Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
zondag 20 september 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 18 mei 2015 om 08:04
MC Flying Boete organiseerde afgelopen zaterdag hun jaarlijkse grasbaanraces op de Nutsbaan. Een vol programma want zowel de Jeugd & Nationaal wedstrijd als het ONK werden op de zelfde dag gereden, zie hieronder voor de uitslagen. De foto's volgen later vandaag.

ONK:

Specials senioren

1. Jannick de Jong (5,4,5) 14
2. Dirk Fabriek (5,5,4) 14
3. Henry van der Steen (4,4,3) 11
4. Christiaan Hulshorst (3,3,2) 8
5. Jens Benneker (2,2,1) 5
6. Sjoerd Rozenberg (3,2,0) 5
--
7. Lars Zandvliet (1,1,1) 3
8. Anne Spaan (0,0,0) 0

Specials nationalen

A groep:

1. Mark Helmhout (5,5) 10
2. Dave Meijerink (4,4) 8
3. Niels Remmelts (3,3) 6
4. Hendrik Hamstra (2,1) 3
5. Romano Hummel (x,2) 2
6. Kelly Velda (1,0) 1

B groep:

De uitslagen missen, deze zullen later worden toegevoegd.

A groep kwalificatie:

1. Mark Helmhout (4,5) 9
2. Romano Hummel (5,4) 9
3. Niels Remmelts (2,3) 5
4. Dave Meijerink (3,2) 5
5. Jarno de Vries (1,1) 2
6. Mika Meyer (0,0) 0

B groep kwalificatie:

1. Hendrik Hamstra (6,5) 11
2. Kelly Velda (5,6) 11
3. Dennis van Bruggen (5,4) 9
4. Jan Heije Wubs (6,2) 8
5. Nico Eijbergen (4,4) 8
6. Andy ter Schuur (3,3) 6
7. Remon Huizinga (3,2) 5
8. Johan Last (2,1) 3
9. Alwin Slagter (1,1) 2
10. Inge Slagter (0,0) 0

Zijspannen

1. William Matthijssen / Nathalie Stellingwerf (5,5,5,5) 20
2. Wilfred Detz / Steffan Velthuis (x,2,3,4) 9
3. Stinus Lund / Dennis Smit (3,x,2,3) 8
4. Dennis Noordman / Patrick Kremer (x,4,4,x) 8
5. Christophe Grenier / Sandra Mollema (4,3,x,x) 7
6. Tim Larsen / Lars Plesner (2,x,1,2) 5

Shorttrack ST1

1. Maikel Dijkstra (9,11,11) 31
2. Wybe Valkema (10,4,9) 23
3. Frank Hamming (4,7,5) 16
4. Sytze Hilliger (6,9,8) 23
5. Reinse de Jong (3,10,6) 19
6. Erwin Mulder (5,8,10) 23
7. Bert Dijkstra (11,5,7) 23
8. Wietze Put (7,6,4) 17
---
9. Siebe van Dekken (8,3,x) 11
10. Olav den Engelsman (2,1,3) 6
11. Evert van Til (0,2,2) 4
12. Jan de Jong (1,0,1) 2

Shorttrack ST2

1. Jan Okke Loonstra (11,11,11) 33
2. Gert Jan Valk (10,8,10) 28
3. Berry de Vos (9,9,9) 27
4. Roy Pasveer (7,10,7) 24
5. Remon Meeters (8,4,8) 20
6. Ruben Guikema (4,6,6) 16
7. Rindert Boonstra (6,0,4) 10
8. Joey van Kammen (5,3,3) 11
9. Harriet Zwiers (3,1,5) 9
10. Michel Bakker (1,7,1) 9
---
11. Pascal Swart (0,5,2) 7
12. Anne Bos (2,2,0) 4

Jeugd & Nationaal:

50cc jeugd

1. Jelmer Naessens (4,4,4) 12
2. Dave Hoogerhuis (3,3,3) 9
3. Rens Spanjer (2,2,2) 6
4. Iris Bosch (0,1,1) 2
5. Danique Schoo (1,0,0) 1

65cc jeugd

1. Rik jan de Boer (5,7) 12
2. Angela Lageman (7,7) 14
3. Sake de Boer (4,4) 8
4. Fabian Dootjes (4,2) 6
5. Demi Lageman (6,5) 11
6. Dennis vd Ploeg (6,6) 12
7. Mike Koolhaas (3,3) 6
8. Fardau de Ree (5,3) 8
9. Gert Homans (1,1) 2
10. Dave Hoogerhuis (2,2) 4
---
11. Jessica Dijkstra (1,0) 1
12. Chayenne Hoogerhuis (x,x) 0

85cc jeugd

1. Oege de Haan (8,8) 16
2. Lars Hoeksma (6,6) 12
3. Dylan Ottens (6,5) 11
4. Sem Ensing (8,7) 15
5. Johan Kuiken (7,7) 14
6. Sake J de Boer (3,3) 6
7. Mike Klein (3,5) 8
8. Koen van Schoot (2,2) 4
9. Jarno Terpstra (5,1) 6
10. (niet bekend) (4,4) 8
---
11. Joran Marra (4,2) 6
12. Nuri Heskes (1,0) 1
13. Arjen Wiersma (1,0) 1

125cc jeugd

1. Jelmer de Ree (6,6,4) 16
2. Tonny Blok (4,5,5) 14
3. Lazar de Vries (3,3,6) 12
4. Robin de Haan (5,4,3) 12
5. Rick Grasdijk (1,2,2) 5
6. Eric Nammensma (2,1,1) 4
7. Rowan Swama (0,0,0) 0

Power Girls

1. Harriet Zwiers (8,8,8) 24
2. Sylvana Postma (7,7,7) 21
3. Marielle Kuiper (6,6,6) 18
4. Siske benedictus (5,5,4) 14
5. Ineke Renkema (3,4,5) 12
6. Evelien Koopmans (4,3,3) 10
7. Lia Schokker (2,2,2) 6
8. Karin Dijkema (1,0,1) 2
9. Melanie Cloo (0,1,0) 1

Runner-up ST1

1. Stef Hamstra (8,8) 16
2. Johan Wissema (8,8) 16
3. Oege de Jong (8,6) 14
4. Mark Dijkstra (3,7) 10
5. Rene Brandsma (7,6) 13
6. Ruben de Jong (8,7) 15
7. Leon Oosterloo (3,5) 8
8. Sven van Geffen (7,7) 14
9. Peter van Dekken (6,7) 13
10. de Vries (6,8) 14
---
11. Johan vd Mey (6,6) 12
12. Wilson Cuperus (5,5) 10
13. Durk de Vries (7,4) 11
14. Jeroen Huiskes (4,4) 8
15. Geert Jan Ruiter (4,6) 10
16. Cor Zeilinga (4,8) 12
17. Rene Spiekhout (5,3) 8
18. Jan Cloo (5,3) 8
---
19. Annelies Veensma (2,5) 7
20. Tjebbe Hettinga (6,x) 6
21. Jetze Valkema (5,2) 7
22. Fedde de Jong (1,4) 5
23. Roelof Postma (2,5) 7
24. Stefan Damhuis (4,4) 8
25. Jeroen Aukema (2,2) 4
26. Bram Visser (2,2) 4
27. Marco Veensma (7,x) 7
28. Willian Hoeksema (1,3) 4
---
29. Wilco Elzinga (1,3) 4
30. Fokke Jan de Haan (3,1) 4
31. Jesse van de Zee (3,x) 3
32. Bertus de Wit (x,x) 0

Follow-up ST2

1. Jeffrey Oppersma (8,8) 16
2. Lorenzo Punter (7,8) 15
3. Iwan Kok (4,7) 11
4. Bas Homans (7,6) 13
5. Aron Schokker (8,5) 13
6. Arnee Elsinga (8,6) 14
7. Wilko Bruining (7,8) 15
8. Marcel Vlig (6,7) 13
9. Gert Poolman (2,7) 9
10. Hein jan Bouter (5,6) 11
---
11. Jille Hamstra (6,4) 10
12. Arjan de Jong (6,3) 9
13. Ron Zandbergen (5,1) 6
14. Robin Hamminga (3,4) 7
15. Gert vd heide (4,3) 7
16. Marcel Kloetstra (5,5) 10
17. Rienk de Vries (3,5) 8
18. Arend ter Heide (4,2) 6
---
19. Henk Kramer (2,1) 3
20. Eima Taisma (2,2) 4
21. Rudi Agricola (1,0) 1
22. Henk Haantjes (1,x) 1
23. Albert de Graaf (0,3) 3
24. Dennis ten Hoeve (1,1) 2
25. Andries de Vries (3,2) 5
---
26. Jan Fokker (x,4) 4