maandag 17 december 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Datum zaterdag 14 april 2018

Wedstrijd Jeugd & Nationaal

Plaats Vries

Serie Jeugd & Nationaal

Klasses

Specials nationaal Finn Loheider
50cc jeugd Jarno Bosma
65cc jeugd Niek Meijerink
85cc jeugd Pieter Tolsma
125cc jeugd Jarno Terpstra
Powergirls Rosalyn de Vries
ST 125cc Cup Jan Okke Loonstra
ST 250cc Cup Marcel Vlig
ST 450cc Cup Jamie Elsinga

Specials nationaal

R Naam Nat12P
1 Finn Loheider 459
2 William Kruit 5510
3 Christian Wagemans 347
4 Andy ter Schuur 5x5
5 Luit Groenewoud 235
6 Nico Eijbergen 325
7 Wiebo Bouwmeester 235
8 Ferdy Gelsema 011
9 Margriet Diever 123
10 Mike van der Noordaa 145
11 Dirk Oellrich 4x4

50cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jarno Bosma 77620
2 Dominic Hamminga 56718
3 Siem Sverre Jorritsma 64515
4 Quinten Kin 45413
5 Roan van der Lende 3339
6 Gabryëla Horenga 2226
7 Sven Zuur 1113
8 Kaylee Schoo 0000

65cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Niek Meijerink 55616
2 Jafaro Hazeveld 34512
3 Jelmer de Boer 66x12
4 Rudmer Koopmans 2349
5 Rens Spanjer 4239
6 Danique Schoo 1124
7 Britt Boezerooij x011

85cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Pieter Tolsma 1010929
2 Rik Jan de Boer 881026
3 Dennis van der Ploeg 97824
4 Gert Homans 66618
5 Dave Hoogerhuis 55717
6 Jelmar Naessens 79x16
7 Jelle de Haan 34310
8 Johan Veenstra 0358
9 Quinten Holt 2248
10 Melanie Leerling 41-5
11 Bern Monkel 1023

125cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jarno Terpstra 79824
2 Joran Marra 88723
3 Jesse Jan Stelwagen 65920
4 Jesse Meindertsma 97117
5 Dylan Ottens 56516
6 Jacco de Jong 43613
7 Bonne van der Kooi 24410
8 Alex van der Veen 3238
9 Leon Meijerink 1124
10 Thomas de Boer x--0
11 Jacob-Auke Hoekstra ---0

Powergirls

R Naam Nat12P
1 Rosalyn de Vries 8816
2 Iris Meindertsma 8614
3 Kelly Velda 7815
4 Mariëlle Kuiper 4711
5 Siske Benedictus 6511
6 Fardau de Ree 257
7 Lia Schokker 7714
8 Kelsey Rozenberg 6612
9 Nina Ferwerda 549
10 Ineke Renkema 336
11 Manouk Boer 224
12 Lyonne van der Veen x44
13 Jessica Dijkstra 336
14 Geke Elzinga 415
15 Demi Valkema 101
16 Romy Hamminga 112
17 Evelien Koopmans x00
18 Jessie Veenstra 527

ST 125cc Cup

R Naam Nat12P
1 Jan Okke Loonstra 9817
2 Anne Bos 9918
3 Robin de Haan 8917
4 Bert Dijkstra 066
5 Benny van der Kooi 8715
6 Ruben de Jong 6511
7 Christiaan Schoo 6713
8 Arjan de Jong 7815
9 Koen van Schoot 7310
10 John Bosma 5611
11 Siske Benedictus 426
12 Robin Hamminga 549
13 Hero Boetje 415
14 Jangeert Horenga 325
15 Roberto Slot 347
16 Klaas Kin 202
17 Kay Boon 235
18 Marielle Kuiper 156
19 Oebele Hoekstra --0

ST 250cc Cup

R Naam Nat12P
1 Marcel Vlig 9918
2 Johan Kuiken 8816
3 Tonny Blok 4610
4 Robin de Haan 9918
5 Gert vd Heide 7916
6 Jan Fokker 9817
7 Marcel ter Braake 7714
8 Ron Zandbergen 459
9 Rick Grasdijk 8715
10 Gerard Bijlsma 8816
11 Iris Meindertsma 5611
12 Michel Bakker 6612
13 Roelof Postma 5510
14 Sven Venema 7411
15 Mirko Gardenier 538
16 Wesley Sijtsma 617
17 Bjorn Ringnalda 459
18 Dennis Strikwerda 6713
19 Eelke Jan de Vries 123
20 Rowdy Stevens 3x3
21 Arend ter Heide 044
22 Thijs Schaap 235
23 Gerbrand Visser 134
24 Dirk Tjitse Rijpkema 325
25 Reinder van Dellen 224
26 Roeland Jonker 303
27 Dennis ten Hoeve 011
28 Daniël Veldhuizen 246
29 Jan van der Zwaag 011
30 Joris Guikema 101

ST 450cc Cup

R Naam Nat12P
1 Jamie Elsinga 9918
2 Evert van Til 8816
3 Aron Schokker 5712
4 Harm-Jan Mellies 3710
5 Jessica Elsinga 437
6 Pascal Swart x22
7 Marten Dragtsma 6612
8 Marco Veensma 8210
9 Leon Oosterloo 6410
10 Karim Boezerooij 7916
11 Wilco Elzinga 156
12 Ruben Guikema 459
13 Thijs de Vries 314
14 Hans Veenstra 2x2