zondag 22 september 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 18 juli 2012 om 19:43
De voorlopige 2013 WK baansport kalender is vandaag vrij gegeven aan de pers. Zo als het nu lijkt word het WK IJsspeedway weer in Assen verreden en word er ook weer een Langbaan GP in Nederland verreden.


Speedway GP Kwalificatie:

09/06/2013 - Ronde 1 - St Johann/Pongau (Oostenrijk)
15/06/2013 - Ronde 2 - Debrecen (Hongarije)
15/06/2013 - Ronde 3 - tbc (Duitsland)

29/06/2013 - Raceoff 1 - Lonigo (Italie)
29/06/2013 - Raceoff 2 - Esbjerg (Denemarken)

17/08/2013 - Challenge - tbc (tbc)

Speedway GP:

tbc

Speedway World Cup:

04/05/2013 - Quali 1 - Daugavpils (Letland)
20/05/2013 - Quali 2 - Miskolc (Hongarije)

tbc - Event 1
tbc - Event 2
tbc - Race-off
tbc - Finale

IJsspeedway GP:

19-20/01/2013 - Quali1 - Inzell (Duitsland)
19/01/2013 - Quali 2 - St. Johann/Pongau (Oostenrijk)
tbc - Quali 3 - Uppsala (Zweden) TBC

02-03/02/2013 - Finale 1 - Krasnogorsk (Rusland)
09-10/02/2013 - Finale 2 - Togliatti (Rusland)
09-10/03/2013 - Finale 3 - Assen (Nederland)
23-24/03/2013 - Finale 4 - Uppsala (Zweden)

IJsspeedway Teams:

26-27/02/2013 - Sanok (Polen)

WK Speedway, U21:

18/05/2013 - Quali 1 - tbc (Duitsland)
18/05/2013 - Quali 2 - Ljubliana (Slovenie)
18/05/2013 - Quali 3 - Chervonograd (Oekraine)

01/06/2013 - Semi 1 - tbc (Polen)
01/06/2013 - Semi 2 - Lonigo (Italie)

29/06/2013 - Finale 1 - tbc (Polen)
20/07/2013 - Finale 2 - Daugavpils (Letland)
03/08/2013 - Finale 3 - Terenzano (Italie)
14/09/2013 - Finale 4 - Rivne (Oekraine)
02/11/2013 - Finale 5 - Bahia Blanca (Argentinie) TBC
09/11/2013 - Finale 6 - Bahia Blanca (Argentinie) TBC

WK Speedway U21 Teams:

25/05/2013 - Semi 1 - tbc (Polen)
25/05/2013 - Semi 2 - tbc (Duitsland)

28/09/2013 - Finale - Pardubice (Tsjechie)

Langbaan GP Kwalificatie:

11/05/2013 - Quali 1 - tbc (Frankrijk)
26/05/2013 - Quali 2 - Marianske Lazne (Tsjechie)

21/09/2013 - Challenge - tbc (Duitsland)

Langbaan GP:

08/06/2013 - Finale 1 - Forssa (Finland)
15/06/2013 - Finale 2 - Forus (Noorwegen)
13/07/2013 - Finale 3 - Marmande (Frankrijk)
17/08/2013 - Finale 4 - tbc (Nederland)
14/09/2013 - Finale 5 - Morizes (Frankrijk)
tbc - Finale 6 - tbc (Duitsland)

Langbaan Teams:

04/08/2013 - Swingfield (Groot Brittanie)

Speedway Youth Gold Trophy 250cc:

06/04/2013 - Teterow
07/04/2013 - Teterow

Long Track Youth Gold Trophy 250cc:

20/07/2013 of 17/08/2013 - tbc (Duitsland)

Speedway Youth Gold Trophy 80cc:

03-06/07/2013 - Fjelsted (Denemarken)

Grass Track Youth Gold Trophy 125cc:

29/06/2013 of 10/08/2013 - tbc

Flat Track Cup:

22/06/2013 - Ronde 1 - Montegorgio (Italie)
06/07/2013 - Ronde 2 - Zarnovica (Slowakijke)
07/09/2013 - Ronde 3 - Marianske Lazne (Tsjechie)
19/10/2013 - Ronde 4 - tbc