woensdag 25 november 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)

Januari 2021

za. 16
Örnsköldsvik
Kallehov
WK IJsspeedway, kwalificatie
WK IJsspeedway, kwalificatie

Februari 2021

za. 13
Togliatti
Anatoly Stepanov
WK IJsspeedway, finale 1
WK IJsspeedway, finale 1
zo. 14
Togliatti
Anatoly Stepanov
WK IJsspeedway, finale 2
WK IJsspeedway, finale 2

Maart 2021

za. 6
Berlijn
Wilmersdorf
WK IJsspeedway, finale 3
WK IJsspeedway, finale 3
zo. 7
Berlijn
Wilmersdorf
WK IJsspeedway, finale 4
WK IJsspeedway, finale 4

April 2021

za. 24
??
Speedway Grand Prix, ronde 1
??
Speedway Grand Prix, ronde 1

Mei 2021

do. 13
Herxheim
WK Langbaan, finale 1
WK Langbaan, finale 1
za. 15
Warschau
Narodowy
Speedway Grand Prix, ronde 2
Speedway Grand Prix, ronde 2
za. 22
Teterow
Bergring Arena
Speedway Grand Prix, ronde 3
Speedway Grand Prix, ronde 3
ma. 24
Abensberg
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 1
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 1
za. 29
Glasgow
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 2
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 2
za. 29
Lamothe-Landerron
La Garenne
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 3
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 3
za. 29
Gorican
Stadium Milenium
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 4
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 4

Juni 2021

za. 5
Praag
Marketa Stadion
Speedway Grand Prix, ronde 4
Speedway Grand Prix, ronde 4
za. 12
Manchester
NSS
WK Speedway U21, kwalificatie 1
WK Speedway U21, kwalificatie 1
za. 12
Riga
Bikernieku
WK Speedway U21, kwalificatie 2
WK Speedway U21, kwalificatie 2
za. 12
Ludwigslust
WK Speedway U21, kwalificatie 3
WK Speedway U21, kwalificatie 3
za. 19
??
Speedway Grand Prix, ronde 5
??
Speedway Grand Prix, ronde 5

Juli 2021

zo. 4
Mühldorf
Rennbahnstadion
WK Langbaan, finale 2
WK Langbaan, finale 2
di. 13
Marmande
WK Langbaan, finale 3
WK Langbaan, finale 3
za. 17
Cardiff
Principality Stadium
Speedway Grand Prix, ronde 6
Speedway Grand Prix, ronde 6
za. 17
Kumla
ICA Maxi Arena
Speedway Youth Gold Trophy, finale
Speedway Youth Gold Trophy, finale
vr. 23
Cloppenburg
WK Speedway 250cc, semi finale 1
WK Speedway 250cc, semi finale 1
vr. 23
Cloppenburg
WK Speedway 250cc, semi finale 2
WK Speedway 250cc, semi finale 2
za. 24
Cloppenburg
WK Speedway 250cc, finale
WK Speedway 250cc, finale
za. 31
Wroclaw
Speedway Grand Prix, ronde 7
Speedway Grand Prix, ronde 7

Augustus 2021

za. 14
Malilla
G&B Arena
Speedway Grand Prix, ronde 8
Speedway Grand Prix, ronde 8
za. 21
Diedenbergen
Long Track Youth World Cup, finale
Long Track Youth World Cup, finale
za. 21
Zarnovica
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
za. 21
Diedenbergen
Track Racing Youth Gold Trophy, finale
Track Racing Youth Gold Trophy, finale
za. 21
Diedenbergen
WK Flat Track, finale 1
WK Flat Track, finale 1
zo. 22
Scheessel
WK Langbaan, kwalificatie
WK Langbaan, kwalificatie
za. 28
Togliatti
Anatoly Stepanov
Speedway Grand Prix, ronde 10
Speedway Grand Prix, ronde 10
za. 28
Rzeszow
WK Langbaan, finale 4
WK Langbaan, finale 4

September 2021

vr. 3
Morizes
WK Flat Track, finale 2
WK Flat Track, finale 2
za. 4
Morizes
WK Langbaan, finale 5
WK Langbaan, finale 5
za. 4
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
WK Speedway U21, finale 1
WK Speedway U21, finale 1
za. 11
Vojens
Speedway Center
Speedway Grand Prix, ronde 10
Speedway Grand Prix, ronde 10
vr. 17
Daugavpils
Lokomotive
Speedway of Nations, semi finale 1
Speedway of Nations, semi finale 1
za. 18
Daugavpils
Lokomotive
Speedway of Nations, semi finale 2
Speedway of Nations, semi finale 2
za. 18
Vasad
WK Flat Track, finale 3
WK Flat Track, finale 3
vr. 24
??
WK Speedway U21 Teams, finale
??
WK Speedway U21 Teams, finale
za. 25
??
WK Speedway U21, finale 2
??
WK Speedway U21, finale 2
zo. 26
Roden
Speed Centre
Long Track of Nations, finale
Long Track of Nations, finale

Oktober 2021

vr. 1
Pardubice
Svitkov
WK Speedway U21, finale 3
WK Speedway U21, finale 3
za. 2
Toruń
Moto Arena
Speedway Grand Prix, ronde 11
Speedway Grand Prix, ronde 11
za. 2
Pardubice
Svitkov
WK Flat Track, finale 4
WK Flat Track, finale 4
za. 9
Boves-Cuneo
WK Flat Track, finale 5
WK Flat Track, finale 5
za. 16
Manchester
NSS
Speedway of Nations, finale 1
Speedway of Nations, finale 1
zo. 17
Manchester
NSS
Speedway of Nations, finale 2
Speedway of Nations, finale 2