zaterdag 16 december 2017 U bent niet ingelogd (inloggen)
Jesper
A-Solo:

1. Dimitri Berge (4,5,4,5,5) 23
2. James Shanes (5,5,4,4,4) 22
3. Josef Franc (4,2,5,5,3) 19
4. Edward Kennett (5,2,5,2,2) 16
5. Theo Pijper (4,3,3,4,1) 15
6. Henry van der Steen (5,4,2,0,0) 11
--
7. Max Dilger (3,1,4,3) 11
8. Andrew Appleton (2,4,2,3) 11
9. Romano Hummel (R,5,5,Fd) 10
10. Stephan Katt (3,4,1,1) 9
11. Dirk Fabriek (1,2,3,2) 8
12. Richard Hall (2,3,2,1) 8
--
13. Glen Phillips (1,3,1) 5
14. Dave Meijerink (3,1,0) 4
15. Jörg Tebbe (1,0,3) 4
16. Bernd Diener (2,0,1) 3
17. David Pfeffer (0,1,0) 1
18. Christian Hülshorst (0,0,0) 0

Semi finale 1: Franc, Shanes, Dilger, Fabriek, Katt, Van der Steen.
Semi finale 2: Berge, Pijper, Appleton, Kennett, Hall, Hummel (crash).
Finale: Berge, Shanes, Franc, Kennett, Pijper, Van der Steen.

Zijspannen:

1. Markus Venus / Markus Heiß (4,4,3,4) 15
2. William Matthijssen / Sandra Mollema (4,4,4,3) 15
3. Mitch Godden / Paul Smith (3,2,3,2) 10
4. Wilfred Detz / Wendy Arling (1,3,4,1) 9
5. Markus Brandhofer / Tim Scheunemann (3,3,2,0) 8
--
6. Kevin Hübsch / Michael Burger (2,2,2) 6
7. Shaun Harvey / Danny Hogg (2,1,1) 4
8. Marco Hunsrucker / Corinna Günthör (0,1,1) 2
9. Josh Goodwin / Liam Brown (1,0,0) 1
10. Oliver Moller / Dana Frohbös (0,0,0) 0

Finale: Venus, Matthijssen, Godden, Detz, Brandhofer.
reageer (eerst inloggen)

Reacties:


- Om reacties te kunnen plaatsen moet je ingelogd zijn.
Jesper
Voorprogramma uitslagen

B-Solo:
1. Sascha Stumpe (5,4,5,4) 18
2. Mika Meijer (4,5,4,2) 15
3. Fabian Wachs (2,3,5,5) 15
4. Henning Bager (3,4,2,3) 12
5. Jens Buchberger (3,1,3,1) 8
6. Fabien Neid (2,0,1,1) 4
7. Tim Brinkann (1,2,0) 3
8. Sven Klein (0,0) 0
9. Marcel Sebastian (d) 0

Junioren A:
1. Thieß Schweer (5,7,7,7) 26
2. Carl Wynant (7,6,5,5) 23
3. Julian Ploog (3,5,6,6) 20
4. Paul Weisheit (6,4,4,4) 18
5. Mahnus Rau (1,3,3,3) 10
6. Mika Fynn Janssen (4,1,1,2) 8
7. Aline Sassenhagen (2,2,2,1) 7
8. Michele Rau (0,0,0,0) 0

Junioren B:
1. Marlon Hegener (4,4,4,3) 15
2. Tom Finger (3,3,3,4) 13
3. Sem Ensing (R,2,2,2) 6
4. Calvin Richter (2,1,1,1) 5
5. Manuel Rau (1,0,0,0) 1

Junioren C:
1. Celina Liebmann (4,4,4,4) 16
2. Timo Wachs (2,3,3,2) 10
3. Kevin Lück (1,2,1,3) 7
4. Finn Loheider (3,1,2,1) 7
5. Chad Wirtsfeld (0,R,0,0) 0
reageer (eerst inloggen)