zondag 21 juli 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Finale 1 in Herxheim

donderdag 30 mei 2019

R Naam Nat1234567P
1 Mathieu Trésarrieu 322433421
2 Martin Smolinski 244344324
3 Dimitri Bergé 134344221
4 James Shanes 333233118
5 Josef Franc 024342015
6 Theo Pijper 34122214
7 Jörg Tebbe 43103112
8 Lukas Fienhage 2R342112
9 Bernd Diener 41311010
10 Andrew Appleton 242R2d10
11 Romano Hummel 4RR4d8
12 Max Dilger 122218
13 Chris Harris 1T0113
14 Martin Malek 010102
15 Jesse Mustonen 0110R2
16 Fabian Wachs 00
Semi finale 1Smolinski, Shanes, Franc, Fienhage, Diener.
Semi finale 2Berge, Tressarieu, Pijper, Tebbe, Appleton.
FinaleTressarieu, Smolinski, Berge, Shanes, Franc.

Finale 3 in Mühldorf

zondag 7 juli 2019

R Naam Nat1234567P
1 Martin Smolinski 434444427
2 Dimitri Bergé 434343324
3 Mathieu Trésarrieu 343420218
4 Theo Pijper 244334121
5 Josef Franc 342243018
6 Lukas Fienhage 22323214
7 Jesse Mustonen 41123112
8 Max Dilger 33112111
9 Andrew Appleton 10241210
10 Bernd Diener 0033208
11 Chris Harris 212005
12 James Shanes 1211R5
13 Martin Malek 1200R3
14 Stephan Katt 010113
15 Gaétan Stella 000011
Semi finale 1Smolinski, Franc, Appleton, Dilger, Tressarieu
Semi finale 2Pijper, Berge, Fienhage, Mustonen, Diener
FinaleSmolinski, Berge, Tressarieu, Pijper, Franc

Finale 2 in La Reole

zaterdag 15 juni 2019

R Naam Nat1234567P
1 Martin Smolinski 422434423
2 Dimitri Bergé 344444326
3 Chris Harris 233242218
4 Mathieu Trésarrieu 441343120
5 Lukas Fienhage 244120013
6 Max Dilger 12411211
7 Stéphane Trésarrieu 0R233311
8 James Shanes 22331d11
9 Jesse Mustonen 3302019
10 Theo Pijper 3101319
11 Martin Malek 031228
12 Romano Hummel 411006
13 Josef Franc 103R26
14 Bernd Diener 010405
15 Andrew Appleton 1R2014
Semi finale 1Berge, S.Tressarieu, Harris, Mustonen, Fienhage.
Semi finale 2Smolinski, M.Tressarieu, Dilger, Pijper, Shanes.
FinaleSmolinski, Berge, Harris, M.Tressarieu, Fienhage.

Kwalificatie in Marianske Lazne

zaterdag 29 juni 2019

R Naam Nat12345P
1 Martin Malek 4444420
2 Jesse Mustonen 4444319
3 Josef Franc 4343418
4 Max Dilger 4342417
5 Stéphane Trésarrieu 3234416
6 Stephan Katt 2424315
7 Hynek Stichauer 3333214
8 Kenneth Kruse Hansen 3232313
9 Gaétan Stella 142d411
10 Bernd Diener 2303311
11 Henry Van der Steen 2223211
12 Jarno De Vries 303129
13 Richard Hall 121239
14 Zach Wajtknecht 44dNN8
15 Jerome Lespinasse 2114R8
16 Gabriel Dubernard 032128
17 Henri Ahlbom 111328
18 Steven Labouyrie 31R217
19 Alessandro Milanese 220217
20 Tomas Jonasson 004R15
21 Marcel Dachs 103015
22 Michal Skurla 110114
23 Andreas Bergström 011103
24 Christian Hülshorst 002002
25 Michal Dudek 0RNNN0
26 Zdenek Holub N0

Op de kaart