De uitslagen: Jeugd & Nationaal in Stadskanaal

Nieuwsbericht Geplaatst op zondag 12 juni 2022 om 18:51 Geplaatst op 12.06.2022 om 18:51

Afgelopen zondag werd er nog een keer geracet op de grasbaan van Stadskaanl, en wel voor de Jeugd & Nationaal klassen. Dit maal had de organisatie meer geluk, en werd er onder prima condities geracet.

125cc specials

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Niek Meijerink 1 1 1 3
2 Dominic Hamminga 0 0 0 0

Specials nationaal

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Nigel Hummel 2 2 2 6
2 Michael Raangs 1 1 1 3
3 Delina Kruit 0 0 0 0

65cc jeugd

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Levi Hindriks 3 2 3 8
2 Ismael Traore 2 3 2 7
3 Mika Nijdam 1 1 1 3
4 Sylvana Aarts 0 0 0 0

85cc jeugd

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Jarno Bosma 9 9 8 26
2 Niek Meijerink 8 8 9 25
3 Jafaro Hazeveld 7 7 7 21
4 Roan van der Lende 6 6 5 17
5 Quinten Kin 5 5 6 16
6 Steijn Kuipers 3 4 4 11
7 Ravi Nijenhuis 2 3 3 8
8 Sven Zuur 4 x 1 5
9 Kaya Reitsma x 2 2 4
10 Kaylee Schoo 1 x x 1

125cc jeugd

Uitslag na B & A finale.

# Naam Nat 1 2 P
1 Jelmar Naessens 7 7 14
2 Dave Hogerhuis 7 6 13
3 Gert Homans 6 x 6
4 Jesse Lamerus 5 5 10
5 Sebastian Reitsma 6 4 10
6 Valentino Luider 4 5 9
7 Johan Witteveen 3 4 7
8 Rens Spanjer 3 3 6
9 Roy Hardenberg 1 2 3
10 Thijs Bos 2 1 3
11 Menno Kingma 2 0 2

Powergirls

Uitslag na B & A finale.

# Naam Nat 1 2 P
1 Harriët Zwiers 9 9 18
2 Fardau de Ree 9 8 17
3 Nina Ferwerda 7 8 15
4 Annelies Veensma 8 7 15
5 Chantal Kin-Stoker 6 7 13
6 Audrey Louwes 4 5 9
7 Iris Meindertsma 6 6 12
8 Danique Schoo 2 3 5
9 Demi Valkema 5 5 10
10 Inge Slagter 4 1 5
11 Finette Terpstra 0 1 1
12 Romy Hamminga 1 3 4
13 Jessica Dijkstra 0 0 0
14 Ineke Renkema 3 4 7
15 Joyce Elsinga 2 2 4

Cup ST 125cc

Uitslag na B & A finale.

# Naam Nat 1 2 P
1 Anne Bos 6 7 13
2 Jarno Terpstra 6 5 11
3 Bert Dijkstra 7 4 11
4 Joran Marra 1 6 7
5 Erik de Bruin 4 5 9
6 John Bosman 5 3 8
7 Thomas Stevens 2 4 6
8 Kars Talma x 2 2
9 Sam Krans 3 3 6
10 Abe Kooistra 7 x 7
11 Lorenzo Punter x x 0
12 Thomas de Boer x x 0

Cup ST 250cc

Uitslag na B & A finale.

# Naam Nat 1 2 P
1 Bart Borg 5 8 13
2 Mark Beishuizen 7 5 12
3 Sven Venema 8 8 16
4 Johan Wissema 5 4 9
5 Allert de Vries 6 7 13
6 Dave Hoogerhuis 8 6 14
7 Jacco de Jong 6 x 6
8 Jeffrey Oppersma 7 7 14
9 Joris Guikema 4 6 10
10 Milan Groen 4 5 9
11 Arjan de jong 3 2 5
12 Roelof Postma 1 4 5
13 Jappie Renkema 2 2 4
14 Yoell Veenstra 3 3 6
15 Gerrit van der Horn 0 1 1
16 Henkjan Veldman 2 3 5
17 Wiebren de Vries 1 x 1

Cup ST 500cc

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Thijs van Hyum 7 7 7 21
2 Olav den Engelsman 6 5 6 17
3 Jan de Vries 5 4 4 13
4 Marcel ter Braake 0 6 5 11
5 Leon Oosterloo 4 2 3 9
6 Marco Veensma 2 3 2 7
7 Ron Zandbergen 3 1 0 4
8 Willem Kingma 1 0 1 2