Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
zondag 27 september 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 15 december 2019 om 17:17

In Shadrinsk en Ufa werden dit weekend de kwalificaties voor het Russisch kampioenschap ijsspeedway gereden. Dit jaar stonden er slechts twee kwalificaties op het programma nadat de derde wedstrijd in Neftekamsk niet door kon gaan vanwege het te warme weer. In Shadrinsk en Ufa kon er gelukkig wel geracet worden, en werden de startplekken voor de Finale weekenden verdeeld.

In Shadrinsk was het Dmitry Koltakov die alle heats wist te winnen en zich hiermee glansrijk te plaatsen voor de Finale wedstrijden in Togliatti en Shadrinsk later dit seizoen. Ook op het podium zagen we Dmitry Khomitsevich en Dinar Valeev. In Ufa ging het komplete podium naar de racers van Togliatti. Igor Kononov won de wedstrijd voor zijn team genoten Daniil Ivanov en Nikita Toloknov.

Tijdens het weekend na kerst worden de eerste twee Finales gereden in Togliatti. Een week later staan ronde drie en vier op het programma in Shadrinsk. Naast de Russische titel zullen ook de WK startplekken verdeeld te worden. Daniil Ivanov is als Wereld kampioen vast geplaatst voor het WK, daarnaast zullen nog vier Russen afreizen naar de WK kwalificaties.

Kwalificatie 1, dag 2

R Naam NatP12345P
1 Dmitry Koltakov 153333330
2 Dmitry Khomitsevich 143323328
3 Dinar Valeev 122233325
4 Igor Saydullin 112321221
5 Konstantin Kolenkin 103212220
6 Vasily Nesytykh 113d01318
7 Evgeny Sharov 62312216
8 Ivan Khuzhin 41233215
9 Eduard Krysov 61222114
10 Dmitry Borodin 60132113
11 Yuri Oleinik 8d121113
12 Vladimir Fadeev 3211007
13 Savely Vedyanov 6d100d7
14 Ivan Volkov 4000015
15 Andrey Stepanov 1101104
16 Kirill Zevakov 2100001

Kwalificatie 2, dag 2

R Naam NatP12345P
1 Igor Kononov 143333329
2 Daniil Ivanov 143233328
3 Nikita Toloknov 112033322
4 Sergey Makarov 111332222
5 Ivan Chichkov 113321020
6 Dmitry Solyannikov 73123319
7 Nikita Tarasov 102212219
8 Nikita Bogdanov 92321118
9 Vladimir Bobin 71112214
10 Evgeny Urakov 72dd2213
11 German Khanmurzin 50211110
12 Elisha Vydrin 5010118
13 Nikita Panov 2120d16
14 Alexey Kolganov 2012005
15 Anton Sozykin 3101NN5
16 Nikolai Makarov 1000001
17 Vlas Nekrasov 0000