5-6-7 april 2024 - IJsspeedway Heerenveen

Tickets

EK Speedway (SEC) 2023

Kalender

di 25.04
Terenzano https://live.baansportfansite.nl/images/flags/it.png
EK Speedway, Kwalificatie 1
Verder lezen
EK Speedway, Kwalificatie 1
za 29.04
Daugavpils https://live.baansportfansite.nl/images/flags/lv.png
EK Speedway, Kwalificatie 4
EK Speedway, Kwalificatie 4
ma 01.05
Mureck https://live.baansportfansite.nl/images/flags/at.png
EK Speedway, Kwalificatie 2
EK Speedway, Kwalificatie 2
ma 01.05
Debrecen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hu.png
EK Speedway, Kwalificatie 3
EK Speedway, Kwalificatie 3
zo 14.05
Nagyhalász https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hu.png
EK Speedway, Challenge
EK Speedway, Challenge
za 17.06
Czestochowa https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
EK Speedway, Finale 1
EK Speedway, Finale 1
za 05.08
Güstrow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
EK Speedway, Finale 2
Verder lezen
EK Speedway, Finale 2
za 09.09
Bydgoszcz https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
EK Speedway, Finale 3
Verder lezen
EK Speedway, Finale 3
vr 22.09
Pardubice https://live.baansportfansite.nl/images/flags/cz.png
EK Speedway, Finale 4
Verder lezen
EK Speedway, Finale 4

Laatste nieuws

Kwalificatie 1 in Terenzano

dinsdag 25 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Grzegorz Zengota 3 3 3 3 3 15
2 Jan Kvech 3 3 3 2 3 14
3 Martin Smolinski 3 2 1 3 2 11
4 Mads Hansen 0 3 3 1 3 10
5 Tom Brennan 2 2 d 3 2 9
6 Nicolas Covatti 1 2 2 2 2 9
7 Mathias Thornblom 2 1 2 2 2 9
8 Paco Castagna 0 0 2 3 3 8
9 Richie Worall 2 1 3 1 1 8
10 Facundo Albin d 3 2 R R 5
11 Mathias Tresarrieu 1 2 0 1 1 5
12 Mika Meijer 2 0 0 2 0 4
13 Nick Skorja 1 1 1 R 1 4
14 Matic Ivacic 3 N N N N 3
15 Nicolo Percotti 0 1 1 1 3
16 Tino Bouin 1 1 F 0 0 2
17 Matous Kamenik 0 R R F 0 0

Finale 2 in Güstrow

zaterdag 5 augustus 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 5 6 P
1 Janusz Kołodziej 3 3 3 2 3 3 17
2 Mikkel Michelsen 3 3 0 3 3 2 14
3 Andzejs Lebedevs 1 2 3 1 3 1 11
4 Dominik Kubera 1 1 3 3 2 0 10
5 Patryk Dudek 3 2 2 1 2 10
6 Antonio Lindbäck 2 2 2 3 R 9
7 Kacper Woryna 2 3 2 0 1 8
8 Adam Ellis 3 3 1 0 0 7
9 Grzegorz Zengota 2 0 1 1 3 7
10 Kai Huckenbeck 2 2 d 2 1 7
11 Andreas Lyager 0 0 3 2 0 5
12 Vaclav Milik 0 1 2 0 2 5
13 Dimitri Bergé 1 0 d 2 2 5
14 Leon Madsen 0 1 1 1 1 4
15 Jan Kvéch 0 0 d 3 0 3
16 Norick Blödorn 1 1 0 0 1 3
17 Lukas Baumann 0
18 Ben Ernst 0

Finale 3 in Bydgoszcz

zaterdag 9 september 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 5 6 P
1 Leon Madsen 1 2 3 3 3 3 15
2 Mikkel Michelsen 1 3 3 2 3 2 14
3 Dominik Kubera 2 3 2 0 2 1 10
4 Janusz Kołodziej 3 3 3 3 2 0 14
5 Kai Huckenbeck 2 2 R 3 3 10
6 Antonio Lindbäck 3 3 1 1 1 9
7 Patryk Dudek 1 2 2 1 3 9
8 Andzejs Lebedevs 3 1 2 2 1 9
9 Andreas Lyager 2 1 1 3 1 8
10 Kacper Woryna 0 d 3 2 1 6
11 Szymon Wozniak 3 T 0 1 2 6
12 Adam Ellis 0 2 1 1 2 6
13 Dimitri Bergé 0 1 2 2 0 5
14 Grzegorz Zengota 2 0 d 0 0 2
15 Jan Kvéch 1 0 0 0 0 1
16 Vaclav Milik R 0 1 R 0 1
17 Kacper Pludra 1 1
18 Filip Łobodziński 0

Finale 4 in Pardubice

vrijdag 22 september 2023

Afgelast na 16 heats vanwege hevige regen.

R Naam Nat 1 2 3 4 P
1 Janusz Kołodziej 3 2 3 3 11
2 Dominik Kubera 2 3 2 3 10
3 Leon Madsen 0 3 3 3 9
4 Mikkel Michelsen 3 2 3 1 9
5 Vaclav Milik 0 3 1 3 7
6 Andreas Lyager 3 0 2 2 7
7 Kai Huckenbeck 2 3 2 0 7
8 Grzegorz Zengota 3 2 2 0 7
9 Patryk Dudek 2 1 1 2 6
10 Antonio Lindbäck 1 1 3 R 5
11 Andzejs Lebedevs 2 1 0 2 5
12 Adam Ellis 1 1 0 2 4
13 Dimitri Bergé d 2 1 1 4
14 Jan Kvéch 1 0 1 0 2
15 Kacper Woryna 1 0 d 1 2
16 Petr Chlupáč 0 0 0 1 1
17 Hynek Štichauer 0
18 Matouš Kamenik 0

Op de kaart