vrijdag 17 augustus 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)
POLL: Welke rijder wint zondag de vierde WK Langbaan Finale in Eenrum? 409 stemmen

Klassement

Pl. Naam Nat12345678910Tot
1 ÖMK Rundbana 4444340422 31
2 Strömsunds MC Isracing 3323413133 26
3 SMK Gävle 2130122211 15
4 Bockarna 0201034004 14
5 Rospiggarna 101220134014

Ronde 10 in Bollnäs

zaterdag 17 februari 2018

# Naam Nat1234P
Bockarna 27
1 Jo Saetre 10012
2 Jimmy Tuinstra R2338
3 Viktor Svensson 23229
4 Johnny Tuinstra 31138
Strömsunds MC Isracing 25
1 Pierre Hallén 31138
2 Andreas Lindblom 13318
3 Mikael Flodin 22329
4 Douglas Blomqvist 00000
ÖMK Rundbana 24
1 Emil Björklund 00000
2 Anders Engström 32218
3 Simon Reitsma 333312
4 Martin Börjegren 01124
SMK Gävle 23
1 Albin Lindblom 22228
2 Andreas Westlund 2R2R4
3 Bart Schaap 13026
4 Conny Fastesson 12115
Rospiggarna 21
1 Marc Geyer 21216
2 Jonas Andersson 333312
3 Pontus Fick 01102
4 Michael Jarl 10001

Ronde 9 in Gävle

zondag 4 februari 2018

# Naam Nat123456P
Rospiggarna 31
1 Igor Kononov 333312
2 Manfred Seifter 22Fd37
3 Robert Henderson 1N214
4 Jonas Andersson 13228
Strömsunds MC Isracing 30
1 Nikita Toloknov 333312
2 Pierre Hallén 323210
3 Mikael Flodin 23106
4 Douglas Blomqvist 0Fd202
ÖMK Rundbana 22
1 Anders Engström 210Fd3
2 Simon Reitsma 20327
3 René Stellingwerf 322310
4 Martin Börjegren T1Fd12
SMK Gävle 20
1 Andreas Lindblom F1113
2 Albin Lindblom 33Fd39
3 Andreas Westlund 1dNN1
4 Conny Fastesson 1101227
Bockarna 15
1 Jimmy Tuinstra 223M7
2 Jo Saetre 10Fd12
3 Viktor Svensson 022R4
4 Pontus Fick Fd1R12

Ronde 8 in Hallstavik

zaterdag 3 februari 2018

# Naam Nat123456P
ÖMK Rundbana 28
1 Anders Engström 313310
2 Simon Reitsma 323311
3 René Stellingwerf 13d26
4 Martin Börjegren 00101
Rospiggarna 27
1 Igor Kononov 333312
2 Manfred Seifter 21227
3 Robert Henderson 1RFd12
4 Jonas Andersson 13116
SMK Gävle 24
1 Andreas Lindblom 00T22
2 Albin Lindblom 323311
3 Andreas Westlund 2RNN2
4 Conny Fastesson 2221119
Strömsunds MC Isracing 21
1 Nikita Toloknov 333312
2 Pierre Hallén d0NN0
3 Mikael Flodin M2226
4 Douglas Blomqvist R12003
Bockarna 18
1 Jimmy Tuinstra 22026
2 Jo Saetre 212d5
3 Viktor Svensson 03115
4 Pontus Fick 11002

Ronde 7 in Strömsund

zaterdag 27 januari 2018

# Naam Nat12345P
Bockarna 33
1 Jimmy Tuinstra 322310
2 Matti Isoaho 31239
3 Viktor Svensson 23117
4 Jo Saetre 11327
Strömsunds MC Isracing 31
1 Mikael Flodin 323311
2 Pierre Hallén 233311
3 Robert Henderson 23218
4 Douglas Blomqvist 00011
SMK Gävle 20
1 Albin Lindblom 333211
2 Andreas Westlund 1RNN1
3 Johnny Tuinstra 02226
4 Conny Fastesson 101002
Rospiggarna 18
1 Andreas Lindblom 11125
2 Jonas Andersson 22329
3 Jussi Nyrönen FdNNN0
4 Michael Jarl Fd22T04
ÖMK Rundbana 17
1 Martin Börjegren 10012
2 Anders Engström 21Fd14
3 Simon Reitsma 3R137
4 Emil Björklund 03104

Ronde 6 in Örnsköldsvik

vrijdag 26 januari 2018

# Naam Nat123456P
ÖMK Rundbana 36
1 Niclas Svensson 333Fd9
2 Simon Reitsma 20226
3 Stefan Svensson 22239
4 Martin Haarahiltunen 333312
Bockarna 24
1 Jimmy Tuinstra M3317
2 Matti Isoaho R2327
3 Viktor Svensson 12115
4 Jo Saetre 13105
SMK Gävle 20
1 Albin Lindblom 11226
2 Andreas Westlund 2R327
3 Anders Engström 02RM2
4 Conny Fastesson 11215
Strömsunds MC Isracing 20
1 Mikael Flodin 30137
2 Pierre Hallén 31239
3 Hans-Olof Olsén NNNN0
4 Douglas Blomqvist 1010024
Rospiggarna 19
1 Andreas Lindblom 21014
2 Jussi Nyrönen 22FdFd4
3 Jonas Andersson 331310
4 Michael Jarl 00101
Run-off voor plek 3Lindblom, Hallén (crash).

Ronde 5 in Gävle

zondag 21 januari 2018

# Naam Nat12345P
Strömsunds MC Isracing 34
1 Daniil Ivanov 333312
2 Mikael Flodin 10225
3 Nikita Toloknov 33Fd39
4 Pierre Hallén 12328
ÖMK Rundbana 33
1 Stefan Svensson 12N25
2 Niclas Svensson 21339
3 Martin Haarahiltunen 331R7
4 Ove Ledström 3222312
Rospiggarna 20
1 Jonas Andersson 31239
2 Tommy Flyktman 22116
3 Douglas Blomqvist 000T0
4 Jussi Nyrönen 210205
SMK Gävle 19
1 Albin Lindblom 233Fd8
2 Michael Sjögren 00213
3 Conny Fastesson T01R1
4 Andreas Westlund 021317
Bockarna 13
1 Tomi Norola 12104
2 Jimmy Tuinstra 130R4
3 Mikko Mäkinen 00022
4 Jo Saetre 01113

Ronde 4 in Hallstavik

zaterdag 20 januari 2018

# Naam Nat12345P
ÖMK Rundbana 37
1 Stefan Svensson 22329
2 Niclas Svensson 333312
3 Martin Haarahiltunen d3227
4 Ove Ledström 31239
Strömsunds MC Isracing 30
1 Daniil Ivanov 333312
2 Mikael Flodin 21025
3 Nikita Toloknov 22239
4 Pierre Hallén 10124
Rospiggarna 23
1 Douglas Blomqvist 00000
2 Tommy Flyktman 31329
3 Jonas Andersson 13138
4 Jussi Nyrönen 22116
Bockarna 15
1 Tomi Norola 12014
2 Mikko Mäkinen 10001
3 Jimmy Tuinstra 23117
4 Jo Saetre R2103
SMK Gävle 15
1 Albin Lindblom RN213
2 Bart Schaap 31217
3 Conny Fastesson 1T001
4 Andreas Westlund 001304
Run-off voor plek 5Tuinstra, Schaap (crash).

Ronde 3 in Bollnäs

zondag 7 januari 2018

# Naam Nat12345P
ÖMK Rundbana 35
1 Martin Haarahiltunen 33d39
2 Stefan Svensson 31239
3 Ove Ledström 23218
4 Niclas Svensson 22329
SMK Gävle 26
1 Harald Simon 2N316
2 Hans Weber d3328
3 Andreas Westlund 11103
4 Albin Lindblom 113229
Strömsunds MC Isracing 25
1 Franky Zorn 333312
2 Jasper Iwema 3Fd137
3 Mikael Flodin 01214
4 Pierre Hallén 200T2
Rospiggarna 19
1 Jan Klatovsky 323311
2 Anders Engström 10102
3 Jonas Andersson 12126
4 Michael Jarl 000Fd0
Bockarna 15
1 Jo Saetre 00011
2 Luca Bauer 020N2
3 Gunter Bauer 222N6
4 Jimmy Tuinstra 111216

Ronde 2 in Örnsköldsvik

zaterdag 6 januari 2018

# Naam Nat12345P
ÖMK Rundbana 31
1 Martin Haarahiltunen 31239
2 Stefan Svensson 32139
3 Ove Ledström 11125
4 Niclas Svensson 12328
Strömsunds MC Isracing 25
1 Franky Zorn 333312
2 Jasper Iwema 30227
3 Mikael Flodin R1012
4 Pierre Hallén 12Fd14
Bockarna 24
1 Luca Bauer 20215
2 Gunter Bauer 323311
3 Matti Isoaho 00123
4 Timo Kankkunen 23NN5
SMK Gävle 23
1 Harald Simon 21317
2 Hans Weber N3R36
3 Andreas Westlund d3003
4 Albin Lindblom 2N2307
Rospiggarna 14
1 Jan Klatovsky 23229
2 Jussi Nyrönen 10F01
3 Jonas Andersson 01012
4 Michael Jarl 00202

Ronde 1 in Strömsund

vrijdag 5 januari 2018

# Naam Nat1234P
ÖMK Rundbana 36
1 Martin Haarahiltunen 323Fd8
2 Stefan Svensson 33219
3 Ove Ledström 22239
4 Niclas Svensson 133310
Strömsunds MC Isracing 25
1 Franky Zorn 333312
2 Jasper Iwema 12025
3 Mikael Flodin 11114
4 Jimmy Olsén 2d114
SMK Gävle 25
1 Harald Simon 233210
2 Hans Weber 2d327
3 Andreas Westlund 03104
4 Albin Lindblom 022Fd4
Rospiggarna 18
1 Jan Klatovsky 32Fd38
2 Jussi Nyrönen 11103
3 Jonas Andersson 3Fd216
4 Michael Jarl 01001
Bockarna 15
1 Timo Kankkunen 11226
2 Matti Isoaho 20125
3 Jo Saetre 01034
4 Jimmy Tuinstra 000d0
Run-off voor plek 2 en 3Zorn, Weber.

Op de kaart