dinsdag 11 december 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Datum zaterdag 9 juni 2018

Wedstrijd Dutch Open Grass Track, ronde 3

Plaats Loppersum

Serie Dutch Open Grass Track

Klasses

Specials senioren Richard Hall
Zijspannen William Matthijssen / Sandra Mollema
125cc specials Nigel Hummel
Flattrack Erwin Mulder
ST 250cc Mark van Dellen
ST 450cc Jan Okke Loonstra

Specials senioren

R Naam Nat12345P
1 Richard Hall 1241513
2 Mark Beishuizen 4434419
3 Paul Hurry 4544320
4 Romano Hummel 5555222
5 Dave Meijerink 5455120
6 Henry van der Steen 2323010
7 Sjoerd Rozenberg 323210
8 Bernd Diener 31239
9 Mika Meijer 23117
10 Lars Zandvliet 1R023
11 William Kruit 01102
12 Jarno de Vries RNNN0
Last chance heatHall, van der Steen, Zandvliet, Meijer, Rozenberg, Diener (crash).
FinaleHall, Beishuizen, Hurry, Hummel, Meijerink, van der Steen (crash).

Zijspannen

R Naam Nat12345P
1 William Matthijssen
Sandra Mollema
4444420
2 Sven Holstein
Bonita van Dijk
3334316
3 Wilfred Detz
Wendy Arling
4443217
4 David Carvill
Dennis Smit
311d16
5 Shaun Harvey
Danny Hogg
230308
6 Mike Frederiksen
Steven Grandt
22329
7 Josh Goodwin
Scott Goodwin
12227
8 Klaas Kregel
Kim Kempa
11114
9 Marcel Raatjes
Marco Sterenborg
002Fd2
10 Aaron Vale
Stephan Vale
NNNN0
Last chance heatHarvey, Carvill, Frederiksen, Goodwin, Kregel.
FinaleMatthijssen, Detz, Holstein, Carvill, Harvey.

125cc specials

R Naam Nat123P
1 Nigel Hummel 51511
2 Niek Meijerink 43411
3 Delina Kruit 2439
4 Nynke Sijbesma 35x8
5 Luca Drenthe 12x3
6 Jason Kroeze 00x0

Flattrack

R Naam Nat123P
1 Erwin Mulder 20252065
2 Oege de Haan 17202562
3 Sytze Hilliger 25171557
4 Durk de Vries 13141744
5 Oege de Jong 14151443
6 Enne Alta 15121340
7 Wietze Put 11101233
8 Leon Oosterloo 12131136
9 Robin de Haan 89724
10 Geertjan Buirma 10111031
11 Wilco Elzinga 66618
12 Arjan de Jong 98825
13 Reitse Put 77923
14 Jan Simon ter Heide xNN0

ST 250cc

R Naam Nat123P
1 Mark van Dellen 811928
2 Gert Jan Valk 681024
3 Niels Broekema 53816
4 Anne Bos 1151127
5 Lorenzo Punter 104519
6 Joey van Kammen 410620
7 Ruben Guikema 96722
8 Bas Homans 77216
9 Gert van der Heide 19414
10 Lazar de Vries 2136
11 Jeffrey Oppersma 3216
12 Johan Kuiken 0000

ST 450cc

R Naam Nat123P
1 Jan Okke Loonstra 6111128
2 Stef Hamstra 410923
3 Frank Hamming 84517
4 Erwin Mulder 98825
5 Reinse de Jong 103720
6 Jamie Elsinga 115622
7 Olav den Engelsman 591024
8 Wybe Valkema 77317
9 Bert Dijkstra 36413
10 Annelies Veensma 1214
11 Youri Jansen x123
12 Jessica Elsinga 2002