dinsdag 27 juni 2017 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 18 juni 2017 om 06:31

Opende - De Internationale grasbaanraces van Opende zijn gisteravond gewonnen door Romano Hummel. De snelle man uit Hoogkerk wist alle heats te winnen, en ook in de alles beslissende A-finale was Hummel oppermachtig. Dave Meijerink werd tweede voor Henry van der Steen. Hummel wist na het winnen van de wedstrijd ook de burgemeester Dijkstra bokaal te winnen, en verbrak ook nog het baanrecord.

De uitslagen:

Specials internationaal 

1. Romano Hummel (5,5,5) 15 
2. Dave Meijerink (4,4,5) 13 
3. Henry van der Steen (4,3,3) 10 
4. Mark Beishuizen (1,3,2) 6 
5. Bernd Diener (3,x,3) 6 
6. Christian Hulshorst (5,5,4) 14 
-- 
7. Jens Benneker (3,2,0) 5 
8. Danny Maassen (2,Fd,2) 4 
9. Jarno de Vries (1,2,1) 4 
10. Paul Cooper (0,4,4) 8 
-- 
11. Lars Zandvliet (2,1,1) 4 
12. Sjoerd Rozenberg (Fd,N,N) 0 

B finale: Diener, Beishuizen, Benneker, Maassen, de Vries, Cooper (uitval).
A finale: Hummel, Meijerink, van der Steen, Beishuzien, Diener, Hulshorst.

Specials nationaal 

1. Mika Meijer (5,5) 10 
2. Hendrik Hamstra (4,4) 8 
3. Jakob Nymark (4,3) 7 
4. Nico Eijbergen (5,3) 8 
5. Kelly Velda (3,2) 5 
6. Luit Groenewoud (2,2) 4 
-- 
7. Ferdy Gelsema (0,1) 1 
8. Mike van der Noordaa (1,1) 2 
-- 
9. Andy ter Schuur (x,x) 0 
10. William Kruit (x,x) 0 

B finale: Velda, Groenewoud, Gelsema, van der Noordaa.
A finale: Meijer, Hamstra, Nymark, Eijbergen, Velda, Groenewoud.

125cc specials 

1. Sem Ensing (5,5) 10 
2. Christian Wagemans (5,4) 9 
3. Margriet Diever (3,3) 6 
4. Nigel Hummel (4,2) 6 
5. Nynke Sijbesma (2,4) 6 
6. Michael de Jong (3,2) 5 
-- 
7. Delina Kruit (1,1) 2 
8. Luca Drenthe (0,1) 1 
9. Amber Sterre van der Duin (x,0) 0 

B finale: de Jong, Diever, Kruit, Drenthe, van der Duin.
A finale: Ensing, Wagemans, Diever, Hummel, Sijbesma, de Jong.

Shorttrack ST1 

1. Stef Hamstra (10,8,x) 18 
2. Reinse de Jong (9,9,10) 28 
3. Erwin Mulder (7,10,x) 17 
4. Bert Dijkstra (11,2,9) 22 
5. Johan Wissema (6,1,7) 14 
6. Olav den Engelsman (4,5,6) 15 
7. Frank Hamming (5,11,11) 27 
8. Maurice IJken (2,6,8) 16 
-- 
9. Wybe Valkema (3,7,4) 14 
10. Mark Dijkstra (8,0,2) 10 
11. Karim Boezerooy (1,3,5) 9 
12. Evert van Til (0,4,3) 7 

Shorttrack ST2 

1. Mark Helmhout (5,11,11) 27 
2. Berry de Vos (9,5,9) 23 
3. Jan Okke Loonstra (11,9,10) 30 
4. Rindert Boonstra (4,10,8) 22 
5. Gert Jan Valk (10,8,6) 24 
6. Anne Bos (8,3,5) 16 
7. Harriët Zwiers (7,6,3) 16 
8. Lorenzo Punter (6,4,7) 17 
-- 
9. Remon Meeters (3,7,4) 14 
10. Jeffrey Oppersma (1,1,2) 4 
11. Joey van Kammen (x,0,1) 1 

125cc jeugd

1. Joran Marra (8,8) 16 
2. Jarno Terpstra (6,6) 12 
3. Johan Kuiken (8,3) 11 
4. Jesse Meindertsma (7,6) 13 
5. Jesse Jan Stelwagen (5,4) 9 
6. Tonny Blok (5,7) 12 
7. Koen van Schoot (7,8) 15 
8. Dylan Ottens (3,7) 10 
9. Tim Jansma (1,2) 3 
10. Dennis Strikwerda (6,5) 11 
-- 
11. Jelmer de Ree (4,4) 8 
12. Alex van der Veen (4,2) 6 
13. Jacco de Jong (3,3) 6 
14. Gerard van Lingen (x,5) 5 
15. Mike Klein (2,1) 3 
16. Leon Meijerink (2,1) 3 
-- 
17. Teunis Tolsma (x,x) 0