Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
donderdag 2 april 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)

April 2020

za. 4
Cloppenburg AFGELAST
Speedway Team Cup
Speedway Team Cup
zo. 5
Cloppenburg AFGELAST
ADAC Weser Ems Cup
ADAC Weser Ems Cup
za. 11
Güstrow AFGELAST
Osterpokal
Osterpokal
za. 11
Moorwinkelsdamm AFGELAST
Ostertraining
Ostertraining
za. 11
Wagenfeld AFGELAST
Ostertraining
Ostertraining
zo. 12
Pocking AFGELAST
EK Speedway, kwalificatie 2
EK Speedway, kwalificatie 2
zo. 12
Neuenknick AFGELAST
Internationale speedway
Internationale speedway
za. 18
Herxheim AFGELAST
Langbaan training
Langbaan training
za. 18
Dohren AFGELAST
Speedway Liga Nord
Speedway Liga Nord
zo. 19
Dohren AFGELAST
ADAC Weser Ems Cup
ADAC Weser Ems Cup
zo. 19
Herxheim AFGELAST
Landenwedstrijd speedway
Landenwedstrijd speedway
za. 25
Landshut AFGELAST
One Solar Arena
Speedway of Nations, semi finale 1
Speedway of Nations, semi finale 1
zo. 26
Neustadt Donau AFGELAST
Internationale speedway
Internationale speedway

Mei 2020

vr. 1
Dingolfing
Isar Wald Stadion
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
vr. 1
Lübbenau AFGELAST
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
vr. 1
Brokstedt
Speedway Bundesliga, ronde 1
Speedway Bundesliga, ronde 1
za. 2
Meißen
Autohaus-Cup
Autohaus-Cup
za. 2
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Ostseepokal
Ostseepokal
za. 2
Ludwigslust
Rund um den Dorfteich
Rund um den Dorfteich
za. 9
Plattling
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
za. 9
Moorwinkelsdamm AFGELAST
Master of Speedway
Master of Speedway
za. 9
Güstrow
Speedway Bundesliga, ronde 2
Speedway Bundesliga, ronde 2
do. 21
Lüdinghausen AFGELAST
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
do. 21
Wolfslake
Internationale speedway
Internationale speedway
do. 21
Nordhastedt AFGELAST
Internationale speedway
Internationale speedway
do. 21
Landshut AFGELAST
One Solar Arena
Teamwedstrijd
Teamwedstrijd
do. 21
Herxheim AFGELAST
WK Langbaan, finale 1
WK Langbaan, finale 1
za. 23
Leipzig
3.Opel AMZ Pokal
3.Opel AMZ Pokal
zo. 24
Osnabrück AFGELAST
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
vr. 29
Güstrow
Pfingstchallenge
Pfingstchallenge
za. 30
Teterow
Bergring Arena
Speedway Grand Prix, ronde 2
Speedway Grand Prix, ronde 2
zo. 31
Teterow
Bergring Arena
Bergringrennen
Bergringrennen
zo. 31
Güstrow
Pfingspokal
Pfingspokal

Juni 2020

ma. 1
Abensberg
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 4
Speedway Grand Prix kwalificatie, kwalificatie 4
za. 6
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Speedway Bundesliga, ronde 3
Speedway Bundesliga, ronde 3
za. 6
Ludwigslust
WK Speedway U21, kwalificatie 1
WK Speedway U21, kwalificatie 1
zo. 7
Bielefeld
Leineweberring
EK Grasbaan, semi finale 1
EK Grasbaan, semi finale 1
do. 11
Olching
German Open
German Open
do. 11
Altrip
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
za. 13
Diedenbergen
Long Track Youth World Cup
Long Track Youth World Cup
za. 13
Diedenbergen
Track Racing Youth Gold Trophy
Track Racing Youth Gold Trophy
zo. 14
Hechthausen
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
zo. 14
Landshut
One Solar Arena
Speedway Bundesliga, ronde 4
Speedway Bundesliga, ronde 4
za. 27
Güstrow
Speedway Bundesliga, ronde 5
Speedway Bundesliga, ronde 5
za. 27
Brokstedt
Speedway Bundesliga, ronde 6
Speedway Bundesliga, ronde 6
zo. 28
Mulmshorn
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces

Juli 2020

za. 4
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Speedway Bundesliga, ronde 7
Speedway Bundesliga, ronde 7
zo. 5
Mühldorf
Rennbahnstadion
WK Langbaan, finale 3
WK Langbaan, finale 3
za. 11
Olching
Duits kampioenschap speedway U21
Duits kampioenschap speedway U21
zo. 19
Abensberg
Speedway Paar Cup
Speedway Paar Cup
vr. 24
Landshut
One Solar Arena
Speedway Bundesliga, ronde 8
Speedway Bundesliga, ronde 8
za. 25
Werlte
Hümmlingring Arena
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
zo. 26
Schwarme
Duits kampioenschap langbaan
Duits kampioenschap langbaan
vr. 31
Cloppenburg
WK Speedway 250cc, semi finale 1
WK Speedway 250cc, semi finale 1
vr. 31
Cloppenburg
WK Speedway 250cc, semi finale 2
WK Speedway 250cc, semi finale 2

Augustus 2020

za. 1
Cloppenburg
WK Speedway 250cc, finale
WK Speedway 250cc, finale
zo. 2
Melsungen
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 8
Teterow
Bergring Arena
Schildbürgerpokal
Schildbürgerpokal
vr. 14
Wittstock
Ostseepokal
Ostseepokal
za. 15
Bad Hersfeld
Langbahn Pokal Zijspan
Langbahn Pokal Zijspan
za. 15
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Speedway Bundesliga, ronde 9
Speedway Bundesliga, ronde 9
za. 15
Moorwinkelsdamm
Speedway Liga Nord
Speedway Liga Nord
za. 22
Diedenbergen
DMSJ Jeugd speedway
DMSJ Jeugd speedway
za. 22
Hertingen
Markgräfler Ring
Langbahn Pokal Solo
Langbahn Pokal Solo
zo. 23
Scheessel
WK Langbaan, kwalificatie
WK Langbaan, kwalificatie
zo. 30
Berghaupten
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces

September 2020

za. 5
Güstrow
Speedway Bundesliga, ronde 10
Speedway Bundesliga, ronde 10
za. 5
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
WK Speedway U21, finale 2
WK Speedway U21, finale 2
zo. 6
Pfarrkirchen
EK Zijspan, finale
EK Zijspan, finale
zo. 6
Zweibrücken
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 12
Vechta
Reiterwaldstadion
Duits kampioenschap zijspan
Duits kampioenschap zijspan
vr. 18
Diedenbergen
DMSJ Jeugd speedway
DMSJ Jeugd speedway
vr. 18
Cloppenburg
Night of the Fights
Night of the Fights
za. 19
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Duits kampioenschap speedway
Duits kampioenschap speedway
za. 19
Wolfslake
Internationale speedway
Internationale speedway
zo. 20
Brokstedt
Speedway Bundesliga, ronde 11
Speedway Bundesliga, ronde 11
za. 26
Güstrow
U19 European Pairs Cup, finale
U19 European Pairs Cup, finale
zo. 27
Olching
Goldenes Band
Goldenes Band

Oktober 2020

za. 3
Meißen
48. Silberner Stahlschuh
48. Silberner Stahlschuh
za. 10
Dohren
Internationale speedway
Internationale speedway
za. 10
Landshut
One Solar Arena
Speedway Bundesliga, ronde 12
Speedway Bundesliga, ronde 12
za. 17
Wittstock
Race of the Night
Race of the Night