zaterdag 22 september 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Finale in Toruń

vrijdag 6 juli 2018

R Naam Nat1234567P
1 Ben Ernst 333R33318
2 Mateusz Bartkowiak 211323214
3 Philip Hellstrom-Bangs 223332116
4 Keynan Rew 133332015
5 Karol Zupinski 32322113
6 Jacob Hook 33121111
7 Jordan Palin 2221209
8 Liam May 1212107
9 Esben Hjerrild 33FdRN6
10 Noel Wahlqvist 012126
11 Leon Flint 212R16
12 Rasmus Pedersen 002305
13 Lukas Wegner 33
14 Andreas Christensen 01Fd203
15 Viljam Lappi 100113
16 Espen Sola 100Fd01
17 Filip Nizgorski 0R1RN1
18 Markus Maximum Lill 00
Semi finale 1Bartkowiak, Rew, Zupinski, Palin.
Semi finale 2Ernst, Hellstrom-Bangs, Hook, May.
FinaleErnst, Barkowiak, Hellstrom-Bangs, Rew.

Semi finale 1 in Gdańsk

woensdag 4 juli 2018

R Naam Nat12345P
1 Philip Hellstrom-Bangs 2333314
2 Mateusz Bartkowiak 1323312
3 Jacob Hook 3133212
4 Espen Sola 3d32311
5 Ben Ernst 2213311
6 Rasmus Pedersen 322119
7 Jordan Palin 221229
8 Lukas Wegner R33F28
9 Filip Nizgorski 23FF27
10 Markus Maximus Lill 311207
11 Sebastian Palmese 122016
12 Daniel Klima 1R1114
13 Pavel Nagibin 110204
14 Ricards Ansviesulis 002R02
15 Jeffrey Sijbesma 000112
16 Kamil Strak 0d0

Semi finale 2 in Gdańsk

woensdag 4 juli 2018

R Naam Nat12345P
1 Esben Hjerrild 3333315
2 Karol Zupinski 3123312
3 Keynan Rew 3222312
4 Noel Wahlqvist 2223211
5 Liam May 3031310
6 Andreas Christensen 0332210
7 Leon Flint 1322210
8 Viljam Lappi 121329
9 Casper Henriksson 223119
10 Erik Bachhuber 231017
11 Colton Hicks 011215
12 Francis Gusts 110114
13 Milan Dobiáš 010102
14 Jonny Wynant d01001
15 Krzysztof Lewandowski d00NN0
16 Szymon Szwacher RNNNN0
17 Filip Šifalda dNNNN0
Run-offZupinski, Rew.

Op de kaart