woensdag 23 oktober 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Kwalificatie 1 in Örnsköldsvik

zaterdag 12 januari 2019

R Naam Nat12345P
1 Dinar Valeev 3333315
2 Nikita Toloknov 3323314
3 Martin Haarahiltunen 3313313
4 Niclas Svensson 2332212
5 Andrey Shishegov 2222311
6 Johann Weber 1232210
7 Franky Zorn 322119
8 Tomi Tani 101327
9 Jonas Andersson 213T17
10 Timo Kankunnen 022206
11 Luca Bauer 211004
12 Jussi Nyrönen 01d124
13 Bart Schaap 111Fd14
14 Jiri Wildt 000112
15 Robert Ruzicka 100001
16 Albin Lindblom 11
17 David Lizák 000000

Kwalificatie 2 in Kauhajoki

zaterdag 12 januari 2019

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Khomitsevich 3333315
2 Daniil Ivanov 3332112
3 Stefan Svensson 2232211
4 Max Niedermeier 2323111
5 Ove Ledström 33Fd2210
6 Charly Ebner 0223310
7 Stefan Pletschacher 1132310
8 Jimmy Tuinstra 110338
9 Tobias Busch 321006
10 Vladimir Cheblokov 2R1126
11 Matti Isoaho 2121N6
12 Jasper Iwema 122Fd16
13 Josef Kreutzberger 010124
14 Christer Biskop 101002
15 Jan Pecina 000101
16 Martin Běhal 001001
17 Tomi Kirilov 11

Finale 1.1 in Almaty

zaterdag 2 februari 2019

R Naam Nat1234567P
1 Dinar Valeev 223133317
2 Daniil Ivanov 333323219
3 Dmitry Khomitsevich 333232117
4 Martin Haarahiltunen 332232d15
5 Dmitry Koltakov 33232d13
6 Nikita Toloknov 12321110
7 Ove Ledström 2113209
8 Johann Weber 2d21319
9 Franky Zorn 2212d7
10 Niclas Svensson 11d316
11 Stefan Svensson 112105
12 Andrei Shishegov 02dd24
13 Max Niedermaier R11013
14 Charly Ebner 100102
15 Sergey Serov 0Rd011
16 Vladimir Cheblokov d0F0d0
Semi finale 1Ivanov, Haarahiltunen, Toloknov, Ledstrom.
Semi finale 2Valeev, Khomitsevich, Weber, Koltakov (d)
FinaleValeev, Ivanov, Khomitsevich, Haarahiltunen (d).

Finale 1.2 in Almaty

zondag 3 februari 2019

R Naam Nat1234567P
1 Daniil Ivanov 333313319
2 Dmitry Koltakov 333223218
3 Dmitry Khomitsevich 333332118
4 Dinar Valeev 232332015
5 Martin Haarahiltunen 32213F11
6 Nikita Toloknov 22123111
7 Johann Weber 2212119
8 Andrei Shishegov 11312R8
9 Stefan Svensson 011327
10 Niclas Svensson 2121d6
11 Max Niedermaier 120025
12 Ove Ledström 1TR214
13 Charly Ebner 102003
14 Vladimir Cheblokov 0110N2
15 Sergey Serov 000101
16 Denis Slepukhin 000F11
17 Pavel Nekrassov 000
Semi finale 1Koltakov, Khomitsevich, Toloknov, Shishegov.
Semi finale 2Ivanov, Valeev, Weber, Haarahiltunen.
FinaleIvanov, Koltakov, Khomitsevich, Valeev.

Finale 2.1 in Shadrinsk

zaterdag 9 februari 2019

R Naam Nat1234567P
1 Daniil Ivanov F33332317
2 Dmitry Koltakov 333323219
3 Dinar Valeev 333133117
4 Nikita Toloknov 223332d15
5 Dmitry Khomitsevich 33222113
6 Konstantin Kolenkin 22222010
7 Martin Haarahiltunen 2d22118
8 Stefan Svensson 2211107
9 Niclas Svensson 021306
10 Andrei Shishegov 31T206
11 Ove Ledström d01034
12 Johann Weber d12d14
13 Dmitry Borodin 111104
14 Charly Ebner 100023
15 Stefan Pletschacher 110103
16 Max Niedermaier dd0011
17 German Khanmurzin 00
Semi finale 1Koltakov, Ivanov, Haarahiltunen, Kolenkin.
Semi finale 2Valeev, Toloknov, Khomitsevich, S.Svensson.
FinaleIvanov, Koltakov, Valeev, Toloknov.

Finale 2.2 in Shadrinsk

zondag 10 februari 2019

Wedstrijd afgelast na 20 heats vanwege het slechte ijs.

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Koltakov 3233314
2 Dmitry Khomitsevich 3323112
3 Konstantin Kolenkin 2233212
4 Dinar Valeev 3R32311
5 Daniil Ivanov 333dd9
6 Johann Weber 2d2329
7 Nikita Toloknov 131229
8 Andrei Shishegov 102238
9 Dmitry Borodin 2311R7
10 Stefan Svensson 021216
11 Ove Ledström 122dN5
12 German Khanmurzin d013d4
13 Charly Ebner 010023
14 Stefan Pletschacher 111NN3
15 Martin Haarahiltunen 2dNNN2
16 Max Niedermaier 0d0112
17 Niclas Svensson d1d1d2

Finale 3.1 in Berlijn

zaterdag 2 maart 2019

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Koltakov d33333318
2 Dinar Valeev 323332218
3 Dmitry Khomitsevich 323233117
4 Johann Weber 111322010
5 Daniil Ivanov 33232d13
6 Martin Haarahiltunen d3223R10
7 Andrei Shishegov 32221N10
8 Stefan Svensson 20312d8
9 Nikita Toloknov 111227
10 Niclas Svensson 212117
11 Ove Ledström 221005
12 Franky Zorn 201115
13 Max Niedermaier 030003
14 Charly Ebner 100113
15 Stefan Pletschacher 01NNN1
16 Tobias Busch 000000
17 Markus Jell 0d0
18 Marc Geyer 00
Semi finale 1Koltakov, Valeev, Shishegov (N), S.Svensson (d).
Semi finale 2Khomitsevich, Weber, Haarahiltunen (R), Ivanov (d).
FinaleKoltakov, Valeev, Khomitsevich, Weber.

Finale 3.2 in Berlijn

zondag 3 maart 2019

R Naam Nat1234567P
1 Dinar Valeev 233323319
2 Daniil Ivanov 333333220
3 Dmitry Koltakov 332312115
4 Dmitry Khomitsevich 323332016
5 Johann Weber 3332T112
6 Niclas Svensson 12223111
7 Stefan Svensson 1112308
8 Ove Ledström 2220208
9 Nikita Toloknov d22127
10 Franky Zorn 211127
11 Max Niedermaier 111115
12 Markus Jell 010214
13 Stefan Pletschacher 2RNNN2
14 Charly Ebner 100102
15 Tobias Busch 000011
16 Marc Geyer 001001
Semi finale 1Ivanov, Koltakov, N.Svensson, S.Svensson.
Semi finale 2Valeev, Khomitsevich, Weber, Ledstrom.
FinaleValeev, Ivanov, Koltakov, Khomitsevich.

Finale 4.1 in Inzell

zaterdag 16 maart 2019

R Naam Nat1234567P
1 Daniil Ivanov 133333319
2 Dmitry Khomitsevich 233332218
3 Dmitry Koltakov 322232115
4 Dinar Valeev 333333018
5 Johann Weber d3332112
6 Stefan Svensson 21222110
7 Markus Jell 3212008
8 Niclas Svensson 2221108
9 Max Niedermaier d20226
10 Luca Bauer 112F15
11 Charly Ebner 111115
12 Franz Mayerbüchler 011024
13 Ove Ledström 3dNNN3
14 Gunther Bauer 1N0113
15 Nikita Toloknov 2dNNN2
16 Jimmy Tuinstra 1F0FF1
17 Tomi Tani 000000
Semi finale 1Valeev, Koltakov, S.Svensson, Jell.
Semi finale 2Ivanov, Khomitsevich, Weber, N.Svensson.
FinaleIvanov, Khomitsevich, Koltakov, Valeev.

Finale 4.2 in Inzell

zondag 17 maart 2019

R Naam Nat1234567P
1 Dinar Valeev 232333319
2 Dmitry Koltakov 323332218
3 Daniil Ivanov 331332116
4 Dmitry Khomitsevich 333233017
5 Johann Weber 12332F11
6 Niclas Svensson 11322110
7 Stefan Svensson 2022219
8 Ove Ledström 2212209
9 Max Niedermaier 330107
10 Markus Jell 212117
11 Tomi Tani 110114
12 Charly Ebner d02013
13 Franz Mayerbüchler 021d03
14 Jimmy Tuinstra 110013
15 Luca Bauer 01102
16 Marc Geyer 0000
17 Nikita Toloknov 0NNNN0
18 Gunther Bauer RFNNN0
Semi finale 1Valeev, Koltakov, N.Svensson, Ledstrom.
Semi finale 2Khomitsevich, Ivanov, S.Svensson, Weber.
FinaleValeev, Koltakov, Ivanov, Khomitsevich.

Finale 5.1 in Heerenveen

zaterdag 30 maart 2019

R Naam Nat1234567P
1 Daniil Ivanov 333333321
2 Dmitry Koltakov 233333219
3 Dinar Valeev 32dd32111
4 Dmitry Khomitsevich 332322d15
5 Martin Haarahiltunen 13322011
6 Stefan Svensson 12321110
7 Niclas Svensson 21d2319
8 Ove Ledström 2203007
9 Johann Weber 311M27
10 Jasper Iwema 121127
11 Jimmy Tuinstra 112116
12 Max Niedermaier 2d2015
13 Charly Ebner 002013
14 Nikita Toloknov 011103
15 Tomi Tani 000202
16 Bart Schaap 001102
17 Simon Reitsma 00
Semi finale 1Ivanov, Valeev, N.Svensson, Haarahiltunen.
Semi finale 2Koltakov, Khomitsevich, S.Svensson, Ledstrom.
FinaleIvanov, Koltakov, Valeev, D.Khomitsevich.

Finale 5.2 in Heerenveen

zondag 31 maart 2019

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Koltakov 331333319
2 Dinar Valeev 332322217
3 Daniil Ivanov 333333119
4 Dmitry Khomitsevich 223332d15
5 Martin Haarahiltunen 22321111
6 Niclas Svensson 2d322d9
7 Jasper Iwema 1211319
8 Stefan Svensson d122207
9 Max Niedermaier 130206
10 Johann Weber 2121d6
11 Bart Schaap 101125
12 Ove Ledström 3d1NN4
13 Charly Ebner 012014
14 Jimmy Tuinstra 120dd3
15 Tomi Tani 010113
16 Simon Reitsma 0000
17 Niek Schaap 0000
18 Nikita Toloknov dNNNN0
Semi finale 1Ivanov, Valeev, Iwema, N.Svensson.
Semi finale 2Koltakov, Khomitsevich, Haarahiltunen, S.Svensson.
FinaleKoltakov, Valeev, Ivanov, Khomitsevich (crash).

Op de kaart