5-6-7 april 2024 - IJsspeedway Heerenveen

Tickets

Kalender

februari 2024

zo 25.02
Sanok https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
EK IJsspeedway, Finale 2
EK IJsspeedway, Finale 2

maart 2024

za 09.03
Werlte https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
ADAC Weser Ems Cup
ADAC Weser Ems Cup
vr 22.03
Inzell https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
WK IJsspeedway, training
WK IJsspeedway, training
za 23.03
Inzell https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
WK IJsspeedway, Finale
Verder lezen
WK IJsspeedway, Finale
zo 24.03
Inzell https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
WK IJsspeedway, Finale
Verder lezen
WK IJsspeedway, Finale
za 30.03
Pardubice https://live.baansportfansite.nl/images/flags/cz.png
EK Speedway Teams, Finale A
EK Speedway Teams, Finale A
za 30.03
Gdansk https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
EK Speedway Teams, Finale B
EK Speedway Teams, Finale B
za 30.03
Veenoord https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
ONK Speedway
ONK Speedway
za 30.03
Güstrow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Osterpokal speedway
Osterpokal speedway
za 30.03
Pocking https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Bayern Cup
Bayern Cup
zo 31.03
Pocking https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
4-Länder-Kampf speedway
4-Länder-Kampf speedway
zo 31.03
Neuenknick https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale speedway
Internationale speedway

april 2024

ma 01.04
Balkbrug https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
do 04.04
Heerenveen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Roelof Thijs Bokaal, training
Roelof Thijs Bokaal, training
vr 05.04
Heerenveen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Roelof Thijs Bokaal
Verder lezen
Roelof Thijs Bokaal
vr 05.04
Heerenveen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
WK IJsspeedway, training
WK IJsspeedway, training
za 06.04
Grudziadz https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
EK Speedway Teams, Grand Finale
EK Speedway Teams, Grand Finale
za 06.04
Heerenveen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
WK IJsspeedway, Finale
Verder lezen
WK IJsspeedway, Finale
za 06.04
Moorwinkelsdamm https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
ADAC Weser Ems Cup
ADAC Weser Ems Cup
zo 07.04
Heerenveen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
WK IJsspeedway, Finale
Verder lezen
WK IJsspeedway, Finale
za 13.04
Vries https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za 13.04
Ludwigslust https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
NBM & Quads
NBM & Quads
zo 14.04
Vries https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Open Grass Track
Dutch Open Grass Track
za 20.04
Pardubice https://live.baansportfansite.nl/images/flags/cz.png
EK Speedway U23 Teams, Kwalificatie
EK Speedway U23 Teams, Kwalificatie
za 20.04
Joure https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za 20.04
Dohren https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Team Cup
Speedway Team Cup
zo 21.04
Roden https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Flat Track
Dutch Flat Track
zo 21.04
Dohren https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Liga Nord
Speedway Liga Nord
zo 21.04
Dohren https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Talents Team Trophy
Talents Team Trophy
za 27.04
Gorican https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hr.png
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za 27.04
Cloppenburg https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Team Cup
Speedway Team Cup
za 27.04
Cloppenburg https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
ADAC Weser Ems Cup
ADAC Weser Ems Cup
zo 28.04
Heusden-Zolder https://live.baansportfansite.nl/images/flags/be.png
Helzoldstars vs Nederland
Helzoldstars vs Nederland
zo 28.04
Olching https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Bundesliga
Bundesliga
zo 28.04
Neustadt Donau https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway
Speedway
zo 28.04
Mulmshorn https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
NBM & Flattrack
NBM & Flattrack

mei 2024

wo 01.05
Debrecen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hu.png
EK Speedway, Kwalificatie 1
EK Speedway, Kwalificatie 1
wo 01.05
Mureck https://live.baansportfansite.nl/images/flags/at.png
EK Speedway, Kwalificatie 2
EK Speedway, Kwalificatie 2
wo 01.05
Brokstedt https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Paar Cup
Speedway Paar Cup
vr 03.05
Westeremden https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za 04.05
Moorwinkelsdamm https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Master of Speedway
Master of Speedway
za 04.05
Stralsund https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
EK Speedway, Kwalificatie 3
EK Speedway, Kwalificatie 3
za 04.05
Krsko https://live.baansportfansite.nl/images/flags/si.png
EK Speedway, Kwalificatie 4
EK Speedway, Kwalificatie 4
za 04.05
Holten https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Classic 50cc Grasbaanraces
Classic 50cc Grasbaanraces
za 04.05
Meißen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Autohauscup speedway
Autohauscup speedway
zo 05.05
Plattling https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
do 09.05
Herxheim https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
WK Langbaan, Finale
WK Langbaan, Finale
do 09.05
Lüdinghausen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
do 09.05
Wolfslake https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Oberkrämerpokal speedway
Oberkrämerpokal speedway
za 11.05
Warschau https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
zo 12.05
Daugavpils https://live.baansportfansite.nl/images/flags/lv.png
EK Speedway, Challenge
EK Speedway, Challenge
vr 17.05
Güstrow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway
Speedway
za 18.05
Landshut https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za 18.05
Noordeloos https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Flat Track
Dutch Flat Track
zo 19.05
Teterow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Bergringrennen
Bergringrennen
zo 19.05
Norden https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Störtebeker Pokal
Störtebeker Pokal
zo 19.05
Güstrow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Pfingstpokal
Pfingstpokal
ma 20.05
Abensberg https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie
ma 20.05
Debrecen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hu.png
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie
ma 20.05
Stadskanaal https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za 25.05
Lonigo https://live.baansportfansite.nl/images/flags/it.png
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie
za 25.05
Zarnovica https://live.baansportfansite.nl/images/flags/sk.png
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie
za 25.05
Joure https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Open Grass Track
Dutch Open Grass Track
za 25.05
Leipzig https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
NBM (TBC)
NBM (TBC)
zo 26.05
Eenrum https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Open Grass Track
Dutch Open Grass Track
zo 26.05
Yde de Punt https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Classic 50cc Grasbaanraces
Classic 50cc Grasbaanraces
do 30.05
Altrip https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
do 30.05
Olching https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
German Open speedway
German Open speedway

juni 2024

za 01.06
Praag https://live.baansportfansite.nl/images/flags/cz.png
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
zo 02.06
Klarenbeek https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Classic 50cc Grasbaanraces demo
Classic 50cc Grasbaanraces demo
zo 02.06
Bielefeld https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
EK Grasbaan, Semi finale 1
EK Grasbaan, Semi finale 1
zo 02.06
Stadskanaal https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo 02.06
Blijham https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Flat Track
Dutch Flat Track
za 08.06
Ee https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Classic 50cc Grasbaanraces
Classic 50cc Grasbaanraces
za 08.06
Ludwigslust https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
WK Speedway U21 (SGP2), Kwalificatie
WK Speedway U21 (SGP2), Kwalificatie
za 08.06
Terenzano https://live.baansportfansite.nl/images/flags/it.png
WK Speedway U21 (SGP2), Kwalificatie
WK Speedway U21 (SGP2), Kwalificatie
za 08.06
Mâcon https://live.baansportfansite.nl/images/flags/fr.png
WK Speedway U21 (SGP2), Kwalificatie
WK Speedway U21 (SGP2), Kwalificatie
za 08.06
Debrecen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hu.png
EK Speedway, Finale 1
EK Speedway, Finale 1
za 08.06
Loppersum https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
EK Grasbaan, Semi finale 2
EK Grasbaan, Semi finale 2
za 08.06
Stralsund https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Bundesliga
Bundesliga
za 08.06
Parchim https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Kidsgames
Kidsgames
zo 09.06
Osnabrück https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
vr 14.06
Malilla https://live.baansportfansite.nl/images/flags/se.png
WK Speedway U21 (SGP2), Finale
WK Speedway U21 (SGP2), Finale
za 15.06
Malilla https://live.baansportfansite.nl/images/flags/se.png
Speedway Youth World Cup (SGP4)
Speedway Youth World Cup (SGP4)
za 15.06
Malilla https://live.baansportfansite.nl/images/flags/se.png
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
zo 16.06
Heusden-Zolder https://live.baansportfansite.nl/images/flags/be.png
Masters of Helzold
Masters of Helzold
zo 16.06
Mühldorf https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
WK Langbaan, Challenge
WK Langbaan, Challenge
zo 16.06
Brokstedt https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
NBM
NBM
vr 21.06
Opende https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za 22.06
Teterow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
WK Speedway 250cc (SGP3), Semi finale 1
WK Speedway 250cc (SGP3), Semi finale 1
za 22.06
Teterow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
WK Speedway 250cc (SGP3), Semi finale 2
WK Speedway 250cc (SGP3), Semi finale 2
za 22.06
Pila https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
EK Speedway U19 Pairs, Finale
EK Speedway U19 Pairs, Finale
za 22.06
Opende https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za 22.06
Hechthausen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
NBM
NBM
zo 23.06
Noordwolde https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Open Grass Track
Dutch Open Grass Track
zo 23.06
Ruinerwold https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Classic 50cc Grasbaanraces
Classic 50cc Grasbaanraces
zo 23.06
Hechthausen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
di 25.06
TBA https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
EK Speedway 250cc Pairs, Finale 1
EK Speedway 250cc Pairs, Finale 1
vr 28.06
Gorzów https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
WK Speedway 250cc (SGP3), Finale
WK Speedway 250cc (SGP3), Finale
za 29.06
Plzen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/cz.png
EK Speedway U19, Semi finale 1
EK Speedway U19, Semi finale 1
za 29.06
Gorzów https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix

juli 2024

za 06.07
Debrecen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hu.png
EK Speedway 250cc, Semi finale 1
EK Speedway 250cc, Semi finale 1
za 06.07
Debrecen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hu.png
EK Speedway 250cc, Semi finale 2
EK Speedway 250cc, Semi finale 2
za 06.07
Tayac https://live.baansportfansite.nl/images/flags/fr.png
EK Grasbaan, Finale
EK Grasbaan, Finale
za 06.07
Meißen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Liga Nord
Speedway Liga Nord
za 06.07
Meißen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Talents Team Trophy
Talents Team Trophy
zo 07.07
Debrecen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hu.png
EK Speedway 250cc, Finale
EK Speedway 250cc, Finale
zo 07.07
Stadskanaal https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Classic 50cc Grasbaanraces
Classic 50cc Grasbaanraces
zo 07.07
Zweibrücken https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
di 09.07
Manchester https://live.baansportfansite.nl/images/flags/gb.png
Speedway of Nations, Semi Finale 1
Speedway of Nations, Semi Finale 1
wo 10.07
Manchester https://live.baansportfansite.nl/images/flags/gb.png
Speedway of Nations, Semi Finale 2
Speedway of Nations, Semi Finale 2
vr 12.07
Manchester https://live.baansportfansite.nl/images/flags/gb.png
Speedway of Nations 2
Speedway of Nations 2
za 13.07
Marmande https://live.baansportfansite.nl/images/flags/fr.png
WK Langbaan, Finale
WK Langbaan, Finale
za 13.07
Manchester https://live.baansportfansite.nl/images/flags/gb.png
Speedway of Nations, Finale
Speedway of Nations, Finale
za 13.07
Stralsund https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Bundesliga
Bundesliga
za 13.07
Ludwigslust https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Karl-Heinz-Podeyn-Pokal speedway
Karl-Heinz-Podeyn-Pokal speedway
zo 14.07
Diedenbergen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Team Cup
Speedway Team Cup
zo 14.07
Olching https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Bundesliga
Bundesliga
za 20.07
De Basse https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Classic 50cc Grasbaanraces
Classic 50cc Grasbaanraces
za 20.07
Boves-Cuneo https://live.baansportfansite.nl/images/flags/it.png
WK Flat Track, Finale
WK Flat Track, Finale
za 20.07
Grudziadz https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
EK Speedway, Finale 2
EK Speedway, Finale 2
za 20.07
Varkaus https://live.baansportfansite.nl/images/flags/fi.png
EK Speedway U19, Semi finale 2
EK Speedway U19, Semi finale 2
za 20.07
Zarnovica https://live.baansportfansite.nl/images/flags/sk.png
European 125cc Youth Track Racing Cup
European 125cc Youth Track Racing Cup
za 20.07
Aduard https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo 21.07
Zarnovica https://live.baansportfansite.nl/images/flags/sk.png
FIM Track Racing Youth Gold Trophy
FIM Track Racing Youth Gold Trophy
za 27.07
Meißen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
WK Flat Track, Finale
WK Flat Track, Finale
za 27.07
Teterow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
EK Speedway Pairs, Kwalificatie
EK Speedway Pairs, Kwalificatie
za 27.07
Werlte https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internatonale grasbaanraces
Internatonale grasbaanraces
zo 28.07
Heringen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Grasbaanraces
Grasbaanraces
zo 28.07
Schwarme https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces

augustus 2024

za 03.08
Wolfslake https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
dmsj PW50 & Jun BII
dmsj PW50 & Jun BII
za 03.08
Melsungen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
NBM
NBM
zo 04.08
Melsungen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo 04.08
Dohren https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Liga Nord
Speedway Liga Nord
za 10.08
Bad Hersfeld https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
EK Zijspan, Kwalificatie
EK Zijspan, Kwalificatie
za 10.08
Slangerup https://live.baansportfansite.nl/images/flags/dk.png
European 85cc Youth Speedway Racing Cup
European 85cc Youth Speedway Racing Cup
za 10.08
Moorwinkelsdamm https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Liga Nord
Speedway Liga Nord
zo 11.08
Rastede https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale Grasbaanraces
Internationale Grasbaanraces
za 17.08
Cardiff https://live.baansportfansite.nl/images/flags/gb.png
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za 17.08
Eenrum https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za 17.08
Stralsund https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Bundesliga
Bundesliga
zo 18.08
Scheessel https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
WK Langbaan, Finale
Verder lezen
WK Langbaan, Finale
zo 18.08
Eenrum https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
vr 23.08
Cloppenburg https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Night of the Fights
Night of the Fights
vr 23.08
Staphorst https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Open Grass Track
Dutch Open Grass Track
za 24.08
Kings Lynn https://live.baansportfansite.nl/images/flags/gb.png
WK Flat Track, Finale
WK Flat Track, Finale
za 24.08
Hertingen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Bahnpokal Gespanne
Bahnpokal Gespanne
za 24.08
Hertingen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Langbahn DM Solo
Langbahn DM Solo
za 24.08
Güstrow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
EK Speedway, Finale 3
EK Speedway, Finale 3
za 24.08
Krakow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
EK Speedway U23 Teams, Finale
EK Speedway U23 Teams, Finale
za 24.08
Staphorst https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo 25.08
Winkel https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Classic 50cc Grasbaanraces
Classic 50cc Grasbaanraces
za 31.08
Uithuizen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
EK Zijspan, Finale
EK Zijspan, Finale
za 31.08
Wroclaw https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za 31.08
Siddeburen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Flat Track
Dutch Flat Track
za 31.08
Berghaupten https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway
Speedway

september 2024

zo 01.09
Heusden-Zolder https://live.baansportfansite.nl/images/flags/be.png
Gouden Helm
Gouden Helm
zo 01.09
Berghaupten https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
vr 06.09
Riga https://live.baansportfansite.nl/images/flags/lv.png
WK Speedway U21 (SGP2), Finale
WK Speedway U21 (SGP2), Finale
za 07.09
Morizes https://live.baansportfansite.nl/images/flags/fr.png
Long Track of Nations
Long Track of Nations
za 07.09
Morizes https://live.baansportfansite.nl/images/flags/fr.png
WK Flat Track, Finale
WK Flat Track, Finale
za 07.09
Teterow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Schildbürgerpokal
Schildbürgerpokal
za 07.09
Riga https://live.baansportfansite.nl/images/flags/lv.png
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za 07.09
Brokstedt https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Flat Track Krowdrace
Flat Track Krowdrace
zo 08.09
Krsko https://live.baansportfansite.nl/images/flags/si.png
EK Speedway 250cc Pairs, Finale 2
EK Speedway 250cc Pairs, Finale 2
zo 08.09
Noordwolde https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo 08.09
Olching https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Team Cup (TBC)
Speedway Team Cup (TBC)
zo 08.09
Pfarrkirchen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Gespann DM
Gespann DM
zo 08.09
Pfarrkirchen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Bahnpokal Solo
Bahnpokal Solo
di 10.09
Praag https://live.baansportfansite.nl/images/flags/cz.png
EK Speedway 250cc Pairs, Finale 3
EK Speedway 250cc Pairs, Finale 3
vr 13.09
Vechta https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
FIM Long Track U23 World Cup
FIM Long Track U23 World Cup
za 14.09
Vechta https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
WK Langbaan, Finale
WK Langbaan, Finale
za 14.09
Vojens https://live.baansportfansite.nl/images/flags/dk.png
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
zo 15.09
Teterow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Liga Nord
Speedway Liga Nord
zo 15.09
Annen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za 21.09
Chorzow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
EK Speedway, Finale 4
EK Speedway, Finale 4
za 21.09
Veenoord https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Gouden Helm Speedway
Gouden Helm Speedway
za 21.09
Pocking https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Duits kampioenschap speedway
Duits kampioenschap speedway
za 21.09
Wolfslake https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Liga Nord (TBC)
Speedway Liga Nord (TBC)
za 21.09
Meißen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
ADAC Bundesendlauf Jun A, B, C, U18
ADAC Bundesendlauf Jun A, B, C, U18
zo 22.09
Neuenhaßlau https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Grasbaanraces
Grasbaanraces
zo 22.09
Roden https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
WK Langbaan, Finale
WK Langbaan, Finale
vr 27.09
Toruń https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
WK Speedway U21 (SGP2), Finale
WK Speedway U21 (SGP2), Finale
za 28.09
Toruń https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za 28.09
Mulmshorn https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
NBM
NBM
zo 29.09
Lelystad https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Dutch Flat Track
Dutch Flat Track
zo 29.09
Mulmshorn https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces

oktober 2024

wo 02.10
Güstrow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Bundesliga
Bundesliga
do 03.10
Herxheim https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
EK Speedway U19, Finale
EK Speedway U19, Finale
do 03.10
Brokstedt https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Liga Nord
Speedway Liga Nord
do 03.10
Herxheim https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway
Speedway
vr 04.10
Pardubice https://live.baansportfansite.nl/images/flags/cz.png
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
za 05.10
Pardubice https://live.baansportfansite.nl/images/flags/cz.png
WK Flat Track, Finale
WK Flat Track, Finale
za 05.10
Abensberg https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
dmsj Jun A, B, C
dmsj Jun A, B, C
za 05.10
Meißen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Autohauscup speedway
Autohauscup speedway
vr 11.10
Cloppenburg https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway
Speedway
za 12.10
Debrecen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hu.png
WK Flat Track, Finale
WK Flat Track, Finale
za 12.10
Dohren https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Internationale speedway
Internationale speedway
zo 13.10
Olching https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Bundesliga
Bundesliga
za 19.10
Lonigo https://live.baansportfansite.nl/images/flags/it.png
EK Speedway Pairs, Finale
EK Speedway Pairs, Finale