woensdag 20 februari 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Kalender

504/01
za. 12 jan.
Örnsköldsvik
Kallehov
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
504/02
za. 12 jan.
Kauhajoki
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
vr. 1 feb.
Almaty
Medeu
Training
Training
504/03
za. 2 feb.
Almaty
Medeu
Finale 1.1
Finale 1.1
504/03
zo. 3 feb.
Almaty
Medeu
Finale 1.2
Finale 1.2
504/04
za. 9 feb.
Shadrinsk
Finale 2.1
Finale 2.1
504/04
zo. 10 feb.
Shadrinsk
Finale 2.2
Finale 2.2
504/05
za. 2 mrt.
Berlijn
Wilmersdorf
Finale 3.1
Finale 3.1
504/05
zo. 3 mrt.
Berlijn
Wilmersdorf
Finale 3.2
Finale 3.2
504/06
za. 16 mrt.
Inzell
Max Aicher Arena
Finale 4.1
Finale 4.1
504/06
zo. 17 mrt.
Inzell
Max Aicher Arena
Finale 4.2
Finale 4.2
504/07
za. 30 mrt.
Heerenveen
Thialf
Finale 5.1
Finale 5.1
504/07
zo. 31 mrt.
Heerenveen
Thialf
Finale 5.2
Finale 5.2

Kwalificatie 1 in Örnsköldsvik

zaterdag 12 januari 2019

R Naam Nat12345P
1 Dinar Valeev 3333315
2 Nikita Toloknov 3323314
3 Martin Haarahiltunen 3313313
4 Niclas Svensson 2332212
5 Andrey Shishegov 2222311
6 Johann Weber 1232210
7 Franky Zorn 322119
8 Tomi Tani 101327
9 Jonas Andersson 213T17
10 Timo Kankunnen 022206
11 Luca Bauer 211004
12 Jussi Nyrönen 01d124
13 Bart Schaap 111Fd14
14 Jiri Wildt 000112
15 Robert Ruzicka 100001
16 Albin Lindblom 11
17 David Lizák 000000

Kwalificatie 2 in Kauhajoki

zaterdag 12 januari 2019

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Khomitsevich 3333315
2 Daniil Ivanov 3332112
3 Stefan Svensson 2232211
4 Max Niedermeier 2323111
5 Ove Ledström 33Fd2210
6 Charly Ebner 0223310
7 Stefan Pletschacher 1132310
8 Jimmy Tuinstra 110338
9 Tobias Busch 321006
10 Vladimir Cheblokov 2R1126
11 Matti Isoaho 2121N6
12 Jasper Iwema 122Fd16
13 Josef Kreutzberger 010124
14 Christer Biskop 101002
15 Jan Pecina 000101
16 Martin Běhal 001001
17 Tomi Kirilov 11

Finale 1.1 in Almaty

zaterdag 2 februari 2019

R Naam Nat1234567P
1 Dinar Valeev 223133317
2 Daniil Ivanov 333323219
3 Dmitry Khomitsevich 333232117
4 Martin Haarahiltunen 332232d15
5 Dmitry Koltakov 33232d13
6 Nikita Toloknov 12321110
7 Ove Ledström 2113209
8 Johann Weber 2d21319
9 Franky Zorn 2212d7
10 Niclas Svensson 11d316
11 Stefan Svensson 112105
12 Andrei Shishegov 02dd24
13 Max Niedermaier R11013
14 Charly Ebner 100102
15 Sergey Serov 0Rd011
16 Vladimir Cheblokov d0F0d0
Semi finale 1Ivanov, Haarahiltunen, Toloknov, Ledstrom.
Semi finale 2Valeev, Khomitsevich, Weber, Koltakov (d)
FinaleValeev, Ivanov, Khomitsevich, Haarahiltunen (d).

Finale 1.2 in Almaty

zondag 3 februari 2019

R Naam Nat1234567P
1 Daniil Ivanov 333313319
2 Dmitry Koltakov 333223218
3 Dmitry Khomitsevich 333332118
4 Dinar Valeev 232332015
5 Martin Haarahiltunen 32213F11
6 Nikita Toloknov 22123111
7 Johann Weber 2212119
8 Andrei Shishegov 11312R8
9 Stefan Svensson 011327
10 Niclas Svensson 2121d6
11 Max Niedermaier 120025
12 Ove Ledström 1TR214
13 Charly Ebner 102003
14 Vladimir Cheblokov 0110N2
15 Sergey Serov 000101
16 Denis Slepukhin 000F11
17 Pavel Nekrassov 000
Semi finale 1Koltakov, Khomitsevich, Toloknov, Shishegov.
Semi finale 2Ivanov, Valeev, Weber, Haarahiltunen.
FinaleIvanov, Koltakov, Khomitsevich, Valeev.

Finale 2.1 in Shadrinsk

zaterdag 9 februari 2019

R Naam Nat1234567P
1 Daniil Ivanov F33332317
2 Dmitry Koltakov 333323219
3 Dinar Valeev 333133117
4 Nikita Toloknov 223332d15
5 Dmitry Khomitsevich 33222113
6 Konstantin Kolenkin 22222010
7 Martin Haarahiltunen 2d22118
8 Stefan Svensson 2211107
9 Niclas Svensson 021306
10 Andrei Shishegov 31T206
11 Ove Ledström d01034
12 Johann Weber d12d14
13 Dmitry Borodin 111104
14 Charly Ebner 100023
15 Stefan Pletschacher 110103
16 Max Niedermaier dd0011
17 German Khanmurzin 00
Semi finale 1Koltakov, Ivanov, Haarahiltunen, Kolenkin.
Semi finale 2Valeev, Toloknov, Khomitsevich, S.Svensson.
FinaleIvanov, Koltakov, Valeev, Toloknov.

Finale 2.2 in Shadrinsk

zondag 10 februari 2019

Wedstrijd afgelast na 20 heats vanwege het slechte ijs.

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Koltakov 3233314
2 Dmitry Khomitsevich 3323112
3 Konstantin Kolenkin 2233212
4 Dinar Valeev 3R32311
5 Daniil Ivanov 333dd9
6 Johann Weber 2d2329
7 Nikita Toloknov 131229
8 Andrei Shishegov 102238
9 Dmitry Borodin 2311R7
10 Stefan Svensson 021216
11 Ove Ledström 122dN5
12 German Khanmurzin d013d4
13 Charly Ebner 010023
14 Stefan Pletschacher 111NN3
15 Martin Haarahiltunen 2dNNN2
16 Max Niedermaier 0d0112
17 Niclas Svensson d1d1d2

Op de kaart