donderdag 19 oktober 2017 U bent niet ingelogd (inloggen)
Jesper
De uitslag van de finale gisteren:

1. Philip Hellström, SE (3,3,3,3,3) 15
2. Jan Kvěch, CZ (2,2,3,3,3) 13
3. Jonas Knudsen, DK (3,3,3,2,1) 12
4. Emil Breum, DK (2,3,2,3,1) 11
5. Leon Flint, GB (3,2,2,2,2) 11
6. Sebastian Blakkit, DK (2,1,3,1,2) 9
7. Henrik Lorentsen, DK (1,2,2,1,3) 9
8. Filip Šifalda, CZ (1,1,1,3,1) 7
9. Petr Chlupáč, CZ (Fd,1,2,2,2) 7
10. Jason Edwards, GB (1,2,1,2,0) 6
11. Mads Dalum, DK (0,3,F,0,2) 5
12. Ben Ernst, DE (3,0,0,0,1) 4
13. Mathias Rex, DK (0,F,F,0,3) 3
14. Karol Źupiński, PL (2,Fd,R,1,d) 3
15. Andreas Christensen, DK (0,0,1,1,R) 2
16. Jordan Palin, GB (Fd,1,1,0,0) 2

Semi finale 1 (zaterdag):

1. Philip Hellström, SE (3,3,3,3,3) 15
2. Jonas Knudsen, DK (3,3,2,3,2) 13+3
3. Petr Chlupáč, CZ (3,3,1,3,3) 13+2
4. Leon Flint, GB (2,3,3,2,2) 12
5. Jason Edwards, GB (1,2,3,3,1) 10
6. Mathias Rex, DK (2,2,3,2,0) 9
7. Karol Źupiński, PL (2,2,1,1,3) 9
8. Emil Breum, DK (2,d,2,2,2) 8
9. Andreas Hviid, DK (1,1,2,1,2) 7
10. Oscar Holstensson, SE (0,2,1,2,1) 6
11. Leon Maier, DE (1,T,0,1,3) 5
12. Daniel Šilhán, CZ (3,0,0,R,0) 3
13. Toni Hyyryläinen, FI (0,T,2,0,1) 3
14. Filip Nizgórski, PL (Fd,1,1,1,R) 3
15. Markus Maximus Lill, EE (1,1,0,0,0) 2
16. Milan Dobiáš, CZ (0,1,0,0,1) 2

Semi finale 2 (zaterdag):

1. Andreas Christensen, DK (3,2,3,3,2) 13+3
2. Sebastian Blakkit, DK (2,2,3,3,3) 13+2
3. Jan Kvěch, CZ (3,3,2,3,2) 13+1
4. Henrik Lorentsen, DK (3,0,3,2,3) 11
5. Jordan Palin, GB (2,3,2,2,2) 11
6. Ben Ernst, DE (1,3,3,d,3) 10
7. Mads Dalum, DK (3,1,2,1,3) 10
8. Filip Šifalda, CZ (0,3,2,2,2) 9
9. Mateusz Adamczewski, PL (2,1,Fd,3,1) 7
10. Philip Olofsson, SE (2,2,1,0,1) 6
11. Tim Wunderer, DE (1,2,1,1,1) 6
12. Jeffrey Sijbesma, NL (0,1,1,2,0) 4
13. Gert Heinvee, EE (F, Fd, 1,1,0) 2
14. William Hedengren, SE (1,1,N,N,N) 2
15. Celina Liebmann, DE (Fd,N,N,N,N) 0
reageer (eerst inloggen)

Reacties:


- Om reacties te kunnen plaatsen moet je ingelogd zijn.
Er zijn nog geen reacties op dit topic.