maandag 21 augustus 2017 U bent niet ingelogd (inloggen)
Jesper
De uitslagen van vanavond:

125cc specials

1. Christian Wagemans (4,5) 9
2. Sem Ensing (4,4) 8
3. Nigel Hummel (3,3) 6
4. Michael de Jong (5,5) 10
5. Nynke Sijbesma (2,1) 3
6. Margriet Diever (3,2) 5
--
7. Delina Kruit (2,1) 3
8. Amber Sterre van der Duin (0,0) 0
9. Luca Drenthe (1,x) 1

B finale: Diever, Sijbesma, van der Duin, Drenthe (niet gestart),
A finale: Wagemans, Ensing, Hummel, de Jong, Sijbesma, Diever.

Internationale specials

1. Edward Kennett (4,4,4,2) 14
2. Paul Hurry (4,4,4,4) 16
3. Stephan Katt (3,3,3,3) 12
4. Romano Hummel (0,2,0,1) 3
5. Theo Pijper (2,2,3,4) 11
--
6. Mark Beishuizen (3,3,2,1) 9
7. Henry van der Steen (2,T,1,3) 6
8. Martin Malek (1,1,2,2) 6
--
9. Dirk Fabriek (1,1,1,R) 2
10. Michal Dudek (0,0,0,0) 0

B finale: Pijper, Hummel, Beishuizen, van der Steen, Malek (crash).
A finale: Kennett, Hurry, Katt, Hummel, Pijper.

Duitse Zijspan masters

1. Oliver Möller / Dana Frohbös (2,2,3,2,2,3) 14
2. Sebastian Kehrer / Patrick Lepnik (1,2,3,3,3,2) 14
3. Mike Kolb / Nadin Pierick (3,3,3,3,3,1) 16
4. Udo Poppe / Martin Weick (3,2,1,3,2,0) 11
--
5. Andreas Horn / Stefan Pfaff (3,1,2,d,0) 6
6. Maximilian Klaas / Hans-Peter Much (2,0,1,2,1) 6
7. Erik van Dijk / Bart van Wesel (1,1,1,1,0) 4
8. Klaas Kregel / Jan Heije Wubs (R,0,1,2,1) 4
--
9. Nicole Standke / Jenny Plehn (0,2,F,N) 2

Semi finale 1: Kolb, Möller, Klaas, van Dijk.
Semi finale 2: Kehrer, Poppe, Kregel, Horn.
Finale: Möller, Kehrer, Kolb, Poppe.

Shorttrack ST1

1. Stef Hamstra (11,5,11) 27
2. Erwin Mulder (9,10,10) 29
3. Wybe Valkema (4,9,9) 22
4. Frank Hamming (10,6,5) 21
5. Olav den Engelsman (6,8,8) 22
6. Reinse de Jong (8,4,7) 19
7. Johan Wissema (7,3,3) 13
8. Mark Dijkstra (5,11,6) 22
--
9. Bert Dijkstra (x,7,4) 11
10. Maurice IJken (3,2,2) 7
11. Youri Jansen (2,1,0) 3
12. Evert van Til (1,0,1) 2

Shorttrack ST2

1. Mark Helmhout (11,5,10) 26
2. Jan Okke Loonstra (10,7,11) 28
3. Rindert Boonstra (7,11,9) 27
4. Berry de Vos (8,8,8) 24
5. Lorenzo Punter (9,1,7) 17
6. Gert Jan Valk (4,6,4) 14
7. Anne Bos (6,4,3) 13
8. Roy Pasveer (5,10,6) 21
--
9. Harriët Zwiers (3,2,5) 10
10. Remon Meeters (0,9,0) 9
11. Joey van Kammen (2,3,2) 7
12. Jeffrey Oppersma (1,0,1) 2
reageer (eerst inloggen)

Reacties:


- Om reacties te kunnen plaatsen moet je ingelogd zijn.
Jesper
De uitslagen van de Jeugd & Nationaal wedstrijden eerder op de dag:

50cc jeugd

1. Jason Kroeze (7,7,7) 21
2. Dominic Hamminga (6,5,5) 16
3. Britt Boezerooij (5,4,4) 13
4. Rudmer Koopmans (x,6,6) 12
5. Siem Sverre Jorritsma (4,3,3) 10
6. Kaylee Schoo (3,2,1) 6
7. Quinten Kin (2,1,2) 5
8. Sanne Meijerink (1,0,0) 1

65cc jeugd

1. Jelmar Naessens (9,9,9) 27
2. Jelle de Haan (8,7,7) 22
3. Bern Monkel (7,6,8) 21
4. Ronan Pera (4,4,6) 14
5. Jelmer de Boer (5,5,4) 14
6. Niek Meijerink (6,8,x) 14
7. Rens Spanjer (2,3,5) 10
8. Amber Boezerooij (3,1,3) 7
9. Amanda vd Ploeg (1,2,2) 5
10. Danique Schoo (0,0,1) 1

85cc jeugd

1. Dennis van der Ploeg (6,6,6) 18
2. Lars Hoeksma (5,5,5) 15
3. Dave Hoogerhuis (3,4,4) 11
4. Fardau de Ree (4,2,2) 8
5. Rik Jan de Boer (x,3,3) 6
6. Jessica Dijkstra (2,1,0) 3
7. Gert Homans (1,0,1) 2

125cc jeugd

1. Jesse Jan Stelwagen (4,6) 10
2. Joran Marra (7,3) 10
3. Johan Kuiken (6,3) 9
4. Jarno Terpstra (2,4) 6
5. Jesse Meindertsma (7,7) 14
6. Dylan Ottens (5,4) 9
7. Tonny Blok (5,6) 11
8. Koen van Schoot (2,5) 7
--
9. Dennis Strikwerda (3,2) 5
10. Mike Klein (0,0) 0
11. Leon Meijerink (1,1) 2
12. Gerard van Lingen (1,x) 1

Powergirls

1. Maaike De Ree (7,7) 14
2. Kelly Velda (6,4) 10
3. Nina Ferwerda (7,3) 10
4. Iris Meindertsma (5,6) 11
5. Mariëlle Kuiper (4,5) 9
6. Lia Schokker (3,2) 5
7. Lyonne van der Veen (x,2) 2
8. Rosalyn de Vries (6,4) 10
--
9. Kyra Wassenaar (5,1) 6
10. Geke Elzinga (3,1) 4
11. Dorina De Vries (2,0) 2
12. Demi Valkema (1,0) 1
reageer (eerst inloggen)