woensdag 20 november 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)
Jesper
In Rusland zijn ze nu begonnen aan de Russische kampioenschap (individueel). De eerste drie halve finales werden dit weekend verreden in Novosibirsk, Shadrinsk en Kamensk Ural. In Ufa wordt de vierde halve finale volgend weekend verreden.

Hieronder volgen de uitslagen van de wedstrijden. In Novosibirsk werd alleen gisteren gereden, vandaag was het te koud (-42 graden) en erg weinig zicht, dus racen was onmogelijk.

Novosibirsk:

1. Dmitri Koltakov (Ufa) 15
2. Vitalli Khomitsevich (Samara) 14
3. Vasilli Kosov (Samara) 13
4. Maxim Korchemakha (Novosibirsk) 11
5. Eugene Kosov (Samara) 10
6. Nikita Toloknov (Samara) 10
7. Ivan Lviv (Novosibirsk) 8
8. Roman Kholodov (Samara) 7
9. Alexei Vitrek (Ufa) 7
10. Andrei Zhdanov (Novosibirsk) 7
11. Sergei Logachev (Blagoveshensk) 5
12. Dmitri Vintaev (Samara) 5
13. Roman Pavlenko (Blagoveshensk) 4
14. Igor Pershin (Samara) 2
15. Eugene Yagodin (Novosibirsk) 2
16. Bogdan Farvazov (Ufa) 0

Shadrinsk:

1. Nikolai Krasnikov (Ufa) (15+15) 30
2. Sergei Karachintsev (Togliatti) (13+14) 27
3. Igor Saydullin (Togliatti) (14+9) 23
4. Mikhail Zelepukin (Shadrinsk) (10+12) 22
5. Andrei Gavrilkin (Samara) (12+8) 20
6. Artem Novikov (Shadrinsk) (11+8) 19
7. Vladimir Bobin (Ufa) (9+8) 17
8. Alex Utusikov (Tyumen) (6+9) 15
9. Daniel Belonogov (Shadrinsk) (8+6) 14
10. Igor Myshkovets (Ufa) (7+7) 14
11. Eugene Urakov (Izhevsk) (5+7) 12
12. Dmitri Lidzhiev (Uchaly) (4+4) 8
13. Ville Askarov (Uchaly) (3+4) 7
14. Sergei Yakolev (Izhevsk) (1+4) 5
15. Yuri Grigoriev (Tyumen) (2+1) 3
16. Andrei Utusikov (Tyumen) (0+1) 1
17. Alexander Kopotilov (Tyumen) (0+1) 1

Kamensk Ural:

1. Dmitri Khomitsevich (Togliatti) (15+14) 29
2. Igor Kononov (Sterlitamak) (13+15) 28
3. Eduard Krysov (Novosibirsk) (14+13) 27
4. Vyacheslav Svitek (Kamensk Ural) (12+11) 23
5. Evgeny Sharov (Sterlitamak) (10+11) 21
6. Daniel Golosheykin (Blagoveshensk) (10+9) 19
7. Artem Akulov (Kamensk Ural) (9+10) 19
8. Rustam Akumbaev (Kamensk Ural) (7+9) 16
9. Alexander Rodin (Shadrinsk) (7+7) 14
10. Alex Abroskin (Saransk) (6+6) 12
11. Stanislav Stukov (Shadrinsk) (3+5) 8
12. Gennadi Sinca (Novosibirsk) (5+3) 8
13. Pawel Tyushnyakov (Shadrinsk) (3+3) 6
14. Maxim Masiklov (Saransk) (3+2) 5
15. Dmitri Deev (Tyumen) (3+0) 3
16. Andrei Shaikin (Saransk) (0+1) 1
reageer (eerst inloggen)

Reacties:


- Om reacties te kunnen plaatsen moet je ingelogd zijn.
Jesper
Voor de volledigheid hierbij ook nog de uitslagen van de vierde halve finale die afgelopen weekend werd verreden in Ufa.

1. Pawel Tschajka (Blagoveshensk) (14+15) 29
2. Danil Ivanov (Togliatti) (14+14) 28
3. Dmitri Bulankin (Ufa) (14+13) 27
4. Sergei Makharov (Lukhovitsy) (11+11) 22
5. Sergei Baltachev (Izhevsk) (10+11) 21
6. Airat Khabibullin (Togliatti) (8+9) 17+3
7. Andrei Shishegov (Sterlitamak) (10+7) 17+2
8. Alexei Ivanov (Izhevsk) (7+9) 16
9. Vasilli Nesytyh (Togliatti) (9+6) 15
10. Maxim Karpukhin (Saransk) (6+7) 13
11. Igor Kazhenni (Lukhovitsy) (4+6) 10
12. Yevgeny Sotnikov (Penza) (3+4) 7
13. Anton Blinkov (Penza) (2+4) 6
14. Timor Bakchaev (Kumertau) (3+0) 3
15. Vyacheslav Bibek (Kumertau) (2+0) 2
reageer (eerst inloggen)
Jesper
De eerste (van de vier) finale rondes werd vandaag verreden in Togliatti. Nikolai Krasnikov won al zijn heats. Morgen in de tweede finale.

1. Nicolai Krasnikov (Ufa) (3 3 3 3 3) 15
2. Dmitri Khomitsevich (Togliatti) (2 3 3 2 2) 12
3. Dmitri Koltakov (Ufa) (2 2 3 2 3) 12
4. Igor Kononov (Sterlitamak) (3 3 2 3 0) 11
5. Danil Ivanov (Togliatti) (1 3 3 3 1) 11
6. Eduard Krysov (Novosibirsk) (3 0 2 2 3) 10
7. Pawel Tschajka (Blagoveshchensk) (2 2 2 3 0) 9
8. Vitalli Khomitsevich (Samara) (2 2 1 2 2) 9
9. Michael Zelepukin (Shadrinsk) (0 1 2 1 3) 7
10. Igor Saydullin (Togliatti) (1 0 1 1 2) 5
11. Sergei Karachintsev (Togliatti) (3 1 0 0 1) 5
12. Vasilli Kosov (Samara) (1 1 1 0 2) 5
13. Vyacheslav Svitek (Kamensk Ural) (1 2 0 0 1) 4
14. Dmitry Bulankin (Ufa) (0 1 0 1 1) 3
15. Max Korchemaha (Novosibirsk) (0 0 0 1 0) 1
16. Sergei Makharov (Lukhovitsy) (0 0 1 0 0) 1
reageer (eerst inloggen)
Jesper
Uitslag van de tweede finale (ook in Togliatti):

1. Nikolai Krasnikov (Ufa) (3 3 3 3 0) 12
2. Dmitiy Khomitsevich (Togliatti) (3 3 2 3 1) 12
3. Daniel Ivanov (Togliatti) (3 3 1 2 3) 12
4. Dmitry Koltakov (Ufa), (2 2 3 3 2) 12
5. Vitaly Khomitsevich (Samara) (3 2 0 3 3) 11
6. Igor Kononov (Sterlitamak) (1 3 3 X 3) 10
7. Paul Tschajka (Blagoveshchensk), (2 1 3 X 3) 9
8. Sergei Karachintsev (Togliatti) (2 2 X 2 1) 7
9. Eugene Kosov (Samara) (1 1 2 1 2) 7
10. Vasily Kosov (Samara), (2 1 1 1 2) 7
11. Igor Saidullin (Togliatti) (1 0 1 2 2) 6
12. Edward Krysov (Novosibirsk) (1 2 1 1 1) 6
13. Andrew Gavrilkin (Samara), (0 0 2 1 1) 4
14. Yevgeny Sharov (Sterlitamak) (0 0 2 0 0) 2
15. Mikhail Zelepukin (Shadrinsk) (I 0 0 2 0) 2
16. Sergei Baltachev (Izhevsk) (0 1 0 0 0) 1
reageer (eerst inloggen)