zondag 21 april 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

April 2019

zo. 21
Neuenknick
Internationale speedway
Internationale speedway
zo. 21
Pocking
Landenwedstrijd speedway
Landenwedstrijd speedway
za. 27
Mulmshorn
ADAC Weser Ems Cup, ronde 5
ADAC Weser Ems Cup, ronde 5
za. 27
Teterow
Bergring Arena
Teterower Hechtpokal speedway
Teterower Hechtpokal speedway
zo. 28
Neustadt Donau
Landenwedstrijd speedway
Landenwedstrijd speedway

Mei 2019

wo. 1
Dingolfing
Isar Wald Stadion
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
wo. 1
Lübbenau
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
wo. 1
Brokstedt
Speedway Bundesliga, ronde 1
Speedway Bundesliga, ronde 1
za. 4
Moorwinkelsdamm
Master of Speedway
Master of Speedway
za. 4
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Speedway Bundesliga, ronde 2
Speedway Bundesliga, ronde 2
za. 4
Landshut
One Solar Arena
Speedway of Nations, race-off 1
Speedway of Nations, race-off 1
zo. 5
Wolfslake
Speedway Team Cup
Speedway Team Cup
za. 11
Olching
Bayern Cup Speedway
Bayern Cup Speedway
za. 11
Diedenbergen
Speedway Bundesliga, ronde 3
Speedway Bundesliga, ronde 3
zo. 12
Parchim
Speedway
Speedway
zo. 12
Olching
Speedway Team Cup
Speedway Team Cup
zo. 19
Plattling
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
za. 25
Wittstock
Speedway Bundesliga, ronde 4
Speedway Bundesliga, ronde 4
za. 25
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
WK Speedway U21, kwalificatie 2
WK Speedway U21, kwalificatie 2
zo. 26
Osnabrück
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
do. 30
Lüdinghausen
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
do. 30
Herxheim
WK Langbaan, finale 1
WK Langbaan, finale 1

Juni 2019

zo. 2
Bielefeld
Leineweberring
EK Grasbaan Solo, semi finale 1
EK Grasbaan Solo, semi finale 1
zo. 2
Landshut
One Solar Arena
Speedway Bundesliga, ronde 5
Speedway Bundesliga, ronde 5
za. 8
Teterow
Bergring Arena
Auerhahnpokal speedway
Auerhahnpokal speedway
zo. 9
Teterow
Bergring Arena
Teterower Bergringrennen
Teterower Bergringrennen
ma. 10
Abensberg
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 4
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 4
zo. 16
Diedenbergen
Speedway Bundesliga, ronde 6
Speedway Bundesliga, ronde 6
do. 20
Olching
German Open Speedway
German Open Speedway
za. 22
Brokstedt
Speedway Bundesliga, ronde 7
Speedway Bundesliga, ronde 7
zo. 23
Landshut
One Solar Arena
Bayern Cup Speedway
Bayern Cup Speedway
zo. 30
Haunstetten
EK Grasbaan Zijspan, kwalificatie
EK Grasbaan Zijspan, kwalificatie

Juli 2019

za. 6
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Speedway Bundesliga, ronde 8
Speedway Bundesliga, ronde 8
zo. 7
Mühldorf
Rennbahnstadion
WK Langbaan, finale 3
WK Langbaan, finale 3
vr. 12
Wittstock
Speedway Bundesliga, ronde 9
Speedway Bundesliga, ronde 9
za. 13
Güstrow
EK Speedway, finale 1
EK Speedway, finale 1
za. 13
Güstrow
European 85cc Speedway Youth Cup, finale
European 85cc Speedway Youth Cup, finale
zo. 14
Abensberg
Duits kampioenschap speedway
Duits kampioenschap speedway
za. 27
Werlte
Hümmlingring Arena
Langbahn Pokal Solo
Langbahn Pokal Solo
zo. 28
Ludwigslust
Duits kampioenschap speedway junioren
Duits kampioenschap speedway junioren
zo. 28
Landshut
One Solar Arena
Speedway Team Cup
Speedway Team Cup

Augustus 2019

vr. 2
Teterow
Bergring Arena
Schildburgerpokal speedway
Schildburgerpokal speedway
zo. 4
Melsungen
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 4
Parchim
Speedway
Speedway
vr. 9
Güstrow
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 2
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 2
za. 10
Hertingen
Markgräfler Ring
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 10
Dohren
Speedway Team Cup
Speedway Team Cup
zo. 11
Rastede
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
do. 15
Landshut
One Solar Arena
Speedway Bundesliga, ronde 10
Speedway Bundesliga, ronde 10
za. 17
Bad Hersfeld
EK Grasbaan Solo, finale
EK Grasbaan Solo, finale
za. 17
Wittstock
Ostseepokal speedway
Ostseepokal speedway
za. 17
Brokstedt
Speedway Liga Nord
Speedway Liga Nord
za. 24
Moorwinkelsdamm
ADAC Weser Ems Cup, ronde 6
ADAC Weser Ems Cup, ronde 6
zo. 25
Scheessel
WK Langbaan, challenge
WK Langbaan, challenge
za. 31
Berghaupten
Speedway
Speedway
za. 31
Teterow
Bergring Arena
Speedway Grand Prix, ronde 7
Speedway Grand Prix, ronde 7

September 2019

zo. 1
Berghaupten
Duits kampioenschap langbaan
Duits kampioenschap langbaan
zo. 1
Berghaupten
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 8
Herxheim
DMSJ speedway
DMSJ speedway
zo. 8
Pfarrkirchen
Duits kampioenschap zijspannen
Duits kampioenschap zijspannen
vr. 13
Cloppenburg
Night of the Fights speedway
Night of the Fights speedway
za. 14
Wittstock
Pokal fur Frieden und Freundschaft speedway
Pokal fur Frieden und Freundschaft speedway
za. 14
Vechta
Reiterwaldstadion
Track Racing Youth Gold Trophy, finale
Track Racing Youth Gold Trophy, finale
za. 14
Vechta
Reiterwaldstadion
WK Langbaan Teams, finale
WK Langbaan Teams, finale
zo. 15
Schwarme
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 15
Schwarme
Langbahn Pokal Zijspannen
Langbahn Pokal Zijspannen

Oktober 2019

za. 12
Dohren
Landenwedstrijd speedway
Landenwedstrijd speedway
za. 12
Wittstock
Race of the Night speedway
Race of the Night speedway
zo. 13
Olching
Goldenes Band Speedway
Goldenes Band Speedway