Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
maandag 6 april 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)
Jesper
Afgelaste wedstrijden:

13.03 - Inzell (Legenden rennen)
14.03 - Inzell (WK IJsspeedway, finale 7)
14.03 - Werlte (ADAC Weser Ems Cup)
15.03 - Inzell (WK IJsspeedway, finale 8)
21.03 - Tomaszów Mazowiecki (EK IJsspeedway) - verplaatst naar 08.08
28.03 - Roden (eerste training)
28.03 - Wittstock (Der Hammer)

03.04 - Heerenveen (Roelof Thijs Bokaal)
04.04 - Heerenveen (WK IJsspeedway, finale 9)
04.04 - Cloppenburg (Speedway Team Cup)
05.04 - Heerenveen (WK IJsspeedway, finale 10)
05.04 - Cloppenburg (ADAC Weser Ems Cup)
11.04 - Güstrow (Osterpokal)
11.04 - Wagenfeld (Ostertraining)
11.04 - Moorwinkelsdamm (Ostertraining)
11.04 - Debrecen (EK Speedway, kwalificatie 1)
11.04 - Veenoord (ONK Speedway)
12.04 - Pocking (EK Speedway, kwalificatie 2)
12.04 - Neuenknick (Osterrennen)
13.04 - Balkbrug (Internationale grasbaanraces)
18.04 - Dohren (Speedway Liga Nord)
18.04 - Herxheim (Langbaan training)
18.04 - Joure (VTBM)
19.04 - Dohren (ADAC Weser Ems Cup)
19.04 - Herxheim (Landenwedstrijd speedway)
19.04 - Heusden Zolder (Sidecar Masters)
25.04 - Vries (Jeugd & Nationaal)
25.04 - Landshut (Speedway of Nations, ronde 1)
26.04 - Vries (Dutch Open Grass Track, ronde 1)
26.04 - Neustadt Donau (Team wedstrijd)

01.05 - Lübbenau (Internationale zandbaanraces)
02.05 - Westeremden (Jeugd & Nationaal)
02.05 - Daugavpils (Speedway of Nations, ronde 2)
08.05 - Manchester (Speedway of Nations, finale 1)
09.05 - Moorwinkelsdamm (Master of Speedway)
09.05 - Westeremden (VTBM)
09.05 - Manchester (Speedway of Nations, finale 2)
16.05 - Roden (Dutch Open Grass Track, ronde 2)
16.05 - Warschau (Speedway Grand Prix, ronde 1) - verplaatst naar 08.08
17.05 - Plattling (Internationale zandbaanraces)
21.05 - Nordhastedt (Internationale speedway)
21.05 - Lüdinghausen (Internationale grasbaanraces)
21.05. - Herxheim (WK Langbaan, finale 1)
23.05 - Joure (Internationale grasbaanraces)
24.05 - Osnabruck (Internationale grasbaanraces)
30.05 - Anjum (VTBM)

01.06 - Stadskanaal (Internationale grasbaanraces)
06.06 - Loppersum (Jeugd & Nationaal) - middag
06.06 - Loppersum (Dutch Open Grass Track, ronde 3) - avond
07.06 - Stadskanaal (Jeugd & Nationaal)

Laatste update: 30.03 20:37
reageer (eerst inloggen)

Reacties:


- Om reacties te kunnen plaatsen moet je ingelogd zijn.
Jesper
14.03 - Werlte (ADAC Weser Ems Cup)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
11.04 - Güstrow (Osterpokal)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
28.03 - Wittstock (Der Hammer)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
12.04 - Pocking (EK Speedway, kwalificatie)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
03.04 - Heerenveen (Roelof Thijs Bokaal)
04.04 - Heerenveen (WK Finale 9)
05.04 - Heerenveen (WK Finale 10)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
28.03 - Roden (eerste training)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
11.04 - Wagenfeld (Ostertraining)

Daarnaast heeft Wagenfeld alle trainingen tot en met eind april afgelast.
reageer (eerst inloggen)
Jesper
18.04 - Dohren (Speedway Liga Nord)
19.04 - Dohren (ADAC Weser Ems Cup)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
18.04 - Herxheim (Langbaan training)
19.04 - Herxheim (Landenwedstrijd speedway)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
11.04 - Moorwinkelsdamm (Ostertraining)
09.05 - Moorwinkelsdamm (Master of Speedway)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
11.04 - Debrecen (EK Speedway, kwalificatie 1)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
01.05 - Lübbenau (Internationale zandbaanraces)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
13.04 - Balkbrug (Internationale grasbaanraces)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
11.04 - Veenoord (ONK Speedway)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
25.04 - Vries (Jeugd & Nationaal)
26.04 - Vries (Dutch Open Grass Track)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
19.04 - Heusden Zolder (Sidecar Masters)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
21.05 - Nordhastedt (Internationale speedway)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
24.05 - Osnabruck (Internationale grasbaanraces)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
T/m 1 juni worden alle samenkomsten verboden in Nederland. Dit betekend dat we de volgende wedstrijden ook kunnen schrappen:

18.04 - Joure (VTBM)
02.05 - Westeremden (Jeugd & Nationaal)
09.05 - Westeremden (VTBM)
16.05 - Roden (Dutch Open Grass Track, ronde 2)
23.05 - Joure (Internationale grasbaanraces)
30.05 - Anjum (VTBM)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
21.05 - Lüdinghausen (Internationale grasbaanraces)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
De eerste Speedway GP lijkt nu ook verplaatst te gaan worden. De GP van Warschau wordt waarschijnlijk verplaatst naar 8 augustus.

Update: dit is nu bevestigd.
reageer (eerst inloggen)
Jesper
De Speedway of Nations wordt verplaatst naar een later moment dit jaar.

Vervallen data:

25.04 - Landshut (Speedway of Nations, ronde 1)
02.05 - Daugavpils (Speedway of Nations, ronde 2)
08.05 - Manchester (Speedway of Nations, finale 1)
09.05 - Manchester (Speedway of Nations, finale 2)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
01.06 - Stadskanaal (Internationale grasbaanraces)
07.06 - Stadskanaal (Jeugd & Nationaal)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
06.06 - Loppersum (Jeugd & Nationaal) - middag
06.06 - Loppersum (Dutch Open Grass Track, ronde 3) - avond
reageer (eerst inloggen)
Jesper
De volgende wedstrijd:

17.05 - Plattling (Internationale zandbaanraces)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
21.05. - Herxheim (WK Langbaan, finale 1)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
08.05 - Divisov (EK Speedway U21, halve finale 1)
21.05 - Landshut (Teamwedstrijd)
reageer (eerst inloggen)
Jesper
Duitsland heeft de volledige Speedway Bundesliga voor nu geschrapt. Er wordt gekeken of aan het eind van het seizoen dit kampioenschap in een andere vorm gereden kan worden.
reageer (eerst inloggen)