De uitslagen: Dutch Open + J&N in Loppersum

Nieuwsbericht Geplaatst op zondag 12 juni 2022 om 09:52 Geplaatst op 12.06.2022 om 09:52

Een zeer geslaagde dag grasbaanraces in Loppersum waarbij eerst een aantal Jeugd & Nationaal klassen in actie kwamen, en vervolgens in de avond het Dutch Open programma.

Solo's

# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Romano Hummel 6 6 6 6 6 30
2 Jannick de Jong 6 6 5 6 5 28
3 James Shanes 5 5 4 4 4 22
4 Mika Meijer 4 4 6 5 3 22
5 Henry van der Steen 4 5 3 4 2 18
6 Jacob Bukhave 5 4 5 2 1 17
7 William Kruit 3 R 4 5 12
8 Mark Beishuizen 1 3 3 3 10
9 Lars Zandvliet 2 3 1 3 9
10 Nigel Hummel 3 2 2 1 8
11 Rene van Weele R 2 2 2 6
12 Kevin Glorie 2 1 1 1 5

Zijspannen

# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Wilfred Detz / Wendy Arling 5 5 5 5 5 25
2 Mitch Godden / Paul Smith 5 5 5 4 4 23
3 Klaas Kregel / Desiree Holstein 5 3 4 5 3 20
4 Patrick Hermanns / Sonja Dreyer 4 4 4 5 2 19
5 Dennis Frederiksen / Jorgen Qvistgaard 4 5 4 3 16
6 Oliver Möller / Linda Frohbös 2 3 5 3 13
7 Mike Frederiksen / Dennis Smit 3 3 3 4 13
8 Dave Carvill / Kim Kempa 4 4 d 4 12
9 Anthony Sarrailh / Benjamin Gregoire 3 4 2 2 11
10 Davey Dodde / Valentio Phillips 3 2 3 3 11
11 Bart Schuiling / Kees Woortmeijer 2 2 3 2 9
12 Jan Kempa / Sina Stickling d R N N 0

125cc specials

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Niek Meijerink 2 2 2 6
2 Dominic Hamminga 1 1 1 3
3 Tygo Boersma 0 0 0 0

ST 250cc

Uitslag na finale heat.

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Harriët Zwiers 11 7 7 25
2 Gert-Jan Valk 5 8 11 24
3 Tonny Blok 3 10 8 21
4 Berry de Vos 8 11 9 28
5 Marcel Vlig 6 5 6 17
6 Iwan Kok 10 2 10 22
7 Niels Broekema 2 9 3 14
8 Rémon Meeters 7 3 5 15
9 Roy Pasveer 4 6 1 11
10 Dave Hoogerhuis 1 4 4 9
11 Sven Venema 9 0 0 9
12 Bas Homans 0 1 2 3

ST 500cc

Uitslag na finale heat.

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Frank Hamming 11 11 11 33
2 Thijs van Hyum 9 8 7 24
3 Abe Kooistra 8 5 6 19
4 Stef Hamstra 5 10 9 24
5 Johan Wissema 3 9 8 20
6 Bert Dijksra 4 6 5 15
7 Wybe Valkema 10 7 10 27
8 Marcel ter Braake 7 4 3 14
9 Aron Schokker 6 2 4 12
10 Karim Boezerooy 2 3 0 5
11 Ron Zandbergen 1 1 2 4
12 Wilco Elzinga 0 0 1 1

Specials nationaal

Uitslag na B & A finale.

# Naam Nat 1 2 P
1 Nigel Hummel x 6 6
2 Roy Pasveer 4 5 9
3 Ferdy Gelsema 4 6 10
4 Kelly Velda 5 4 9
5 Jan-Heije Wubs 3 3 6
6 Bjorn Boersma 3 R 3
7 Kevin Glorie 6 5 11
8 Delina Kruit 1 2 3
9 Michael Raangs 2 1 3
10 Hendrik de Groot 2 x 2

65cc jeugd

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Levi Hindriks 3 3 3 9
2 Ismael Traore 1 2 2 5
3 Mika Nijdam 2 1 1 4
4 Sylvana Aarts 0 0 0 0

85cc jeugd

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Jafaro Hazeveld 8 7 8 23
2 Niek Meijerink 7 5 7 19
3 Jarno Bosma 5 6 6 17
4 Quinten Kin 6 8 x 14
5 Sven Zuur 4 4 5 13
6 Roan van der Lende 3 3 4 10
7 Kaya Reitsma 2 2 3 7
8 Ravi Nijenhuis 1 1 2 4
9 Kaylee Schoo 0 0 1 1

125cc jeugd

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Jelmar Naessens 9 7 8 24
2 Gert Homans 8 9 7 24
3 Dave Hogerhuis 6 8 9 23
4 Sebastian Reitsma 5 6 6 17
5 Valentino Luider 3 5 5 13
6 Jesse Lamerus 7 x 4 11
7 Rens Spanjer 4 4 3 11
8 Danique Schoo 1 3 2 6
9 Johan Witteveen 2 2 1 5
10 Menno Kingma 0 1 0 1