dinsdag 22 januari 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Semi finale 1 (dag 1) in Shadrinsk

zaterdag 15 december 2018

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Koltakov 3333315
2 Dinar Valeev 3332213
3 Evgeny Sharov 2332212
4 Nikita Tarasov 3321211
5 Nikita Shadrin 2221310
6 Eduard Krysov 122319
7 Konstantin Kolenkin 2dd338
8 Maksim Korchemakha 103d37
9 Dmitriy Borodin 312017
10 Rustam Akumbaev d21227
11 Artem Akulov 210306
12 Andrey Zhdanov 0212d5
13 Ivan Simikov 10N113
14 Danil Bezmaternykh 0d11d2
15 Artem Afanasyev 1Nd0N1
16 Ivan Lvov NNNNN0

Semi finale 2 (dag 1) in Ufa

zaterdag 15 december 2018

R Naam Nat12345P
1 Daniil Ivanov 3333315
2 Nikita Bodganov 3233213
3 Dmitry Solyannikov 3322313
4 Nikita Tolkoknov 3d33110
5 Ivan Chichkov 233d210
6 Vladimir Bobin 1123310
7 German Khanmurzin 202239
8 Vadim Svinukhov 221229
9 Maksim Karpukhin 121217
10 Yelisey Vydrin 030126
11 Maksim Maslikov 221106
12 Dmitry Bulankin 2114
13 Danil Lushnikov 111014
14 Anton Sozykhin d10102
15 Mikhail Filatov 100001
16 Evgeny Urakov 01NNN1
17 Nikita Panov d00000
18 Andrey Shishegov NNNNN0

Semi finale 3 (dag 1) in Kamensk Uralsky

zaterdag 15 december 2018

R Naam Nat12345P
1 Igor Kononov 3333315
2 Igor Saidullin 3312312
3 Evgeny Saidullin 3231312
4 Vasiliy Nesytykh 3323011
5 Ivan Khuzhin 1223311
6 Dmitry Khomitsevich 2233111
7 Sergey Makarov d332210
8 Aleksandr Kozyrev 222028
9 Andrey Stepanov 110226
10 Alexey Kolganov 2112d6
11 Nikolay Makarov 011024
12 Danil Nokhrin 002114
13 Dmitry Strelkov 110114
14 Konstatin Kolesnikov 200013
15 Vlas Nekrasov 0011N2
16 Ivan Kosyakov 100001

Semi finale 1 (dag 2) in Shadrinsk

zondag 16 december 2018

Run-off voor plek 5/6: K.Kolenkin, N.Shadrin.

R Naam NatP12345P
1 Dmitry Koltakov 153333330
2 Dinar Valeev 133332327
3 Evgeny Sharov 123321223
4 Nikita Tarasov 112223222
5 Konstantin Kolenkin 82233321
6 Nikita Shadrin 102132321
7 Dmitriy Borodin 73320116
8 Eduard Krysov 91213d16
9 Maksim Korchemakha 72122115
10 Artem Akulov 61111212
11 Andrey Zhdanov 51N0118
12 Rustam Akumbaev 710NNN8
13 Ivan Simikov 3021017
14 Artem Afanasyev 1d01024
15 Danil Bezmaternykh 2dNd204
16 Ivan Lvov 0NNNNN0

Semi finale 2 (dag 2) in Ufa

zondag 16 december 2018

R Naam NatP12345P
1 Daniil Ivanov 153233329
2 Nikita Bodganov 133232326
3 Dmitry Solyannikov 133332226
4 Nikita Tolkoknov 103331222
5 Ivan Chichkov 101323322
6 Vladimir Bobin 102123321
7 German Khanmurzin 92221218
8 Vadim Svinukhov 90213116
9 Maksim Karpukhin 723d0113
10 Dmitry Bulankin 423d0211
11 Yelisey Vydrin 62100110
12 Maksim Maslikov 6100108
13 Danil Lushnikov 40012d7
14 Anton Sozykhin 21d2N16
15 Nikita Panov 0011002
16 Mikhail Filatov 1d0102
17 Evgeny Urakov 1NNNNN1
18 Andrey Shishegov 0NNNNN0

Semi finale 3 (dag 2) in Kamensk Uralsky

zondag 16 december 2018

Run-off voor plek 2/3: E.Saidullin, I.Khuzhin.
Run-off voor plek 5/6: S.Makarov, I.Saidullin.

R Naam NatP12345P
1 Igor Kononov 153333330
2 Evgeny Saidullin 122232324
3 Ivan Khuzhin 111333324
4 Dmitry Khomitsevich 113213323
5 Sergey Makarov 10d323220
6 Igor Saidullin 123302d20
7 Aleksandr Kozyrev 82131217
8 Vasiliy Nesytykh 113NNNN14
9 Andrey Stepanov 61221214
10 Alexey Kolganov 62120213
11 Danil Nokhrin 41112110
12 Dmitry Strelkov 42d21110
13 Konstatin Kolesnikov 31210d7
14 Nikolay Makarov 4011017
15 Vlas Nekrasov 2000204
16 Ivan Kosyakov 100d1d2

Finale 1 in Togliatti

zaterdag 22 december 2018

Run-off voor plek 2/3: Ivanov, Khomitsevich

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Koltakov 3333315
2 Daniil Ivanov 2333213
3 Dmitry Khomitsevich 3322313
4 Dmitry Solyannikov 3212311
5 Dinar Valeev d233210
6 Nikita Toloknov 321219
7 Sergey Makarov 202318
8 Evgeny Sharov 130127
9 Evgeny Saidullin d13d26
10 Igor Saidullin 211116
11 Nikita Bodganov 012205
12 Ivan Chichkov T10Fd34
13 Nikita Tarasov 202F04
14 Konstantin Kolenkin Fd21Fd03
15 Vladimir Bobin 100102
16 Ivan Khuzhin 10d012
17 Nikita Shadrin 11

Finale 2 in Togliatti

zondag 23 december 2018

Run-off voor plek 3/4: Valeev, Toloknov.

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Koltakov 3333315
2 Daniil Ivanov 2233313
3 Dinar Valeev 2332212
4 Nikita Toloknov 2223312
5 Dmitry Khomitsevich 3322Fd10
6 Dmitry Solyannikov 3321Fd9
7 Sergey Makarov 011338
8 Evgeny Sharov 121217
9 Nikita Tarasov 123006
10 Ivan Chichkov 112026
11 Nikita Bodganov 211206
12 Evgeny Saidullin 300025
13 Vladimir Bobin 100124
14 Igor Saidullin 010113
15 Konstantin Kolenkin 000101
16 Ivan Khuzhin d010N1
17 Nikita Shadrin 11

Finale 4 in Kamensk Uralsky

zaterdag 5 januari 2019

R Naam Nat12345P
1 Daniil Ivanov 3333315
2 Dinar Valeev 3332314
3 Dmitry Khomitsevich 2233313
4 Dmitry Koltakov 3213211
5 Nikita Toloknov 2123311
6 Sergey Makarov 2322211
7 Evgeny Sharov 3d3118
8 Ivan Chichkov 121217
9 Evgeny Saidullin 131016
10 Konstantin Kolenkin 111126
11 Ivan Khuzhin 102205
12 Dmitry Borodin 020024
13 Vladimir Bobin 210104
14 Igor Saidullin 002013
15 Nikita Shadrin 010102
16 Nikita Tarasov FdR0d00
17 Nikita Bodganov NNNNN0
18 Dmitry Solyannikov NNNNN0

Finale 3 in Kamensk Uralsky

vrijdag 4 januari 2019

R Naam Nat12345P
1 Daniil Ivanov 3333315
2 Dmitry Khomitsevich 3223313
3 Sergey Makarov 2333112
4 Dinar Valeev 2322211
5 Nikita Toloknov 2222311
6 Dmitry Koltakov 3133d10
7 Nikita Tarasov 302R38
8 Ivan Khuzhin 21R227
9 Konstantin Kolenkin 113016
10 Ivan Chichkov 021216
11 Dmitry Solyannikov 13FNN4
12 Evgeny Sharov 021104
13 Igor Saidullin 100124
14 Evgeny Saidullin 1d1103
15 Nikita Shadrin 10113
16 Dmitry Borodin 022
17 Vladimir Bobin 001R01
18 Nikita Bodganov 0NNNN0

Op de kaart