donderdag 19 oktober 2017 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 17 september 2017 om 19:32

Annen - Vandag werd op de brink van Annen de jaarlijkse Queens Grass grasbaanraces georganiseerd. Aan de start stonden de gebruikelijke crossklassen, en waren ook een aantal Internationale zijspannen uitgenodigd. Het team van Bruins wist de zijspan klasse te winnen voor de beide Deense combinaties van Frederiksen en Lund.

De uitslagen:

Zijspannen
1. Arnold Bruins / Emiel Bruins (x,3) 3 
2. Mike Frederiksen / Steven Grandt (3,3) 6 
3. Stinus Lund / Dennis Smit (2,2) 4 
4. Jan Kempa / Kim Kempa (3,2) 5 
-- 
5. Anthony Sairrailh / Katia Sairrailh (x,1) 1 
6. Erik van Dijk / Bart van Wesel (2,1) 3 
-- 
7. Martin Fisher / Patrick Herbst (1,x) 1 

50cc jeugd
1. Rudmer Koopmans (9,9,9) 27 
2. Quinten Kin (5,8,6) 19 
3. Siem Sverre Jorritsma (7,7,5) 19 
4. Dominic Hamminga (8,x,7) 15 
5. Britt Boezerooij (6,5,4) 15 
6. Jason Kroeze (x,6,8) 14 
7. Kaylee Schoo (4,3,3) 10 
8. Gabryëla Horenga (3,4,2) 9 
9. Reinoud Beverwijk (2,2,1) 5 
10. Sanne Meijerink (1,1,0) 2 

65cc jeugd
1. Jelmar Naessens (9,9,7) 25 
2. Niek Meijerink (7,8,9) 24 
3. Bern Monkel (8,5,8) 21 
4. Rens Spanjer (4,7,5) 16 
5. Jelmer de Boer (6,6,4) 16 
6. Jelle de Haan (5,3,6) 14 
7. Ruan Smit (3,4,3) 10 
8. Jaaed Hazeveld (2,1,2) 5 
9. Amber Boezerooij (1,2,1) 4 
10. Danique Schoo (0,0,0) 0 

85cc jeugd
1. Pieter Tolsma (8,8) 16 
2. Dennis van der Ploeg (9,9) 18 
3. Fardau de Ree (6,6) 12 
4. Lars Hoeksma (8,4) 12 
5. Pascal Jongbloed (4,7) 11 
6. Ward Monkel (3,3) 6 
7. Rik Jan de Boer (x,7) 7 
8. Dave Hoogerhuis (7,9) 16 
9. Gert Homans (4,5) 9 
10. Jessica Dijkstra (5,6) 11 
-- 
11. Melanie Leerling (3,1) 4 
12. Nick Versluis (1,2) 3 
13. Mike Koolhaas (1,2) 3 
14. Ronan Pera (2,5) 7 
15. Damian Feijen (0,0) 0 

125cc jeugd
1. Jesse Meindertsma (7,7) 14 
2. Tonny Blok (5,7) 12 
3. Jesse Jan Stelwagen (6,4) 10 
4. Joran Marra (3,4) 7 
5. Mike Klein (6,6) 12 
6. Johan Kuiken (1,5) 6 
7. Dylan Ottens (4,6) 10 
8. Koen van Schoot (7,3) 10 
-- 
9. Jarno Terpstra (2,5) 7 
10. Dennis Strikwerda (0,2) 2 
11. Alex van der Veen (5,3) 8 
12. Gerard van Lingen (4,1) 5 
13. Leon Meijerink (3,0) 3 
14. Stefan Bakker (2,1) 3 
-- 
15. Jacob Auke Hoekstra (0,2) 2 
16. Martijn Wardenier (1,0) 1

Follow Up ST2
1. Niels Broekema (5,5) 10 
2. Bas Homans (6,7) 13 
3. Iwan Kok (7,6) 13 
4. Marcel Vlig (7,7) 14 
5. Marten Dragtsma (5,7) 12 
6. Rick Grasdijk (6,5) 11 
7. Jelmer de Ree (7,7) 14 
8. Jamie Elsinga (4,6) 10 
--
9. Gert vd Heide (3,6) 9 
10. Maaike de Ree (6,4) 10 
11. Aron Schokker (5,3) 8 
12. Marcel ter Braake (6,3) 9 
13. Gerard Bijlsma (2,5) 7 
14. Robin de Haan (3,4) 7 
--
15. Ruben Guikema (1,5) 6 
16. Sven Venema (4,2) 6 
17. Mirko Gardenier (2,4) 6 
18. Roelof Postma (3,3) 6 
19. Ronald ter Braake (1,4) 5 
20. Nina Ferwerda (4,1) 5 
21. Thijs Schaap (2,2) 4 
22. Eric Nammensma (2,2) 4 
23. Michel Bakker (3,x) 3 
24. Jesse van der Zee (1,1) 2 
25. Gerbrand Visser (0,1) 1 
26. Rosalyn de Vries (0,1) 1 
27. Melanie van der Voort (0,0) 0 
28. Dirk Tjitse Rijpkema (0,0) 0

Regio klasse
1. Harmen Hollander (9,9,9) 27 
2. Robert Bonder (8,8,8) 24 
3. Willem Mellens (4,7,6) 17 
4. Niek Hamminga (7,5,5) 17 
5. Jan Hendrik de Jonge (6,4,4) 14 
6. Paul Vinke (x,6,7) 13 
7. Björn Kammer (3,3,3) 9 
8. Richard Tuintjer (5,1,x) 6 
9. Romy Hamming (2,2,2) 6 
10. Allard Thiems (x,x,x) 0 

Shorttrack ST1
1. Frank Hamming (10,7,10) 27 
2. Reinse de Jong (6,8,8) 22 
3. Erwin Mulder (9,6,5) 20 
4. Stef Hamstra (4,10,6) 20 
5. Olav den Engelsman (8,2,4) 14 
6. Wybe Valkema (2,9,7) 18 
7. Bert Dijkstra (7,4,9) 20 
8. Karim Boezerooy (5,5,3) 13 
-- 
9. Johan Wissema (0,3,2) 5 
10. Mark Dijkstra (1,1,1) 3 
11. Maurice IJken (3,0,x) 3 

Shorttrack ST2
1. Berry de Vos (6,10,9) 25 
2. Mark Helmhout (10,8,10) 28 
3. Jan Okke Loonstra (5,9,8) 22 
4. Rindert Boonstra (9,5,7) 21 
5. Gert Jan Valk (7,2,6) 15 
6. Roy Pasveer (4,3,4) 11 
7. Anne Bos (1,7,5) 13 
8. Jeffrey Oppersma (3,6,2) 11 
-- 
9. Lorenzo Punter (2,4,3) 9 
10. Remon Meeters (8,1,x) 9 
11. Joey van Kammen (0,0,1) 1 

125cc clubklasse
1. Frank Veenstra (9,9,9) 27 
2. Michel Bakker (8,8,6) 22 
3. Christiaan Schoo (x,6,8) 14 
4. John Bosman (x,7,7) 14 
5. Roberto Slot (7,1,5) 13 
6. Edwin Mulder (6,3,3) 12 
7. Wico Rooske (3,4,4) 11 
8. Oebele Hoekstra (5,5,x) 10 
9. Klaas Kin (4,x,1) 5 
10. Jan Geert Horenga (x,2,2) 4