Russische ijsspeedway superliga 2021

Kalender

Laatste nieuws

Nieuwsbericht 21.02.2021 om 19:24

Russische Superliga afgesloten met thuisoverwinning voor Togliatti

Verder lezen Verder lezen
Nieuwsbericht 24.01.2021 om 14:12

Ufa voortijding kampioen van de Russische superliga!

Verder lezen Verder lezen
Nieuwsbericht 23.01.2021 om 19:08

Ufa wint de eerste dag van het Superliga thuis weekend

Verder lezen Verder lezen
Nieuwsbericht 20.12.2020 om 14:58

Ufa slaat toe tijdens tweede ronde Superliga

Verder lezen Verder lezen

Ronde 1 in Kamensk Uralsky

zaterdag 19 december 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
Ufa 38
13 Nikita Bogdanov 3 3 3 2 3 14
14 Dinar Valeev 1 3 3 3 3 13
15 Ivan Chichkov N 1 N N F 1
16 Nikita Tarasov 1 N 2 d 3 6
20 Nikolay Krasnikov d 2 2 N 4
Togliatti 38
9 Evgeniy Saidullin 2 3 1 1 2 9
10 Igor Kononov 3 2 2 2 2 11
11 Nikita Toloknov 1 0 1 3 3 8
12 Daniil Ivanov 2 1 3 3 1 10
19 Vladimir Fadeev 0
Kamensk Uralsky 35
5 Dmitry Khomitsevich 3 3 3 3 2 14
6 Igor Saidullin 2 1 0 1 d 4
7 Dmitry Koltakov 2 2 2 d N 6
8 Konstantin Kolenkin N N N N 2 2
18 Ivan Khuzhin 3 2 1 2 1 9
Kumertau 6
1 Evgeniy Sharov d 1 1 0 d 2
2 Dmitry Bulankin 1 0 0 0 1 2
3 Elisey Vydrin N N N N N 0
4 Andrey Anisimov 0 0 0 2 0 2

Ronde 2 in Kamensk Uralsky

zondag 20 december 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
Ufa 50
5 Nikita Bogdanov 2 3 3 3 3 14
6 Dinar Valeev 3 3 3 3 3 15
7 Ivan Chichkov 3 1 2 2 2 10
8 Nikita Tarasov 1 2 2 3 3 11
Kamensk Uralsky 33
9 Ivan Khuzhin 2 2 3 2 3 12
10 Igor Saidullin 2 1 0 1 1 5
11 Konstantin Kolenkin d 0 1 1 2 4
12 Dmitry Khomitsevich 3 3 2 2 2 12
Togliatti 31
1 Nikita Toloknov 1 3 1 1 1 7
2 Daniil Ivanov 3 2 2 2 1 10
3 Evgeniy Saidullin 1 2 1 1 d 5
4 Igor Kononov d 1 3 3 2 9
17 Savely Vedyanov 0
Kumertau 5
13 Evgeniy Sharov 2 0 1 0 0 3
14 Dmitry Bulankin 1 1 0 0 0 2
16 Andrey Anisimov 0 0 0 0 d 0

Ronde 3 in Ufa

zaterdag 23 januari 2021
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
Ufa 46
9 Dinar Valeev 3 3 3 3 3 15
10 Nikita Bogdanov 2 2 2 3 3 12
11 Ivan Chichkov 1 2 2 3 3 11
12 Nikita Tarasov 1 0 2 2 3 8
19 Anton Sozykin 0
Togliatti 36
5 Igor Kononov 3 3 3 1 1 11
6 Evgeniy Saidullin 3 2 1 1 1 8
7 Nikita Toloknov 1 1 N 2 2 6
8 Daniil Ivanov 2 1 3 3 2 11
18 Vladimir Fadeev d 0
Kamensk Uralsky 34
1 Dmitry Khomitsevich 3 3 3 2 2 13
2 Igor Saidullin 1 3 1 2 1 8
3 Ivan Khuzhin 2 1 2 1 2 8
4 Konstantin Kolenkin 2 1 0 1 1 5
Kumertau 4
13 Evgeniy Sharov d 2 1 0 0 3
14 Dmitry Bulankin 0 d 1 0 0 1
15 Elisey Vydrin 0 0 0 0 0 0
16 Vlas Nekrasov 0 0 0 0 0 0

Ronde 4 in Ufa

zondag 24 januari 2021
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
Ufa 47
1 Dinar Valeev 3 3 3 3 3 15
2 Nikita Bogdanov 2 1 3 2 3 11
3 Ivan Chichkov 2 d 2 3 3 10
4 Nikita Tarasov 1 2 2 3 3 11
17 Anton Sozykin 0
Kamensk Uralsky 35
13 Dmitry Khomitsevich 3 3 3 2 2 13
14 Igor Saidullin 2 2 1 3 1 9
15 Ivan Khuzhin 1 3 1 1 d 6
16 Konstantin Kolenkin 2 1 2 2 d 7
Togliatti 34
9 Igor Kononov 3 3 3 1 1 11
10 Evgeniy Saidullin 1 2 1 1 2 7
11 Nikita Toloknov 1 1 0 2 2 6
12 Daniil Ivanov 3 2 2 1 2 10
19 Vladimir Fadeev 0
Kumertau 3
5 Evgeniy Sharov 0 d 1 0 0 1
6 Dmitry Bulankin 0 0 0 0 0 0
7 Elisey Vydrin 0 0 0 0 1 1
8 Vlas Nekrasov 0 0 0 0 1 1

Ronde 5 in Togliatti

zaterdag 20 februari 2021
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
Ufa 47
5 Dinar Valeev 3 3 3 3 3 15
6 Nikita Bogdanov 3 3 3 3 3 15
7 Nikita Tarasov 2 2 2 d 6
8 Ivan Chichkov 2 2 3 3 F 10
18 Anton Sozykin 1 1
Togliatti 37
1 Daniil Ivanov 3 3 1 2 2 11
2 Igor Kononov 3 3 2 2 1 11
3 Nikita Toloknov 1 1 1 2 3 8
4 Evgeniy Saidullin d 2 d 3 2 7
17 Vladimir Fadeev 0
Kamensk Uralsky 18
13 Igor Saidullin 2 1 R 1 3 7
14 Ivan Khuzhin 2 d 3 d 1 6
15 Konstantin Kolenkin 1 2 2 d 0 5
16 Kirill Zevakov 0 0 0 0 0 0
Kumertau 16
9 Dmitry Bulankin 0 1 0 0 2 3
10 Evgeniy Sharov 1 0 2 1 2 6
11 Elisey Vydrin 0 1 1 2 0 4
12 Vlas Nekrasov 1 0 0 1 1 3

Ronde 6 in Togliatti

zondag 21 februari 2021
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
Togliatti 48
13 Daniil Ivanov 2 3 3 3 3 14
14 Igor Kononov 3 3 2 2 3 13
15 Nikita Toloknov 2 2 3 2 3 12
16 Evgeniy Saidullin 3 2 0 2 2 9
20 Savely Vedyanov 0
Ufa 43
9 Dinar Valeev 3 3 3 2 2 13
10 Nikita Bogdanov F 3 d 3 3 9
11 Nikita Tarasov 1 2 3 3 2 11
12 Ivan Chichkov 2 1 2 3 2 10
19 Anton Sozykin 0
Kamensk Uralsky 18
5 Igor Saidullin 1 1 2 1 0 5
6 Ivan Khuzhin 3 d d 1 1 5
7 Konstantin Kolenkin 2 2 1 1 1 7
8 Kirill Zevakov 0 0 1 0 0 1
Kumertau 11
1 Dmitry Bulankin 1 1 1 0 R 3
2 Evgeniy Sharov 1 0 1 d 1 3
3 Elisey Vydrin 0 0 0 1 1 2
4 Vlas Nekrasov 0 1 2 0 0 3