Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
zaterdag 31 oktober 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 30 mei 2016 om 07:35

Roden - Stichting Langbaan Groningen organiseerde afgelopen zaterdag op het Speedway Centre in Roden een Jeugd & Nationaal wedstrijd. Aan de start stonden de 125cc specials, de Specials nationaal en een reeks cross klassen. De Shorttrack ST2 reden een wedstrijd voor het ONK klassement.

125cc specials

1. Margriet Diever (8,8,7) 23
2. Jeffrey Sybesma (7,6,6) 19
3. Christian Wagemans (6,7,5) 18
4. William Kruit (5,3,8) 16
5. Sem Ensing (3,5,4) 12
6. Michael Jong (4,4,x) 8
7. Nigel Hummel (2,2,3) 7
8. Nynke Sybesma (1,1,2) 4
9. Amber Sterre Duin (x,x,x) 0

Specials nationaal

A groep:

1. Mika Meijer (3,4) 7
2. Andy ter Schuur (1,3) 4
3. Martin Cazemier (2,2) 4
4. Jarno de Vries (4,x) 4
5. Luit Groenewoud (0,1) 1

B groep:

6. Kelly Velda (3,3) 6
7. Nico Eijbergen (2,2) 4
8. Inge Slagter (1,1) 2
9. Johan Last (x,x) 0

A groep kwalificatie:

1. Mika Meijer (4,4) 8
2. Jarno de Vries (3,3) 6
3. Andy ter Schuur (2,2) 4
4. Kelly Velda (1,1) 2 - naar de B groep
5. Nico Eijbergen (0,0) 0 - naar de B groep

B groep kwalificatie:

1. Martin Cazemier (3,3) 6 - naar de A groep
2. Luit Groenewoud (2,2) 4 - naar de A groep
3. Johan Last (1,1) 2
4. Inge Slagter (0,0) 0
5. Remon Huizinga (x,x) 0

85cc jeugd

1. Jarno Terpstra (6,5,6) 17
2. Joran Marra (5,6,5) 16
3. Lars Hoeksma (3,4,4) 11
4. Jesse Jan Stelwagen (4,3,3) 10
5. Fabian Dootjes (2,2,2) 6
6. Jessica Dijksta (1,1,1) 3
7. Mike Koolhaas (x,0,0) 0

125cc jeugd

1. Johan Kuiken (8,8,8) 24
2. Rick Grasdijk (7,6,7) 20
3. Tonny Blok (6,7,6) 19
4. Jesse Meindertsma (5,3,5) 13
5. Niels Broekema (4,4,4) 12
6. Nuri Heskes (x,5,3) 8
7. Mike Klein (3,2,2) 7
8. Koen van Schoot (x,1,1) 2
9. Jasper Reurink (2,0,0) 2

Runner-up ST1

1. Annelies Veensma (9,9,9) 27
2. Mark Dijkstra (6,8,8) 22
3. Olav den Engelsman (8,4,7) 19
4. Evert van Til (4,6,6) 16
5. Jan de Jong (5,7,4) 16
6. Andries Homans (2,5,5) 12
7. Marco Veensma (7,x,x) 7
8. Jetze Valkema (1,3,3) 7
9. Wilco Elzinga (3,1,1) 5
10. Peter van Dekken (x,2,2) 2

Follow-up ST2

1. Maurice ijken (6,7) 13
2. Lorenzo Punter (8,8) 16
3. Jelmer de Ree (8,6) 14
4. Michel Bakker (7,5) 12
5. Patrick Vorenholt (3,5) 8 - winnaar B finale
6. Lazar de Vries (7,8) 15
7. Marcel Vlig (3,7) 10
8. Ron Zandbergen (5,4) 9
9. Bas Homans (6,3) 9
10. Aron Schokker (2,6) 8 - tweede in B finale

11. Karim Boezerooy (4,3) 7
12. Barry Bakker (5,2) 7
13. Gert Heide (2,1) 3
14. Jordy Hoogland (4,4) 8
15. Roelof Postma (1,x) 1
16. Robin de Haan (1,0) 1
17. Arjan de Jong (0,2) 2

Powergirls

1. Marielle Kuiper (4,4,4) 12
2. Iris Meindertsma (2,3,3) 8
3. Ineke Renkema (3,2,2) 7
4. Lia Schokker (1,1,1) 3
5. Kristie van Steden (0,0,x) 0

Shorttrack ST2

1. Remon Meeters (10,8,9) 27
2. Jan Okke Loonstra (11,11,11) 33
3. Berry de Vos (8,10,10) 28
4. Roy Pasveer (6,9,8) 23
5. Joey van Kammen (7,x,7) 14
6. Anne Bos (5,3,4) 12
7. Gert Jan Valk (4,7,6) 17
8. Jeffrey Oppersma (9,4,5) 18

9. Harriet Zwiers (2,6,2) 10
10. Gert Poolman (0,5,3) 8
11. Arnee Elsinga (3,2,x) 5
12. Ruben Guikema (1,1,1) 3