332114
6 Andrey Shishegov 13123111
7 Harald Simon 1211207
8 Ove Ledström 1230Fd06
9 Franky Zorn 300115
10 Stefan Svensson 202015
11 Charly Ebner 111115
12 Jimmy Olsen 010304
13 Niclas Svensson 012Fd14
14 Johann Weber 210NN3
15 Jasper Iwema 00Fd202
16 Vladimir Cheblakov 22
17 Günther Bauer 001001
Semi finale 1Karachintsev, Haarahiltunen, Shishegov, Simon.
Semi finale 2Koltakov, Khomitsevich, Ivanov, Ledström.
FinaleKoltakov, Haarahiltunen, Khomitsevich, Karachintsev.

Kwalificatie 1 in Ylitornio

zaterdag 13 januari 2018

De top zes rijders plaatsen zich voor de WK finales.

R Naam Nat12345P
1 Sergey Karachintsev 3333214
2 Dinar Valeev 3333113
3 Ove Ledstrom 2223312
4 Martin Haarahiltunen 33F2311
5 Jan Klatovský 23Fd3311
6 Harald Simon 3231211
7 Jasper Iwema 221139
8 Stefan Pletschacher 222219
9 Max Niedermaier 111227
10 Tobias Busch 113R16
11 Matti Isoaho R02125
12 Bart Schaap 111205
13 Timo Kankkunen 012104
14 Jo Saetre 100012
15 Mikko Mäkinen 11
16 Claude Gadeyne 0000N0
17 Andrew Barrett TRT000
18 Rami Systä 000

Kwalificatie 2 in Örnsköldsvik

zaterdag 13 januari 2018

De top zes rijders plaatsen zich voor de WK finales.

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Khomitsevich 3333315
2 Daniil Ivanov 3333214
3 Franky Zorn 3223313
4 Niclas Svensson 1133311
5 Hans Weber 2312311
6 Jimmy Olsén 322209
7 Stefan Svensson 122229
8 Günter Bauer 231129
9 Charly Ebner 203Fd16
10 Josef Kreuzberger 022116
11 Simon Reitsma 211004
12 Jussi Nyrönen 010124
13 Andrej Divis 111014
14 Lukas Hutla 1R02Fd3
15 Luca Bauer 000112
16 Tomi Kirilov 000000
Run-off voor plek 6Olsen, S.Svensson (crash), Bauer (uitgevallen).

Op de kaart