donderdag 21 februari 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Januari 2019

zo. 27
Ufa
Russische ijsspeedway superliga, ronde 6
Russische ijsspeedway superliga, ronde 6
zo. 27
Neftekamsk
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 2
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 2
za. 26
Ufa AFGELAST
Russische ijsspeedway superliga, ronde 5
Russische ijsspeedway superliga, ronde 5
za. 26
Neftekamsk
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 1
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 1
za. 26
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 1
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 1
za. 26
Seinajoki
Fins kampioenschap ijsspeedway, kwalificatie
Fins kampioenschap ijsspeedway, kwalificatie
zo. 20
Shadrinsk
Russische ijsspeedway superliga, ronde 4
Russische ijsspeedway superliga, ronde 4
zo. 20
Gävle
Motorstadion
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 4
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 4
zo. 20
Weißenbach
Internationale ijsspeedway
Internationale ijsspeedway
za. 19
Shadrinsk
Russische ijsspeedway superliga, ronde 3
Russische ijsspeedway superliga, ronde 3
za. 12
Örnsköldsvik
Kallehov
WK IJsspeedway, kwalificatie 1
WK IJsspeedway, kwalificatie 1
za. 12
Kauhajoki
WK IJsspeedway, kwalificatie 2
WK IJsspeedway, kwalificatie 2
zo. 6
Bollnäs
Rolandshov
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 2
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 2
za. 5
Kamensk Uralsky
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 4
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 4
za. 5
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 1
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 1
za. 5
Mildura
Olympic Park
Australisch kampioenschap speedway, ronde 2
Australisch kampioenschap speedway, ronde 2
vr. 4
Kamensk Uralsky
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 3
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 3
do. 3
Gillman
Australisch kampioenschap speedway, ronde 1
Australisch kampioenschap speedway, ronde 1
wo. 2
Gillman
Australisch kampioenschap speedway, kwalificatie
Australisch kampioenschap speedway, kwalificatie

Juli 2018

zo. 29
Rybnik
MKMŻ Rybki
Speedway Youth Gold Trophy, finale
Speedway Youth Gold Trophy, finale
za. 28
Landshut
One Solar Arena
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
za. 28
Rybnik
MKMŻ Rybki
Speedway Youth Gold Trophy, semi finale 1
Speedway Youth Gold Trophy, semi finale 1
za. 28
Rybnik
MKMŻ Rybki
Speedway Youth Gold Trophy, semi finale 2
Speedway Youth Gold Trophy, semi finale 2
za. 28
Oslo
Lunner
EK Speedway U21, semi finale 2
EK Speedway U21, semi finale 2
zo. 22
Leszno
WK Speedway U21, finale 2
WK Speedway U21, finale 2
za. 21
Cardiff
Principality Stadium
Speedway Grand Prix, ronde 5
Speedway Grand Prix, ronde 5
za. 21
Werlte
Hümmlingring Arena
EK Grasbaan Zijspan, finale
EK Grasbaan Zijspan, finale
za. 21
Lonigo
Pista Santa Marina
EK Speedway Pairs, semi finale 2
EK Speedway Pairs, semi finale 2
zo. 15
Roden
Speed Centre
WK Langbaan, finale 3
WK Langbaan, finale 3
zo. 15
Roden
Speed Centre
EK Grasbaan Zijspan, semi finale
EK Grasbaan Zijspan, semi finale
za. 14
Güstrow
EK Speedway, finale 2
EK Speedway, finale 2
za. 7
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Speedway Grand Prix, ronde 4
Speedway Grand Prix, ronde 4
za. 7
Wittstock
Long Track Youth World Cup, finale
Long Track Youth World Cup, finale
za. 7
Tayac
EK Grasbaan Solo, finale
EK Grasbaan Solo, finale
za. 7
Zarnovica
European U19 Pairs Speedway Cup, finale
European U19 Pairs Speedway Cup, finale
za. 7
Diedenbergen
Speedway Bundesliga, ronde 9
Speedway Bundesliga, ronde 9
vr. 6
Toruń
Moto Arena
WK Speedway 250cc, finale
WK Speedway 250cc, finale
do. 5
Pardubice
Svitkov
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 1
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 1
do. 5
Pardubice
Svitkov
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 2
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 2
wo. 4
Gdańsk
WK Speedway 250cc, semi finale 1
WK Speedway 250cc, semi finale 1
wo. 4
Gdańsk
WK Speedway 250cc, semi finale 2
WK Speedway 250cc, semi finale 2
zo. 1
Brokstedt
Speedway Bundesliga, ronde 8
Speedway Bundesliga, ronde 8