dinsdag 11 december 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Kalender

zo. 27 mei.
Osnabrück
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
vr. 1 jun.
Wittstock
Speedway Paar Cup
Speedway Paar Cup
zo. 22 jul.
Olching
DMSJ junioren speedway
DMSJ junioren speedway
za. 4 aug.
Güstrow
Duits kampioenschap speedway
Duits kampioenschap speedway
za. 18 aug.
Bad Hersfeld
Duits kampioenschap zijspannen
Duits kampioenschap zijspannen
zo. 16 sep.
Scheessel
Duits kampioenschap langbaan
Duits kampioenschap langbaan
zo. 7 okt.
Lübbenau
Duitse langbahnpokal solo
Duitse langbahnpokal solo
zo. 14 okt.
Landshut
One Solar Arena
Duits kampioenschap speedway junioren
Duits kampioenschap speedway junioren

Duits kampioenschap speedway in Güstrow

zaterdag 4 augustus 2018

R Naam Nat12345P
1 Martin Smolinski 3332314
2 Kai Huckenbeck 2323313
3 Erik Riss 3133313
4 Kevin Wölbert 3313d10
5 Max Dilger 2222210
6 Lucas Baumann 330129
7 Tobias Busch 22d239
8 Valentin Grobauer 211329
9 Mark Riss 123017
10 Mathias Schultz 122117
11 Rene Deddens 013206
12 Danny Maaßen 101125
13 Steven Mauer 102014
14 Ronny Weiss 011013
15 Mathias Bartz 0001d1
16 Richard Geyer 000000
Run-offHuckenbeck, Riss.

Duits kampioenschap langbaan in Scheessel

zondag 16 september 2018

Volledige uitslagen

Duits kampioenschap

R Naam Nat12345P
1 Jorg Tebbe 4445522
2 Martin Smolinski 4445421
3 Andrew Appleton 4434217
4 Bernd Diener 3334316
5 Max Dilger 3243113
6 Lukas Fienhage 2323010
7 Stephan Katt 332210
8 Christian Hulshorst 12306
9 Fabien Neid 22Fd15
10 Marcel Dachs 11125
11 Dennis Helfer 10214
12 Richard Hall 211Fd4
13 Jens Benneker 0101
14 Stefan Repschlager 11
15 Fabian Wachs RRR0
16 Marcel Sebastian RNN0
17 Finn Loheider 00
Semi finale 1Tebbe, Diener, Dilger, Dachs, Neid, Hulshorst.
Semi finale 2Smolinski, Appleton, Fienhage, Katt, Helfer, Hall (crash).
FinaleTebbe, Smolinski, Appleton, Diener, Dilger, Fienhage.

Internationale zijspannen

R Naam Nat1234P
1 William Matthijssen
Sandra Mollema
444416
2 Mitch Godden
Paul Smith
234211
3 Markus Venus
Markus Heiss
32N38
4 Wilfred Detz
Wendy Arling
143R8
5 Karl Keil
David Kersten
01315
6 Shaun Harvey
Danny Hogg
1R23
7 Sven Holstein
Bonita van Dijk
3dd3
8 Oliver Moller
Dana Frohbos
213
9 Markus Brandhofer
Tim Scheunemann
02N2
FinaleMatthijssen, Godden, Venus, Keil, Detz (uitval).

Internationale grasbaanraces in Osnabrück

zondag 27 mei 2018

Volledige uitslagen

A-Solo

R Naam Nat12345P
1 Romano Hummel 5555323
2 James Shanes 4444521
3 Andrew Appleton R555419
4 Dave Meijerink 2444115
5 Richard Hall 3333214
6 Mark Beishuizen 423F09
7 David Pfeffer 22228
8 Martin Malek 50R27
9 Stephan Katt 31217
10 Jens Benneker 11136
11 Christian Hulshorst R3NN3
12 Marcel Sebastian 10113

B-Solo

R Naam Nat123P
1 Fabien Neid 35513
2 Fabian Wachs 4R48
3 Jens Buchberger 5T38
4 Graeme Brown 2125
5 Finn Loheider 1315
6 Dennis Helfer 0404
7 Dirk Oellrich 22

Zijspannen

R Naam Nat1234P
1 William Matthijssen
Sandra Mollema
555520
2 Mitch Godden
Paul Smith
343313
3 Sven Holstein
Bonita van Dijk
124411
4 Shaun Harvey
Danny Hogg
43209
5 Manuel Meier 20024
6 Raphael San Milan
Bernd Zapf
01113

Speedway Paar Cup in Wittstock

vrijdag 1 juni 2018

Vanwege zware regelval is de wedstrijd na 14 heats afgelast.

# Naam Nat1234P
MSC Cloppenburg 25
1 René Deddens 33
2 Lukas Fienhage 244212
15 Martin Smolinski 42410
MSC „Wölfe“ Wittstock 23
3 Kevin Wölbert 344415
4 Matze Schultz NS
16 Steven Mauer 03328
DMV White Tigers 23
9 Kai Huckenbeck 444315
10 Dominik Möser 33208
19 Marius Hillenbrand NS
MSV Herxheim 20
13 Erik Riss 3306
14 Mark Riss 0347
21 Max Dilger 437
MSC Diedenbergen 14
11 Valentin Grobauer 00044
20 Michael Härtel 223310
MSC Berghaupten 13
5 Daniel Spiller 42R28
6 Ethan Spiller 30204
ADAC Südbayern 8
7 Mario Niedermeier d0
8 Jonas Wilke 22228
18 Celina Liebmann RR00

Op de kaart