donderdag 26 april 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

April 2018

di. 24
Praag
Marketa Stadion
Tsjechisch junioren speedway kampioenschap, ronde 1
Tsjechisch junioren speedway kampioenschap, ronde 1
zo. 22
Swingfield
Smersole Farm
EK Grasbaan Solo, semi finale 1
EK Grasbaan Solo, semi finale 1
zo. 22
Mulmshorn
ADAC Weser Ems Cup, ronde 3
ADAC Weser Ems Cup, ronde 3
zo. 22
Heusden-Zolder
Helzold Stadion
Team wedstrijd speedway
Team wedstrijd speedway
za. 21
Landshut
One Solar Arena
Speedway Bundesliga, ronde 2
Speedway Bundesliga, ronde 2
za. 21
Mulmshorn
Talents Team Trophy
Talents Team Trophy
za. 21
Wittstock
Speedway Liga Nord, ronde 1
Speedway Liga Nord, ronde 1
vr. 20
Rzeszow
Speedway Best Pairs Cup, ronde 2
Speedway Best Pairs Cup, ronde 2
zo. 15
Vries
Dutch Open Grass Track, ronde 1
Dutch Open Grass Track, ronde 1
zo. 15
Diedenbergen
Speedway Bundesliga, ronde 1
Speedway Bundesliga, ronde 1
zo. 15
Lonigo
Pista Santa Marina
Italiaans kampioenschap speedway, ronde 3
Italiaans kampioenschap speedway, ronde 3
za. 14
Vries
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 14
Pardubice
Svitkov
EVLS, ronde 1
EVLS, ronde 1
za. 14
Diedenbergen
Speedway Team Cup, ronde 2
Speedway Team Cup, ronde 2
zo. 8
Heerenveen
Thialf
WK IJsspeedway, finale 10
WK IJsspeedway, finale 10
zo. 8
Cloppenburg
ADAC Weser Ems Cup, ronde 2
ADAC Weser Ems Cup, ronde 2
zo. 8
Terenzano
Pista Olimpia
Italiaans kampioenschap speedway, ronde 2
Italiaans kampioenschap speedway, ronde 2
za. 7
Heerenveen
Thialf
WK IJsspeedway, finale 9
WK IJsspeedway, finale 9
za. 7
Cloppenburg
Speedway Team Cup, ronde 1
Speedway Team Cup, ronde 1
za. 7
Balkbrug
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 7
Terenzano
Pista Olimpia
Italiaans kampioenschap speedway, ronde 1
Italiaans kampioenschap speedway, ronde 1
vr. 6
Heerenveen
Thialf
Roelof Thijs Bokaal
Roelof Thijs Bokaal
ma. 2
Balkbrug
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 1
Neuenknick
Osterrennen speedway
Osterrennen speedway

Januari 2018

zo. 28
Ufa
Russische ijsspeedway superliga, ronde 4
Russische ijsspeedway superliga, ronde 4
zo. 28
Shadrinsk
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 2
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 2
za. 27
Ufa
Russische ijsspeedway superliga, ronde 3
Russische ijsspeedway superliga, ronde 3
za. 27
Shadrinsk
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 1
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 1
za. 27
Strömsund
Strömsvallen
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 7
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 7
vr. 26
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 6
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 6
zo. 21
Vyatskiye Polyany
Russisch ijsspeedway kampioenschap junioren, finale 2
Russisch ijsspeedway kampioenschap junioren, finale 2
zo. 21
Gävle
Motorstadion
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 5
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 5
zo. 21
Weißenbach
Internationale ijsspeedway
Internationale ijsspeedway
za. 20
Vyatskiye Polyany
Russisch ijsspeedway kampioenschap junioren, finale 1
Russisch ijsspeedway kampioenschap junioren, finale 1
za. 20
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 4
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 4
za. 20
Mildura
Olympic Park
Australisch kampioenschap speedway junioren, finale
Australisch kampioenschap speedway junioren, finale
vr. 19
Mildura
Olympic Park
Australisch kampioenschap speedway junioren, kwalificatie
Australisch kampioenschap speedway junioren, kwalificatie
zo. 14
Gillman
Australisch kampioenschap speedway, ronde 4
Australisch kampioenschap speedway, ronde 4
za. 13
Ylitornio
Ainiovaara Stadion
WK IJsspeedway, kwalificatie 1
WK IJsspeedway, kwalificatie 1
za. 13
Örnsköldsvik
Kallehov
WK IJsspeedway, kwalificatie 2
WK IJsspeedway, kwalificatie 2
vr. 12
Mildura
Olympic Park
Australisch kampioenschap speedway, ronde 3
Australisch kampioenschap speedway, ronde 3
wo. 10
Undera
Australisch kampioenschap speedway, ronde 2
Australisch kampioenschap speedway, ronde 2
zo. 7
Bollnäs
Rolandshov
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 3
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 3
za. 6
Kamensk Uralsky
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 4
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 4
za. 6
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 2
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 2
za. 6
Kurri Kurri
Loxford Park
Australisch kampioenschap speedway, ronde 1
Australisch kampioenschap speedway, ronde 1
vr. 5
Kamensk Uralsky
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 3
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 3
vr. 5
Strömsund
Strömsvallen
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 1
Zweedse ijsspeedway Isracingserien, ronde 1

December 2017

za. 30
Togliatti
Anatoly Stepanov
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 2
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 2
vr. 29
Togliatti
Anatoly Stepanov
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 1
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 1
zo. 24
Shadrinsk
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 (dag 2)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 (dag 2)
zo. 24
Ufa
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 (dag 2)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 (dag 2)
zo. 24
Neftekamsk
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 (dag 2)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 (dag 2)
za. 23
Shadrinsk
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 (dag 1)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 (dag 1)
za. 23
Ufa
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 (dag 1)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 (dag 1)
za. 23
Neftekamsk
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 (dag 1)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 (dag 1)
zo. 17
Kamensk Uralsky
Russische ijsspeedway superliga, ronde 2
Russische ijsspeedway superliga, ronde 2
za. 16
Kamensk Uralsky
Russische ijsspeedway superliga, ronde 1
Russische ijsspeedway superliga, ronde 1
za. 16
Perth
Pinjar Park
Australische State Titles, Western Australia
Australische State Titles, Western Australia
za. 16
Albury
Lincoln Causeway
Australische State Titles, Victoria
Australische State Titles, Victoria
za. 9
Maryborough
Australische State Titles, Queensland
Australische State Titles, Queensland
za. 9
Perris
Winter Invitational speedway
Winter Invitational speedway
zo. 3
Kurri Kurri
Loxford Park
Australische State Titles, New South Wales
Australische State Titles, New South Wales
za. 2
Gillman
Australische State Titles, Southern Australia
Australische State Titles, Southern Australia