KNMV 2023

Kalender

vr 31.03
Heerenveen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Afgelast Roelof Thijs Bokaal
Verder lezen
Afgelast Roelof Thijs Bokaal
za 01.04
Heerenveen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Afgelast WK IJsspeedway, Finale
Verder lezen
Afgelast WK IJsspeedway, Finale
zo 02.04
Heerenveen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Afgelast WK IJsspeedway, Finale
Verder lezen
Afgelast WK IJsspeedway, Finale
ma 10.04
Balkbrug https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Internationale grasbaanraces
Verder lezen
Internationale grasbaanraces
za 15.04
Vries https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Jeugd & Nationaal
zo 16.04
Vries https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Open Grass Track
Verder lezen
Dutch Open Grass Track
za 22.04
Balkbrug https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Jeugd & Nationaal
za 06.05
Westeremden https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Afgelast Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Afgelast Jeugd & Nationaal
zo 07.05
Roden https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Jeugd & Nationaal
za 13.05
Joure https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Jeugd & Nationaal
ma 29.05
Stadskanaal https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Internationale grasbaanraces
Verder lezen
Internationale grasbaanraces
za 03.06
Veenoord https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Opening nieuwe baan
Opening nieuwe baan
zo 04.06
Stadskanaal https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Jeugd & Nationaal
za 10.06
Loppersum https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
EK Zijspan, Kwalificatie
Verder lezen
EK Zijspan, Kwalificatie
za 10.06
Loppersum https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Jeugd & Nationaal
vr 16.06
Opende https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Afgelast Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Afgelast Jeugd & Nationaal
za 17.06
Opende https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Afgelast Internationale grasbaanraces
Verder lezen
Afgelast Internationale grasbaanraces
za 01.07
Veenoord https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
ONK Speedway
Verder lezen
ONK Speedway
za 08.07
Aduard https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Internationale grasbaanraces
Verder lezen
Internationale grasbaanraces
zo 09.07
Aduard https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Jeugd & Nationaal
za 15.07
Noordwolde https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Open Grass Track
Verder lezen
Dutch Open Grass Track
zo 16.07
Noordwolde https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Jeugd & Nationaal
za 19.08
Eenrum https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Jeugd & Nationaal
zo 20.08
Eenrum https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Masters of Sidecars
Verder lezen
Masters of Sidecars
vr 25.08
Staphorst https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Open Grass Track
Verder lezen
Dutch Open Grass Track
za 26.08
Uithuizen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Open Grass Track
Verder lezen
Dutch Open Grass Track
zo 10.09
Annen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Jeugd & Nationaal
za 16.09
Kuinre https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Verder lezen
Jeugd & Nationaal
zo 24.09
Roden https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Long Track of Nations
Verder lezen
Long Track of Nations
za 30.09
Veenoord https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Gouden Helm
Verder lezen
Gouden Helm

Laatste nieuws

Internationalen in Balkbrug

maandag 10 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 P
1 Romano Hummel 6 6 6 6 24
2 Jacob Bukhave 5 6 6 5 22
3 Dave Meijerink 6 3 5 5 19
4 Henry van der Steen 4 5 5 6 20
5 Charley Powell 4 5 4 4 17
6 William Kruit 2 4 4 2 12
7 Christian Hülshorst 3 2 3 3 11
8 Jarno de Vries 0 1 2 4 7
9 Jörg Tebbe 1 4 3 2 10
10 Nigel Hummel 5 R 1 1 7
11 Thomas Valladon 3 R d 3 6
12 Kevin Glorie 0 0 2 0 2
13 Morten Qvistgaard 1 2 1 1 5
14 Fabian Wachs 2 3 0 0 5

Zijspannen (DO) in Balkbrug

maandag 10 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Wilfred Detz / Wendy Arling 5 5 5 5 5 25
2 Sven Holstein / Dennis Smit 5 4 4 4 4 21
3 Mitch Godden / Paul Smith 4 5 5 5 3 22
4 Mike Frederiksen / Kevin Nielsen 3 3 3 4 2 15
5 Dennis Frederiksen / Jørgen Qvistgaard 4 2 4 3 1 14
6 Patrick Hermanns / Sonja Dreyer 3 3 3 2 11
7 Oliver Möller / Dana Frohbös 2 4 d N 6
8 Bart Schuiling / Annet Kloosterman 2 R N N 2

Specials nationaal (U) in Balkbrug

maandag 10 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Niek Meijerink 6 6 6 18
2 Bjorn Boersma 5 5 5 15
3 Dominic Hamminga 4 4 3 11
4 Lars Stevens 3 x 4 7
5 Gerbert Bekema 2 3 2 7
6 Michael Raangs 1 2 1 4
7 Mike van der Noorda d N N 0

ST 250cc in Balkbrug

maandag 10 april 2023

Uitslag na Finale heat.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Gert-Jan Valk 5 10 2 17
2 Lazar de Vries 9 9 x 18
3 Marcel Vlig x 7 9 16
4 Harriët Zwiers 6 8 8 22
5 Jan Okke Loonstra 10 4 10 24
6 Dave Hoogerhuis 11 0 7 18
7 Gerard Faber 7 11 11 29
8 Iwan Kok 3 6 6 15
9 Anne Bos 4 3 5 12
10 Sven Venema 8 1 3 12
11 Tonny Blok 1 2 4 7
12 Roy Pasveer 2 5 x 7

ST 500cc in Balkbrug

maandag 10 april 2023

Uitslag na Finale heat.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Frank Hamming 11 11 9 31
2 Wybe Valkema 10 9 11 30
3 Thijs van Hyum 6 7 10 23
4 Bert Dijkstra 7 5 6 18
5 Erwin Mulder 9 3 8 20
6 Evert van Til 5 6 5 16
7 Olav den Engelsman 4 10 x 14
8 Abe Kooistra 8 4 7 19
9 Johan Wissema 2 8 x 10
10 Aron Schokker 1 2 4 7
11 Karim Boezerooy 3 1 3 7
12 Leon Oosterloo 0 0 2 2

Powergirls (U) in Balkbrug

maandag 10 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Maaike de Ree 5 7 7 19
2 Annelies Veensma 7 6 6 19
3 Fardau de Ree 6 5 4 15
4 Bridget Portijk 4 3 5 12
5 Nina Ferwerda 2 4 3 9
6 Chantal Kin-Stoker 3 2 2 7
7 Sjoukje van der Veen 1 1 x 2
8 Danique Schoo 0 0 1 1
9 Kelsey Rozenberg N N N 0
10 Audrey Louwes N N N 0

50cc jeugd in Vries

zaterdag 15 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Raymon Hummel 3 3 3 9
2 Luca Balkema 2 2 2 6
3 Jordy Schuiling 1 1 1 3

65cc jeugd in Vries

zaterdag 15 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Mika Nijdam 2 2 2 6
2 Haico Gjaltema 1 1 1 3

85cc jeugd in Vries

zaterdag 15 april 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Ismael Traore x 8 8
2 Quinten Kin 6 8 14
3 Roan van der Lende 7 7 14
4 Ravi Nijenhuis 7 2 9
5 Jarno Bosma 6 6 12
6 Jafaro Hazeveld 8 5 13
7 Sven Zuur 5 5 10
8 Levi Hindriks 4 4 8
9 Ryan Rick van de Kant 3 3 6
10 Sylvana Aarts 3 1 4
11 Tygo Boersma 2 1 3
12 Sanne Meijerink 1 0 1
13 Kaylee Schoo 4 2 6

125cc jeugd in Vries

zaterdag 15 april 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Jesse Lamerus 7 7 14
2 Dave Hogerhuis 6 7 13
3 Sebastian Reitsma 6 5 11
4 Niek Meijerink 4 6 10
5 Rens Spanjer 5 4 9
6 Valentino Luider 4 3 7
7 Sven de Graaf 5 0 5
8 Johan Witteveen 2 1 3
9 Jelrik de Boer 1 3 4
10 Danique Schoo 2 2 4
11 Menno Kingma 3 1 4
12 Sjoerd van der Meer 0 0 0

Powergirls in Vries

zaterdag 15 april 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Fardau de Ree 3 5 8
2 Joyce van de Kant 7 8 15
3 Bridget Portijk 6 7 13
4 Maaike de Ree 8 8 16
5 Nina Ferwerda 4 6 10
6 Annelies Veensma 8 7 15
7 Iris Meindertsma 5 4 9
8 Chantal Kin-Stoker 5 6 11
9 Siske Benedictus 7 3 10
10 Mariëlle Kuiper 6 5 11
11 Sjoukje van der Veen 3 2 5
12 Jessica Dijkstra 4 3 7
13 Danique Schoo 2 4 6
14 Ineke Renkema 2 1 3
15 Geke Elzinga 1 2 3
16 Romy Hamminga 1 0 1
17 Kaya Reitsma 0 1 1

Cup ST 125cc in Vries

zaterdag 15 april 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Bert Dijkstra 7 6 13
2 Jan Okke Loonstra 6 7 13
3 Gert Homans 6 5 11
4 John Bosman 5 3 8
5 Jarno van der West 7 0 7
6 Niels Broekema 5 1 6
7 Thomas de Boer 1 2 3
8 Kars Talma 1 4 5
9 Dennis van der Ploeg 3 3 6
10 Abe Kooistra 2 4 6
11 Erik de Bruin 4 0 4
12 Nick van der Heide 0 2 2

Cup ST 250cc in Vries

zaterdag 15 april 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Mark Beishuizen 7 8 15
2 Rene Bijlsma 8 6 14
3 Egbert Kooistra 8 7 15
4 Olav den Engelsman 6 7 13
5 Allert de Vries 5 6 11
6 Joran Marra 7 6 13
7 Jacco de Jong 6 8 14
8 Jelmar Naessens 8 8 16
9 Henkjan Veldman 5 5 10
10 Robin Wolters 7 7 14
11 Bas Homans 4 4 8
12 Jornie de Boer 4 6 10
13 Yoell Veenstra 2 4 6
14 Sebastian Reitsma 2 4 6
15 Joris Guikema 1 5 6
16 Arjan de jong 3 3 6
17 Maaike de Ree 5 5 10
18 Mark vd Heide 3 3 6
19 Durk Bloem 0 2 2
20 Gerard Bijlsma 1 2 3
21 Gerrit vn der Horn 0 x 0
22 Willem Kingma 2 3 5
23 Dylan Cuperus 1 2 3
24 Robin Hamminga 4 1 5
25 Dennis ten Hoeve 0 1 1
26 Kelly Velda 3 1 4

Cup ST 500cc in Vries

zaterdag 15 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Tonny Blok 8 8 7 23
2 Rindert Boonstra 5 6 8 19
3 Rick Siebren Douma 6 7 6 19
4 Jacky de Vries 7 4 4 15
5 Wilson Cuperus 4 5 5 14
6 Lorenzo Punter 3 3 3 9
7 Jan de Vries 2 2 2 6
8 Dirk Tjitse Rijpkema 1 1 1 3
9 Ron Zandbergen 0 0 0 0

Specials nationaal in Vries

zaterdag 15 april 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Roy Pasveer 5 5 10
2 Niek Meijerink 4 5 9
3 Andy ter Schuur x 3 3
4 Bjorn Boersma x 4 4
5 Jurgen Kramer 3 3 6
6 Dennis Smit 5 4 9
7 Lars Stevens 3 1 4
8 Michael Raangs 2 2 4
9 Dominic Hamminga x 2 2
10 Gerbert Bekema x 1 1
11 Mike van der Noorda 4 x 4

Solo's in Vries

zondag 16 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Romano Hummel 6 6 6 6 6 30
2 Dave Meijerink 6 5 6 5 5 27
3 Jacob Bukhave 2 4 5 6 4 21
4 Jannick de Jong 3 3 5 4 3 18
5 Henry van der Steen 5 4 3 3 2 17
6 Mika Meijer 4 6 4 5 d 19
7 Jarno de Vries 3 5 4 2 14
8 Thomas Valladon 5 2 R 4 11
9 Nigel Hummel 4 2 R 3 9
10 William Kruit 1 3 3 1 8
11 Kevin Glorie 2 1 2 2 7

Zijspannen in Vries

zondag 16 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Mitch Godden / Paul Smith 4 5 5 5 5 24
2 Wilfred Detz / Wendy Arling 5 5 4 5 4 23
3 Oliver Möller / Dana Frohbös 5 4 3 3 3 18
4 Dennis Frederiksen / Jorgen Qvistgaard 4 3 5 3 2 17
5 Mike Frederiksen / Desiree Holstein 3 d 2 4 1 10
6 Sven Holstein / Dennis Smit 0 4 R R d 4
7 Anthony Sarrailh / Benjamin Gregoire 3 2 4 2 11
8 Joshua Goodwin / Liam Brown 2 3 1 4 10
9 Patrick Hermanns / Sonja Dreyer 1 1 3 1 6
10 Bart Schuiling / Annet Kloosterman 2 2 R 0 4
11 Davey Dodde / Angel Hovestad R R N N 0

ST 250cc in Vries

zondag 16 april 2023

Uitslag na Finale heat.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Lazar de Vries 0 10 8 18
2 Gert-Jan Valk 2 11 10 23
3 Jan Okke Loonstra 11 6 11 28
4 Anne Bos 7 9 7 23
5 Harriët Zwiers 5 8 9 22
6 Dave Hoogerhuis 9 2 6 17
7 Roy Pasveer 6 4 2 12
8 Mark Beishuizen 10 3 5 18
9 Tonny Blok 1 5 4 10
10 Marcel Vlig 3 7 0 10
11 Sven Venema 8 0 1 9
12 Iwan Kok 4 1 3 8

ST 500cc in Vries

zondag 16 april 2023

Uitslag na Finale heat.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Frank Hamming 11 8 11 30
2 Thijs van Hyum 10 6 7 23
3 Wybe Valkema 4 11 10 25
4 Abe Kooistra 8 9 8 25
5 Erwin Mulder 5 10 9 24
6 Johan Wissema 6 3 5 14
7 Olav den Engelsman 9 4 6 19
8 Aron Schokker 7 5 3 15
9 Evert van Til 1 7 2 10
10 Bert Dijkstra 3 2 4 9
11 Karim Boezerooy 2 1 1 4
12 Leon Oosterloo 0 0 0 0

50cc jeugd in Balkbrug

zaterdag 22 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Luca Balkema 2 1 2 5
2 Mika Nijenhuis 1 2 1 4
3 Jordi Schuiling 0 0 0 0

65cc jeugd in Balkbrug

zaterdag 22 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Mika Nijdam 1 1 0 2
2 Raymon Hummel 0 0 1 1

85cc jeugd in Balkbrug

zaterdag 22 april 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Ismael Traore 8 5 13
2 Quinten Kin 7 8 15
3 Levi Hindriks 4 6 10
4 Jafaro Hazeveld 6 6 12
5 Roan van der Lende 7 5 12
6 Jarno Bosma 5 4 9
7 Sven Zuur 4 3 7
8 Sylvana Aarts 2 3 5
9 Ravi Nijenhuis 3 2 5
10 Ryan Rick van de Kant 8 7 15
11 Kaylee Schoo 1 2 3
12 Tygo Boersma 1 1 2
13 Sanne Meijering 0 0 0

125cc jeugd in Balkbrug

zaterdag 22 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Dave Hogerhuis 10 10 10 30
2 Sebastian Reitsma 9 8 9 26
3 Niek Meijerink 8 9 6 23
4 Jesse Lamerus 7 6 8 21
5 Rens Spanjer 6 7 7 20
6 Danique Schoo 1 4 5 10
7 Valentino Luider 4 5 0 9
8 Johan Witteveen 2 3 3 8
9 Sven de Graaf 5 2 1 8
10 Menno Kingma 0 1 4 5
11 Jelrik de Boer 3 0 2 5

125cc specials in Balkbrug

zaterdag 22 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Tygo Boersma 2 2 2 6
2 Davey Kazimier 1 1 1 3
3 Fabienne de Jonge x 0 x 0

Specials nationaal in Balkbrug

zaterdag 22 april 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Roy Pasveer 5 3 8
2 Dennis Smit 5 5 10
3 Bob Dolman 4 4 8
4 Niek Meijerink 4 5 9
5 Mike van der Noorda 3 4 7
6 Bjorn Boersma 3 2 5
7 Michael Raangs 1 1 2
8 Andy ter Schuur 2 2 4
9 Dominic Hamminga 1 3 4
10 Lars Stevens 2 1 3
11 Jurgen Kramer 0 0 0
12 Gerbert Bekema x x 0

Powergirls in Balkbrug

zaterdag 22 april 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Maaike de Ree 7 6 13
2 Annelies Veensma 7 4 11
3 Joyce van de Kant 6 7 13
4 Bridget Portijk 5 7 12
5 Fardau de Ree 6 5 11
6 Siske Benedictus 4 6 10
7 Iris Meindertsma 5 5 10
8 Marielle Kuiper 4 3 7
9 Nina Ferwerda 3 4 7
10 Chantal Kin-Stoker 3 2 5
11 Sjoukje van der Veen 2 1 3
12 Danique Schoo 2 3 5
13 Geke Elzinga 1 2 3
14 Ineke Renkema 1 0 1
15 Romy Hamminga 0 1 1
16 Kaya Reitsma 0 0 0

Cup ST 125cc in Balkbrug

zaterdag 22 april 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Jan Okke Loonstra 6 6 12
2 Bert Dijkstra 5 6 11
3 Niels Broekema 5 4 9
4 Gert Homans 2 1 3
5 John Bosman 6 3 9
6 Jarno van der West 3 x 3
7 Dennis van der Ploeg 3 5 8
8 Johan Veenstra 2 3 5
9 Abe Kooistra 4 4 8
10 Thomas de Boer 4 5 9
11 Kars Talma 0 1 1
12 Jarno de Vries 1 2 3
13 Erik de Bruin 1 2 3

Cup ST 250cc in Balkbrug

zaterdag 22 april 2023

Uitslag na A/B/C Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Rene Bijlsma 8 8 16
2 Jelmar Naessens 6 8 14
3 Mark Beishuizen 8 7 15
4 Allert de Vries 5 7 12
5 Olav den Engelsman 4 8 12
6 Bas Homans 6 5 11
7 Jacco de Jong 7 6 13
8 Maaike de Ree 4 7 11
9 Joran Marra 7 6 13
10 Dave Meijerink 8 6 14
11 Sebastian Reitsma 3 5 8
12 Yoell Veenstra 3 3 6
13 Jornie de Boer 5 4 9
14 Henkjan Veldman 7 3 10
15 Arjan de jong 3 4 7
16 Lieuwe Baarda 6 5 11
17 Durk Bloem 5 2 7
18 Joris Guikema 4 3 7
19 Egbert Kooistra 0 4 4
20 Gerard Bijlsma 2 2 4
21 Willem Kingma 2 1 3
22 Dennis Ten Hoeve 1 0 1
23 Gerrit vd Horn 1 1 2
24 Dylan Cuperus 1 1 2
25 Mark van der Heide 2 2 4
26 Kelly Velda 0 x 0

Cup ST 500cc in Balkbrug

zaterdag 22 april 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Stef Hamstra 8 7 8 23
2 Tonny Blok 7 8 3 18
3 Rindert Boonstra 6 6 5 17
4 Rick Siebren Douma 5 5 4 14
5 Wilson Cuperus 2 4 7 13
6 Lorenzo Punter 4 3 6 13
7 Jan de Vries 3 2 2 7
8 Ron Zandbergen 1 0 1 2
9 Dirk Tjitse Rijpkema 0 1 0 1

Specials nationaal in Roden

zondag 7 mei 2023

Uitslag na A/B/C finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Sem Ensing 6 6 12
2 Jeffrey Sijbesma 6 5 11
3 Nynke Sijbesma 5 6 11
4 Dennis Smit 5 5 10
5 Mike van der Noorda 4 4 8
6 Ferdy Gelsema 2 3 5
7 John Hartley 3 3 6
8 Niek Meijerink 4 4 8
9 Michael Raangs 2 2 4
10 Roy Pasveer 3 x 3
11 Gerbert Bekema 1 2 3
12 Roel Geersing 0 x 0
13 Jurgen Kramer 1 x 1

65cc jeugd in Roden

zondag 7 mei 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Mika Nijdam 2 2 0 4
2 Raymon Hummel 0 1 2 3
3 Haico Gjaltema 1 x 1 2

85cc jeugd in Roden

zondag 7 mei 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Sven Zuur 8 10 10 28
2 Quinten Kin 10 9 8 27
3 Jarno Bosma 9 4 9 22
4 Levi Hindriks 7 8 4 19
5 Ravi Nijenhuis 5 6 7 18
6 Roan van der Lende 3 7 6 16
7 Jafaro Hazeveld 6 5 5 16
8 Ismael Traore 4 x 3 7
9 Kaylee Schoo 2 2 2 6
10 Sanne Meijerink 1 3 x 4
11 Ryan Rick van de Kant x x x 0

125cc jeugd in Roden

zondag 7 mei 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Jesse Lamerus 7 8 8 23
2 Dave Hogerhuis 6 7 7 20
3 Niek Meijerink 8 6 6 20
4 Rens Spanjer 5 5 2 12
5 Sebastian Reitsma x 4 5 9
6 Valentino Luider 4 x 4 8
7 Johan Witteveen 3 x 3 6
8 Danique Schoo 2 3 0 5
9 Menno Kingma 1 2 1 4

Powergirls in Roden

zondag 7 mei 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Annelies Veensma 7 8 8 23
2 Fardau de Ree 8 7 7 22
3 Bridget Portijk 4 6 6 16
4 Iris Meindertsma 5 4 4 13
5 Siske Benedictus 3 3 5 11
6 Joyce van de Kant 6 5 x 11
7 Chantal Kin-Stoker 2 2 3 7
8 Danique Schoo 1 1 2 4
9 Kaya Reitsma 0 0 1 1

Cup ST 125cc in Roden

zondag 7 mei 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Jan Okke Loonstra 8 8 8 24
2 Niels Broekema 5 7 7 19
3 Thomas de Boer 7 6 6 19
4 Gert Homans 6 5 4 15
5 Bert Dijkstra 4 4 3 11
6 Jarno van der West 3 x 5 8
7 Dennis van der Ploeg 2 3 0 5
8 John Bosman 1 2 1 4
9 Kars Talma 0 x 2 2

Cup ST 250cc in Roden

zondag 7 mei 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Mark Beishuizen 7 7 14
2 Jelmar Naessens 8 8 16
3 Allert de Vries x 6 6
4 Olav den Engelsman 4 5 9
5 Jacco de Jong 8 8 16
6 Bas Homans 7 6 13
7 Joran Marra 6 7 13
8 Jornie de Boer 5 4 9
9 Joris Guikema 3 4 7
10 Yoell Veenstra 5 3 8
11 Kelly Velda 4 2 6
12 Henkjan Veldman 6 1 7
13 Sebastian Reitsma x 5 5
14 Willem Kingma 2 1 3
15 Arjan de jong 2 3 5
16 Dylan Cuperus 3 0 3
17 Dennis ten Hoeve 1 2 3

Cup ST 500cc in Roden

zondag 7 mei 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Stef Hamstra 3 3 3 9
2 Tonny Blok 2 2 2 6
3 Wilson Cuperus x 1 1 2
4 Ron Zandbergen 1 0 0 1

65cc jeugd in Joure

zaterdag 13 mei 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Mika Nijdam 2 2 2 6
2 Haico Gjaltema 1 1 1 3
3 Raymon Hummel 0 0 0 0

85cc jeugd in Joure

zaterdag 13 mei 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Ryan Rick van de Kant 7 7 14
2 Quinten Kin 8 8 16
3 Jarno Bosma 6 7 13
4 Roan van der Lende 8 6 14
5 Jafaro Hazeveld 6 5 11
6 Levi Hindriks 4 4 8
7 Ravi Nijenhuis 5 4 9
8 Sven Zuur 5 3 8
9 Sylvana Aarts 3 2 5
10 Ismael Traore x 3 3
11 Tygo Boersma 1 2 3
12 Kaylee Schoo 0 1 1
13 Sanne Meijerink 2 0 2

125cc jeugd in Joure

zaterdag 13 mei 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Niek Meijerink 7 6 13
2 Dave Hogerhuis 7 7 14
3 Sebastian Reitsma 4 5 9
4 Rens Spanjer 5 5 10
5 Jesse Lamerus 6 6 12
6 Valentino Luider 2 4 6
7 Johan Witteveen 2 3 5
8 Menno Kingma 3 2 5
9 Sven de Graaf 1 1 2
10 Jelrik de Boer 3 4 7
11 Danique Schoo 0 1 1
12 Sjoerd van der Meer 0 0 0

Powergirls in Joure

zaterdag 13 mei 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Annelies Veensma 8 8 16
2 Joyce van de Kant 8 7 15
3 Fardau de Ree 7 7 14
4 Bridget Portijk 7 8 15
5 Nina Ferwerda 5 4 9
6 Siske Benedictus 6 6 12
7 Mariëlle Kuiper 8 6 14
8 Iris Meindertsma 7 6 13
9 Meike Visser 6 5 11
10 Chantal Kin-Stoker 5 5 10
11 Jessica Dijkstra 4 4 8
12 Ineke Renkema 3 5 8
13 Danique Schoo 4 3 7
14 Geke Elzinga 3 1 4
15 Romy Hamminga 3 2 5
16 Sanne Hulleman 1 2 3
17 Bernadette Keegstra 2 4 6
18 Esmeralda Blom 2 3 5
19 Melanie van der Voort 2 0 2
20 Kaya Reitsma 1 x 1
21 Finette Terpstra x x 0

Cup ST 125cc in Joure

zaterdag 13 mei 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Niels Broekema 4 5 9
2 Bert Dijkstra 8 8 16
3 Gert Homans 7 6 13
4 Jarno Terpstra 6 3 9
5 Jan Okke Loonstra 7 8 15
6 John Bosman 1 5 6
7 Bonne van der Kooi 6 7 13
8 Jarno van der West 4 3 7
9 Thomas de Boer 5 4 9
10 Dennis van der Ploeg 3 2 5
11 Kars Talma 2 1 3
12 Erik de Bruin 0 2 2
13 Abe Kooistra 1 x 1

Cup ST 250cc in Joure

zaterdag 13 mei 2023

Uitslag na A/B/C Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Jelmar Naessens 8 8 16
2 Jelmer de Ree 6 8 14
3 Allert de Vries 7 7 14
4 Jeffrey Oppersma 8 7 15
5 Jacco de Jong 7 6 13
6 Bas Homans 5 8 13
7 Lieuwe Baarda 5 6 11
8 Yoell Veenstra 4 5 9
9 Henkjan Veldman 6 7 13
10 Jornie de Boer 3 4 7
11 Egbert Kooistra 3 6 9
12 Jan Dorenbos 5 3 8
13 Arjan de jong 4 5 9
14 Willem Kingma 2 3 5
15 Durk Bloem 2 4 6
16 Dylan Cuperus 1 4 5
17 Kelly Velda 2 3 5
18 Dennis ten Hoeve 1 2 3
19 Gerrit vn der Horn 1 2 3
20 Andries de Vries 0 1 1
21 Hessel de Ree x x 0
22 Jildert Jorritsma 0 x 0

Cup ST 500cc in Joure

zaterdag 13 mei 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Wilson Cuperus 6 7 7 20
2 Rindert Boonstra 7 3 6 16
3 Jacky de Vries 5 5 5 15
4 Wietze Put 4 6 4 14
5 Jan de Vries 3 4 x 7
6 Dirk Tjitse Rijpkema 1 2 3 6
7 Jan Cloo 2 1 2 5
8 Ron Zandbergen 0 0 1 1

ST 250cc in Joure

zaterdag 13 mei 2023

Uitslag na Finale.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Jelmar Naessens 10 5 10 25
2 Jan Okke Loonstra 9 11 11 31
3 Gert-Jan Valk 8 8 9 25
4 Tonny Blok 6 10 7 23
5 Anne Bos 1 4 6 11
6 Marcel Vlig 7 7 5 19
7 Harriët Zwiers 5 3 4 12
8 Lazar de Vries 11 9 8 28
9 Roy Pasveer 3 6 2 11
10 Iwan Kok 4 2 3 9
11 Sven Venema 2 1 1 4
12 Dave Hoogerhuis 0 0 0 0

ST 500cc in Joure

zaterdag 13 mei 2023

Uitslag na Finale.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Frank Hamming 11 11 11 33
2 Wybe Valkema 10 0 8 18
3 Thijs van Hyum 8 7 9 24
4 Erwin Mulder 9 9 10 28
5 Wilson Cuperus 5 6 4 15
6 Olav den Engelsman 4 10 5 19
7 Evert van Til 6 8 7 21
8 Abe Kooistra 7 5 6 18
9 Aron Schokker 3 3 3 9
10 Karim Boezerooy 2 4 2 8
11 Leon Oosterloo 1 2 1 4
12 Ron Zandbergen 0 1 0 1

Internationalen in Stadskanaal

maandag 29 mei 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Dave Meijerink 4 3 4 11
2 Romano Hummel 4 4 3 11
3 Jannick de Jong 3 2 4 9
4 Jacob Bukhave 4 4 R 8
5 William Kruit 3 3 4 10
6 Thomas Valladon d 3 3 6
7 Tero Aarnio 2 1 3 6
8 Rene van Weele 3 2 2 7
9 Nigel Hummel 2 4 1 7
10 Kevin Glorie 1 1 2 4
11 Lars Zandvliet 1 2 0 3
12 Mario Niedermeier 0 1 2 3
13 Alfie Bowtell 2 d N 2
14 Lukas Hromadka 1 0 1 2
15 Marcel Dachs R N N 0

Zijspannen in Stadskanaal

maandag 29 mei 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Mitch Godden/Paul Smith 4 4 4 12
2 Marcus Brandhofer/Sandra Mollema 1 3 d 4
3 Mike Frederiksen/Desiree Holstein 3 4 4 11
4 Raphael San Millan/Benedikt Zapf 3 2 2 7
5 Shaun Hughes/Louis Bennett 4 3 3 10
6 Imanuel Schramm/Nadin Löffler 2 2 3 7
7 Joshua Goodwin/Liam Brown 2 1 1 4
8 Dennis Frederiksen/Jørgen Qvistgaard 1 1 2 4
9 Anthony Sarrailh/Benjamin Gregoire 0 0 1 1
10 Davey Dodde/Angel Hovestad 0 0 0 0

Nationalen in Stadskanaal

maandag 29 mei 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Roy Pasveer 5 5 10
2 Mike van der Noorda 3 4 7
3 Andy ter Schuur 5 3 8
4 Niek Meijerink 2 2 4
5 Bjorn Boersma 1 4 5
6 Dennis Smit 4 5 9
7 Jurgen Kramer 3 2 5
8 Gerbert Bekema 2 1 3
9 Hendrik de Groot 0 0 0
10 Michael Raangs 4 3 7
11 Dominic Hamminga F N 0

ST 250cc in Stadskanaal

maandag 29 mei 2023

Uitslag na Finale heat.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Jelmar Naessens 5 6 11 22
2 Jan Okke Loonstra 3 9 6 18
3 Anne Bos 6 10 10 26
4 Marcel Vlig 10 7 8 25
5 Gerard Faber 11 1 9 21
6 Gert-Jan Valk 7 5 7 19
7 Iwan Kok 9 2 5 16
8 Lazar de Vries 8 11 x 19
9 Tonny Blok 4 3 4 11
10 Sven Venema 1 8 2 11
11 Harriët Zwiers x 4 3 7
12 Dave Hoogerhuis 2 0 1 3

Regio klasse in Stadskanaal

maandag 29 mei 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Jelmar Naessens 6 8 14
2 Rick Zomer 7 7 14
3 Mark Beishuizen 8 8 16
4 Thomas Stevens 4 7 11
5 Rick Grasdijk 3 6 9
6 Leon Meijerink 6 4 10
7 Jarno Smit 5 5 10
8 Roy Hardenberg 2 3 5
9 Niek Bos 2 4 6
10 Lukas Hromadka 5 2 7
11 Rowan Uildriks 1 1 2
12 Rutger van Lier 0 1 1
13 Thijs Bos 3 x 3

50cc jeugd in Stadskanaal

zondag 4 juni 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Raymon Hummel 3 3 3 9
2 Luca Balkema 2 2 2 6
3 Ruben Alma 1 1 0 2
4 Mika Nijenhuis 0 0 1 1

65cc jeugd in Stadskanaal

zondag 4 juni 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Mika Nijdam 1 1 1 3
2 Haico Gjaltema 0 x 0 0

125cc specials in Stadskanaal

zondag 4 juni 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Davey Cazemier 2 2 2 6
2 Fabiënne de Jonge x 1 1 2
3 Tygo Boersma 1 x x 1

85cc jeugd in Stadskanaal

zondag 4 juni 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Quinten Kin 8 8 16
2 Ryan Rick van de Kant 6 7 13
3 Roan van der Lende 5 8 13
4 Jarno Bosma 7 7 14
5 Ismael Traore 3 2 5
6 Jafaro Hazeveld 5 6 11
7 Levi Hindriks 4 x 4
8 Ravi Nijenhuis 4 4 8
9 Sven Zuur 6 5 11
10 Sylvana Aarts 3 3 6
11 Kaylee Schoo 1 2 3
12 Tygo Boersma 2 1 3
13 Sanne Meijerink 0 1 1

125cc jeugd in Stadskanaal

zondag 4 juni 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Niek Meijerink 7 8 8 23
2 Dave Hoogehuis 8 7 7 22
3 Jesse Lamerus 6 6 6 18
4 Sebastian Reitsma 5 5 5 15
5 Rens Spanjer 4 4 4 12
6 Menno Kingma 3 3 2 8
7 Jelrik de Boer 1 2 3 6
8 Valentino Luider 2 x x 2
9 Sven de Graaf 0 1 x 1

Powergirls in Stadskanaal

zondag 4 juni 2023

Uitslag A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Annelies Veensma 7 7 14
2 Maaike de Ree 6 7 13
3 Bridget Portijk x 5 5
4 Nina Ferwerda 6 5 11
5 Mariëlle Kuiper 3 4 7
6 Chantal Kin-Stoker 4 4 8
7 Danique Schoo 2 2 4
8 Ineke Renkema 3 3 6
9 Kaya Reitsma 1 1 2
10 Fardau de Ree 5 6 11
11 Geke Elzinga 2 0 2
12 Joyce van de Kant x x 0

Cup ST 125cc in Stadskanaal

zondag 4 juni 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Jan Okke Loonstra 7 7 14
2 Bert Dijkstra 6 6 12
3 Bonne van der Kooi 3 5 8
4 John Bosman 3 3 6
5 Jarno van der West 5 5 10
6 Niels Broekema 6 4 10
7 Gert Homans 4 4 8
8 Thomas de Boer 7 2 9
9 Erik de Bruin 2 1 3
10 Dennis van der Ploeg 2 1 3
11 Kars Talma 1 x 1
12 Joran Marra x x 0

Cup ST 250cc in Stadskanaal

zondag 4 juni 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Mark Beishuizen 8 8 16
2 Rene Bijlsma 6 7 13
3 Jelmar Naessens 8 8 16
4 Allert de Vries 7 6 13
5 Joran Marra 7 6 13
6 Henkjan Veldman 5 4 9
7 Olav den Engelsman 4 5 9
8 Maaike de Ree 5 5 10
9 Jacco de Jong 0 4 4
10 Bas Homans 6 7 13
11 Sebastian Reitsma 4 3 7
12 Joris Guikema 3 3 6
13 Willem Kingma 3 2 5
14 Yoell Veenstra 2 2 4
15 Egbert Kooistra 2 1 3
16 Gerard Bijlsma 1 0 1
17 Dennis ten Hoeve 1 1 2

Cup ST 500cc in Stadskanaal

zondag 4 juni 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Tonny Blok 4 4 4 12
2 Rindert Boonstra 3 2 3 8
3 Jacky de Vries 2 3 2 7
4 Wilson Cuperus 1 1 1 3
5 Ron Zandbergen 0 0 0 0

ST 500cc in Stadskanaal

zondag 4 juni 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Thijs van Hyum 11 7 11 29
2 Wybe Valkema 6 11 8 25
3 Evert van Til 9 10 7 26
4 Wilson Cuperus 5 5 6 16
5 Aron Schokker 4 4 5 13
6 Olav den Engelsman 7 6 4 17
7 Abe Kooistra 10 8 10 28
8 Erwin Mulder 8 9 9 26
9 Leon Oosterloo 3 3 3 9

125cc specials in Loppersum

zaterdag 10 juni 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Tygo Boersma 2 2 2 6
2 Fabiënne de Jonge 1 1 1 3
3 Davey Cazemier x x x 0

Specials nationaal in Loppersum

zaterdag 10 juni 2023

Uitslag na A/B/C Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Bob Dolman 6 6 12
2 Dennis Smit 5 5 10
3 Niek Meijerink 6 6 12
4 Roy Pasveer 5 5 10
5 Bjorn Boersma x 4 4
6 Hendrik de Groot 2 3 5
7 Mike van der Noorda 4 x 4
8 Jurgen Kramer 4 4 8
9 Ferdy Gelsema 3 2 5
10 Michael Raangs 3 3 6
11 Gerbert Bekema 2 2 4
12 Michael Norton 1 1 2
13 Graeme Brown x x 0

50cc jeugd in Loppersum

zaterdag 10 juni 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Raymon Hummel 3 3 3 9
2 Luca Balkema 2 1 2 5
3 Joery Zuur 0 2 1 3
4 Mika Neijenhuis 1 0 0 1

65cc jeugd in Loppersum

zaterdag 10 juni 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Mika Nijdam 1 1 1 3
2 Haico Gjaltema 0 0 0 0

85cc jeugd in Loppersum

zaterdag 10 juni 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Jarno Bosma 6 6 12
2 Quinten Kin 5 4 9
3 Roan van der Lende 6 5 11
4 Jafaro Hazeveld 4 1 5
5 Levi Hindriks 2 2 4
6 Ravi Nijenhuis x 5 5
7 Ismael Traore 5 6 11
8 Kaylee Schoo 4 3 7
9 Sven Zuur 1 3 4
10 Sylvana Aarts 3 x 3
11 Tygo Boersma x 2 2
12 Sanne Meijerink 0 4 4
13 Ryan Rick van de Kant 3 0 3

125cc jeugd in Loppersum

zaterdag 10 juni 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Dave Hogerhuis 6 3 9
2 Jesse Lamerus 5 6 11
3 Niek Meijerink 6 4 10
4 Sebastian Reitsma 5 5 10
5 Rens Spanjer 4 4 8
6 Jelrik de Boer x 3 3
7 Valentino Luider 3 2 5
8 Menno Kingma x x 0
9 Danique Schoo 1 2 3
10 Kaya Reitsma 2 1 3

EK Kwalificatie in Loppersum

zaterdag 10 juni 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 P
1 Manuel Meier / Melanie Meier 1 3 3 3 10
2 Mike Fredriksen / Desiree Holstein 1 1 3 3 8
3 Markus Brandhofer / Sandra Mollema 3 2 3 2 10
4 Rémi Valladon / Dylan Fourcade 2 3 1 2 8
5 Imanuel Schramm / Nadin Löffler 2 3 2 1 8
6 Marco Hundsrucker / Kim Kempa 3 2 2 1 8
7 Sven Holstein / Dennis Smit d 2 2 3 7
8 Oliver Möller / Dana Frohbös 3 1 1 2 7
9 Anthony Sarrailh / Benjamin Gregoire 1 0 0 T 1
10 Jan Kempa / Sina Stickling 2 1 0 0 3
11 Bart Schuiling / Annet Kloosterman 0 0 T 1 1

Dutch Open Solo's in Loppersum

zaterdag 10 juni 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Romano Hummel 6 5 5 6 6 28
2 Dave Meijerink 6 6 6 6 5 29
3 Henry van der Steen 3 4 4 4 4 19
4 Mika Meijer 5 6 6 5 3 25
5 René van Weele 5 3 4 5 2 19
6 William Kruit 4 5 5 4 18
7 Lars Zandvliet 4 4 3 3 14
8 Nigel Hummel 2 3 3 2 10
9 Kevin Glorie 3 2 2 3 10

ST 250cc in Loppersum

zaterdag 10 juni 2023

Uitslag na Finale.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Tonny Blok 8 8 9 25
2 Marcel Vlig 7 2 7 16
3 Gert-Jan Valk 3 5 3 11
4 Sven Venema 5 7 5 17
5 Iwan Kok 6 4 6 16
6 Jan Okke Loonstra 2 9 8 19
7 Anne Bos 4 6 4 14
8 Harriët Zwiers 9 x 1 10
9 Dave Hoogerhuis 1 3 2 6
10 Roy Pasveer 0 x x 0

ST 500cc in Loppersum

zaterdag 10 juni 2023

Uitslag na Finale.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Frank Hamming 8 4 8 20
2 Erwin Mulder 4 6 x 10
3 Evert van Til 7 7 7 21
4 Thijs van Hyum 5 8 6 19
5 Wybe Valkema 2 2 4 8
6 Olav den Engelsman 6 3 5 14
7 Wilson Cuperus 1 5 3 9
8 Leon Oosterloo 3 0 2 5
9 Aron Schokker 0 1 1 2

A groep in Veenoord

zaterdag 1 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 P
1 Mika Meijer 3 0 3 3 9
2 Emil Eis  3 2 3 3 11
3 René van Weele 2 3 2 3 10
4 Henk Koonstra 2 1 1 2 6
5 Ruben Guikema 3 3 2 d 8
6 William Kruit 0 2 1 2 5
7 Sjoerd Rozenberg 1 2 1 1 5
8 Nigel Hummel 1 1 2 0 4
9 Kevin Glorie 0 1 0 1 2
10 Marvyn Katt 0 0 0 d 0

B groep in Veenoord

zaterdag 1 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 P
1 Niek Meijerink 3 3 3 3 12
2 Dominic Hamminga 3 2 3 2 10
3 Bjorn Boersma 2 1 3 2 8
4 Niek Schaap 1 3 2 3 9
5 Kevin Teager 0 1 1 1 3
6 Johan Schaap 2 2 1 2 7
7 Patrick Kramer 2 d N N 2
8 Michael Raangs 1 N N N 1
9 Dennis Smit N N N N 0

125cc specials in Veenoord

zaterdag 1 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 P
1 Tygo Boersma 3 2 3 3 11
2 Davey Cazemier 2 3 2 d 7
3 Sanne Meijerink d 1 1 2 4
4 Fabiënne de Jonge 1 0 0 1 2

50cc jeugd in Veenoord

zaterdag 1 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 P
1 Raymon Hummel 4 4 4 4 16
2 Luca Balkema 3 3 d 3 9
3 Joeri Zuur 2 2 3 2 9
4 Mika Nijenhuis 1 1 2 1 5
5 Ruben Alma 0 0 1 0 1

Internationalen in Aduard

zaterdag 8 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 P
1 Romano Hummel 4 3 4 4 15
2 Jacob Bukhave 3 4 4 3 14
3 Dave Meijerink 2 4 2 4 12
4 Mika Meijer 3 3 3 4 13
5 Henry van der Steen 2 2 3 3 10
6 Steven Labouyrie 4 1 4 R 9
7 William Kruit 1 3 2 1 7
8 Stephan Katt 0 2 3 2 7
9 Lukas Fienhage 4 4 1 2 11
10 Gabriel Dubernard 3 2 2 1 8
11 Jarno de Vries 0 1 1 3 5
12 Nigel Hummel 2 1 0 2 5
13 Fabian Wachs 1 0 1 1 3
14 Charley Powell 1 0 N N 1
15 Jens Benneker 0 0 0 0 0

Cup ST 125cc in Aduard

zaterdag 8 juli 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Jan Okke Loonstra 7 6 13
2 Bonne van der Kooi 6 6 12
3 Bert Dijkstra 5 7 12
4 Niels Broekema 5 5 10
5 Joran Marra 7 7 14
6 Gert Homans 3 3 6
7 Maaike de Ree 6 5 11
8 John Bosman 2 2 4
9 Dennis van der Ploeg 4 4 8
10 Stef Hamstra 4 4 8
11 Jarno van der West 1 3 4
12 Christiaan Schoo 2 2 4
13 Kars Talma 3 1 4
14 Erik de Bruin 0 0 0
15 Nick van der Heide 1 1 2
16 Thomas de Boer x x 0

ST 250cc in Aduard

zaterdag 8 juli 2023

Uitslag na Finale heat.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Harriët Zwiers 4 11 9 24
2 Marcel Vlig 8 10 1 19
3 Gerard Faber 5 7 7 19
4 Jan Okke Loonstra 11 2 11 24
5 Anne Bos 7 9 5 21
6 Iwan Kok 6 6 6 18
7 Tonny Blok 9 4 10 23
8 Lazar de Vries 10 8 x 18
9 Gert-Jan Valk 3 5 8 16
10 Roy Pasveer 2 3 3 8
11 Dave Hoogerhuis 1 1 4 6
12 Sven Venema 0 0 2 2

ST 500cc in Aduard

zaterdag 8 juli 2023

Uitslag na Finale heat.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Wybe Valkema 9 4 10 23
2 Frank Hamming 8 11 9 28
3 Erwin Mulder 10 9 11 30
4 Rindert Boonstra 7 5 5 17
5 Thijs van Hyum 11 10 6 27
6 Olav den Engelsman 4 2 4 10
7 Evert van Til 5 7 7 19
8 Stef Hamstra 6 8 8 22
9 Leon Oosterloo 1 6 3 10
10 Karim Boezerooy 3 3 1 7
11 Dirk Tjitze Rijpkema 0 1 2 3
12 Aron Schokker 2 0 x 2

Regio klasse in Aduard

zaterdag 8 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Chris Werkman 9 11 11 31
2 Arjan Kalf 11 10 10 31
3 Bernie van Til 7 8 9 24
4 Rolf Ooosterhuis 2 7 7 16
5 Gijs van Dijk 10 9 8 27
6 Willem Huizinga 6 5 4 15
7 Ronnie Kalf 8 6 6 20
8 Lambert Boersma 5 4 5 14
9 Daan Huberts 4 3 3 10
10 Mark Boersma 3 2 2 7
11 Wout Jan Sloot 1 x x 1

Specials nationaal in Aduard

zondag 9 juli 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Jeffrey Sijbesma x 5 5
2 Dennis Smit 4 4 8
3 Mike van der Noorda x 5 5
4 Roy Pasveer 5 4 9
5 Kelly Velda 5 3 8
6 Jurgen Kramer 3 3 6
7 Andy ter Schuur 4 x 4
8 Bjorn Boersma 0 2 2
9 Ferdy Gelsema 3 2 5
10 Michael Raangs 2 1 3
11 Gerbert Bekema 2 x 2
12 Hendrik de Groot 1 0 1

85cc jeugd in Aduard

zondag 9 juli 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Jarno Bosma 7 7 14
2 Quinten Kin 6 0 6
3 Sven Zuur 5 7 12
4 Jafaro Hazeveld 6 5 11
5 Ismael Traore 3 6 9
6 Roan van der Lende 5 4 9
7 Ravi Nijenhuis 4 2 6
8 Sylvana Aarts x 3 3
9 Levi Hindriks 4 2 6
10 Kaylee Schoo 2 1 3
11 Ryan Rick van de Kant x 3 3
12 Sanne Meijerink 1 1 2

125cc jeugd in Aduard

zondag 9 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Niek Meijerink 9 9 9 27
2 Dave Hoogerhuis 7 8 8 23
3 Jesse Lamerus 8 7 7 22
4 Sebastian Reitsma 6 6 6 18
5 Rens Spanjer 5 5 5 15
6 Johan Witteveen 4 4 3 11
7 Valentino Luider 2 3 4 9
8 Menno Kingma 3 2 2 7
9 Danique Schoo 0 1 1 2
10 Jelrik de Boer 1 x 0 1

Powergirls in Aduard

zondag 9 juli 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Annelies Veensma 9 9 18
2 Bridget Portijk 5 6 11
3 Maaike de Ree 7 8 15
4 Siske Benedictus 9 8 17
5 Iris Meindertsma 6 6 12
6 Nina Ferwerda 7 4 11
7 Meike Visser 4 3 7
8 Chantal Kin-Stoker 3 5 8
9 Kelsey Rozenberg 2 4 6
10 Fardau de Ree 8 7 15
11 Mariëlle Kuiper 3 2 5
12 Jessica Dijkstra 5 1 6
13 Ineke Renkema 1 2 3
14 Danique Schoo 1 0 1
15 Kaya Reitsma 0 0 0

Cup ST 250cc in Aduard

zondag 9 juli 2023

Uitslag na A/B/C Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Oege de Haan 7 7 14
2 Wybe Valkema 7 7 14
3 Maaike de Ree 5 7 12
4 Mark Beishuizen 3 5 8
5 Bonne van der Kooi 2 5 7
6 Bas Homans 6 6 12
7 Jelmar Naessens 6 6 12
8 Joran Marra 7 6 13
9 Jornie de Boer 7 6 13
10 Yoell Veenstra 4 7 11
12 Allert de Vries 5 4 9
11 Olav den Engelsman 3 4 7
13 Arnold Oosterbaan 5 3 8
14 Jan Dorenbos 5 4 9
15 Joris Guikema 6 3 9
16 Daniel Veldhuizen 6 5 11
17 Arjan de jong 4 2 6
18 Durk Bloem 1 5 6
19 Sebastian Reitsma 2 4 6
20 Willem Kingma 2 2 4
21 Gerard Bijlsma 3 2 5
22 Gerrit van der Horn 1 1 2
23 Egbert Kooistra 0 3 3
24 Jappie Renkema 1 1 2
25 Dennis ten Hoeve 2 0 2
26 Erwin Bethlehem 4 1 5
27 Jacco de Jong 4 2 6
28 Mark van der Heide 3 3 6
29 Dylan Cuperus x 1 1
30 Henkjan Veldman x 0 0

Cup ST 500cc in Aduard

zondag 9 juli 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Rindert Boonstra 8 8 16
2 Stef Hamstra 8 7 15
3 Peter van Dekken 7 6 13
4 Bonne van der Kooi 7 4 11
5 Tonny Blok 6 x 6
6 Jacky de Vries 5 5 10
7 Sven Venema 6 5 11
8 Gerard Faber 4 3 7
9 Dirk Tjitse Rijpkema 3 2 5
10 Erwin Bethlehem 4 3 7
11 Wilco Elzinga 2 x 2
12 Ron Zandbergen 1 1 2
13 Dylan Cuperus 2 x 2

Solo's in Noordwolde

zaterdag 15 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Dave Meijerink 6 6 6 6 6 30
2 Mika Meijer 5 5 4 5 5 24
3 Nigel Hummel 4 5 4 5 4 22
4 Jens Benneker 2 R 2 3 3 10
5 Jarno de Vries 2 4 3 4 2 15
6 Henry van der Steen 4 6 5 6 1 22
7 Kevin Glorie 3 3 3 2 11
8 William Kruit 3 R N N 3

Zijspannen in Noordwolde

zaterdag 15 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Mitch Godden/Paul Smith 3 5 4 4 5 21
2 Wilfred Detz / Bonita van Dijk 5 5 5 5 4 24
3 Mike Frederiksen/Desiree Holstein 4 4 5 3 3 19
4 Dennis Frederiksen/Jorgen Qvistgaard 2 2 4 2 2 12
5 Davey Dodde/Angel Hovestad 0 3 R 3 1 7
6 Oliver Möller/Cindy Viragos 1 3 2 2 0 8
7 Jan Kempa/Sina Stickling 1 4 3 1 9
8 Anthony Sarrailh/Benjamin Gregoire 2 1 0 1 4
9 Bart Schuiling/Annet Kloosterman 0 0 1 0 1

ST 250cc in Noordwolde

zaterdag 15 juli 2023

Uitslag na Finale heat.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Gert-Jan Valk 11 7 1 19
2 Jan Okke Loonstra 7 11 11 29
3 Tonny Blok 4 6 7 17
4 Iwan Kok 10 9 8 27
5 Anne Bos 6 4 5 15
6 Jelmar Naessens 3 10 9 22
7 Marcel Vlig 9 8 10 27
8 Gerard Faber 2 5 6 13
9 Dave Hoogerhuis 8 2 3 13
10 Harriët Zwiers 1 1 4 6
11 Sven Venema 0 3 2 5
12 Bas Homans 5 x x 5

ST 500cc in Noordwolde

zaterdag 15 juli 2023

Uitslag na Finale heat.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Frank Hamming 11 11 11 33
2 Erwin Mulder 8 10 9 27
3 Thijs van Hyum 7 9 10 26
4 Wybe Valkema 10 3 8 21
5 Rindert Boonstra 9 6 4 19
6 Wilson Cuperus 6 7 6 19
7 Stef Hamstra 1 8 5 14
8 Abe Kooistra 5 x 7 12
9 Olav den Engelsman 4 5 3 12
10 Aron Schokker 3 4 2 9
11 Leon Oosterloo 2 2 0 4
12 Dirk Tjitse Rijpkema 0 1 1 2

50cc jeugd in Noordwolde

zondag 16 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Raymon Hummel 4 4 4 12
2 Luca Balkema 3 3 3 9
3 Joery Zuur 2 2 2 6
4 Mika Nijenhuis 1 1 1 3
5 Jordi Schuiling 0 0 0 0

65cc jeugd in Noordwolde

zondag 16 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Mika Nijdam 2 2 2 6
2 Haico Gjaltema 1 1 1 3
3 Jesse van Dellen 0 0 0 0

125cc specials in Noordwolde

zondag 16 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Tygo Boersma 2 2 2 6
2 Davey Cazemier 1 1 1 3
3 Fabiënne de Jonge 0 0 0 0

Specials nationaal in Noordwolde

zondag 16 juli 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Dennis Smit 4 2 6
2 Roy Pasveer 3 3 6
3 Niek Meijerink 4 4 8
4 Mike van der Noorda 3 4 7
5 Bjorn Boersma x 3 3
6 Andy ter Schuur 2 2 4
7 Jurgen Kramer x 1 1
8 Gerbert Bekema 0 1 1
9 Hendrik de Groot 1 0 1
10 Michael Raangs 2 0 2

85cc jeugd in Noordwolde

zondag 16 juli 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Jarno Bosma 8 7 15
2 Roan van der Lende 7 6 13
3 Quinten Kin 8 7 15
4 Levi Hindriks 6 6 12
5 Ryan Rick van de Kant 2 8 10
6 Jafaro Hazeveld 4 5 9
7 Ravi Nijenhuis 4 3 7
8 Sylvana Aarts x 2 2
9 Sven Zuur 3 4 7
10 Ismael Traore 5 5 10
11 Kaylee Schoo 2 1 3
12 Tygo Boersma 1 3 4
13 Sanne Meijerink 1 0 1

125cc jeugd in Noordwolde

zondag 16 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Dave Hoogerhuis 10 10 10 30
2 Jesse Lamerus 7 8 9 24
3 Niek Meijerink 9 6 8 23
4 Sebastian Reitsma 8 7 7 22
5 Rens Spanjer 6 9 6 21
6 Sven de Graaf 5 5 4 14
7 Jelrik de Boer 4 4 5 13
8 Jafaro Hazeveld 3 3 3 9
9 Johan Witteveen 2 2 2 6
10 Menno Kingma 1 1 0 2
11 Valentino Luider 0 0 1 1

Powergirls in Noordwolde

zondag 16 juli 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Annelies Veensma 9 9 18
2 Maaike de Ree 9 8 17
3 Bridget Portijk 8 7 15
4 Meike Visser 5 6 11
5 Kelsey Rozenberg 6 6 12
6 Nina Ferwerda 7 8 15
7 Siske Benedictus 4 7 11
8 Romy Hamminga 3 4 7
9 Ineke Renkema 2 3 5
10 Manouk Veldhuizen 5 5 10
11 Danique Schoo 4 1 5
12 Melanie van der Voort 1 2 3
13 Geke Elzinga 2 1 3
14 Kaya Reitsma 3 0 3

Cup ST 125cc in Noordwolde

zondag 16 juli 2023
R Naam Nat 1 2 3 P
1 Jan Okke Loonstra 8 5 8 21
2 John Bosman 5 8 6 19
3 Bonne van der Kooi 2 6 7 15
4 Niels Broekema 7 4 3 14
5 Bert Dijkstra 6 3 4 13
6 Gert Homans 3 7 2 12
7 Jarno van der West 4 0 5 9
8 Kars Talma 1 2 1 4
9 Arjan de Jong 0 1 0 1

Cup ST 250cc in Noordwolde

zondag 16 juli 2023

Uitslag na A/B/C Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Mark Beishuizen 8 5 13
2 Olav den Engelsman 6 6 12
3 Rene Bijlsma 8 8 16
4 Jelmar Naessens 7 7 14
5 Joran Marra 7 4 11
6 Allert de Vries 5 8 13
7 Bas Homans 6 7 13
8 Maaike de Ree 7 3 10
9 Henkjan Veldman 4 5 9
10 Oege de Haan 8 8 16
11 Sebastian Reitsma 5 5 10
12 Jornie de Boer x 7 7
13 Aron Schokker 6 2 8
14 Willem Kingma 4 6 10
15 Daniel Veldhuizen 5 x 5
16 Egbert Kooistra 2 4 6
17 Gerard Bijlsma 2 4 6
18 Calvin Elsinga 3 6 9
19 Yoell Veenstra 3 1 4
20 Dylan Cuperus 0 3 3
21 Arjan de jong 3 1 4
22 Durk Bloem 1 1 2
23 Dennis ten Hoeve 0 2 2
24 Gerrit vn der Horn 2 3 5
25 Jildert Jorritsma 1 2 3
26 Mark van der Heide 4 1 5

Cup ST 500cc in Noordwolde

zondag 16 juli 2023

Uitslag na A/B Finale.

R Naam Nat 1 2 P
1 Rindert Boonstra 4 7 11
2 Tonny Blok 6 6 12
3 Jacky de Vries 5 5 10
4 Wilson Cuperus 6 7 13
5 Gerard Faber 7 x 7
6 Sven Venema 5 4 9
7 Dylan Cuperus 1 3 4
8 Jan de Vries 2 3 5
9 Dirk Tjitse Rijpkema 3 4 7
10 Ron Zandbergen 0 2 2
11 Yoëll Veenstra 0 2 2
12 Willem Kingma 1 1 2

DO Solo's in Staphorst

vrijdag 25 augustus 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Romano Hummel 5 6 6 6 6 29
2 Dave Meijerink 6 6 5 6 5 28
3 Mika Meijer 4 5 6 4 4 23
4 Henry van der Steen 6 5 4 5 3 23
5 William Kruit 3 4 3 5 2 17
6 Jarno de Vries 2 3 2 4 1 12
7 Nigel Hummel 5 3 4 3 15
8 Chad Wirtzfeld 2 4 5 2 13
9 Kevin Glorie 3 2 2 2 9
10 Thomas Valladon 4 2 1 1 8
11 John Cox 1 1 3 3 8

DO Sidecars in Staphorst

vrijdag 25 augustus 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Wilfred Detz / Bonita van Dijk d 5 5 5 5 20
2 Guilaume Comblon / Baptiste Comblon 5 3 4 5 4 21
3 Oliver Möller / Kim Kempa 3 4 3 4 3 17
4 Mike Frederiksen / Jette Maersk 2 4 5 3 2 16
5 Mitch Godden / Paul Smith 5 5 5 d d 15
6 Jan Kempa / Sina Stickling 4 5 2 4 15
7 Bart Schuiling / Annet Kloosterman 4 1 4 3 12
8 Dennis Frederiksen / Jorgen Qvistgaard 3 2 3 4 12
9 Joshua Goodwin / Liam Brown 2 2 5 2 11
10 Ben Ilsley / Luke Russell 2 4 d 3 9
11 Rachel Cox / Nadege Ducousso 3 3 1 2 9
12 Davey Dodde / Angel Hovestad 4 N N N 4

ST 250cc in Staphorst

vrijdag 25 augustus 2023

Uitslag na Finale heat.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Gert-Jan Valk 9 10 10 29
2 Iwan Kok 6 9 4 19
3 Jan Okke Loonstra 11 8 11 30
4 Anne Bos 1 11 8 20
5 Gerard Faber 5 1 7 13
6 Marcel Vlig 10 6 9 25
7 Tonny Blok 4 7 6 17
8 Dave Hoogerhuis 7 3 5 15
9 Harriët Zwiers 8 0 3 11
10 Lazar de Vries 3 5 0 8
11 Sven Venema 2 2 2 6
12 Jelmar Naessens d 4 1 5

ST 500cc in Staphorst

vrijdag 25 augustus 2023

Uitslag na Finale heat.

R Naam Nat 1 2 3 P
1 Frank Hamming 11 11 11 33
2 Erwin Mulder 9 7 10 26
3 Thijs Van Hyum 10 8 9 27
4 Wilson Cuperus 3 6 5 14
5 Aron Schokker 8 3 6 17
6 Evert van Til 6 9 8 23
7 Wybe Valkema 5 10 3 18
8 Olav Den Engelsman 7 4 7 18
9 Bert Dijkstra 4 5 4 13
10 Leon Oosterloo 2 2 1 5
11 Dirk Tjitse Rijpkema 1 1 2 4
12 Ron Zandbergen 0 0 0 0

DO Solo's in Uithuizen

zaterdag 26 augustus 2023
R Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Romano Hummel 6 6 6 6 6 30
2 Dave Meijerink 5 4 6 5 5 25
3 Jannick de Jong