zaterdag 22 september 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Ronde 7 in Gorzów

zaterdag 25 augustus 2018

R Naam Nat1234567P
1 Martin Vaculik 133323318
2 Bartosz Zmarzlik 331333218
3 Tai Woffinden 212222112
4 Patryk Dudek 123132012
5 Artem Laguta 33321113
6 Matej Zagar 33130111
7 Greg Hancock 12133010
8 Maciej Janowski 2132109
9 Jason Doyle 222219
10 Szymon Woźniak 312028
11 Nicki Pedersen 2211R6
12 Craig Cook 000134
13 Przemyslaw Pawlicki 100023
14 Emil Sayfutdinov 0120d3
15 Fredrik Lindgren d00112
16 Chris Holder 000000
Semi finale 1Zmarzlik, Dudek, Zagar, Janowski.
Semi finale 2Vaculik, Woffinden, Laguta, Hancock.
FinaleVaculik, Zmarzlik, Woffinden, Dudek.

Ronde 6 in Malilla

zaterdag 11 augustus 2018

R Naam Nat1234567P
1 Nicki Pedersen 222312315
2 Matej Zagar 313313216
3 Fredrik Lindgren 221223113
4 Martin Vaculik 303202010
5 Bartosz Zmarzlik 33332Fd14
6 Maciej Janowski 332T3011
7 Patryk Dudek 23013110
8 Tai Woffinden 13302110
9 Artem Laguta 012306
10 Emil Sayfutdinov 122016
11 Peter Ljung 000235
12 Chris Holder 021205
13 Jason Doyle 2011T4
14 Oliver Berntzon 033
15 Craig Cook 1T0023
16 Przemyslaw Pawlicki 110013
17 Greg Hancock 0111R3
18 Joel Kling 11
Semi finale 1Lindgren, Pedersen, Woffinden, Zmarzlik (crash).
Semi finale 2Zagar, Vaculik, Dudek, Janowski.
FinalePedersen, Zagar, Lindgren, Vaculik.

Ronde 5 in Cardiff

zaterdag 21 juli 2018

R Naam Nat1234567P
1 Bartosz Zmarzlik 332323319
2 Tai Woffinden 313133216
3 Maciej Janowski 3d3032112
4 Greg Hancock 033222012
5 Patryk Dudek 12232010
6 Przemyslaw Pawlicki 22221110
7 Craig Cook 0333dR9
8 Emil Sayfutdinov 2320018
9 Chris Holder 211037
10 Fredrik Lindgren 121217
11 Matej Zagar 011136
12 Artem Laguta 101316
13 Nicki Pedersen 2202R6
14 Jason Doyle 110125
15 Martin Vaculik 30FRR3
16 Robert Lambert dd01d1
17 Daniel Bewley 00
18 Jason Garrity NS
Semi finale 1Zmarzlik, Janowski, Pawlicki, Dudek.
Semi finale 2Woffinden, Hancock, Sayfutdinov, Cook (uitval).
FinaleZmarzlik, Woffinden, Janowski, Hancock.

Ronde 4 in Hallstavik

zaterdag 7 juli 2018

R Naam Nat1234567P
1 Maciej Janowski 033333318
2 Fredrik Lindgren 312322215
3 Bartosz Zmarzlik 323112113
4 Tai Woffinden 332233016
5 Emil Sayfutdinov 32233114
6 Greg Hancock 10323110
7 Jason Doyle 2113209
8 Artem Laguta 03320d8
9 Matej Zagar 231017
10 Andreas Jonsson 12112 7
11 Chris Holder 211217
12 Patryk Dudek 222006
13 Craig Cook 000123
14 Nicki Pedersen 1101R3
15 Przemysław Pawlicki 000011
16 Martin Vaculik 100001
17 Linus Sundstrom NS
18 Kim Nilsson NS
Semi finale 1Woffinden, Lindgren, Hancock, Doyle.
Semi finale 2Janowski, Zmarzlik, Sayfutdinov, Laguta.
FinaleJanowski, Lindgren, Zmarzlik, Woffinden.

Ronde 3 in Horsens

zaterdag 30 juni 2018

R Naam Nat1234567P
1 Tai Woffinden 231333318
2 Artem Laguta 032212212
3 Greg Hancock 232323116
4 Jason Doyle 203232d12
5 Nicki Pedersen 32033112
6 Emil Sayfutdinov 32221111
7 Bartosz Zmarzlik 11332d10
8 Chris Holder 1331109
9 Fredrik Lindgren 31T127
10 Patryk Dudek 021036
11 Matej Zagar 003025
12 Maciej Janowski 121105
13 Przemyslaw Pawlicki 112105
14 Michael Jepsen Jensen 210d14
15 Martin Vaculik 3000N3
16 Craig Cook 000202
17 Mikkel Michelsen 11
18 Mikkel Bech 00
Semi finale 1Woffinden, Doyle, Sayfutdinov, Holder.
Semi finale 2Hancock, Laguta, Pedersen, Zmarzlik.
FinaleWoffinden, Laguta, Hancock, Doyle.

Ronde 2 in Praag

zaterdag 26 mei 2018

R Naam Nat1234567P
1 Fredrik Lindgren 221233316
2 Patryk Dudek 021333214
3 Emil Sayfutdinov 322322115
4 Tai Woffinden 333232d16
5 Maciej Janowski 33302d11
6 Jason Doyle 1123119
7 Nicki Pedersen 30R23d8
8 Artem Laguta 2023018
9 Matej Zagar 113117
10 Greg Hancock 211127
11 Vaclav Milik 030216
12 Niels Kristian Iversen 103015
13 Przemyslaw Pawlicki 0311R5
14 Chris Holder 112105
15 Bartosz Zmarzlik 020024
16 Craig Cook 200002
Semi finale 1Lindgren, Woffinden, Doyle, Pedersen (crash).
Semi finale 2Dudek, Sayfutdinov, Laguta, Janowski (crash).
FinaleLindgren, Dudek, Sayfutdinov, Woffinden (uitgevallen).

Ronde 1 in Warschau

zaterdag 12 mei 2018

R Naam Nat1234567P
1 Tai Woffinden 202332315
2 Maciej Janowski 122312213
3 Fredrik Lindgren 233133116
4 Artem Laguta 333013013
5 Chris Holder 22230110
6 Patryk Dudek 22123010
7 Matej Zagar 3003309
8 Bartosz Zmarzlik 3130119
9 Emil Sayfutdinov 013228
10 Greg Hancock 032128
11 Krzysztof Kasprzak 33Fd107
12 Jason Doyle Fd2T125
13 Niels Kristian Iversen 101204
14 Przemysław Pawlicki 101Fd13
15 Maksym Drabik 022
16 Bartosz Smektała 22
17 Craig Cook 011002
18 Nicki Pedersen 11RFdN2
Semi finale 1Lindgren, Janowski, Holder, Dudek.
Semi finale 2Laguta, Woffinden, Zmarzlik, Zagar.
FinaleWoffinden, Janowski, Lindgren, Laguta.

Op de kaart