maandag 18 november 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)
Jesper
Het zwaarste kampioenschap ijsspeedway is van het weekend van start gegaan in Novosibirsk, namelijk het Russisch Kampioenschap. In dit kampioenschap word uiteraard gestreden voor de Russische titel maar word ook gebruikt als kwalificatie voor het WK.

Het was de bedoeling dat dit weekend vier kwalificatie rondes zouden worden verreden maar door de warme weersomstandigheden zijn er drie verplaatst naar volgende week. Vanuit elke kwalificatie ronde gaan er slechts vier door naar de twee finale weekenden in Togliatti en Ufa.

Novosibirsk - Dag 1:

1. Dmitri Koltakov (3,3,3,3,3) 15
2. Eugene Kosov (2,3,3,3,X) 11
3. Daniel Golosheykin (3,2,2,1,3) 11
4. Vyacheslav Svitek (1,2,3,2,3) 11
---
5. Nikita Toloknov (0,3,3,1,3) 10
6. Michael Dimitrishin (3,1,2,2,2) 10
7. Vasily Kosov (2,3,1,3,X) 9
8. Roman Kholodov (0,2,2,3,2) 9
9. Andrei Zhdanov (3,1,0,2,2) 8
10. Sergei Logatchev (2,2,2,X,1) 7
11. Innokini Andreev (2,0,0,1,2) 5
12. Eugene Yagodkin (1,1,X,2,1) 5
13. Alexander Varyukhin (1,X, 1,1,-) 3
14. Roman Pavlenko (1,0,1,X, 1) 3
15. Maxim Korchemaha (0, -, -, -, -) 0
16. Yuri Ivanov NS


Kalender Russisch kampioenschap:

14-15.12 - Quali 1 - Novosibirsk
20-21.12 - Quali 2 - Shadrinsk
21-22.12 - Quali 3 - Sterlitamak
21-22.12 - Quali 4 - Ufa
24-25.12 - Finale 1- Togliatti
11-12.01 - Finale 2 - Ufa
reageer (eerst inloggen)

Reacties:


- Om reacties te kunnen plaatsen moet je ingelogd zijn.
Jesper
In Kamensk Ural word al de hele week getraind en vandaag werd er een team wedstrijd verreden met zeven teams en vier internationale rijders. Pletschacher, Glarner, Haring en Leitner zijn al de hele week aan het training met de Russen om zo de nodige voorbereidingen voor het seizoen te treffen.

1. Team 7 - 21
Stefan Pletschacher - (1,0,3,0,1,2) 7
Kirill Popov - (2,2,2,3,2,3) 14

2. Team 6 - 21
Vladimir Bobin - (3,3,2,0,3,0) 11
Yegor Myshkovets - (2,1,1,3,0,3 10

3. Team 4 - 21
Sergei Makarov - (2,3,3,1,2,-) 11
Sergei Agaltsov - (1,2,1,-,-,2) 6
Rustam Akumbaev - (-,-,-,2,1,1) 4

4. Team 1 - 20
Dimitri Khomitsevich - (3,3,3,3,3,-) 15
Martin Glaner - (0,0,0,0,2,-0) 2
Artem Novik - (-,-,-,-,-,3) 3

5. Team 3 - 17
Eduard Krysov - (3,2,-,-,3,3) 11
Ronni Haring - (0,0,1,1,0,-) 2
Mikhail Litvinov - (-,-,2,2,-,0) 4

6. Team 2 - 16
Vitaly Khomitsevich - (2,3,2,-,-,X) 7
Martin Leitner - (1,1,-,1,1,1) 5
Yegor Kozenyi - (-,-,0,2,2,-) 4

7. Team 5 - 10
Dinar Valeev - (0,X,1,-,1,1) 3
Ivan Bolszakov - (1,1,-,3,0,2) 7
Dmitry Lotorev - (-,-,0,0,0,-) 0
reageer (eerst inloggen)
Jesper
Dmitri Koltakov, Daniel Golosheykin en de Kosov tweeling (Eugene en Vasili) zijn de eerste vier rijders die zich hebben geplaatst voor de finale wedstrijden van het Russisch kampioenschap.

Novosibirsk - Dag 2

1. Dmitri Koltakov 15 + (3,3,3,3,3) 30
2. Eugene Kosov 11 + (2,3,2,3,3) 24
3. Daniel Golosheykin 11 + (2,2,3,2,3) 23+3
4. Vasili Kosov 9 + (3,3,3,3,2) 23+2
---
5. Vyacheslav Svitek 11 + (1,3,2,2,3) 22
6. Michael Dimitrishin 10 + (3,2,X,1,2) 18
7. Nikita Toloknov 10 + (1,2,1,2,2) 18
8. Roman Kholodov 9 + (2,1,1,3,1) 17
9. Sergei Logatchev 7 + (1,1,2,2,2) 15
10. Andrei Zhdanov 8 + (3,X,1,1,1) 14
11. Roman Pavlenko 3 + (0,2,3,1,1) 10
12. Eugene Yagodkin 5 + (2,1,0,0,1) 9
13. Innokini Andreev 5 + (X,0,2,0,0) 7
14. Alexander Varyukhin 3 + (1,1,0,1,0) 6
15. Maxim Korchemaha 0 + NS
16. Yuri Ivanov NS + NS
reageer (eerst inloggen)
Jesper
Shadrinsk - Dag 1:

1. Dmitry Khomitsevich (3,3,3,3,3) 15
2. Edward Krysov (3,3,3,2,2) 13
3. Vitaly Khomitsevich (2,3,X,3,3) 11
4. Artem Novik (2,3,3,2,1) 11
5. Yegor Myshkovets (1,2,2,3,3) 11
6. Vladimir Bobin (3,X,3,2,2) 10
7. Alexei Utusikov (3,2,1,1,2) 9
8. Artem Akulov (1,1,2,1,3) 8
9. Daniel Belonogov (1,0,2,3,1) 7
10. Rustam Akumbaev (2,2,1,2,0) 7
11. Eugene Urakov (2,1,2,0,1) 6
12. Stanislav Stukov (X,2,1,1,X) 4
13. Konstantine Kolenkin (1,0,0,1,X) 2
14. Michael Kovalev (0,1,0,0,X) 1
15. Maksim Sidorov (0,0,1,0,0) 1
16. Yuri Oleynik (X,1,X,X,X) 1


Morgen volgt uiteraard de tweede dag en beginnen ook de kwalificatie wedstrijden in Ufa en Sterlitamak.

reageer (eerst inloggen)
Jesper
Eind uitslag van Shadrinsk:

1. Dmitry Khomitsevich 15 + (3 3 2 2 3) 28 + 3
2. Edward Krysov 13 + (3 3 3 3 3) 28 + 2
3. Vitaly Khomitsevich 11 + (2 3 3 3 3) 25
4. Yegor Myshkovets 11 + (2 3 1 3 2) 22
--
5. Artem Novikov 11 + (3 2 3 X 2) 21
6. Vladimir Bobin 10 + (1 2 3 1 2) 19
7. Alexei Utusikov 9 + (2 2 1 2 3) 19
8. Artem Akulov 8 + (3 1 2 2 1) 17
9. Daniel Belonogov 7 + (1 1 0 3 1) 13
10. Rustam Akumbaev 7 + (2 2 0 X 2) 13
11. Eugene Urakov 6 + (X 2 2 1 1) 12
12. Stanislav Stukov 4 + (0 0 2 X 1) 7
13. Kostantin Kolenkin 2 + (1 1 X 1 0) 5
14. Mikhail Myasnikov 1 + (1 0 1 1 0) 4
15. Makxim Sidorov 1 + (0 0 1 0 0) 2
16. Yuri Oleynik 1 + (NS) 1

Ufa - Dag 1:

1. Daniil Ivanov (3 3 3 3 3) 15
2. Igor Saidullin (3 3 2 2 3) 13
3. Paul Chaika (2 3 2 3 3) 13
4. Evgeny Sharov (2 2 3 3 2) 12
5. Dmitry Bulankin (3 2 2 2 2) 11
6. Kirill Popov (1 3 1 3 2) 10
7. Ayrat Habibullin (0 1 3 2 3) 9
8. Vasily Nesytyh (2 2 3 X -) 7
9. Alexei Vitryk (3 2 0 1 1) 7
10. Alexey Ivanov (X 1 1 0 2) 4
11. Maxim Karpuhin (1 X 1 X X) 4
12. Dinar Valeev (2 - - 1 1) 4
13. Maxim Maslikov (0 1 2 0 X) 3
14. Bogdan Farvazov (1 0 0 1 0) 2
15. Vyacheslav Bibik (0 X X 1 1) 2
16. Emil Shabanov (0 0 0 0 1) 1
17. Vladislav Morov (- - - - 0) 0
18. Timur Bakchaev NS

Sterlitamak- Dag 1:

1. Sergey Makarov (3 3 3 3 1) 13
2. Igor Kononov (3 3 2 2 3) 13
3. Andrei Gavrilkin (2 3 2 3 3) 13
8. Andrei Shishegov (3 3 3 X 2) 11
4. Sergei Karachintsev (2 X 3 3 3) 11
5. Sergei Baltachev (2 2 3 1 2) 10
7. Alexei Abroskin (3 2 1 3 0) 9
6. Roman Akimenko (1 1 2 2 2) 8
9. Sergei Agaltsov (1 2 1 2 1) 7
10. Yegor Kozenyi (1 2 2 1 1) 7
11. Mikhail Litvinov (2 1 1 1 0) 5
12. Vladislav Khramov (1 0 0 0 3) 4
13. Eugene Sotnikov (0 0 0 2 2) 4
14. Andrei Shajkin (0 1 1 0 0) 2
15. Alexei Kalganov (0 1 0 1 X) 2
16. Dmitry Lotorev (0 X - - X) 1
17. Alexey Dmitriev (- - - 1 0) 1
18. Yegor Pershin NS
reageer (eerst inloggen)
Jesper
Eind uitslag van Ufa:

1. Daniil Ivanov 15 + (3,3,2,2,3) 28
2. Pavel Chaika 13 + (3,3,3,2,2) 26+3
3. Igor Saidullin 13 + (2,3,2,3,3) 26+2
4. Evgeny Sharov 12 + (1,3,3,3,3) 25
---
5. Dmitri Bulankin 11 + (3,2,3,3,2) 24
6. Kirill Popov 10 + (3,2,0,3,1) 19
7. Ayrat Habibullin 9 + (X,2,1,X,3) 15
8. Alexei Vitryk 7 + (2,1,2,2,0) 14
9. Alexey Ivanov 4 + (2,1,3,1,1) 12
10. Dinar Valeev 4 + (0,1,1,2,2) 10
11. Maxim Karpuhin 4 + (2,0,1,1,1) 9
12. Bogdan Farvazov 2 + (1,2,2,1,0) 8
13. Vasily Nesytyh 7 + (NS) 7
14. Maxim Maslikov 3 + (0,0,1,1,0) 5
15. Vyacheslav Bibik 2 + (X,1,0,0,1) 4
16. Emil Shabanov 1 + (1,0,0,0,-) 2
17. Vladislav Morov 0 + (1,0,0,0,1) 2
18. Timur Bakchaev NS + (NS) 0

Eind uitslag van Sterlitamak:

1. Andrei Gavrilkin 13 + (3,3,3,3,3) 28
2. Igor Kononov 13 + (3,3,3,2,2) 26
3. Andrei Shishegov 11 + (2,3,2,2,3) 23
4. Sergey Makarov 13 + (3,3,X,X,3) 22
---
5. Sergei Karachintsev 11 + (3,X,2,3,2) 21
6. Sergei Baltachev 10 + (2,2,3,1,3) 21
6. Roman Akimenko 8 + (1,2,1,3,2) 17
7. Alexei Abroskin 9 + (2,1,1,1,2) 16
8. Yegor Kozenyi 7 + (1,1,3,2,1) 15
9. Mikhail Litvinov 5 + (2,2,2,1,1) 13
10. Sergei Agaltsov 7 + (0,2,X,3,0) 12
11. Vladislav Khramov 4 + (-,1,1,2,1) 9
12. Eugene Sotnikov 4 + (X,0,2,0,0) 6
13. Alexei Kalganov 2 + (0,0,0,1,1) 4
14. Dmitry Lotorev 1 + (1,1,1,0,0) 4
15. Andrei Shajkin 2 + (X,0,0,0,0) 2
16. Alexey Dmitriev 1 + (NS) 1
17. Yegor Pershin NS + (0) 0
reageer (eerst inloggen)
Jesper
De eerste finale ronde staat voor aanstaande dinsdag en woensdag gepland in Togliatti. Nu alle vier kwalificaties zijn verreden zijn de finalisten bekend:

Novosbirsk:
Dmitri Koltakov, Eugene Kosov, Daniel Golosheykin, Vasily Kosov

Shadrinsk:
Dmitry Khomitsevich, Eduard Krysov, Vitaly Khomitsevich, Yegor Myshkovets

Ufa:
Daniil Ivanov, Pavel Chaika, Igor Saidullin, Evgeny Sharov

Sterlitamak:
Andrei Gavrilkin, Igor Kononov, Andrei Shishegov, Sergey Makarov

reageer (eerst inloggen)
punter electronica racing
Voor wie mooie beelden wil zien van de tot nu toe verreden wedstrijden, ga even naar

www.youtube.com/user/Ildar808/videos

Dit s de pagina van een russische gebruiker op youtube
Hij is erg aktueel met o.a. wedstrijden van gisteren

Veel plezier, Sietse
reageer (eerst inloggen)
Jesper
De eerste finale dag (van vier) van het Russisch kampioenschap is vandaag verreden in Togliatti.

1. Dmitry Koltakov (3 3 2 3 3) 14
2. Daniil Ivanov (3 3 3 1 2) 12
3. Sergei Makarov (X 3 3 3 1) 10
4. Igor Kononov (2 3 0 3 2) 10
5. Vitaly Khomitsevich (1 2 3 2 2) 10
6. Dmitry Khomitsevich (3 2 2 2 1) 10
7. Andrew Gavrilkin (X 1 3 2 3) 9
8. Paul Chaika (X 2 2 3 0) 7
9. Edward Krysov (3 1 1 2 0) 7
10. Evgeny Sharov (X 2 1 1 3) 7
11. Igor Saidullin (X 0 0 1 3) 4
12. Yegor Myshkovets (1 1 0 0 2) 4
13. Daniel Golosheykin (2 1 1 0 X) 4
14. Eugene Kosov (X X 2 1 1) 4
15. Vasily Kosov (0 2 0 X X) 2
16. Andrei Shishegov (X 0 X 0 0) 0
17. Sergei Karachintsev NS
18. Mikhail Litvinov NS


Morgen word de tweede finale verreden. Dit kampioenschap zal ook als kwalificatie systeem voor het WK gelden voor de Russen. Koltakov, Ivanov en Dmitry Khomitsevich zijn al geplaatst voor de Grand Prix's. De twee rijders die hierna volgen worden naar de GP Challenge in Sankt Johann gestuurd om zich alsnog te kunnen plaatsen voor de GP's.
reageer (eerst inloggen)
Jesper
De volledige wedstrijd is op Youtube terug te kijken. Morgen om 16:00 een live stream van de tweede finale dag.
reageer (eerst inloggen)
Jesper
Daniil Ivanov met de Olympische vlam op het ijs in Togliatti

reageer (eerst inloggen)
Jesper
Nieuwe link voor de live stream: http://bambuser.com/v/4212838
reageer (eerst inloggen)
Jesper
Uitslag van de tweede finale in Togliatti:

1. Dmitry Koltakov 14 + (3,2,2,3,3) 27
2. Daniil Ivanov 12 + (3,1,2,3,2) 23
3. Andrei Gavrilkin 9 + (2,2,3,3,2) 21 + 3
---
4. Sergey Makarov 10 + (3,3,X,2,3) 21 + 2
5. Igor Kononov 10 + (3,0,3,3,2) 21 + 1
6. Evgeny Sharov 7 + (2,3,3,2,3) 20
7. Dmitry Khomitsevich 10 + (2,3,3,1,1) 20
8. Vitaly Khomitsevich 10 + (1,1,1,2,1) 16
9. Eduard Krysov 7 + (X,2,1,2,3) 15
10. Pavel Chaika 7 + (2,3,0,0,2) 14
11. Igor Saidullin 4 + (1,2,2,-,-) 9
12. Evgeny Kosov 4 + (1,1,2,1,0) 9
13. Daniel Golosheykin 4 + (0,1,0,0,0) 5
14. Yegor Myshkovets 4 + (X,0,1,0,0) 5
15. Vasily Kosov 2 + (0,0,0,1,X) 3
16. Andrei Shishegov 0 + (X,X,1,0,1) 2
17. Sergei Karachintsev NS + (1,0) 1
18. Mikhail Litvinov NS
reageer (eerst inloggen)
Jesper
Vandaag werd in Kamensk Ural de eerst dag van het Russisch kampioenschap voor Junioren teams verreden.

Ufa - 26
3. Yegor Myshkovets (1 3 2 2 1 3) 12
4. Vladimir Bobin (3 2 3 1 3 2) 14
16. Ayrat Habibullin NS

Samara - 22
9. Roman Kholodov (2 2 3 0 1 0) 8
10. Nikita Toloknov (X 3 2 3 3 3) 14
19. Yegor Pershin NS

Blagoveshchensk - 20
11. Sergei Logatchev (3 3 2 3 2 3) 16
12. Vladislav Khramov (X 1 X 0 0 1) 4
20. Alexei Elenskiy NS

Togliatti - 20
5. Igor Saidullin (3 1 1 2 3 2) 12
6. Vasily Nesytyh (2 0 2 1 2 1) 8
17. Ivan Bolshakov NS

Kamensk Ural - 19
1. Kirill Popov (X 0 3 2 1) 6
2. Artem Akulov (2 3 3 1 2 X) 11
15. Dinar Valeev (2) 2

Shadrinsk - 13
7. Kostantin Kolenkin (X X X X) 0
8. Roman Pavlenko (1 1 1 3 3 2) 11
16. Stanislav Stukov (0 2) 2

Izhevsk - 6
13. Ivan Zyryanov (1 0 0 0 0 0) 1
14. Alexander Zolotarev (0 1 1 1 1 1) 5
reageer (eerst inloggen)
Jesper
Ronde 2 Junioren Team Kampioenschap in Kamensk Ural

Togliatti - 28
5 . Igor Saidullin (3 2 3 3 2 3) 16
6. Vasily Nesytyh (2 3 2 2 1 2) 12
17. Ivan Bolshakov NS

Ufa - 24
3 . Yegor Myshkovets (2 3 3 3 3 1) 15
4 . Vladimir Bobin (3 1 1 2 0 2) 9
16. Ayrat Habibullin NS

Kamensk Ural - 21
1. Kirill Popov (2 2 1 1 2 3) 11
2 . Artem Akulov ( 3 1 3 0 0) 7
15. Dinar Valeev (3) 3

Samara - 19
9. Roman Kholodov (0 0 0 2 3 1) 6
10 . Nikita Toloknov (1 3 2 3 2 2) 13
19. Yegor Pershin NS

Blagoveshchensk - 17
11. Sergei Logatchev (3 2 1 2 3 3) 14
12. Vladislav Khramov (1 0 0 0 2 0) 3
20. Alexei Elenskiy NS

Shadrinsk - 11
7. Kostantin Kolenkin (X 0 1) 1
8. Roman Pavlenko (2 1 3 1 1) 8
16. Stanislav Stukov (0 0 0 2) 2

Izhevsk - 6
13. Ivan Zyryanov (0 1 0 0 1 1) 3
14. Alexander Zolotarev (X 1 1 1 0 0) 3


Eindstand:

1. Ufa - (26 + 24) 50
2. Togliatti - (20 + 28) 48
3. Samara - (22 + 19) 41
4. Kamensk Ural - (19 + 21) 40
5. Blagoveshchensk - (20 + 17) 37
6. Shadrinsk - (13 + 11) 24
7. Izhevsk - (6 + 6) 12
reageer (eerst inloggen)
Jesper
Finale 3 van het Russisch Kampioenschap in Ufa gaat NU beginnen!

LIVE stream: http://www.tugantel.tv/speedway/
reageer (eerst inloggen)
Jesper
Uitslag van Finale 3:

1. Daniil Ivanov (3 3 1 3 3) 13
2. Dmitry Koltakov (2 2 3 3 3) 13
3. Dmitry Khomitsevich (3 2 3 2 3) 13
4. Igor Kononov (1 3 2 3 3) 12
5. Sergey Makarov (3 3 3 2 X) 11
6. Andrei Gavrilkin (2 3 2 2 X) 9
7. Igor Saidullin (2 1 1 2 2) 8
8. Vitaly Khomitsevich (1 2 3 1 X) 7
9. Edward Krysov (0 0 1 3 2) 6
10. Yegor Myshkovets (1 0 2 1 2) 6
11. Evgeny Sharov (1 2 0 1 2) 6
12. Andrei Shishegov (3 1 0 1 X) 5
13. Vasily Kosov (0 1 2 0 1) 4
14. Evgeny Kosov (2 0 0 0 1) 3
15. Daniel Golosheykin (0 1 1 0 0) 2
16. Pavel Chaika (0 0 0 1 1) 2
17. Dmitry Bulankin NS
18. Vladimir Bobin NS
reageer (eerst inloggen)
Jesper
Uitslag Finale 4:

1. Daniil Ivanov (3 3 3 3 3) 15
2. Dmitry Koltakov (2 2 3 2 3) 12
3. Sergey Makarov (3 2 3 2 2) 12
4. Igor Kononov (2 3 1 3 2) 11
5. Andrei Gavrilkin (3 3 2 1 2) 11
6. Vitaly Khomitsevich (1 3 2 1 3) 10
7. Igor Saidullin (1 2 1 3 2) 9
8. Andrei Shishegov (2 1 3 1 1) 8
9. Dmitry Khomitsevich (X X 1 3 3) 7
10. Eduard Krysov (2 1 0 2 1) 6
11. Evgeny Kosov (3 0 0 0 1) 4
12. Pavel Chaika (0 1 1 2 0) 4
13. Yegor Myshkovets (1 0 2 0 1) 4
14. Vasily Kosov (0 2 0 1 0) 3
15. Evgeny Sharov (1 0 0 X X) 1
16. Daniel Golosheykin (0 X X) 0
17. Vladimir Bobin (2) 2
18. Dmitry Bulankin (1 X) 1


Eindstand:

Voor de eindstand moesten er nog twee run-offs verreden worden. Namelijk één voor de titel en ook nog één voor de derde positie. Ivanov won de run-off voor de eerste plek nadat Koltakov crashte.

Makarov wist na een top race met Kononov de derde plek te veroveren. Beide Russen hebben hierdoor een kwalificatie plek gekregen voor de Challenge in Sankt Johann over twee weken.

1. Daniil Ivanov 40 + 3
2. Dmitry Koltakov 40 + X
3. Sergey Makarov 34 + 3
4. Igor Kononov 34 + 2
5. Dmitry Khomitsevich 33
6. Andrei Gavrilkin 32
7. Vitaly Khomitsevich 27
8. Evgeny Sharov 26
9. Igor Saidullin 22
10. Eduard Krysov 21
11. Pavel Chaika 21
12. Andrei Shishegov 15
13. Yegor Myshkovets 14
14. Evgeny Kosov 13
15. Vasily Kosov 9
16. Daniel Golosheykin 7
17. Sergei Karachintsev 2
18. Vladimir Bobin 2
19. Dmitry Bulankin 1
20. Mikhail Litvinov 0
reageer (eerst inloggen)