maandag 16 juli 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Kalender

Datum
Wedstrijd
Plaats
za. 12 mei.
Ronde 1
Warschau
Narodowy
za. 26 mei.
Ronde 2
Praag
Marketa Stadion
za. 30 jun.
Ronde 3
Horsens
Casa Arena
za. 7 jul.
Ronde 4
Hallstavik
HZ Bygg Arena
za. 21 jul.
Ronde 5
Cardiff
Principality Stadium
za. 11 aug.
Ronde 6
Malilla
G&B Arena
za. 25 aug.
Ronde 7
Gorzów
Edward Jancarz Stadium
za. 8 sep.
Ronde 8
Krsko
Stadion Matije Gubca
za. 22 sep.
Ronde 9
Teterow
Bergring Arena
za. 6 okt.
Ronde 10
Toruń
Moto Arena

Ronde 4 in Hallstavik

zaterdag 7 juli 2018

R Naam Nat1234567P
1 Maciej Janowski 033333318
2 Fredrik Lindgren 312322215
3 Bartosz Zmarzlik 323112113
4 Tai Woffinden 332233016
5 Emil Sayfutdinov 32233114
6 Greg Hancock 10323110
7 Jason Doyle 2113209
8 Artem Laguta 03320d8
9 Matej Zagar 231017
10 Andreas Jonsson 12112 7
11 Chris Holder 211217
12 Patryk Dudek 222006
13 Craig Cook 000123
14 Nicki Pedersen 1101R3
15 Przemysław Pawlicki 000011
16 Martin Vaculik 100001
17 Linus Sundstrom NS
18 Kim Nilsson NS
Semi finale 1Woffinden, Lindgren, Hancock, Doyle.
Semi finale 2Janowski, Zmarzlik, Sayfutdinov, Laguta.
FinaleJanowski, Lindgren, Zmarzlik, Woffinden.

Ronde 3 in Horsens

zaterdag 30 juni 2018

R Naam Nat1234567P
1 Tai Woffinden 231333318
2 Artem Laguta 032212212
3 Greg Hancock 232323116
4 Jason Doyle 203232d12
5 Nicki Pedersen 32033112
6 Emil Sayfutdinov 32221111
7 Bartosz Zmarzlik 11332d10
8 Chris Holder 1331109
9 Fredrik Lindgren 31T127
10 Patryk Dudek 021036
11 Matej Zagar 003025
12 Maciej Janowski 121105
13 Przemyslaw Pawlicki 112105
14 Michael Jepsen Jensen 210d14
15 Martin Vaculik 3000N3
16 Craig Cook 000202
17 Mikkel Michelsen 11
18 Mikkel Bech 00
Semi finale 1Woffinden, Doyle, Sayfutdinov, Holder.
Semi finale 2Hancock, Laguta, Pedersen, Zmarzlik.
FinaleWoffinden, Laguta, Hancock, Doyle.

Ronde 2 in Praag

zaterdag 26 mei 2018

R Naam Nat1234567P
1 Fredrik Lindgren 221233316
2 Patryk Dudek 021333214
3 Emil Sayfutdinov 322322115
4 Tai Woffinden 333232d16
5 Maciej Janowski 33302d11
6 Jason Doyle 1123119
7 Nicki Pedersen 30R23d8
8 Artem Laguta 2023018
9 Matej Zagar 113117
10 Greg Hancock 211127
11 Vaclav Milik 030216
12 Niels Kristian Iversen 103015
13 Przemyslaw Pawlicki 0311R5
14 Chris Holder 112105
15 Bartosz Zmarzlik 020024
16 Craig Cook 200002
Semi finale 1Lindgren, Woffinden, Doyle, Pedersen (crash).
Semi finale 2Dudek, Sayfutdinov, Laguta, Janowski (crash).
FinaleLindgren, Dudek, Sayfutdinov, Woffinden (uitgevallen).

Ronde 1 in Warschau

zaterdag 12 mei 2018

R Naam Nat1234567P
1 Tai Woffinden 202332315
2 Maciej Janowski 122312213
3 Fredrik Lindgren 233133116
4 Artem Laguta 333013013
5 Chris Holder 22230110
6 Patryk Dudek 22123010
7 Matej Zagar 3003309
8 Bartosz Zmarzlik 3130119
9 Emil Sayfutdinov 013228
10 Greg Hancock 032128
11 Krzysztof Kasprzak 33Fd107
12 Jason Doyle Fd2T125
13 Niels Kristian Iversen 101204
14 Przemysław Pawlicki 101Fd13
15 Maksym Drabik 022
16 Bartosz Smektała 22
17 Craig Cook 011002
18 Nicki Pedersen 11RFdN2
Semi finale 1Lindgren, Janowski, Holder, Dudek.
Semi finale 2Laguta, Woffinden, Zmarzlik, Zagar.
FinaleWoffinden, Janowski, Lindgren, Laguta.

Op de kaart