zondag 21 oktober 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Klassement

Pl. Naam Nat1234Tot
1 Rohan Tungate 18171017 62
2 Brady Kurtz 12151815 60
3 Max Fricke 15111215 53
4 Jack Holder 9101715 51
5 Mason Campton 108129 39
6 Sam Masters 716140 37
7 Josh Pickering 14689 37
8 Jordan Stewart 7999 34
9 Jaimon Lidsey 114610 31
10 Jye Etheridge 5887 28
11 Matthew Gilmore 6825 21
12 Cooper Riordan 3656 20
13 Robert Medson 5434 16
14 Joel Coyne 4222 10
15 Declan Knowles 2331 9
16 James Davies 121- 4
17 Brayden McGuinness ---3 3
18 Josh Coyne ---3 3
19 Matthew Pickering 00-- 0
20 Ben Cook 0---0

Ronde 4 in Gillman

zondag 14 januari 2018

R Naam Nat123456P
1 Jack Holder 12332415
2 Rohan Tungate 33323317
3 Max Fricke 23233215
4 Brady Kurtz 33332115
5 Jordan Stewart 301239
6 Jaimon Lidsey 0313310
7 Mason Campton 203229
8 Josh Pickering 122229
9 Jye Etheridge 2221d7
10 Cooper Riordan 311016
11 Matthew Gilmore 120115
12 Robert Medson 210014
13 Brayden McGuinness 12003
14 Josh Coyne 100113
15 Joel Coyne 01d102
16 Declan Knowles 0d1001
17 Sam Masters Fd----0
B finaleHolder, Stewart, Lidsey, Campton.
A finaleHolder, Tungate, Fricke, Kurtz.

Ronde 3 in Mildura

vrijdag 12 januari 2018

R Naam Nat123456P
1 Jack Holder 32332417
2 Brady Kurtz 33333318
3 Rohan Tungate 23210210
4 Sam Masters 32323114
5 Max Fricke 2332212
6 Mason Campton 3123312
7 Jordan Stewart 122139
8 Josh Pickering d22318
9 Jye Etheridge 131218
10 Jaimon Lidsey 21R123
11 Cooper Riordan 001223
12 Robert Medson 100113
13 Declan Knowles 011Fd13
14 Joel Coyne 2d0R02
15 Matthew Gilmore d110d2
16 James Davies 100001
17 Josh Coyne 00
B finaleTungata, Fricke, Campton, Stewart.
A finaleHolder, Kurtz, Tungata, Masters.

Ronde 2 in Undera

woensdag 10 januari 2018

R Naam Nat123456P
1 Rohan Tungate 23332417
2 Sam Masters 33331316
3 Jack Holder 322T1210
4 Brady Kurtz 33333Fd15
5 Max Fricke 2123311
6 Matthew Gilmore 123208
7 Jordan Stewart 222129
8 Mason Campton 112138
9 Jye Etheridge 131218
10 Cooper Riordan 300126
11 Josh Pickering 22Fd2Fd6
12 Jaimon Lidsey Fd10034
13 Robert Medson 101204
14 Declan Knowles 001023
15 James Davies 000112
16 Joel Coyne 0110R1
17 Matthew Pickering Fd0
B finaleHolder, Fricke, Gilmore, Stewart (crash).
A finaleTungate, Masters, Holder, Kurtz (crash).

Ronde 1 in Kurri Kurri

zaterdag 6 januari 2018

R Naam Nat123456P
1 Rohan Tungate 32333418
2 Josh Pickering 23123314
3 Max Fricke 23233215
4 Brady Kurtz 33d33Fd12
5 Jaimon Lidsey 3322111
6 Mason Campton 3131210
7 Jack Holder T23319
8 Sam Masters 22d127
9 Jordan Stewart 111227
10 Matthew Gilmore d13116
11 Robert Medson 002125
12 Jye Etheridge 12T205
13 Joel Coyne 211dd4
14 Cooper Riordan 101013
15 Declan Knowles 002002
16 James Davies 1T0001
17 Matthew Pickering 000
18 Ben Cook 00
B finalePickering, Holder, Lidsey, Campton.
A finaleTungate, Pickering, Fricke, Kurtz (crash).

Op de kaart