Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
zaterdag 24 oktober 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 18 juni 2016 om 08:58

Opende - Op de vooravond van de grote Internationale grasbaanrace in Opende werd gisteravond een Jeugd & Nationaal wedstrijd gereden op het zelfde circuit. Aan de start stonden drie jeugd klassen verdeeld over de 50cc, 65cc en 85cc daarnaast de Powergirls de twee keer Shorttrack. Vanavond om 17:00 gaat het grasbaan spektakel verder met de Internationale wedstrijd.

50cc jeugd

1. Niek Meijerink (7,7) 14
2. Ronan Pera (7,6) 13
3. Rens Spanjer (6,5) 11
4. Jafaro Hazeveld (5,6) 11
5. Britt Boezerooij (4,4) 8
6. Amanda vd Ploeg (3,3) 6
7. Elroy Hoeksma (4,5) 9
8. Damien Dupon (x,3) 3 - winnaar B finale
9. Rienk Bakker (2,2) 4
10. Dominic Hamminga (1,1) 2 - tweede in B finale

11. Danique Schoo (2,0) 2
12. Kaylee Schoo (x,x) 0

65cc jeugd

1. Dennis vd Ploeg (8,8,8) 24
2. Angela Lageman (7,7,7) 21
3. Jelmar Naessens (5,6,6) 17
4. Dave Hoogerhuis (4,4,5) 13
5. Demi Lageman (6,3,4) 13
6. Gert Homans (3,5,3) 11
7. Amber Boezerooij (2,1,2) 5
8. Jelle de Haan (1,2,1) 4
9. Hidde Bakker (0,0,0) 0

85cc jeugd

1. Jesse Jan Stelwagen (7,6,7) 20
2. Jarno Terpstra (6,7,5) 18
3. Lars Hoeksma (4,5,3) 12
4. Tim Jansma (3,x,6) 9
5. Joran Marra (5,x,4) 9
6. Fabian Dootjes (2,4,2) 8
7. Mike Koolhaas (1,3,1) 5
8. Chayenne Hoogerhuis (0,2,0) 2

Powergirls

1. Marielle Kuiper (8,8,6) 22
2. Kyra Wassenaar (6,7,7) 20
3. Rosalyn de Vries (7,4,8) 19
4. Ineke Renkema (5,6,5) 16
5. Iris Meindertsma (3,5,4) 12
6. Nina Ferwerda (4,3,3) 10
7. Lia Schokker (2,2,2) 6
8. Lyonne van der Veen (1,x,1) 2
9. Dorina de Vries (0,1,0) 1

Runner-up ST1

1. Berry de Vos (8,9) 17
2. Olav den Engelsman (6,9) 15
3. Jan de Jong (7,7) 14
4. Wouter Bron (7,4) 11
5. Andries Homans (5,8) 13
6. Evert van Til (5,5) 10 - tweede in B finale
7. Mark Dijkstra (4,7) 11
8. Annelies Veensma (9,2) 11
9. Peter van Dekken (1,6) 7 - winnaar B finale
10. Rienk de Vries (9,8) 17

11. Johan vd Meij (6,3) 9
12. Wilco Elzinga (3,6) 9
13. Martijn Dijkstra (2,1) 3
14. Jetze Valkema (4,x) 4
15. Hans v d Steen (x,5) 5
16. Hjorlef Blauw (1,4) 5
17. Kelvin Bos (8,x) 8
18. Jeffrey Smit (3,x) 3

19. Folkert vd Kaap (2,x) 2

Follow-up ST2

1. Romano Hummel (9,9) 18
2. Lazar de Vries (9,9) 18
3. Lorenzo Punter (8,8) 16
4. Barry Bakker (8,7) 15
5. Hein Jan Bouter (5,7) 12 - winnaar B finale
6. Jordy Hoogland (7,6) 13
7. Maurice ijken (8,6) 14
8. Gerard Bijlsma (6,8) 14
9. Rindert Boonstra (7,9) 16
10. Aron Schokker (4,7) 11 - tweede in B finale

11. Bas Homans (5,5) 10
12. Jan Fokker (9,2) 11
13. Roelof Postma (7,x) 7
14. Jelmer de Ree (x,8) 8
15. Ron Zandbergen (4,4) 8
16. Willem Fennema (4,5) 9
17. Karim Boezerooy (6,6) 12
18. Gert vd Heide (5,5) 10

19. Marcel Vlig (6,x) 6
20. Stef Hamstra (x,4) 4
21. Jorn v d Velde (3,4) 7
22. Robin de Haan (2,3) 5
23. Bert Praamstra (1,3) 4
24. Daniel Postma (2,2) 4
25. Hendrik Bouke Storm (3,1) 4
26. Gerrit vd Velde (2,2) 4
27. Jille Hamstra (3,3) 6