Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
zondag 31 mei 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)

Juni 2020

ma. 1
Stadskanaal AFGELAST
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
ma. 1
Abensberg AFGELAST
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 4
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 4
za. 6
Loppersum AFGELAST
Dutch Open Grass Track, ronde 3
Dutch Open Grass Track, ronde 3
za. 6
Krsko AFGELAST
Stadion Matije Gubca
EK Speedway, challenge
EK Speedway, challenge
za. 6
Loppersum AFGELAST
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 6
Ludwigslust AFGELAST
WK Speedway U21, kwalificatie 1
WK Speedway U21, kwalificatie 1
za. 6
Riga AFGELAST
Bikernieku
WK Speedway U21, kwalificatie 2
WK Speedway U21, kwalificatie 2
za. 6
Manchester AFGELAST
NSS
WK Speedway U21, kwalificatie 3
WK Speedway U21, kwalificatie 3
zo. 7
Bielefeld AFGELAST
Leineweberring
EK Grasbaan, semi finale 1
EK Grasbaan, semi finale 1
zo. 7
Stadskanaal AFGELAST
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
do. 11
Olching AFGELAST
German Open
German Open
do. 11
Altrip AFGELAST
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
vr. 12
Balakovo AFGELAST
EK Speedway U21 Teams, semi finale 1
EK Speedway U21 Teams, semi finale 1
za. 13
Slangerup AFGELAST
EK Speedway U21 Teams, semi finale 2
EK Speedway U21 Teams, semi finale 2
za. 13
Saint Macaire AFGELAST
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 14
Hechthausen AFGELAST
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
zo. 14
Basse AFGELAST
VTBM
VTBM
vr. 19
Opende AFGELAST
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 20
Vojens AFGELAST
Speedway Center
EK Speedway, finale 1
EK Speedway, finale 1
za. 20
Opende AFGELAST
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 20
La Reole AFGELAST
WK Langbaan, finale 2
WK Langbaan, finale 2
za. 27
Mulmshorn AFGELAST
EVLS / Junioren
EVLS / Junioren
za. 27
Woudsend AFGELAST
VTBM
VTBM
za. 27
Poznan AFGELAST
WK Speedway U21, finale 1
WK Speedway U21, finale 1
zo. 28
Mulmshorn AFGELAST
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
zo. 28
Heusden-Zolder AFGELAST
Helzold Stadion
Speedway
Speedway

Juli 2020

za. 4
Rivne AFGELAST
EK Speedway U21, semi finale 2
EK Speedway U21, semi finale 2
za. 4
Lodz AFGELAST
EK Speedway, finale 2
EK Speedway, finale 2
za. 4
Noordwolde AFGELAST
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo. 5
Noordwolde AFGELAST
VTBM
VTBM
zo. 5
Mühldorf AFGELAST
Rennbahnstadion
WK Langbaan, finale 3
WK Langbaan, finale 3
vr. 10
Aduard AFGELAST
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 11
Olching AFGELAST
Duits kampioenschap speedway U21
Duits kampioenschap speedway U21
za. 11
Aduard AFGELAST
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 11
Zarnovica AFGELAST
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
za. 11
Kumla AFGELAST
ICA Maxi Arena
Speedway Youth Gold Trophy, finale
Speedway Youth Gold Trophy, finale
zo. 12
Anloo AFGELAST
VTBM
VTBM
ma. 13
Marmande AFGELAST
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 18
Mâcon AFGELAST
EK Speedway Pairs, kwalificatie
EK Speedway Pairs, kwalificatie
za. 18
Varkaus AFGELAST
EK Speedway U21, semi finale 3
EK Speedway U21, semi finale 3
za. 18
Cardiff
Principality Stadium
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 25
Werlte AFGELAST
Hümmlingring Arena
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
za. 25
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 25
Dalfsen AFGELAST
VTBM
VTBM
zo. 26
Schwarme AFGELAST
Duits kampioenschap langbaan
Duits kampioenschap langbaan
vr. 31
Cloppenburg AFGELAST
WK Speedway 250cc, semi finale 1
WK Speedway 250cc, semi finale 1
vr. 31
Cloppenburg AFGELAST
WK Speedway 250cc, semi finale 2
WK Speedway 250cc, semi finale 2

Augustus 2020

za. 1
Tayac
EK Grasbaan, semi finale 2
EK Grasbaan, semi finale 2
za. 1
Divisov
EK Speedway U21, semi finale 1
EK Speedway U21, semi finale 1
za. 1
Wroclaw
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 1
Cloppenburg AFGELAST
WK Speedway 250cc, finale
WK Speedway 250cc, finale
zo. 2
Melsungen
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
vr. 7
Tomaszów Mazowiecki
EK IJsspeedway
EK IJsspeedway
vr. 7
Staphorst AFGELAST
De Tippe
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 8
Västervik AFGELAST
Stena Arena
250cc Youth Speedway Cup, semi finale 1
250cc Youth Speedway Cup, semi finale 1
za. 8
Västervik AFGELAST
Stena Arena
250cc Youth Speedway Cup, semi finale 2
250cc Youth Speedway Cup, semi finale 2
za. 8
Gdańsk
85cc Youth Speedway Cup
85cc Youth Speedway Cup
za. 8
Staphorst AFGELAST
De Tippe
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 8
Teterow
Bergring Arena
Schildbürgerpokal
Schildbürgerpokal
za. 8
Warschau
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 8
Forssa
Forssan Ravirata
WK Langbaan, finale 4
WK Langbaan, finale 4
zo. 9
Västervik AFGELAST
Stena Arena
250cc Youth Speedway Cup, finale
250cc Youth Speedway Cup, finale
vr. 14
Wittstock
Ostseepokal
Ostseepokal
vr. 14
Pardubice
Svitkov
U19 European Cup, semi finale 1
U19 European Cup, semi finale 1
vr. 14
Pardubice
Svitkov
U19 European Cup, semi finale 2
U19 European Cup, semi finale 2
za. 15
Eenrum AFGELAST
Sportpark
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 15
Bad Hersfeld
Langbahn Pokal Zijspan
Langbahn Pokal Zijspan
za. 15
Malilla
G&B Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 15
Moorwinkelsdamm
Speedway Liga Nord
Speedway Liga Nord
za. 15
Pardubice
Svitkov
WK Speedway U21 Teams, kwalificatie
WK Speedway U21 Teams, kwalificatie
zo. 16
Leamington Spa
EK Grasbaan, finale
EK Grasbaan, finale
zo. 16
Eenrum AFGELAST
Sportpark
EK Zijspan, kwalificatie
EK Zijspan, kwalificatie
zo. 16
Zarnovica
U19 European Cup, finale
U19 European Cup, finale
za. 22
Diedenbergen
DMSJ Jeugd speedway
DMSJ Jeugd speedway
za. 22
Gorican AFGELAST
Stadium Milenium
EK Speedway, finale 3
EK Speedway, finale 3
za. 22
Hertingen AFGELAST
Markgräfler Ring
Langbahn Pokal Solo
Langbahn Pokal Solo
za. 22
Diedenbergen AFGELAST
Long Track Youth World Cup
Long Track Youth World Cup
za. 22
Diedenbergen AFGELAST
Track Racing Youth Gold Trophy
Track Racing Youth Gold Trophy
za. 22
Diedenbergen AFGELAST
WK Flattrack, finale 1
WK Flattrack, finale 1
za. 22
Outrup
WK Speedway U21 Teams, finale
WK Speedway U21 Teams, finale
zo. 23
Scheessel AFGELAST
WK Langbaan, kwalificatie
WK Langbaan, kwalificatie
za. 29
Plzen
125cc Youth Track Racing Cup, finale
125cc Youth Track Racing Cup, finale
za. 29
Uithuizen AFGELAST
Dutch Open Grass Track, ronde 4
Dutch Open Grass Track, ronde 4
za. 29
Lodz
EK Speedway U21 Teams, finale
EK Speedway U21 Teams, finale
za. 29
Uithuizen AFGELAST
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 29
Togliatti
Anatoly Stepanov
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
zo. 30
Berghaupten AFGELAST
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 30
Roden AFGELAST
Speed Centre
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal

September 2020

za. 5
Morizes AFGELAST
Long Track of Nations
Long Track of Nations
za. 5
Siddeburen AFGELAST
VTBM
VTBM
za. 5
Morizes AFGELAST
WK Flattrack, finale 2
WK Flattrack, finale 2
za. 5
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
WK Speedway U21, finale 2
WK Speedway U21, finale 2
zo. 6
Pfarrkirchen
EK Zijspan, finale
EK Zijspan, finale
zo. 6
Zweibrücken
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 6
Annen AFGELAST
De Brink
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 12
Vechta
Reiterwaldstadion
Duits kampioenschap zijspan
Duits kampioenschap zijspan
za. 12
Nagyhalász
EK Speedway U21, finale
EK Speedway U21, finale
za. 12
Vojens
Speedway Center
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
zo. 13
Noordwolde
Dutch Open Grass Track, ronde 5
Dutch Open Grass Track, ronde 5
vr. 18
Diedenbergen
DMSJ Jeugd speedway
DMSJ Jeugd speedway
vr. 18
Cloppenburg
Night of the Fights
Night of the Fights
za. 19
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Duits kampioenschap speedway
Duits kampioenschap speedway
za. 19
Chorzow AFGELAST
Stadion Śląski
EK Speedway, finale 4
EK Speedway, finale 4
za. 19
Wolfslake
Internationale speedway
Internationale speedway
za. 19
Kuinre AFGELAST
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 19
Praag
Marketa Stadion
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
zo. 20
Roden
Speed Centre
WK Langbaan, challenge
WK Langbaan, challenge
vr. 25
Daugavpils
Lokomotive
Speedway of Nations, semi finale 1
Speedway of Nations, semi finale 1
za. 26
Veenoord
Gouden Helm Speedway
Gouden Helm Speedway
za. 26
Daugavpils
Lokomotive
Speedway of Nations, semi finale 2
Speedway of Nations, semi finale 2
za. 26
Abensberg
Speedway Paar Cup
Speedway Paar Cup
za. 26
Güstrow
U19 European Pairs Cup, finale
U19 European Pairs Cup, finale
za. 26
Boves-Cuneo
WK Flattrack, finale 3
WK Flattrack, finale 3
za. 26
Rzeszow
WK Langbaan, finale 5
WK Langbaan, finale 5
zo. 27
Olching
Goldenes Band
Goldenes Band
zo. 27
Tzum AFGELAST
VTBM
VTBM

Oktober 2020

vr. 2
Pardubice
Svitkov
WK Speedway U21, finale 3
WK Speedway U21, finale 3
za. 3
Meißen
48. Silberner Stahlschuh
48. Silberner Stahlschuh
za. 3
Toruń
Moto Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 3
Pardubice
Svitkov
WK Flattrack, finale 4
WK Flattrack, finale 4
zo. 4
Heusden-Zolder
Helzold Stadion
Gouden Helm
Gouden Helm
zo. 4
Opende AFGELAST
VTBM
VTBM
za. 10
Dohren
Internationale speedway
Internationale speedway
za. 10
Wolfslake
Oberkrämerpokal
Oberkrämerpokal
za. 17
Terenzano
Pista Olimpia
EK Speedway Pairs, finale
EK Speedway Pairs, finale
za. 17
Wittstock
Race of the Night
Race of the Night
za. 24
Manchester
NSS
Speedway of Nations, finale 1
Speedway of Nations, finale 1
zo. 25
Manchester
NSS
Speedway of Nations, finale 2
Speedway of Nations, finale 2