dinsdag 18 juni 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Datum zaterdag 18 mei 2019

Wedstrijd Jeugd & Nationaal

Plaats Joure (Nutsbaan)

Serie Jeugd & Nationaal

Klasses

Specials Nationaal Christian Wagemans
50cc jeugd Jarno Bosma
65cc jeugd Niek Meijerink
Powergirls Harriët Zwiers
Cup ST 125cc
Cup ST 250cc Bart Borg
Cup ST 500cc Rindert Boonstra
ST 250cc Mark van Dellen
ST 500cc Wybe Valkema

Specials Nationaal

R Naam Nat12P
1 Christian Wagemans 6511
2 Sem Ensing x66
3 Andy ter Schuur 5611
4 Luit Groenewoud 448
5 Nigel Hummel 347
6 Wiebo Bouwmeester x55
7 Ferdy Gelsema 224
8 Delina Kruit 011
9 Mike van der Noordaa 336
10 Margriet Diever 123

50cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jarno Bosma 78722
2 Quinten Kin 87621
3 Gabryëla Horenga 66820
4 Sven Zuur 55515
5 Roan van der Lende 44412
6 Ravi Nijenhuis 3137
7 Kaylee Schoo 2327
8 Marten de Vries 1214
9 Levi Slot 0000

65cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Niek Meijerink 55515
2 Jafaro Hazeveld 2349
3 Jelmer de Boer 34x7
4 Britt Boezerooij 1236
5 Ywan Groeneveld 4xx4
6 Tjardo Hulzinga Xx22

Powergirls

R Naam Nat12P
1 Harriët Zwiers 8715
2 Maaike de Ree 8816
3 Kelsey Rozenberg 7815
4 Iris Meindertsma 6713
5 Jessica Elsinga 7815
6 Mariëlle Kuiper 448
7 Angela Lageman 5611
8 Sylvana Postma 639
9 Siske Benedictus 7512
10 Chantal Kin-Stoker 426
11 Jessie Veenstra 246
12 Demi Valkema 358
13 Fardau de Ree 516
14 Nina Ferwerda 369
15 Lia Schokker 639
16 Romy Hamminga 235
17 Manouk Boer 044
18 Ineke Renkema 156
19 Jessica Dijkstra 101
20 Geke Elzinga 224
21 Evelien Koopmans 112
22 Inge Slagter 0x0

Cup ST 125cc

# Naam Nat12P
1 Jeffrey Oppersma 5813
2 Niels Broekema 9918
3 Jacco de Jong 7714
4 Lorenzo Punter 3710
5 Bert Dijkstra 8917
6 Bonne van der Kooi 9716
7 Johan Kuiken 6612
8 Robin de Haan 7815
9 Bas Homans 5914
10 Maaike de Ree 8816
11 Koen van Schoot 369
12 Jacob-Auke Hoekstra 448
13 John Bosma 6511
14 Wiebren de Vries 257
15 Arjan de Jong 4610
16 Alart Bakker 358
17 Jangeert Horenga 235
18 Robin Koornstra 246
19 Christiaan Schoo 4x4
20 Lambert Veltman 134
21 Dennis ten Hoeve 022
22 Haye Dijkstra 112

Cup ST 250cc

R Naam Nat12P
1 Bart Borg 8816
2 Rémon Meeters 9817
3 Roy Pasveer 7916
4 Mark Dijkstra 8917
5 Tonny Blok 8816
6 Harriët Zwiers 6915
7 Ruben de Jong 9918
8 Johan Wissema 9817
9 Iwan Kok 8917
10 Marcel ter Braake 9716
11 Wietze Put 7613
12 Bas Homans 7512
13 Maaike de Ree 7714
14 Dylan Ottens 5611
15 Allert de Vries 5712
16 Richard Ijbema 6612
17 Rick Grasdijk 6713
18 Robin de Haan 8715
19 Ron Zandbergen 549
20 Arnold ten Hoeve 6410
21 Rick Wagt 167
22 Joris Guikema 358
23 Stefan Bakker 437
24 Roelof Postma 549
25 Bjorn Ringnalda 437
26 Mirko Gardenier 347
27 Kelly Velda 538
28 Jesse Jan Stelwagen 6511
29 Richard Nammensma 415
30 Wesley Sijtsma 156
31 Sven Venema 325
32 Douwe Haverdil 426
33 Jeffrey Kramer 123
34 Leon Meijerink 134
35 Jappie Renkema 246
36 Gerbrand Visser 224
37 Henk Kramer 235
38 Johnny Stobbe 303
39 Marco Dijkstra x00
40 Jerome vd Wouden 011
41 Gerrit van der Horn 202
42 Sander Tamaris 112
43 Mariëlle Kuiper 202
44 Reinder van Dellen 011
45 Marcel Kloetstra 000

Cup ST 500cc

R Naam Nat12P
1 Rindert Boonstra 9918
2 Sytse Hilleger 9817
3 Evert van Til 8816
4 Tonny Blok 7714
5 Harm-Jan Mellies 5510
6 Jetze Valkema 5712
7 Karim Boezerooij 4610
8 Marco Veensma 224
9 Marten Dragtsma 145
10 Michel Bakker 639
11 Wilco Elzinga 268
12 Durk de Vries 3x3
13 Dirk Tjitse Rijpkema 011
14 Jeroen Aukema 101
15 Daniël Veldhuizen 437

ST 250cc

R Naam Nat123P
1 Mark van Dellen 1181029
2 Stef Hamstra 1269
3 Marcel Vlig 6101127
4 Mark Dijkstra 97824
5 Gert Jan Valk 85922
6 Anne Bos 56516
7 Lazar de Vries 1011x21
8 Johan Kuiken 79723
9 Joey van Kammen 3339
10 Niels Broekema 0448
11 Gert van der Heide 4127
12 Lorenzo Punter 2013

ST 500cc

R Naam Nat123P
1 Wybe Valkema 5101025
2 Frank Hamming 1011930
3 Erwin Mulder 79824
4 Reinse de Jong 1181130
5 Rindert Boonstra 8x715
6 Bert Dijkstra 47516
7 Olav den Engelsman 95418
8 Jamie Elsinga 66618
9 Johan Wissema 0437
10 Aron Schokker 3227
11 Youri Jansen 2305
12 Annelies Veensma 1113