dinsdag 27 juni 2017 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 17 juni 2017 om 05:05

Opende - Op de vooravond van de Internationale grasbaanraces van Opende werden op dezelfde baan de Jeugd & Nationaal wedstrijd gereden. Aan de start stonden de jeugd klassen (50cc, 65cc en 85cc), de Powergirls en de beide Shorttrack klassen (Runner-up ST1 en Follow-up ST2).

De uitslagen:

50cc jeugd 

1. Dominic Hamminga (9,9,9) 27 
2. Rudmer Koopmans (8,8,8) 24 
3. Jafaro Hazeveld (7,7,7) 21 
4. Britt Boezerooij (6,5,6) 17 
5. Siem Sverre Jorritsma (5,4,5) 14 
6. Jarno Bosma (4,3,4) 11 
7. Quinten Kin (3,2,3) 8 
8. Jason Kroeze (x,6,x) 6 
9. Kaylee Schoo (2,1,2) 5 
10. Sanne Meijerink (1,0,1) 2 

65cc jeugd 

1. Jelmar Naessens (10,10,10) 30 
2. Niek Meijerink (9,9,9) 27 
3. Bern Monkel (7,8,8) 23 
4. Rens Spanjer (6,7,7) 20 
5. Jelle de Haan (8,5,6) 19 
6. Jelmer de Boer (5,4,5) 14 
7. Ronan Pera (2,6,4) 12 
8. Amanda van der Ploeg (4,3,3) 10 
9. Amber Boezerooij (3,2,2) 7 
10. Aron de Haan (1,1,x) 2 
11. Danique Schoo (0,0,1) 1 

85cc jeugd 

1. Fardau de Ree (6,6,8) 20 
2. Dennis van der Ploeg (7,7,6) 20 
3. Rik Jan de Boer (8,5,4) 17 
4. Pieter Tolsma (2,3,7) 12 
5. Dave Hoogerhuis (5,2,5) 12 
6. Lars Hoeksma (0,8,3) 11 
7. Tim Jansma (4,4,x) 8 
8. Jessica Dijkstra (3,1,2) 6 
9. Gert Homans (1,0,1) 2 

Powergirls 

1. Mariëlle Kuiper (9,7) 16 
2. Iris Meindertsma (9,8) 17 
3. Nina Ferwerda (7,5) 12 
4. Kelly Velda (8,9) 17 
5. Kyra Wassenaar (8,6) 14 
6. Ineke Renkema (2,1) 3 
7. Geke Elzinga (7,4) 11 
8. Kelsey Rozenberg (3,6) 9 
9. Jessie Veenstra (3,x) 3 
10. Lia Schokker (5,5) 10 
-- 
11. Melanie v.d. Voort-Cloo (6,2) 8 
12. Lyonne van der Veen (4,3) 7 
13. Romy Hamminga (1,1) 2 
14. Demi Valkema (4,2) 6 

Runner-up ST1 

1. Jan de Jong (9,8) 17 
2. Meindert de Vries (8,9) 17 
3. Youri Jansen (7,7) 14 
4. Andries Homans (7,x) 7 
5. Anne Bos (8,7) 15 
6. Jetze Valkema (5,5) 10 
7. Annelies Veensma (6,5) 11 
8. Johan van der Meij (8,8) 16 
9. Jan Okke Loonstra (9,9) 18 
10. Peter van Dekken (7,9) 16 
-- 
11. Marco Veensma (5,6) 11 
12. Karim Boezerooy (5,6) 11 
13. Sven van Geffen (3,4) 7 
14. Hans Veensra (4,6) 10 
15. Fokke - Jan de Haan (3,2) 5 
16. Peter Fokkinga (4,4) 8 
17. Wilco Elzinga (6,3) 9 
18. Folkert v.d. Kaap (2,4) 6 
-- 
19. Leon Oosterloo (1,x) 1 
20. Arie van Til (0,2) 2 
21. Thijs de Vries (x,3) 3 
22. Eelke Jan de Vries (1,x) 1 
23. Jurgen Klein (1,3) 4 
24. Klaas van Dellen (2,x) 2 

Follow-up ST2 

1. Jelmer de Ree (9,x) 9 
2. Iwan Kok (9,8) 17 
3. Marten Dragtsma (7,8) 15 
4. Rick Siebren Douma (8,9) 17 
5. Ruben Guikema (8,7) 15 
6. Bas Homans (9,9) 18 
7. Marcel Vlig (6,9) 15 
8. Gerard Bijlsma (6,7) 13 
9. Aron Schokker (8,9) 17 
10. Hein - Jan Bouter (7,7) 14 
-- 
11. Olav den Engelsman (5,8) 13 
12. Paul - Geert Bouter (6,6) 12 
13. Jordy Hoogland (6,3) 9 
14. Michel Bakker (5,5) 10 
15. Niels Broekema (7,6) 13 
16. Roelof Postma (7,3) 10 
17. Jeroen Achtien (5,6) 11 
18. Mirko Gardenier (4,5) 9 
-- 
19. Hilbrand Kramer (5,x) 5 
20. Jamie Elsinga (x,8) 8 
21. Rowdy Stevens (3,4) 7 
22. Robin de Haan (4,2) 6 
23. Gert vd Heide (4,4) 8 
24. Eric Nammensma (4,5) 9 
25. Alwin Fonk (2,2) 4 
26. Sven Venema (3,1) 4 
27. Durk Jagersma (1,4) 5 
28. Niek Kuperus (3,1) 4 
-- 
29. Rick Grasdijk (x,3) 3 
30. Benny de Boer (2,x) 2 
31. Alle Bouwsema (1,2) 3 
32. Marco de Lang (0,x) 0 
33. Jarno de Vries (x,x) 0