dinsdag 11 december 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Semi finale 1 in Rivne

zaterdag 19 mei 2018

R Naam Nat12345P
1 Igor Kopeć-Sobczyński 3333213
2 Jan Kvech 3233112
3 Wiktor Lampart 3222312
4 Patryk Wojdylo 233F311
5 Olegs Mihailovs 2213311
6 Nick Skorja 3312R9
7 Artjoms Trofimovs 113128
8 Marko Levishyn R2R237
9 Daniils Kolodinskis 112307
10 Vitaliy Koval 03R126
11 Sandro Wasserman 202026
12 Richard Geyer 2d1115
13 Mark Barany 012F03
14 Dmytro Moskovyk 1F02R3
15 Andrii Rozaliuk 011013
16 Norbert Krakowiak 10RNN1

Semi finale 3 in Plzen

zaterdag 23 juni 2018

R Naam Nat12345P
1 Daniel Bewley 3333315
2 Dominik Kubera 3223313
3 Victor Trofimov 2233212
4 Hubert Czerniawski 3322111
5 Lukas Fienhage 2122310
6 Arslan Fayzullin 123129
7 Connor Mountain 302139
8 Gleb Chugunov 0333Fd9
9 Zach Wajtknecht 131218
10 Patrik Mikel 210227
11 Gaetan Stella 210014
12 Mattia Lenarduzzi 1Fd1T24
13 Filip Hajek 101114
14 Josef Novak 200d02
15 Enzo Dubernand 0R1102
16 Frantisek Klier 10001
17 David Kurmis 0FnNNN0
18 Pavel Cermak FNNNN0
Run-offFayzullin, Mountain, Chugunov (ns).

Semi finale 2 in Oslo

zaterdag 28 juli 2018

R Naam Nat12345P
1 Joel Kling 2333314
2 Frederik Jakobsen 3322313
3 Andreas Lyager 3333113
4 Lase Fredriksen 3321312
5 Patrick Hansen 2232211
6 Christian Thaysen 2223211
7 Martin Steen Hansen 321039
8 Alexander Woentin Fd13318
9 William Bjorling 111227
10 Kasper Andersen 020226
11 Emil Millberg 2R2105
12 Truls Kamhaug 111104
13 Timi Salonen 101114
14 Niklas Sayrio 010012
15 Emil Rindal 100001
16 Filip Hjelmland FdNNNN0

Finale in Stralsund

zaterdag 15 september 2018

R Naam Nat12345P
1 Dominik Kubera 3332314
2 Wiktor Lampart 3223313
3 Frederik Jakobsen 1233312
4 Andreas Lyager 1233211
5 Olegs Mihailovs 3322111
6 Joel Kling 303309
7 Viktor Trofimof 222Fd28
8 Igor Kopeć-Sobczyński 210137
9 Christian Thaysen 031127
10 Arsłan Fayzulin 211206
11 Lasse Fredriksen 112116
12 Lukas Fienhage 031105
13 Hubert Czerniawski 000213
14 Jan Kvech 11R013
15 Patryk Wojdyło 0F0022
16 Patrick Hansen 20FdNN2

Op de kaart