maandag 14 oktober 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Datum zondag 15 september 2019

Wedstrijd Jeugd & Nationaal

Plaats Annen (De Brink)

Serie Jeugd & Nationaal

Klasses

50cc jeugd Quinten Kin
65cc jeugd Niek Meijerink
85cc jeugd Rik Jan De Boer
Zijspannen Arnold Bruins / Mart Sterenborg
125cc jeugd Dylan Ottens
Cup ST 125cc Jan Okke Loonstra
Cup ST 500cc Tonny Blok
ST 250cc U Lazar de Vries
ST 500cc U Wybe Valkema
Regioklasse Lars Drenth

50cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Quinten Kin 77822
2 Roan van der Lende 68721
3 Sven Zuur 59620
4 Jarno Bosma 82919
5 Sem Bos 9x514
6 Gabryëla Horenga 36413
7 Kaylee Schoo 44311
8 Sam Arling 0516
9 Ravi Nijenhuis 2305
10 Marten de Vries 1x23

65cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Niek Meijerink 56617
2 Jelmer de Boer 65516
3 Rienk Bakker 34411
4 Jafaro Hazeveld 43310
5 Britt Boezerooij 2215
6 Sven Zuur 1124
7 Sem Bos 00x0

85cc jeugd

R Naam Nat12PBA
1 Rik Jan De Boer x88 1
2 Jelmar Naessens 9918 2
3 Dave Hoogerhuis 8917 3
4 Jelmer de Boer 7512 4
5 Bern Monkel 8715 5
6 Jelle de Haan 7613 6
7 Ronan Pera 6612 7
8 Rens Spanjer 459 8
9 Jesse Lamerus 538 29
10 Valentino Luider 448 110
11 Valerio Zwartkruis 224 3
12 Nick Versluis 336 4
13 Danique Schoo 2135

Zijspannen

R Naam Nat12PBA
1 Arnold Bruins
Mart Sterenborg
3x3 11
2 Shaun Hughes
Louis Bennet
224 2
3 Klaas Kregel
Emiel Bruins
314 3
4 Rene Stellingwerf
Nathalie Stellingwerf
N33 24
5 Erik van Dijk jr
Erik van Dijk
101 3
6 Anthony Sairrailh
Benjamin Gregoire
0224

125cc jeugd

R Naam Nat12PBA
1 Dylan Ottens 6713 1
2 Jarno Terpstra 4610 2
3 Joran Marra 358 3
4 Jesse Jan Stelwagen 7714 4
5 Dave Hoogerhuis 5611 5
6 Pieter Tolsma 549 6
7 Johan Veenstra 347 17
8 Gert Homans 134 28
9 Jessica Dijkstra 213 3
10 Jarno Slot 011 4
11 Hidde Bakker 224 5
12 Quinten Holt 0x06

Cup ST 125cc

R Naam Nat12PCBA
1 Jan Okke Loonstra 7613 1
2 Mark Helmhout 6713 2
3 Lorenzo Punter 7x7 13
4 Jeffrey Oppersma 358 24
5 Bart Borg 6410 5
6 Tonny Blok 6713 6
7 Berry de Vos 7714 7
8 Niels Broekema 5611 8
9 John Bosman 156 3
10 Bonne van der Kooi x66 4
11 Koen van Schoot 5510 5
12 Jacob-Auke Hoekstra 549 6
13 Christiaan Schoo 448 7
14 Roben Hamminga 426 8
15 Wiebren de Vries x33 1
16 Jacco de Jong 404 2
17 Marten Dragtsma 224 3
18 Robin Wolters 336 4
19 Sander Riesma 224 5
20 Richard IJbema 314 6
21 Michel Bakker 033 7
22 Lambert Veltman 213 8
23 Jangeert Horenga 112
24 Dennis ten Hoeve 101

Cup ST 500cc

R Naam Nat123P
1 Tonny Blok 88723
2 Rindert Boonstra 77822
3 Evert van Til 56415
4 Jetze Valkema 65314
5 Harm-Jan Mellies 44513
6 Wietze Put 33612
7 Andries Homans 2215
8 Michel Bakker 1124
9 Wilco Elzinga 0000

ST 250cc U

R Naam Nat123PA
1 Lazar de Vries 1110x21 1
2 Berry de Vos 17614 2
3 Gert Jan Valk 10111132 3
4 Marcel Vlig 981027 4
5 Stef Hamstra 54716 5
6 Harriët Zwiers 89825 6
7 Hessel de Ree 76922 7
8 Dylan Ottens 65516 8
9 Arjan de Jong 2349
10 John Bosma 4228
11 Maaike de Ree 3137
12 Roy Pasveer xxx0

ST 500cc U

R Naam Nat123PA
1 Wybe Valkema 951024 1
2 Frank Hamming 11111133 2
3 Erwin Mulder 107926 3
4 Olav den Engelsman 79723 4
5 Rindert Boonstra 610824 5
6 Aron Schokker 48618 6
7 Evert van Til 84517 7
8 Jetze Valkema 56415 8
9 Annelies Veensma 2338
10 Johan Wissema 3xx3

Regioklasse

R Naam Nat123P
1 Lars Drenth 89926
2 Robert Bonder 98825
3 Harmen Hollander 66719
4 Jasper Smit 74617
5 Richard Tuintjer 57517
6 Jan Staal 45312
7 Joris Oosting 3249
8 Niek Hamminga 2316
9 Willem Mellens 1x23
10 Romy Hamming 0101