donderdag 15 november 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

December 2018

za. 8
Kamensk Uralsky
Russische ijsspeedway superliga, ronde 1
Russische ijsspeedway superliga, ronde 1
zo. 9
Kamensk Uralsky
Russische ijsspeedway superliga, ronde 2
Russische ijsspeedway superliga, ronde 2
15 - 16 za. 15
Shadrinsk
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 (dag 1)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 (dag 1)
zo. 16
Shadrinsk
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 (dag 2)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 (dag 2)
15 - 16 za. 15
Ufa
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 (dag 1)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 (dag 1)
zo. 16
Ufa
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 (dag 2)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 (dag 2)
15 - 16 za. 15
Kamensk Uralsky
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 (dag 1)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 (dag 1)
zo. 16
Kamensk Uralsky
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 (dag 2)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 (dag 2)
za. 22
Togliatti
Anatoly Stepanov
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 1
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 1
zo. 23
Togliatti
Anatoly Stepanov
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 2
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 2

Januari 2019

vr. 4
Kamensk Uralsky
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 3
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 3
za. 5
Kamensk Uralsky
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 4
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 4
za. 5
Růžená
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 1
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 1
za. 5
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 1
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 1
zo. 6
Nepomuk
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 1
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 1
zo. 6
Bollnäs
Rolandshov
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 2
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 2
za. 12
Örnsköldsvik
Kallehov
WK IJsspeedway, kwalificatie 1
WK IJsspeedway, kwalificatie 1
za. 12
Kauhajoki
WK IJsspeedway, kwalificatie 2
WK IJsspeedway, kwalificatie 2
za. 19
Sankt Johann im Pongau
Internationale ijsspeedway
Internationale ijsspeedway
za. 19
Shadrinsk
Russische ijsspeedway superliga, ronde 3
Russische ijsspeedway superliga, ronde 3
za. 19
Koprivnice
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 2
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 2
za. 19
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 3
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 3
zo. 20
Shadrinsk
Russische ijsspeedway superliga, ronde 4
Russische ijsspeedway superliga, ronde 4
zo. 20
Holice
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 2
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 2
zo. 20
Gävle
Motorstadion
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 4
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 4
do. 24
Chrastna
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 4
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 4
za. 26
Neftekamsk
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 1
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 1
za. 26
Ufa
Russische ijsspeedway superliga, ronde 5
Russische ijsspeedway superliga, ronde 5
za. 26
Račice
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 3
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 3
za. 26
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 1
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 1
zo. 27
Neftekamsk
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 2
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 2
zo. 27
Ufa
Russische ijsspeedway superliga, ronde 6
Russische ijsspeedway superliga, ronde 6
zo. 27
Melice
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 3
Tsjechisch teamkampioenschap ijsspeedway, ronde 3

Februari 2019

za. 2
Ufa
EK IJsspeedway, finale 1
EK IJsspeedway, finale 1
za. 2
Almaty
Medeu
WK IJsspeedway, finale 1.1
WK IJsspeedway, finale 1.1
za. 2
Strömsund
Strömsvallen
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 2
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 2
zo. 3
Ufa
EK IJsspeedway, finale 2
EK IJsspeedway, finale 2
zo. 3
Almaty
Medeu
WK IJsspeedway, finale 1.2
WK IJsspeedway, finale 1.2
za. 9
Lukhovitsy
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 3
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 3
za. 9
Shadrinsk
WK IJsspeedway, finale 2.1
WK IJsspeedway, finale 2.1
za. 9
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 3
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 3
zo. 10
Lukhovitsy
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 4
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 4
zo. 10
Shadrinsk
WK IJsspeedway, finale 2.2
WK IJsspeedway, finale 2.2
zo. 10
Bollnäs
Rolandshov
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 4
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 4
za. 16
Vyatskiye Polyany
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 1
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 1
za. 16
Togliatti
Anatoly Stepanov
WK IJsspeedway Teams, dag 1
WK IJsspeedway Teams, dag 1
za. 16
Gävle
Motorstadion
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 5
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 5
zo. 17
Vyatskiye Polyany
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 2
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 2
zo. 17
Togliatti
Anatoly Stepanov
WK IJsspeedway Teams, dag 2
WK IJsspeedway Teams, dag 2
za. 23
Togliatti
Anatoly Stepanov
Russische ijsspeedway superliga, ronde 7
Russische ijsspeedway superliga, ronde 7
za. 23
Opatovice
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 4
Tsjechisch kampioenschap ijsspeedway, ronde 4
za. 23
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweeds kampioenschap ijsspeedway
Zweeds kampioenschap ijsspeedway
zo. 24
Togliatti
Anatoly Stepanov
Russische ijsspeedway superliga, ronde 8
Russische ijsspeedway superliga, ronde 8
do. 28
Berlijn
Wilmersdorf
Duits kampioenschap ijsspeedway
Duits kampioenschap ijsspeedway

Maart 2019

za. 2
Neftekamsk
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 3
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 3
za. 2
Berlijn
Wilmersdorf
WK IJsspeedway, finale 3.1
WK IJsspeedway, finale 3.1
zo. 3
Neftekamsk
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 4
Rusland Cup ijsspeedway, ronde 4
zo. 3
Berlijn
Wilmersdorf
WK IJsspeedway, finale 3.2
WK IJsspeedway, finale 3.2
za. 9
Bollnäs
Rolandshov
Noords kampioenschap ijsspeedway
Noords kampioenschap ijsspeedway
za. 16
Inzell
Max Aicher Arena
WK IJsspeedway, finale 4.1
WK IJsspeedway, finale 4.1
zo. 17
Inzell
Max Aicher Arena
WK IJsspeedway, finale 4.2
WK IJsspeedway, finale 4.2
vr. 29
Heerenveen
Thialf
Roelof Thijs Bokaal ijsspeedway
Roelof Thijs Bokaal ijsspeedway
za. 30
Heerenveen
Thialf
WK IJsspeedway, finale 5.1
WK IJsspeedway, finale 5.1
zo. 31
Heerenveen
Thialf
WK IJsspeedway, finale 5.2
WK IJsspeedway, finale 5.2

April 2019

za. 6
Gillman
Speedway Sidecar World Cup, finale
Speedway Sidecar World Cup, finale

Mei 2019

za. 4
Moorwinkelsdamm
Master of Speedway
Master of Speedway
za. 4
??
Speedway of Nations, race-off 1
??
Speedway of Nations, race-off 1
za. 11
Manchester
NSS
Speedway of Nations, race-off 2
Speedway of Nations, race-off 2
za. 18
Warschau
Narodowy
Speedway Grand Prix, ronde 1
Speedway Grand Prix, ronde 1
za. 25
Pardubice
Svitkov
WK Speedway U21, kwalificatie 1
WK Speedway U21, kwalificatie 1
za. 25
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
WK Speedway U21, kwalificatie 2
WK Speedway U21, kwalificatie 2
za. 25
??
WK Speedway U21, kwalificatie 3
??
WK Speedway U21, kwalificatie 3
do. 30
Herxheim
WK Langbaan, finale 1
WK Langbaan, finale 1

Juni 2019

za. 1
Krsko
Stadion Matije Gubca
Speedway Grand Prix, ronde 2
Speedway Grand Prix, ronde 2
za. 8
Glasgow
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 1
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 1
za. 8
Zarnovica
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 2
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 2
za. 8
Lamothe-Landerron
La Garenne
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 3
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 3
ma. 10
Abensberg
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 4
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 4
za. 15
Praag
Marketa Stadion
Speedway Grand Prix, ronde 3
Speedway Grand Prix, ronde 3
za. 15
La Reole
WK Langbaan, finale 2
WK Langbaan, finale 2
za. 29
Marianske Lazne
Lokomotiva
WK Langbaan, kwalificatie
WK Langbaan, kwalificatie
za. 29
Daugavpils
Lokomotive
WK Speedway U21 Teams, semi finale 1
WK Speedway U21 Teams, semi finale 1
za. 29
Vetlanda
WK Speedway U21 Teams, semi finale 2
WK Speedway U21 Teams, semi finale 2

Juli 2019

za. 6
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Speedway Grand Prix, ronde 4
Speedway Grand Prix, ronde 4
za. 6
Vissenbjerg
Speedway Youth Gold Trophy, finale
Speedway Youth Gold Trophy, finale
zo. 7
Mühldorf
Rennbahnstadion
WK Langbaan, finale 3
WK Langbaan, finale 3
za. 13
Terenzano
Pista Olimpia
Flat Track World Cup, finale 1
Flat Track World Cup, finale 1
za. 13
Manchester
NSS
WK Speedway U21 Teams, finale
WK Speedway U21 Teams, finale
za. 20
Togliatti
Anatoly Stepanov
Speedway of Nations, finale 1
Speedway of Nations, finale 1
za. 20
Holstebro
WK Speedway 250cc, semi finale 1
WK Speedway 250cc, semi finale 1
za. 20
Holstebro
WK Speedway 250cc, semi finale 2
WK Speedway 250cc, semi finale 2
zo. 21
Togliatti
Anatoly Stepanov
Speedway of Nations, finale 2
Speedway of Nations, finale 2
zo. 21
Holstebro
WK Speedway 250cc, finale
WK Speedway 250cc, finale
za. 27
??
WK Speedway U21, finale 1
??
WK Speedway U21, finale 1

Augustus 2019

za. 3
Wroclaw
Speedway Grand Prix, ronde 5
Speedway Grand Prix, ronde 5
za. 17
Malilla
G&B Arena
Speedway Grand Prix, ronde 6
Speedway Grand Prix, ronde 6
za. 24
Gorican
Stadium Milenium
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
zo. 25
Scheessel
WK Langbaan, challenge
WK Langbaan, challenge
za. 31
Teterow
Bergring Arena
Speedway Grand Prix, ronde 7
Speedway Grand Prix, ronde 7

September 2019

za. 7
Morizes
Flat Track World Cup, finale 2
Flat Track World Cup, finale 2
za. 7
Vojens
Speedway Center
Speedway Grand Prix, ronde 8
Speedway Grand Prix, ronde 8
za. 7
Morizes
WK Langbaan, finale 4
WK Langbaan, finale 4
za. 14
Misano
Flat Track World Cup, finale 3
Flat Track World Cup, finale 3
za. 14
Vechta
Reiterwaldstadion
Track Racing Youth Gold Trophy, finale
Track Racing Youth Gold Trophy, finale
za. 14
Vechta
Reiterwaldstadion
WK Langbaan Teams, finale
WK Langbaan Teams, finale
za. 14
Daugavpils
Lokomotive
WK Speedway U21, finale 2
WK Speedway U21, finale 2
za. 21
Cardiff
Principality Stadium
Speedway Grand Prix, ronde 9
Speedway Grand Prix, ronde 9
zo. 22
Roden
Speed Centre
WK Langbaan, finale 5
WK Langbaan, finale 5

Oktober 2019

vr. 4
Pardubice
Svitkov
WK Speedway U21, finale 3
WK Speedway U21, finale 3
za. 5
Toruń
Moto Arena
Speedway Grand Prix, ronde 10
Speedway Grand Prix, ronde 10