Rusland Cup ijsspeedway 2021

Kalender

Laatste nieuws

Nieuwsbericht 31.01.2021 om 11:41

Daniil Ivanov scoort ook maximaal tijdens tweede dag in Shadrinsk

Verder lezen Verder lezen
Nieuwsbericht 30.01.2021 om 13:02

Daniil Ivanov de sterkste tijdens Finale 3 Rusland Cup in Shadrinsk

Verder lezen Verder lezen
Nieuwsbericht 10.01.2021 om 17:44

Dmitry Khomitsevich aan de leiding na tweede dag Rusland Cup!

Verder lezen Verder lezen
Nieuwsbericht 09.01.2021 om 10:40

Run-off bepaald podium tijdens eerste dag Rusland Cup in Novosibirsk

Verder lezen Verder lezen

Finale 1 in Novosibirsk

zaterdag 9 januari 2021
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Nikita Bogdanov 2 3 2 3 3 13
2 Dinar Valeev 2 3 3 2 3 13
3 Igor Kononov 3 2 3 3 2 13
4 Daniil Ivanov 3 2 3 3 1 12
5 Dmitry Solyannikov 3 1 2 3 3 12
6 Dmitry Khomitsevich d 3 3 2 2 10
7 Nikita Toloknov 0 1 2 2 3 8
8 Ivan Chichkov 3 d 2 1 2 8
9 Igor Saidullin 2 1 1 2 1 7
10 Eduard Krysov 2 3 0 1 d 6
11 Ivan Khuzhin 1 2 0 0 1 4
12 Konstantin Kolenkin 1 d 1 1 1 4
13 Dmitry Borodin 1 2 0 0 d 3
14 Vladimir Fadeev 1 0 1 1 0 3
15 Savely Vedyanov 0 2 2
16 German Khanmurzin 0 1 1 0 d 2
17 Evgeniy Saidullin 0 0 0 N N 0
18 Maxim Korchemahka N N N N N 0

Finale 2 in Novosibirsk

zondag 10 januari 2021
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Dmitry Khomitsevich 3 3 3 3 3 15
2 Dinar Valeev 0 3 3 3 3 12
3 Ivan Chichkov 2 2 2 3 3 12
4 Igor Kononov 1 3 3 1 3 11
5 Dmitry Solyannikov 3 2 2 2 2 11
6 Nikita Bogdanov 3 2 3 2 d 10
7 Daniil Ivanov 2 3 2 1 2 10
8 Nikita Toloknov 1 2 1 2 2 8
9 Igor Saidullin 0 1 0 3 2 6
10 Konstantin Kolenkin 3 1 1 0 1 6
11 Ivan Khuzhin 2 0 1 1 0 4
12 Eduard Krysov 1 0 R 2 1 4
13 Dmitry Borodin 1 0 2 1 d 4
14 Savely Vedyanov 2 1 d R 1 4
15 German Khanmurzin 0 1 0 0 1 2
16 Vladimir Fadeev 0 0 1 0 0 1

Finale 3 in Shadrinsk

zaterdag 30 januari 2021
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Daniil Ivanov 3 3 3 3 3 15
2 Nikita Bogdanov 2 3 3 3 3 14
3 Ivan Chichkov 3 1 2 3 2 11
4 Evgeniy Sharov 2 2 2 2 3 11
5 Dmitry Solyannikov 3 3 0 3 2 11
6 Ivan Khuzhin 3 d 1 2 3 9
7 Nikita Toloknov 1 2 3 0 2 8
8 Konstantin Kolenkin 1 2 3 2 0 8
9 Dmitry Borodin 1 1 2 2 2 8
10 Savely Vedyanov 0 3 d 1 1 5
11 Artem Burmistrov 0 2 2 1 d 5
12 Evgeniy Saidullin 2 1 1 0 1 5
13 Eduard Krysov 2 d 1 1 0 4
14 Vladimir Fadeev 0 1 1 0 1 3
15 German Khanmurzin 0 0 0 1 1 2
16 Igor Saidullin 1 0 N N N 1
17 Elisey Vydrin 0 0 0
18 Matvey Volkov 0 0

Finale 4 in Shadrinsk

zondag 31 januari 2021
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Daniil Ivanov 3 3 3 3 3 15
2 Nikita Bogdanov 1 2 3 3 3 12
3 Ivan Chichkov 1 2 3 3 2 11
4 Evgeniy Saidullin 3 1 2 2 2 10
5 Evgeniy Sharov 3 1 2 F 3 9
6 Ivan Khuzhin 3 3 1 2 d 9
7 Nikita Toloknov 1 3 1 3 0 8
8 Dmitry Solyannikov 2 3 2 0 1 8
9 Eduard Krysov 2 1 3 1 1 8
10 Konstantin Kolenkin 2 2 2 d 2 8
11 Savely Vedyanov 2 d 1 1 3 7
12 Dmitry Borodin 0 2 0 2 2 6
13 Matvey Volkov 0 0 1 1 1 3
14 Elisey Vydrin 0 0 0 2 d 2
15 Artem Burmistrov 0 1 0 1 0 2
16 Vladimir Fadeev 1 0 0 0 0 1

Finale 5 in Vyatskiye Polyany

zaterdag 27 februari 2021
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Nikita Bogdanov 3 3 3 3 3 15
2 Daniil Ivanov 3 3 3 3 2 14
3 Nikita Toloknov 3 1 2 3 2 11
4 Evgeniy Sharov 1 2 2 2 3 10
5 Dmitry Solyannikov 2 3 3 d 1 9
6 Ivan Chichkov 2 2 2 d 3 9
7 Konstantin Kolenkin 2 3 0 3 d 8
8 Igor Saidullin 0 0 3 2 2 7
9 Ivan Khuzhin 3 1 1 2 0 7
10 Eduard Krysov 1 1 1 1 3 7
11 Nikita Tarasov 2 2 1 d 2 7
12 German Khanmurzin 1 0 0 2 1 4
13 Matvey Volkov d 0 2 1 1 4
14 Evgeniy Saidullin 1 2 d 1 d 4
15 Savely Vedyanov d 1 d 1 d 2
16 Elisey Vydrin 0 0 0 d d 0

Finale 5 in Vyatskiye Polyany

zondag 28 februari 2021
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Nikita Bogdanov 3 3 3 3 3 15
2 Daniil Ivanov 3 3 2 2 3 13
3 Ivan Chichkov 2 2 3 3 3 13
4 Konstantin Kolenkin 1 3 2 3 2 11
5 Evgeniy Sharov 3 2 1 3 2 11
6 Dmitry Solyannikov 2 2 0 2 3 9
7 Eduard Krysov 1 1 3 2 2 9
8 Ivan Khuzhin 3 2 d 2 1 8
9 Nikita Tarasov 1 3 1 1 2 8
10 German Khanmurzin 2 1 3 1 0 7
11 Vladimir Fadeev 1 0 2 0 1 4
12 Nikita Toloknov 2 d N 1 0 3
13 Igor Saidullin 0 1 0 1 1 3
14 Matvey Volkov 0 0 2 F d 2
15 Artem Burmistrov 0 0 1 0 1 2
16 Evgeniy Saidullin 0 1 0 0 0 1
17 Savely Vedyanov 1 1

Finale 7 in Yugorsk

zaterdag 13 maart 2021
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Daniil Ivanov 3 3 3 3 3 15
2 Nikita Bogdanov 3 3 2 3 3 14
3 Dmitry Solyannikov 3 2 3 3 2 13
4 Ivan Chichkov 2 3 2 2 3 12
5 Konstantin Kolenkin 2 3 3 1 2 11
6 Igor Saidullin 3 2 1 2 2 10
7 Evgeniy Sharov 1 2 3 2 1 9
8 Nikita Toloknov 2 1 1 3 1 8
9 German Khanmurzin 2 2 2 1 0 7
10 Savely Vedyanov d 0 2 d 3 5
11 Vladimir Fadeev 1 1 1 1 1 5
12 Artem Burmistrov 0 1 0 2 1 4
13 Matvey Volkov 0 0 0 1 2 3
14 Eduard Krysov 1 1 1 0 0 3
15 Andrey Anisimov 1 0 0 0 0 1

Finale 8 in Yugorsk

zondag 14 maart 2021
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Daniil Ivanov 3 3 3 3 2 14
2 Nikita Bogdanov 3 2 2 3 3 13
3 Dmitry Solyannikov 2 3 2 3 3 13
4 Konstantin Kolenkin 2 3 3 2 2 12
5 Ivan Chichkov 3 2 3 d 3 11
6 Evgeniy Sharov 3 1 2 2 1 9
7 Igor Saidullin 1 1 3 2 2 9
8 Eduard Krysov 2 0 2 3 1 8
9 Nikita Toloknov 0 3 1 2 N 6
10 German Khanmurzin 1 0 1 1 3 6
11 Savely Vedyanov 2 2 0 0 d 4
12 Artem Burmistrov 1 2 1 0 0 4
13 Matvey Volkov 0 1 0 1 2 4
14 Vladimir Fadeev 1 1 0 1 1 4
15 Andrey Anisimov 0 d 1 0 1 2