donderdag 21 februari 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Maart 2019

vr. 29
Heerenveen
Thialf
Roelof Thijs Bokaal ijsspeedway
Roelof Thijs Bokaal ijsspeedway
za. 30
Heerenveen
Thialf
WK IJsspeedway, finale 5.1
WK IJsspeedway, finale 5.1
zo. 31
Heerenveen
Thialf
WK IJsspeedway, finale 5.2
WK IJsspeedway, finale 5.2

April 2019

za. 6
Vries
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo. 7
Vries
Dutch Open Grass Track, ronde 1
Dutch Open Grass Track, ronde 1
ma. 22
Balkbrug
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 27
Balkbrug
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal

Mei 2019

zo. 12
Eenrum
Sportpark
Dutch Open Grass Track, ronde 2
Dutch Open Grass Track, ronde 2
za. 18
Joure
Nutsbaan
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 25
Roden
Speed Centre
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal

Juni 2019

za. 8
Loppersum
Dutch Open Grass Track, ronde 3
Dutch Open Grass Track, ronde 3
za. 8
Loppersum
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
ma. 10
Stadskanaal
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 16
Stadskanaal
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
vr. 21
Opende
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 22
Opende
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces

Juli 2019

vr. 12
Aduard
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 13
Aduard
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 20
Noordwolde
Dutch Open Grass Track, ronde 4
Dutch Open Grass Track, ronde 4
zo. 21
Noordwolde
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 27
Staphorst
De Tippe
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 27
Staphorst
De Tippe
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal

Augustus 2019

za. 17
Eenrum
Sportpark
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo. 18
Eenrum
Sportpark
EK Grasbaan Zijspan, finale
EK Grasbaan Zijspan, finale
za. 31
Uithuizen
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces

September 2019

zo. 1
Roden
Speed Centre
Dutch Open Grass Track, ronde 5
Dutch Open Grass Track, ronde 5
za. 7
Kuinre
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo. 15
Annen
De Brink
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
vr. 20
Veenoord
Dutch Open Speedway
Dutch Open Speedway
za. 21
Veenoord
Gouden Helm Speedway
Gouden Helm Speedway
zo. 22
Roden
Speed Centre
WK Langbaan, finale 5
WK Langbaan, finale 5