dinsdag 10 december 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 21 april 2012 om 19:02
Onder wisselende weersomstandig heden werden vandaag de Jeugd & Nationale grasbaanraces in Vledderveen verreden. Gereden werd er in de 50cc, 65cc, 125cc jeugd, 125cc specials, Runner UP ST 1 en Follow Up ST 2.

De uitslagen:

Runner Up ST 1

1. Wietze Put (5,5) 10
2. Jan Okke Loonstra (7,6) 13
3. Jan de Jong (6,4) 10
4. Geert Jan Buirma (4,6) 10
5. Marco Veensma (2,5) 7
6. Janco de Jong (3,7) 10
7. Siebe van Dekken (6,7) 13
8. Sven van Geffen (2,1) 3
----
9. Fokke Jan de Haan (7,x) 7
10. Wouter de Jong (x,2) 2
11. Stefan Damhuis (3,3) 6
12. Kevin Korte (4,3) 7
13. Wilco Elzinga (5,4) 9
14. Haye Dijkstra (1,2) 3

Follow UP ST 2

1. Evert van Til (9,x) 9
2. Sebastiaan Mulder (7,9) 16
3. Hessel de Ree (8,9) 17
4. Niels Horstede (3,8) 11
5. Peter van Dekken (8,8) 16
6. Richard IJbema (9,9) 18
7. Jasper Drijfhout (6,7) 13
8. Kelly Velda (7,7) 14
----
9. Bert Franssens (5,5) 10
10. Benno Kies (6,4) 10
11. Arjan de Jong (4,6) 10
12. Siske Benedictus (6,6) 12
13. Robert-Jan van Dijken (2,8) 10
14. Annelies Veensma (7,3) 10
----
15. Reitse Put (4,3) 7
16. Froukje Helmhout (3,5) 8
17. Leon Oosterloo (4,5) 9
18. Wietske de Jong (5,4) 9
19. Feike Velting (2,3) 5

50cc

1. Jarno Terpstra (7,6) 13
2. Jurgen Kramer (7,7) 14
3. Duncan Hoevens (7,7) 14
4. Leon Meijerink (6,6) 12
5. Angela lageman (5,6) 11
6. Justine Wagemans (5,3) 8
7. Loris Drijfhout (4,5) 9
8. Joyce Elsinga (6,5) 11
----
9. Remco Koopman (3,2) 5
10. Randy Drijfhout (4,4) 8
11. Sem Ensing (3,4) 7
12. Fabian Dootjes (1,4) 5
13. Nynke Sijbesma (2,3) 5
----
14. Lars Hoeksma (5,x) 5
15. Chayenne Hoogerhuis (1,3) 4
16. Jessica Dijkstra (1,2) 3
17. Patrick Kramer (2,1) 3

65cc

1. Oege de Haan (8,8,8) 24
2. Jelke Baarda (7,5,7) 19
3. Jimmy Tuinstra (6,7,6) 19
4. Rick Grasdijk (4,3,5) 12
5. William Kruit (1,6,3) 10
6. Sybe Grouwstra (5,x,4) 9
7. Robin de Haan (3,4,2) 9
8. Jesse Jan Stelwagen (2,2,1) 5
9. Jelmer van 't Hoeft (0,1,0) 1

125cc jeugd

1. Auke de Graaf (7,8,8) 23
2. Mark Helmhout (8,7,7) 22
3. Arnee Elsinga (6,6,6) 18
4. Joey van Kammen (5,5,5) 15
5. Richard IJbema (4,4,4) 12
6. Aron Schokker (3,3,3) 9
7. Michel Bakker (2,2,2) 6

125cc specials

1. Buddy Prijs (6,6) 12
2. Mika Meijer (7,5) 12
3. Jarno de Vries (5,4) 9
4. Jackie Rooks (4,3) 7
5. Mike Pultrum (5,7) 12
6. Alwin Slagter (4,5) 9
7. Romano Hummel (7,7) 14
----
8. Lizanne de Vries (2,2) 4
9. Jeffrey Sijbesma (2,4) 6
10. Christian Wagemans (1,6) 7
11. Inge Slagter (3,3) 6
12. Dave Meijerink (3,x) 3
13. Mike van der Noordaa (6,x) 6
----
14. Margriet Diever (x,x) 0
15. Erik van Dijk (x,x) 0